Różowo - czarna torba , z czym nosić ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-09, 19:53   #1
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Unhappy

Różowo - czarna torba , z czym nosić ?


Jakiś czas temu kupiłam przez internet torebke z River island (w załączniku), która straaasznie mi się spodobała na zdjęciu
W rzeczywistości rowniez okazała się super

Niestety kompletnie nie wiem z czym nosić tą torebkę . Mam wrażenie, że do w miarę zwykłego zestawu nie pasuje, porpostu się gryzie, że rzuca się w oczy sama torba i wygląda jakby była "pożyczona", no nie pasuje i tyle (np. do jeansów i gładkiego sweterka). Z kolei do odważniejszych zestawów też mam z nią problem... Wtedy mam wrażenie, że całość jest przeładowana, wygląda przesadnie.

Drogie Wizażanki, pomożcie proszę ! Najchętniej chciałabym ją nosić tak by całość nie przytłaczała ani żeby tylko torebka nie rzucała się w oczy. Macie jakieś pomysły? Do czego mogła by ta torebeczka pasować?

PS. Zdjęcie z netu, ale i tak lepszego bym cyfrówką nie zrobiła. W rzczywistości torebka to naprawdę wściekły róż
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 20:05   #2
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Różowo - czarna torba , z czym nosić ?

hej tak jak napisałam torebka rzuca się w oczy i mi się wydaje, że tylko do gładkich strojów pasuja. bez wzrów bo bedzie gryźć tym bardziej, że jest w trzeach odcieniach.....szczerze mówiąc sama niewiem z czym by najlpiejiej wyglądała...może z czarną bluzką, dzinsy i czarne bucki wtedy torebka byłaby dodatkiem
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 20:12   #3
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Różowo - czarna torba , z czym nosić ?

Cytat:
Napisane przez tajlaa Pokaż wiadomość
hej tak jak napisałam torebka rzuca się w oczy i mi się wydaje, że tylko do gładkich strojów pasuja. bez wzrów bo bedzie gryźć tym bardziej, że jest w trzeach odcieniach.....szczerze mówiąc sama niewiem z czym by najlpiejiej wyglądała...może z czarną bluzką, dzinsy i czarne bucki wtedy torebka byłaby dodatkiem
Dokładnie, bardzo rzuca się w oczy, więc nie chcę żeby wyglądało to przesadnie... Masz rację, z wzorkami wygląda fatalnie.


Może do jakiejś spódnicy albo sukienki, tylko do jakiej
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 21:11   #4
tweety93
Raczkowanie
 
Avatar tweety93
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Northampton,Anglia
Wiadomości: 311
GG do tweety93
Dot.: Różowo - czarna torba , z czym nosić ?

Troszkę nierozsądny zakup jeśli nawet nie masz czego z tym skompletować i nie pomyślałaś o tym wcześniej...Przestroga,mi mo że torba mogła się podobać jak żadna dotąd...Moim zdaniem tylko do gładkich ubrań,nigdy do tych wzorzystych,tyle powiem,sama nie mam pojęcia do czego by to mogło pasować
__________________
Była aparatka
góra: 08/01/2011 - 07/06/2012
dół: 30/06/2011 - 07/06/2012
tweety93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 21:17   #5
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Różowo - czarna torba , z czym nosić ?

Cytat:
Napisane przez tweety93 Pokaż wiadomość
Troszkę nierozsądny zakup jeśli nawet nie masz czego z tym skompletować i nie pomyślałaś o tym wcześniej...Przestroga,mi mo że torba mogła się podobać jak żadna dotąd...Moim zdaniem tylko do gładkich ubrań,nigdy do tych wzorzystych,tyle powiem,sama nie mam pojęcia do czego by to mogło pasować

Oj długo się nad nią zastanawiałam... ale tak bardzo mi się spodobała, że mimo wszystko kupiłam i w sumie nie załuje
Biore też pod uwagę zakup jakiegoś nowego ciuszka "pod torbę", choć powinno być na odwrót, najpierw ubranie potem dodatki


Może ma ktoś jakieś propozycje?
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 11:33   #6
ewel31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 52
Dot.: Różowo - czarna torba , z czym nosić ?

1

Edytowane przez ewel31
Czas edycji: 2010-03-18 o 12:39
ewel31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.