O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-22, 20:08   #61
Ziajka
Wtajemniczenie
 
Avatar Ziajka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Melduję się w nowej części

Większość załatwiłam, jutro jeszcze PUP U koleżanki super, przydałoby się tak częściej.
Wybaczcie ale jestem tak padnięta, że zasypiam, wejdę tylko ja fb na szybko.
Dobranoc
Ziajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 20:09   #62
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Zophiee jutro Ci zwierzę bo Tzta sprzęty są w garażu. Ale nie jest jakaś wielka ,może ma z 50cm długości. W mieście gdzie kumpela mi kupiła na cały sklep rzucili 2szt. Może idź i w końcu z wanny skorzystaj 😁
Senkju Mam takie miejsce w łazience- i taka ławeczka mi się marzy...
ale jest właśnie wąskie.
A i tak podjadę po pampersy bo są te większe w kartonach opakowania, więc obadałabym sobie
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 20:11   #63
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Ale mnie kolana bola o losie!!! Czekam na tz i wpieprzam milke

Mysia daj znac kochana czy wszystko ok?

Iza o kurde no po porodzie nadrzerki to standard jak jest duza to ja bym usunela. Dobrze ze poszlas im szybciej zaczniesz leczyc tym lepiej.
Swoja droga zupelnie nie pojmuje tego jak moze wypadac pecherz jakos to niepojete dla mnie.

Zophee to tez intensywny dzien mialas,odpoczywaj.
No niestety może


ehh zaczełan leczenie moze bedzie lepiej.

Wysłane z mojego GT-S5830i
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 20:11   #64
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

utlenionej chyba nawet nie mam w domu...a soda, nawet nie wiem jaki ma smak, ja niestety jestes na tyle delikatna że mam zaraz odruch wymiotny

kuźwa przez przypadek na all z tel zakupiłam 2 tel a nie jeden, mam nadzieje że mi pan jeden anuluje.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 20:14   #65
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
Senkju Mam takie miejsce w łazience- i taka ławeczka mi się marzy...
ale jest właśnie wąskie.
A i tak podjadę po pampersy bo są te większe w kartonach opakowania, więc obadałabym sobie
On jest od razu złożona. Dużo miejsca nie zajmuje,Jezu jakie ten gość ma ciało 😈😆boskie,czyste piękne mięśnie 😁 mam stanik do biegania, ciotka mi w lumpku za grosze kupiła, jakiś shock absorber, spoko jest i nawet daje rade z moimi cycami 😀

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

O kurde Arletko poszlalas 😁
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 20:15   #66
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Mysiak odezwij się koniecznie

Kluska, Milli- ach męczą tam was w tych fabrykach
Kluska- oceniaj sprawiedliwie, według kompetencji- jak jest noga, to nie wystawiaj jej pozytywnej opinii- nawet jak macie dobre relacje...
Mam nadzieję, że szybko się ogarniesz z robotą, i Hania będzie współpracować. Mocno ściaskam
Ziajka turbo mamo- odpoczywaj. Super, że udało się przebrnąć przez papierologię i że wizyta udana. Jak tam twoje chorowitki? Lepiej?
Kami, Lila

Iza, ja przed porodem tak jak dziewczyny miałam usówaną nadrzerkę jak trzeba to rób zabieg i już
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 20:17   #67
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
Iza. No nic- jakoś Ginka pomoże Ci się ze wszystkim uporać
Najważniejszy to ten pęcherz. A to z powodu mięśni dna miednicy osłabionych po ciąży i porodzie?? Czy jest jakaś inna przyczyna?
Jak tam w pracy? Lepiej? Jak Dominik? Z teżetem jest czy z teściem w tym tygodniu?

Yss no i kiedy się okaże z pracą? Fajnie że ruszacie z salonem
Będzie miejsce dla Was A co tam z rodzicami? Poważne kłopoty?
Wczoraj patrzyłam sobie na mapie, bo kolerzanka jedzie w odległe miejsce- i popatrzyłam na tą Waszą Islandię- daleko to jednak

Baśka- no zwróć uwagę tej dziewczynce- no koniecznie. A twoja Wiki to nieśmiała jest? Pogadaj z nią koniecznie, bo takie nerwy, no nie może się tak stresować
Jak tam @? Dokuczała dziś mocno? Zołza wiedźma wyjechała już??
Tak z powodu naciagniecia miesni scianka pochwy nie trzyma.

W pracy sa różne dni ostatnio było lepiej dzis znów fatalnie...

Dominiczek ostatnio marudny chyba ząbki dokuczają.Ten tydzien wyglada tak ze tesc przychodzi o 4:30 jak ja wychodze do pracy i jest do 7:00 az tz wròci z pracy bo ma nocke.Tż do południa nie spi kładzie sie dopiero po 15 jak ja wracam


Wysłane z mojego GT-S5830i
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-22, 21:38   #68
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Test.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Urwał nać. Wizaż znowu szaleje.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Yyy sama jestem ???
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 21:45   #69
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Iza nie za ciekawie, ale najważniejsze, że podjęłaś leczenie i wszystko jest na dobrej drodze, tulę mocno

Mam dzisiaj tak chu.jowy dzień, że szok Natuś chyba to wyczuł i też miał takiego marudę, że szkoda gadać Ryczał cały dzień i chciał być blisko mnie, a ja zwyczajnie nie miałam siły i ochoty na nic
Napier.dziela mnie głowa strasznie
TŻ do tego tak mnie irytuje i wkurza, że zabiłabym dziada

To tak na miłe zakończenie dnia
Wiecie mam obsesję na Waszym punkcie, cały czas myślę o Was
A moja mama mnie rozwaliła, jak jej powiedziałam, że piszę z Wami
Jej tekst:" ja bym się bała, że jakiś gwałciciel albo inny świr się podszywa "
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 22:07   #70
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Zophiee znalazłam jakaś połamaną linijkę i z tego co mi wyszło to długość 65cm a szerokość 35 cm.

Lila a co to się dzieje że dzień doopny? mąż dziadyga wpie*dol chce od nas ? mama dobra
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 22:20   #71
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Ruda no wpier.dol się należy za całokształt .. wkur.wia mnie jak nie wiem co wieloma rzeczami, słowami, zachowaniem, wszystkim Nie chce się małym zajmować i mówi, że go rozpieściłam, nie chce sprzątać, pomagać mi, jak się źle czuję, to ma to w d, tak czasem myślę, że inna na moim miejscu to zakopała by mu w tyłek już dawno temu
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-22, 22:21   #72
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Bry dzień i bry nowy wątek

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Cudna,białej nie było.
Śliczna jest!!! Sama bym taką chciała. Szukam właśnie od kilku dni skrzyni na ubrania.

Cytat:
Napisane przez Lila_27 Pokaż wiadomość
Yss pokaż salon
Spokojnie, na razie dziś TŻ z kumplem wnieśli kanapę. Ja ją teraz czyszczę i modlę się żeby to zadziałało. Potnę się jak plamy nie zejdą.

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
dziewczyny Lenka dziś pierwszy raz usiadła sama z leżenia wczoraj próbowała to ją za nóżki przytrzymałam i usiadła, dziś już sama
No super!!!!

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość

Yss ty dzis mialas tez chyba isc do dr???
Niiiii ja się dopiero we wtorek umówiłam na 10 lutego.

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
Yss no i kiedy się okaże z pracą? Fajnie że ruszacie z salonem
Będzie miejsce dla Was A co tam z rodzicami? Poważne kłopoty?
Wczoraj patrzyłam sobie na mapie, bo koleżanka jedzie w odległe miejsce- i popatrzyłam na tą Waszą Islandię- daleko to jednak
Ehhh nie mam sił opisywać co z rodzicami. Może kiedyś w k. lub na fb bo to sporo pisania a ja dziś padnięta.
Ano dalko, 4500 km do Polski - tak około.

Cytat:
Napisane przez Lila_27 Pokaż wiadomość
Wiecie mam obsesję na Waszym punkcie, cały czas myślę o Was
A moja mama mnie rozwaliła, jak jej powiedziałam, że piszę z Wami
Jej tekst:" ja bym się bała, że jakiś gwałciciel albo inny świr się podszywa "
Dobra mama. To ja się zgłaszam na gwałciciela .

Nadal bez info dla TŻta. Rozbita jestem tym mega, bo zaczynam się martwić, że nic z tego nie będzie. A tu wybór firm jest mały, tak bardzo chciałam żeby robił coś co kocha. Pociesza mnie, że ważne iż jeszcze nie odpisali - nadal jest nadzieja. Taaa... "nie ma @ jest nadzieja".
W szkole dziś nic nie gotowaliśmy ale męczyliśmy obleśną gramatykę . Potem pojechaliśmy kupić sobie materac. Chciałam sobie kupić bazę i top oraz jakiś kolorek z lakierów hybrydowych i nie mogłam znaleźć sklepu. Chyba zamówię z Polski. Już mam prawie zregenerowane paznokcie, rzeczywiście polecam manicure japoński. Nie są jeszcze twarde ale odrosły i już się nie łamią co chwilę.
Nie wyspana jestem w dodatku, odzwyczaiłam się od spania na 160cm z TŻtem.
Miałam dziś poćwiczyć ale czekaliśmy na tego znajomego i cały dzień był na opak. Jutro nadrobię.
I to chyba wszystko... tak myślę.
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 22:50   #73
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Arletko koleżanka cwaniak jest i nie krzyczy przy pani . Ona cicha grzeczna dziewczynka
Zophiee ja tak tej sprawy nie zostawię o nie . Z Wiki juz rozmawiałam i zeczy wiecie jak Natalka na krzyczała na Wiki to zaraz ból brzucha . Nie ma opcji żebym to zostawiła .
@dokucza do brzuch nie boli a tylko kręgosłup ale okropnie zaraz mi Tz mi pomaluje . Wiedzma pojechała rano na szczescie

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Iza dziewczyny chyba wszystko napisały ja mam nadzieje ze lekarka Ci pomoże i będzie ok.

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Ku***a teraz sobie pije w brodę ze nie weszłam wcześniej na fb

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Za wszystkie postępy dzieciaczków brawa
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 23:03   #74
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Mówiłam, że do północy będę nadrabiać! Ale nadrobiłam! Witam się na nowym wątku!

b a r b a r a współczuję@ ale chyba dobrze, że w końcu przyszła? A za koleżankę weź się koniecznie.

Gianna M piękny prezent. Ja bym chyba nie oddała😆 no i znajomi pierwsza klasa!

_Kluska_ i jak Hania? Już młyn się zaczął w pracy? Witamy w corpo a co do koleżanki, mnie ocenili i czuję się źle, ale to odwrotna sytuacja jest. Tzn moją pracę ocenili super, a zjechali za asertywność, choć podobno na tym stanowisku jest niezbędna. I tak ją uważam, że za bardzo asertywna to nie byłam bo raczej wszystko dla wszystkich robiłam. No ale podpadlam lasce z hr i mam.

RudaEwcia25 brawo za biegi! Ławka marzenie! A ja na razie co drugi dzień biegam. Za każdym razem o 250 m więcej. Niby nie dużo ale ja się cieszę. Wczoraj sama biegalam bo jutro tż ma badanie (idzie się strzepac do pojemnika&#128520 musiałam 😀 no i nie mógł. A ja brzuszki dziś, jutro znów biegi, a od poniedziałku idę na fitness też ☺ trzymam kciuki za siostry!

yssmay nasza Ty artystko ☺ u tż-ta będzie ok. Zobaczysz. Trochę cierpliwości.

Lila_27 no niech tż lepiej nie zadziera z wizażowymi koleżankami!

zophiee PP pokaż Wasz domek pokaż. 😆

arletka1313 oj nerwy nerwy. Oby dziś juz było lepiej żebyście się z Lenulką nie umeczyly.

89migotka trzymam mocne kciuki za ten cykl!

Nie wiem co komu jeszcze miałam i jeśli pominelam to przepraszam.

U mnie jak pisałam na fb za.piernicz. masa nowych trudnych dla mnie jeszcze rzeczy, ale na spokojnie ogarnę.
Poza tym tż mnie zaskoczył i dostałam prezent imieninowy - nowego tableta. W pierwszej chwili wkurzył mnie, że taki prezent i znów na raty. Ale zaraz że przecież stara się i dobrze chce. I jak mam się wkurzać?

Ten cykl już uważam za stracony. W najważniejsze dni bara buch nie było bo tż zbiera plemion na jutro. A ja na 9-go zapisałam się do mojej gin po badania jakieś, myślicie że powinnam? Hormony czy coś? Nic nie miałam wcześniej.

Mam nadzieję ,że wybaczycie mi moją nieobecność.

Buziaki😗

aaa Kluska mam coś dla Ciebie :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1421967774485.jpg (76,7 KB, 3 załadowań)
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 23:17   #75
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Lila a weź do w kopnij i przez parę dni zajmuj się tylko Natankiem a on niech sprzata,pierze i gotuje. Cwaniak jeden co on sobie myśli? że Ty na tyłku siedzisz i nic nie robisz

Yss "nie ma @ jest nadzieja" wymiata obyś doczyściła sofę a ćwiczenia nie zając nie uciekną.

A ja jutro zamiast brzuszków zaszaleję i spróbuję tego http://www.youtube.com/watch?list=LLAeK1Tn8m4bkJ Vr_lz7hX1Q&x-yt-cl=84411374&v=-uf9YOhXcRw&x-yt-ts=1421828030#t=707

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Mili obrazek pierwsza klasa 250m to bardzo dużo cieszę się że biegasz no i tak jak Mysi zazdraszam fitnessu z tym pojemnikiem doje*ałaś równo prezent super, mąż fajny facet nieobecność wybaczamy bo same wiemy że różnie bywa

Spadam do wyra bo oglądam "Fridę" i powiem szczerze że jestem zachwycona tym filmem,obejrzałam na necie jej obrazy i może to makabryczne ale na prawdę mi się podobają z resztą ja sama jestem trochę makabryczna No nic dobranoc i dzień dobry
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!

Edytowane przez RudaEwcia25
Czas edycji: 2015-01-22 o 23:09
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 02:55   #76
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Witam

Cytat:
Napisane przez Lila_27 Pokaż wiadomość
Iza nie za ciekawie, ale najważniejsze, że podjęłaś leczenie i wszystko jest na dobrej drodze, tulę mocno

Mam dzisiaj tak chu.jowy dzień, że szok Natuś chyba to wyczuł i też miał takiego marudę, że szkoda gadać Ryczał cały dzień i chciał być blisko mnie, a ja zwyczajnie nie miałam siły i ochoty na nic
Napier.dziela mnie głowa strasznie
TŻ do tego tak mnie irytuje i wkurza, że zabiłabym dziada

To tak na miłe zakończenie dnia
Wiecie mam obsesję na Waszym punkcie, cały czas myślę o Was
A moja mama mnie rozwaliła, jak jej powiedziałam, że piszę z Wami
Jej tekst:" ja bym się bała, że jakiś gwałciciel albo inny świr się podszywa "
Zostaw go samego z Natankiem niech zobaczy jak to jest

Wysłane z mojego GT-S5830i
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 07:05   #77
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Dziewczyny powiem wam ze jestem podłamana

Wysłane z mojego GT-S5830i
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 07:15   #78
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Dzien dobry

Ja mam wnerwa od rana.
1. Tz mnie wczoraj w nocy tak w☠☠☠☠il ze glowa boli nie odzywam sie do niego.
2.wczoraj byl tak dlugo w pracy ze nie poszlam na biopsje bo nie mialam jak i dzis tam dzwonie znow sie umowic a pani mi mowi ze nastelny wolny termin na koniec lutego...za☠☠☠ioza
3.kolana mnie tak bola ze och.u.j.a.c mozna nie wiem skad ten bol
4.noc jak z koszmaru,Tulka cos plakala budzila sie no koszmar,ale na nia zla nie jestem tylko znow na tz ktory nawet raz dupy nie podniosl z lozka oj dzis bedzie srogo!

Arletko a tantum verde probowalas? Mi zawsze pomaga i jest dosc mocny albo strepsils intensive.

Mili jaki prezent wow! No tz szaleje nie martw sie w robocie na pewno w swoim tempie wszystko ogarniesz

Basia konicznie trzeba zwrocic uwage tej krzyczaczce malej!

Yss no to mi sie popierdaczylo znow ze i ty mialas miec w czw lekarza. Kurcze a u was jest tak po rekrutacji ze nawet jak wybiora kogos innego to daja znac?

Ewcia widzialam focie naszego komandosa z wiecznym guzem na glowie kochany maly!

Iza wazne ze leczenie rozpoczete.

Ewcia laweczka sliczna! U mnie nie ma miejsca a marzy mi sie taka:/

Arletko widzialam plytki boskie! Bardzo mi sie podobaja

Sory ze tak pomarudzilam od rana.
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 07:20   #79
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Witam sie i ja na szybko bo już mnie wir pracy wciąga ....

RudaEwcia25 no dowaliłam trochę też jestem z siebie dumna bo ja nigdy za bardzo aktywna nie byłam.. Mąż fajny fajny gadżeciarz mój Strzelił mi Samsunga najnowszego chyba nie wiem, Tab S 10.5 . Bo powiedział, że na telefonie to słabo mi się wizaż czyta Kochany

Gianna M oj oj nerw od rana widzę. Mam nadzieję, że w ciągu dnia będzie lepiej ! Trzymaj się Kochana, nie daj...się mężowi

Przepraszam, ze tak na szybko.

Miłego piątku dziewczyny!!!!
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 07:25   #80
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV



Melduje, ze żyje. I jeszcze trochę pożyć zamierzam, ba! nawet zamierzam być kiedyś szczęśliwa

Mili, gratuluje podjęcia decyzji o fitnessie. Będziesz miała mega moc Co do Twoich badań, to jak chcesz to ja nie widzę problemu w tym, ze za wcześnie czy coś . Rób! Sprawdzisz, uspokoisz się itp. Za wyniki małża

Iza, nie łam się kochana -leczenie zaczęłaś, to najważniejsze.

Gianka, z pałą tam przyjechać na tego Twojego ?

Idę po kawę
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 07:43   #81
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Hhej

Wczoraj już nie dałam rady. Wyszłam z wprawy i pisanie mi idzie jak po grudzie! Pracowalam do północy i padlam jak kawka.
Arletko komunikacja miejska jeżdżę, albo autobus- metro-tramwaj ok 40min albo autobus-tramwaj-tramwaj jakieś 15min dłużej.
Dziś chyba autem z Hania podjade na chwilę ale muszę korki przeczekać

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Mysiu noooo tylko przeczekać i będzie dobrze

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Ewciu super ta ławka mi by na balkon pasowala ale nie mam kiedy lakierować
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 07:43   #82
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Cytat:
Napisane przez Lila_27 Pokaż wiadomość
Iza nie za ciekawie, ale najważniejsze, że podjęłaś leczenie i wszystko jest na dobrej drodze, tulę mocno

Mam dzisiaj tak chu.jowy dzień, że szok Natuś chyba to wyczuł i też miał takiego marudę, że szkoda gadać Ryczał cały dzień i chciał być blisko mnie, a ja zwyczajnie nie miałam siły i ochoty na nic
Napier.dziela mnie głowa strasznie
TŻ do tego tak mnie irytuje i wkurza, że zabiłabym dziada

To tak na miłe zakończenie dnia
Wiecie mam obsesję na Waszym punkcie, cały czas myślę o Was
A moja mama mnie rozwaliła, jak jej powiedziałam, że piszę z Wami
Jej tekst:" ja bym się bała, że jakiś gwałciciel albo inny świr się podszywa "
o jejku Twoja mama jest poprostu nieufna nie dziwie sie


a Tzowi co sie dzieje ?
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 07:44   #83
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Noc fatalna u nas, ciągle Hania popłakiwała i się kręciła, pTrzylam na zegarek 2.30, 3, 4, 4.30...potem przestam sprawdzać godzinę. Za to dolna dwójka jest już na wierzchu
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 07:54   #84
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Cytat:
Napisane przez MiliTu Pokaż wiadomość
Mówiłam, że do północy będę nadrabiać! Ale nadrobiłam! Witam się na nowym wątku!

b a r b a r a współczuję@ ale chyba dobrze, że w końcu przyszła? A za koleżankę weź się koniecznie.

Gianna M piękny prezent. Ja bym chyba nie oddała�� no i znajomi pierwsza klasa!

_Kluska_ i jak Hania? Już młyn się zaczął w pracy? Witamy w corpo a co do koleżanki, mnie ocenili i czuję się źle, ale to odwrotna sytuacja jest. Tzn moją pracę ocenili super, a zjechali za asertywność, choć podobno na tym stanowisku jest niezbędna. I tak ją uważam, że za bardzo asertywna to nie byłam bo raczej wszystko dla wszystkich robiłam. No ale podpadlam lasce z hr i mam.

RudaEwcia25 brawo za biegi! Ławka marzenie! A ja na razie co drugi dzień biegam. Za każdym razem o 250 m więcej. Niby nie dużo ale ja się cieszę. Wczoraj sama biegalam bo jutro tż ma badanie (idzie się strzepac do pojemnika��) musiałam �� no i nie mógł. A ja brzuszki dziś, jutro znów biegi, a od poniedziałku idę na fitness też ☺ trzymam kciuki za siostry!

yssmay nasza Ty artystko ☺ u tż-ta będzie ok. Zobaczysz. Trochę cierpliwości.

Lila_27 no niech tż lepiej nie zadziera z wizażowymi koleżankami!

zophiee PP pokaż Wasz domek pokaż. ��

arletka1313 oj nerwy nerwy. Oby dziś juz było lepiej żebyście się z Lenulką nie umeczyly.

89migotka trzymam mocne kciuki za ten cykl!

Nie wiem co komu jeszcze miałam i jeśli pominelam to przepraszam.

U mnie jak pisałam na fb za.piernicz. masa nowych trudnych dla mnie jeszcze rzeczy, ale na spokojnie ogarnę.
Poza tym tż mnie zaskoczył i dostałam prezent imieninowy - nowego tableta. W pierwszej chwili wkurzył mnie, że taki prezent i znów na raty. Ale zaraz że przecież stara się i dobrze chce. I jak mam się wkurzać?

Ten cykl już uważam za stracony. W najważniejsze dni bara buch nie było bo tż zbiera plemion na jutro. A ja na 9-go zapisałam się do mojej gin po badania jakieś, myślicie że powinnam? Hormony czy coś? Nic nie miałam wcześniej.

Mam nadzieję ,że wybaczycie mi moją nieobecność.

Buziaki��

aaa Kluska mam coś dla Ciebie :
ten obrazek wymiata tak jak Ewcia napisala

Mili narazie uwazam nie raczej i tak Ci nie da bo powie ze jeszcze za wczesnie ale mozesz sprobowac

a na @ czekalam bo mi ginka powiedziala ze nie zrobi mi cytologii i mialam juz dosc tego ze mam ciagle zapalenia "bozenki "(Kasiu wybacz ale to okreslenie jest super ) no i wrescie mam nadzieje ze ochota na bara buch bedzie

a obecnosc oczywiscie wybaczam bo rozumiem ze masz za*****dol
i trzymam kciuki za to zeby w pracy bylo juz lzej

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Lila a weź do w kopnij i przez parę dni zajmuj się tylko Natankiem a on niech sprzata,pierze i gotuje. Cwaniak jeden co on sobie myśli? że Ty na tyłku siedzisz i nic nie robisz

Yss "nie ma @ jest nadzieja" wymiata obyś doczyściła sofę a ćwiczenia nie zając nie uciekną.

A ja jutro zamiast brzuszków zaszaleję i spróbuję tego http://www.youtube.com/watch?list=LLAeK1Tn8m4bkJ Vr_lz7hX1Q&x-yt-cl=84411374&v=-uf9YOhXcRw&x-yt-ts=1421828030#t=707

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Mili obrazek pierwsza klasa 250m to bardzo dużo cieszę się że biegasz no i tak jak Mysi zazdraszam fitnessu z tym pojemnikiem doje*ałaś równo prezent super, mąż fajny facet nieobecność wybaczamy bo same wiemy że różnie bywa

Spadam do wyra bo oglądam "Fridę" i powiem szczerze że jestem zachwycona tym filmem,obejrzałam na necie jej obrazy i może to makabryczne ale na prawdę mi się podobają z resztą ja sama jestem trochę makabryczna No nic dobranoc i dzień dobry
szacun za Cwiczenia

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiem wam ze jestem podłamana

Wysłane z mojego GT-S5830i
Kochana czym ??
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017

Edytowane przez b a r b a r a
Czas edycji: 2015-01-23 o 07:53
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 07:58   #85
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Mili ba komp spojrzę na obrazek
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 08:03   #86
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Ja mam wnerwa od rana.
1. Tz mnie wczoraj w nocy tak w☠☠☠☠il ze glowa boli nie odzywam sie do niego.
2.wczoraj byl tak dlugo w pracy ze nie poszlam na biopsje bo nie mialam jak i dzis tam dzwonie znow sie umowic a pani mi mowi ze nastelny wolny termin na koniec lutego...za☠☠☠ioza
3.kolana mnie tak bola ze och.u.j.a.c mozna nie wiem skad ten bol
4.noc jak z koszmaru,Tulka cos plakala budzila sie no koszmar,ale na nia zla nie jestem tylko znow na tz ktory nawet raz dupy nie podniosl z lozka oj dzis bedzie srogo!

Arletko a tantum verde probowalas? Mi zawsze pomaga i jest dosc mocny albo strepsils intensive.

Mili jaki prezent wow! No tz szaleje nie martw sie w robocie na pewno w swoim tempie wszystko ogarniesz

Basia konicznie trzeba zwrocic uwage tej krzyczaczce malej!

Yss no to mi sie popierdaczylo znow ze i ty mialas miec w czw lekarza. Kurcze a u was jest tak po rekrutacji ze nawet jak wybiora kogos innego to daja znac?

Ewcia widzialam focie naszego komandosa z wiecznym guzem na glowie kochany maly!

Iza wazne ze leczenie rozpoczete.

Ewcia laweczka sliczna! U mnie nie ma miejsca a marzy mi sie taka:/

Arletko widzialam plytki boskie! Bardzo mi sie podobaja

Sory ze tak pomarudzilam od rana.
kurcze nie dobrze ze nie poszlas ale sila wyzsza. Ale czego takie odlegle terminy sa .
Tule mozcno


dzis ide do lekarza z Wiki mam 12:15 ale ze bede u mamy i z tego co widze to jej humor jest nie bardzo to pewnie sie odezwe dopiero jak dojade do domu
a ide z Wiki bo znowu ja brzuch boli i zostawilam ja w domu

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość


Melduje, ze żyje. I jeszcze trochę pożyć zamierzam, ba! nawet zamierzam być kiedyś szczęśliwa

Mili, gratuluje podjęcia decyzji o fitnessie. Będziesz miała mega moc Co do Twoich badań, to jak chcesz to ja nie widzę problemu w tym, ze za wcześnie czy coś . Rób! Sprawdzisz, uspokoisz się itp. Za wyniki małża

Iza, nie łam się kochana -leczenie zaczęłaś, to najważniejsze.

Gianka, z pałą tam przyjechać na tego Twojego ?

Idę po kawę
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 08:11   #87
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Hej

Mysiu i takie podejście mi się podoba

Gianka, a Twój tż co juz nawyprawiał?
Słabo, ze teraz tak długo musisz czekać na biopsję

Kluska, moze jak juz Hani powychodzą zęby to noce będą lepsze

Mili, fajny prezent a za ten cykl u mnie to nie ma co trzymać kciukow, jak juz to za następny Trzymam kciuki za wyniki tż

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Lila Twojemu tż tez się należy Niech zostanie sam z dzieckiem na cały dzien, ciekawe jak sobie da radę
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 08:12   #88
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Gianka no widzę że popadł zdrowo a na biopsji może się zwalniają terminy na bieżąco?
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 08:28   #89
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

No wlasnie pani mowi zebym co dzien dzwonila i pytala ale juz mam to gdzies kurde trudno,zapisalam sie prywatnie tam gdzie juz kiedys bylam i ide we wtorek.

Kluska matko jakie nocki u was ciezkie a Hanie bierzesz do lozka?

Iza co sie dzieje?

Mysia no kochana piekne podejsciea ja wiem ze tak bedzie!

Migotko a bo wrocil dalam mu obiad,deser i zamiast pogadac czy usiasc ze mna to pstryka tv potem tel jak zagadywalam to dupa blada a jak wstalam i mowie ze ide spac to jeszcze waty do mnie o niewiadomo co!? A pozniej jeszcze on wielce obrazonego udaje i cala noc nawet raz dupy nie ruszyl do malej. A dzis dzwoni i jakby nigdy nic kochanie to kochanie tamto...a w nosie mam takie zachowanie dzis ja go olewam.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Basia a moze Wiki ma jakies nerwowe te bole brzuszka:/
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 08:39   #90
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XV

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Ja mam wnerwa od rana.
1. Tz mnie wczoraj w nocy tak w☠☠☠☠il ze glowa boli nie odzywam sie do niego.
2.wczoraj byl tak dlugo w pracy ze nie poszlam na biopsje bo nie mialam jak i dzis tam dzwonie znow sie umowic a pani mi mowi ze nastelny wolny termin na koniec lutego...za☠☠☠ioza
3.kolana mnie tak bola ze och.u.j.a.c mozna nie wiem skad ten bol
4.noc jak z koszmaru,Tulka cos plakala budzila sie no koszmar,ale na nia zla nie jestem tylko znow na tz ktory nawet raz dupy nie podniosl z lozka oj dzis bedzie srogo!

Arletko a tantum verde probowalas? Mi zawsze pomaga i jest dosc mocny albo strepsils intensive.

Mili jaki prezent wow! No tz szaleje nie martw sie w robocie na pewno w swoim tempie wszystko ogarniesz

Basia konicznie trzeba zwrocic uwage tej krzyczaczce malej!

Yss no to mi sie popierdaczylo znow ze i ty mialas miec w czw lekarza. Kurcze a u was jest tak po rekrutacji ze nawet jak wybiora kogos innego to daja znac?

Ewcia widzialam focie naszego komandosa z wiecznym guzem na glowie kochany maly!

Iza wazne ze leczenie rozpoczete.

Ewcia laweczka sliczna! U mnie nie ma miejsca a marzy mi sie taka:/

Arletko widzialam plytki boskie! Bardzo mi sie podobaja

Sory ze tak pomarudzilam od rana.
Gianka mam nadzieje ze tz w ciagu dnia sie zrehabilituje.





Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
Noc fatalna u nas, ciągle Hania popłakiwała i się kręciła, pTrzylam na zegarek 2.30, 3, 4, 4.30...potem przestam sprawdzać godzinę. Za to dolna dwójka jest już na wierzchu



współczuje nocki


Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
ten obrazek wymiata tak jak Ewcia napisala

Mili narazie uwazam nie raczej i tak Ci nie da bo powie ze jeszcze za wczesnie ale mozesz sprobowac

a na @ czekalam bo mi ginka powiedziala ze nie zrobi mi cytologii i mialam juz dosc tego ze mam ciagle zapalenia "bozenki "(Kasiu wybacz ale to okreslenie jest super ) no i wrescie mam nadzieje ze ochota na bara buch bedzie

a obecnosc oczywiscie wybaczam bo rozumiem ze masz za*****dol
i trzymam kciuki za to zeby w pracy bylo juz lzej

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------



szacun za Cwiczenia

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------



Kochana czym ??

tym ze wszystko jest nie tak




Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
No wlasnie pani mowi zebym co dzien dzwonila i pytala ale juz mam to gdzies kurde trudno,zapisalam sie prywatnie tam gdzie juz kiedys bylam i ide we wtorek.

Kluska matko jakie nocki u was ciezkie a Hanie bierzesz do lozka?

Iza co sie dzieje?

Mysia no kochana piekne podejsciea ja wiem ze tak bedzie!

Migotko a bo wrocil dalam mu obiad,deser i zamiast pogadac czy usiasc ze mna to pstryka tv potem tel jak zagadywalam to dupa blada a jak wstalam i mowie ze ide spac to jeszcze waty do mnie o niewiadomo co!? A pozniej jeszcze on wielce obrazonego udaje i cala noc nawet raz dupy nie ruszyl do malej. A dzis dzwoni i jakby nigdy nic kochanie to kochanie tamto...a w nosie mam takie zachowanie dzis ja go olewam.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Basia a moze Wiki ma jakies nerwowe te bole brzuszka:/


Wysłane z mojego GT-S5830i
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-04 11:16:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.