Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-26, 22:19   #241
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: ROZSTEPY i CELULIT !!!! Rany Boskie !!!!

Proszę przeczytać najpierw artykuły w archiwum : masaż w terapii cellulite. Jestem do poniedziałku na wyjeżdzie. Wrócimy do tematu po niedzieli.
Powodzenia.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-28, 09:47   #242
Martusia007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 10
GG do Martusia007
Re: ROZSTEPY i CELULIT !!!! Rany Boskie !!!!

Ja mam 16 lat a już od 2 lat mam te obrzydliwe rozstępy(głównie na pośladkach i udach) dodam jeszcze, że mam 1,72m i waże 53 kg, więc raczej nie jest to spowodowane wagą. Próbowałam już kilku kremów ale nic nie zdziałały
pozostaje sie tylko z nimi pogodzic na szczeście nie mam celulitu
Martusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-28, 23:42   #243
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: ROZSTEPY i CELULIT !!!! Rany Boskie !!!!

ja mam pytanie do ani_wz czy moglabys powiedziec gdzie mozna kupic taki kolagen w jakiej mniej wiecej cenie jest ten preparat i czy myslisz poradzi sobie z rozstepami??? bede wdzieczna za odpowiedz
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 00:30   #244
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Re: ROZSTEPY i CELULIT !!!! Rany Boskie !!!!

Na rozstepy najlepszy jest Strivectin-SD to jedyny środek który redukuje je praktycznie do zera po 28 dniach stosowania, co prawda jest drogi ale naprawde działa i co najważniejsze wydajny, Sephora jako jedyna firma w Polsce ma na niego wyłącznośc aby go sprowadzać ze Stanów ( redukuje blizny, dziury po ospie i rozstępy te nowo powstałe jak i te które mają 10 lat, to samo ze zmarszczkami)
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 06:33   #245
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Re: ROZSTEPY i CELULIT !!!! Rany Boskie !!!!

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=35982115

Ja kupowalam na Allegro. Tu masz wszystkie ceny, ale przejrzyj inne oferty sprzedających. Ceny wszędzie te same ale warto wziąć pod uwagę opinie o sprzedających.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 08:36   #246
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Re: ROZSTEPY i CELULIT !!!! Rany Boskie !!!!

a w jakiej to jest cenie?
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 08:43   #247
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: ROZSTEPY i CELULIT !!!! Rany Boskie !!!!

czy sprawdzilas na sobie Strivectin-SD ?

z tego co pamietam kosztuje mała pojemnosc ok. 400 zł

ciekawe ile kosztuje w stanach.
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-29, 10:42   #248
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: ROZSTEPY i CELULIT !!!! Rany Boskie !!!!

a ktora z was uzywala Strivectin-SD ? jesli ktoras uzywala to prosze o jakies opinie na temat tego preparatu
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 11:34   #249
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Re: ROZSTEPY i CELULIT !!!! Rany Boskie !!!!

Dziewczyny ja uzywałam go na zredukowanie blizny, musze powiedzieć że naprawde działa, znajoma uzywa go na rozstepy z tym że nie zakonczyła jeszcze kuracji i widzi już efekty, Strivectin-SD stymuluje i pobudza skórę do produkcji kalogenu i dlatego jest jednym z nielicznych preparatów które działają.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 11:40   #250
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: ROZSTEPY i CELULIT !!!! Rany Boskie !!!!

moze i działachociaz w tej sprawie jestm niedowiarek ,tylko nie wiem ile musiałabym mieć kasy żeby kupic krem na tyłek za 400 zł :-/

a nie wiecie ile w stanach kosztuje to cudenko ?
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 11:46   #251
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Re: ROZSTEPY i CELULIT !!!! Rany Boskie !!!!

135 dolarów
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-29, 19:20   #252
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: ROZSTEPY i CELULIT !!!! Rany Boskie !!!!

Masaż w formie automasażu czy też amatorsko wykonywany przez np. milusińskich w rodzinie jest jedną z mozliwości wspomagania mikrokrążenia. Niestety bardziej taki masaż związany jest z profilaktyka powiekszania sie problemów niz z faktyczną terapią. Dlaczego?

Z jednej strony poprawia krążenie z drugiej masaż skuteczny w terapii cellulite to przede wszystkim manualny drenaz limfatyczny. W Polsce są prowadzone takze badania dotyczące Dynamicznego Masazu Antycellulite. Ale o tym przy innej okazji.

Jest okres zimowy, a cellulit na wakacje nie wyjeżdza!!!!! Warto aby zwłaszcza w tym okresie zadbać o pełne krążenie, a nie tylko tych miejsc gdzie cellulit wystepuje. Jesli masz np. zdiagnozowany cellulit juz 2 stopnia, ważne jest podjęcie kompleksowej terapii. Min. poleca się badania USG, a dopplerowskie pomogą takze w ustaleniu wydolnosci żylnej. Dlaczego? Niestety problemy takie coraz częściej towarzyszą cellulitowi.

Masaż powinien być wykonywany w regularnej serii, a nie okazyjnie. Nawet klasyczny masaż bedzie pomocny, choć nie jest to optymalne rozwiążanie.

Dla wszystkich dziewczyn które nie maja rozeznania jak wykonywac automasaż, mają duże problemy np. z finansami (często przyczyna zaniedbania u bardzo młodych dziewczyn) radzę pójść choc na jeden masaż i poradzic się masażysty jak taki masaż wykonać. No ale jak mówiłem automasaż to tylko namiastka profesjonalnego masazu.

Z moich i pacjentek obserwacji stanowczo odradzam saunę szczególnie tym, które oprócz cellulitu mają tendencje do pękajacych naczyć oraz tendencje do obrzęków.
Nie chodzi tu o okazyjną saune np raz na jakis czas, ale tych kobiet, które lubią sie w niej wylegiwać. Podobnie zresztą jest z gorąca wodą w wannie.

Masaż podczas wcierania preparatów wykonujemy od dołu, np. -masaż łydek - od kostek w kierunku kolana,
a na udach od kolan w kierunku pachwiny (część przednia i przyśrodkowa), a do biodra z boku uda.
Pośladki od tylnej strony uda częściowo do biodra, od środka pośladka do kosci krzyżowej.

Powodzenia.

Powodzenia.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 19:47   #253
Lennaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 14
Re: ROZSTEPY i CELULIT !!!! Rany Boskie !!!!

Ja polecam krem na cellulit Dermedica (cudownie skuteczny - aż miło popatrzeć i ćwiczenia. Ja jeździłam na rowerze tzw. domowym.
Lennaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-26, 11:42   #254
ewcia25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 52
cellulit

DZIEWCZYNY JAK SZYBKO POZBYĆ SIĘ CELLULITU O JEDEN STOPIEŃ.PORADŹCIE JAKIEŚ NIE ZA DROGIE ZABIEGI I KREMY.DZIĘKI.
ewcia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 21:33   #255
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: cellulitis

Hej witam celulit to również niestety mój problem. Ale chyba mi się udało grudki w grudniu były widoczne gołym okiem teraz tylko po ściśnięciu skóry. Od stycznia baaardzo ciężko na to pracowałam. Może to komuś pomoże. Codziennie ćwiczę rano 20 min. dwa razy w tygodniu chodzę na basen. Codziennie wieczorem stosuję piling kawowy i krem Lirene aktywne serum i rano Termoaktywny żel Bielendy. Przez tydzień pilnuję diety a w niedzielę jem co chcę. No nie wiem czy to profesjonalne ale zadziałało.
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 12:33   #256
pirhamida
Przyczajenie
 
Avatar pirhamida
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 19
Dot.: Rozstępy i cellulit

Dziewczyny, zdecydowanie polecam produkty Dermedic ( antycellulitowy Celluend2 i wyszczuplający Lipidioend). Skóra jest wyraźnie gładsza, a grudki znikają. Dodam, że nie ćwiczę, gdyż nie mam na to czasu, ale pomimo tego efekty i tak są zadowalające. Biorąc pod uwagę to, jak wielki miałam cellulit, teraz już prawie go nie widać. Oczywiście nie liczcie na całkowite jego pozbycie się, bo to raczej nie jest możliwe. Jeśli raz się zadomowi, to już zostaje :-(((.
pirhamida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 17:49   #257
moniczkaa
Raczkowanie
 
Avatar moniczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 80
GG do moniczkaa
Dot.: Rozstępy i cellulit

hej, rozumiem Cie. Mam to samo. I mi tez juz sie zrobily takie jasne. Ale i tak cih nieznosze. wiesz bylam u dermatologa, nawet dwoch. I oboje powiedzieli ze jak rozstepy juz sie pojawily to nie znikna. To ja sie zalamalam.

Ja ostatnio czyli od dwoch dni zaczelam stosowac ten peeling kawowy, o ktorym jest w dziale fitness cos tam tajemnicza mikstura. I ze wzdledu na krotki okres stosowania, narazie efektow jakis widoczniejszych nie ma. A czy beda to nie wiem. Ale tam duzo wizazanek to zachwala

A cwiczenia dobra rzecz. Jak juz sie przyzwyczai do ich robienia to stwierdzi sie ze to wielka przyjemnosc.

Nic zycze powodzenia.
__________________
moniczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 18:37   #258
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Rozstępy i cellulit

Ja bym polecila oczywiscie duzo cwiczen ( polecam pilates ) i kremik nowy udoskonalony firmy Avon antycellulitowy, kolezanki stosuja i sa zadowolone
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 19:46   #259
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Rozstępy i cellulit

Ja cellulitu nie mam ale moja mama go ma i usuwa go stosując krem antycellulitowy np. z avon, masuje raz dziennie miejsce gdzie jest antycellulit i kiedy bierze prysznic to płucze to miejsce raz zimną, a raz ciepłą wodą.

Kiedy byłam na kursie avon to kosmetyczka mówiła że aby tego nie było, to trzeba cały czas stosować kremy, nawet gdy już to zniknie bo cellulit zazwyczaj wraca i moja mama rzeczywiście tak miała...
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-18, 01:47   #260
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
macie jakiś pomysł by zwalczyć cellulit?

Na początku polecam peeling z kawy.Poprostu rewelka!przeczytalam o nim na wizaż.pl i faktycznie działa!skóra jest gładsza nawet po pierwszej aplikacji.Należy zmieszać kawę(sypaną) z odrobiną cynamonu i balsamu nawilżajacego .Masowac i pozniej splukac.Znikaja nawet drobne krostki.Niestety nie wiem co zrobic z cellulitem.Zadne cwiczenia nie pomagaja,uzywalam wielu balsamow antycellulitowych ktore kompletnie nie dzialaja dla mnie to pic na wode.Moze wykonuje zle cwiczenia?Na basen najlepiej podobno chodzic ale jak ja sie pokaze z cellulitem? :P jesli macie jakis sposob na zwalczenie cellulitu,poradzcie cos.Pozdro
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 07:25   #261
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132
Smile Dot.: macie jakiś pomysł by zwalczyć cellulit?

hmm.... kiedyś troszke używałam takiego małego kremu w tubce z avonu!!!!był wtedyw promocji po 3,90 czy jakoś tak!!!jest bardzo dobry naprawde mi pomógł!!no ale ja się jeszcze do tego odchudzałam!!!! (czego nie polecam) masakra!!!!dobry sposób na cellulit jest następujący: gdzy idziesz się kąpać to na przemian raz gorącą woda raz zimną (najlepiej pod prysznicem)mocz miejsca w których masz cellulit!!!dobrze by było gdybyś do tego jeszcze masowała te miejsca gąbką!!!jeśli bedziesz to robić częstro chociaż 3 razy w tygodniu to powinny być rezultaty!!!!
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 16:42   #262
zalika
Rozeznanie
 
Avatar zalika
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Watford, Anglia
Wiadomości: 620
Dot.: macie jakiś pomysł by zwalczyć cellulit?

Trudno znaleźć jakiś skuteczny sposób na cellulit, ale polecam:
1. Peeling z kawy, jak wiadomo bardzo skuteczny, bo doskonale wygładza skórę
2. Masaż szorstką rękawicą (kurcze zapomniałam z czego jest zrobiona, takie coś co wygląda jak sznurek bardzo skuteczne)
3. Po kąpieli polecam posmarować się grubą warstwą jakiegoś specyfiku antycellulitowego (czasam dodawałam do niego jakieś olejki eteryczne, po kilka kropel, o działaniu wyszczuplającym) i wykonać masaż niezniszczalną szczotką http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2921
4. Oczywiście dieta, dużo warzyw i owoców, woda mineralna i nie solić, zatrzymuje wodę w organizmie !!!!
5. Ruch, nie musi być intensywny, jakiś spacerek, rowerek, nie ma co się katować, to ma być przyjemność

Przy systematyczności i cierpliwości powinno zadziałać (wypróbowane na własnej skórze )
zalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 17:49   #263
Irysekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 790
Dot.: macie jakiś pomysł by zwalczyć cellulit?

ja używam balsamu z Avonu wyszczuplającego na noc i dodatkowo obwijam sie folia przezroczysta i zakładam na to długie obcisłe getry na dzień natomiast balsamu wyszczuplającego z bluszczem z firmy Cztery Pory Roku jestem z tych balsamów bardzo zadowolona a co najważniejsze widać efekty
__________________


Irysekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 08:29   #264
bro
Raczkowanie
 
Avatar bro
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 497
Dot.: macie jakiś pomysł by zwalczyć cellulit?

Cytat:
Napisane przez Irysekk
ja używam balsamu z Avonu wyszczuplającego na noc i dodatkowo obwijam sie folia przezroczysta i zakładam na to długie obcisłe getry
I tak całą noc wytrzymujesz?! Ja ostatnio tak sobie zrobiłam i już po 30 min nie mogłam wytrzymać.. Tak mi gorąco było w te miejsca.. A jak często to robisz? Codziennie? Po jakim czasie pierwsze efekty zauważyłaś?
__________________
devon rex - moja nowa miłość
bro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 09:16   #265
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: macie jakiś pomysł by zwalczyć cellulit?

U mnie pomogło: codziennie pod prysznicem rękawica sizalowa( to ten sznurek) przy myciu żelem do kąpieli + ze trzy razy w tygodniu antycellulitowy peelig-masaż myjący Lirene, potem balsam na cellulit Avon masować takim masażerem z wypustkami i z wielkiej góry cellulitu (jak miałam w zwyczaju się określać ) dużo ubyło, ale jeszcze walczę
Muszę wyprObować ten peeling z kawy, bo to chyba fajne jest.
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 10:50   #266
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: macie jakiś pomysł by zwalczyć cellulit?

a i zapomniałam dodać że mozna do tego peelingu z kawy dodać troszke soli.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 12:00   #267
bro
Raczkowanie
 
Avatar bro
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 497
Wink Dot.: macie jakiś pomysł by zwalczyć cellulit?

hahaha siedzę i sama się z siebie smieje, właśnie przeczytałam, że mój balsam na cellulitis zawiera wyciąg z korzenia imbiru o właściwościach rozgrzewających, a ja się dziwiłam, że mnie nogi piekły i nie mogłam wytrzymać hehe
__________________
devon rex - moja nowa miłość
bro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 13:05   #268
MARONE
Raczkowanie
 
Avatar MARONE
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 144
Dot.: macie jakiś pomysł by zwalczyć cellulit?

Najważniejsza jest systematyczność.Ja od 1,5 miesiąca dwa razy dziennie używam na zmianę kremu na cellulit Avonu,budyniu modelującego z Dax Cosmetiks i balsamu drenującego z Vichy.Oczywiście tego paskudztwa się nie pozbylam ale skóra jest gladka,jędrna i napięta.Cudowne uczucie.
MARONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 13:57   #269
zalika
Rozeznanie
 
Avatar zalika
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Watford, Anglia
Wiadomości: 620
Dot.: macie jakiś pomysł by zwalczyć cellulit?

Cytat:
Napisane przez silva
a i zapomniałam dodać że mozna do tego peelingu z kawy dodać troszke soli.
Tylko radzę uważać i nie dodawać jeśli skóra jest podrażniona, szczególnie po depilacji (sama wypróbowałam, ałłłła)
zalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 20:53   #270
23jag23
Raczkowanie
 
Avatar 23jag23
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 69
Smile Dot.: macie jakiś pomysł by zwalczyć cellulit?

Dziewczyny ja polecam niedrogi specyfik - dział wypróbowałam na sobie - rok temu wstydziłam się wyjść w stroju na plaże bo celullit zjadał mnie od pośladków aż po całe udo. Koszmar. Stosuje serum Special 3 Kolastyna za 27zł. Polecam.
23jag23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-30 23:04:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.