Sztuczne rzęsy - zbiorczy - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-14, 23:06   #1171
bearly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

a jeśli wybieram między firmą Ardell a Red Cherry?
chodzi mi o 'dramatyczny' efekt a kompletnie się na tym nie znam, wszystkie wyglądają tak samo na zdjęciach
bearly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 23:26   #1172
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

uzywala ktoras z Was rzes EYLURE ? Ja glupia na promocji kupilam 5 par, probowwalam juz chyba z 10 razy je nakleic, i za kazdym razem wygladaja jakos dziwnie, ze z kilometra widac ze cos mam sztucznego na tych rzesach :/
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 08:37   #1173
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bearly Pokaż wiadomość
I druga sprawa - kwestia kleju. Słyszałam, że w Inglocie można dostać jakąś małą tubkę za 3 zł. Sprawdza się?
Z góry dziękuję za waszą pomoc
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o klej, to najcześciej chyba polecany jest Duo. Ja swój kupowałam w Inglocie, ale w większym opakowaniu, za ponad 20 zł (dość dawno temu to było).
Małe tubki kleju są już wycofane, może gdzieś się ostały ostatnie sztuki w mniej obleganych wyspach. Są dostępne tylko opakowania po 7 i 14 g.
Ja Duo używam od długiego czasu, nigdy mnie nie zawiódł i na prawdę polecam
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 13:12   #1174
bearly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

A co powiecie o kleju Essence Frame 4 Fame?
bearly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 21:57   #1175
moniao111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniao111 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Proszę, podpowiedzcie mi jakie rzęsy z firmy Ardell są jak najbardziej naturalne...? Wiem, że głośno jest o Demi Wispies i o połówkach 318, które niewątpliwie są piękne, natomiast ja jako raczkująca w tym temacie potrzebowałabym coś mniej krzykliwego, tak na codzień... Proszę o podpowiedź, ew. jakieś fotki z efektu Pozdrawiam serdecznie wszystkie miłośniczki rzęs

Dziewczyny HELP ME
moniao111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 16:51   #1176
Lela23
Zadomowienie
 
Avatar Lela23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 391
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Hej mam takie pytanie znajoma pedzykleila mi rzesy 1:1 natomiast po 3dniach zaczely odpadac wczoraj polowa wisiala na wlosku przylozylam wacik z lqtnia woda i wszystkie odpadly lamiac przy tym moje rzesy. Czy moglo to byc zle przyklejone zwlaszcza ze to wypadalo w kepkach po 5-7 rzes :/...
__________________
<3
Lela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 16:54   #1177
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lela23 Pokaż wiadomość
Hej mam takie pytanie znajoma pedzykleila mi rzesy 1:1 natomiast po 3dniach zaczely odpadac wczoraj polowa wisiala na wlosku przylozylam wacik z lqtnia woda i wszystkie odpadly lamiac przy tym moje rzesy. Czy moglo to byc zle przyklejone zwlaszcza ze to wypadalo w kepkach po 5-7 rzes :/...
Jeżeli odpadły po trzech dniach, to myślisz że jak były założone? Dobrze? No pomyśl.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-21, 13:52   #1178
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lela23 Pokaż wiadomość
Hej mam takie pytanie znajoma pedzykleila mi rzesy 1:1 natomiast po 3dniach zaczely odpadac wczoraj polowa wisiala na wlosku przylozylam wacik z lqtnia woda i wszystkie odpadly lamiac przy tym moje rzesy. Czy moglo to byc zle przyklejone zwlaszcza ze to wypadalo w kepkach po 5-7 rzes :/...
jakby miala dobry klej do tej metody to nie mialy prawa sie odkreli chyba ze faktycznie az tak zrypała klejenie choc ja sobie tego nie wyobrazam hehe

aaaaaaaaaaaaaa swoja droga....wszedzie kusza tymi rzesami z norek...nie dosc ze pierunstwo strasznie drogie to jakos nie chce mi sie wierzyc ze te wlosie pozyskuja po prostu podczas linienia zwierzakow....jak myslicie? bo to ze wygladaja niesamowicie nie podlega dyskucji w ogole
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 15:53   #1179
Lela23
Zadomowienie
 
Avatar Lela23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 391
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
jakby miala dobry klej do tej metody to nie mialy prawa sie odkreli chyba ze faktycznie az tak zrypała klejenie choc ja sobie tego nie wyobrazam hehe

aaaaaaaaaaaaaa swoja droga....wszedzie kusza tymi rzesami z norek...nie dosc ze pierunstwo strasznie drogie to jakos nie chce mi sie wierzyc ze te wlosie pozyskuja po prostu podczas linienia zwierzakow....jak myslicie? bo to ze wygladaja niesamowicie nie podlega dyskucji w ogole
Wiec musiala miec lipny klej ze nie wytrzymal
__________________
<3
Lela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 18:37   #1180
nowawtemacie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Post Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Dziewczyny, a na co zwracacie uwage przy zakupie rzęs ? czym sie kierujecie ? cena? opiniami ? co ma dla Was znaczenie ?
Pozdrawiam
Wesołych Świąt
nowawtemacie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 20:16   #1181
ullcia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 385
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Gdzies ostatnio ktos się wypowiadal, że o wiele lepsze są rzęsy syntetyczne niż te z norek.
Cytuję :
"UWAGA NA NORKI ZA 70zł
Rzęsy pozyskiwane z norek są 4-5 razy droższe od syntetyków. Mają tylko jeden rozmiar! 0,07mm! Dla porównania w 1:1 zazwyczaj stosuję grubości 0,15-0,20mm. Prawdziwe naturalne norki do 1:1 będą najzwyczajniej w świecie zbyt cienkie i nie zapewnią nam wymarzonego efektu. Najlepiej tego typu rzęsy sprawdzają się w metodach objętościowych. 2:1, 3:1.
No dobra... grubość Wam nic nie mówi. Na oko laik nie odróżni co mu owa stylistka klei. Najprościej sprawdzić czy rzęsa jest naturalna czy syntetyczna przez jej podpalenie. Naturalna spali się jak ludzki włos, pojawi się charakterystyczny smrodek. Syntetyk się stopi jak plastik. Proste? Proste! Teraz nikt Was nie oszuka "
ullcia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-27, 13:45   #1182
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

ale mi chodzilo o norki na pasku a nie bron boze 1:1 bo ja tej metody kompletnie nie toleruje
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 19:56   #1183
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Będac w Turcji miałam przyklejane kępki na 3 tyg. Klej piekł mnie w oczy okropnie ale pani nie przestawała kleić. Rzęsy odkleiłam w ten sam dzień i wątpie, by klej przetrzymał 3 tyg. skoro w ten sam dzień mogłam rzęsy odkleić.

Kupiłam ostatnio rzęsy z Rossmanna i mnie uwierały, potem postawiłam na Essence (takie na przezroczystym pasku jakby kępki) i był to strzał w 10. Polecam te rzęsy bo są ogólnie dostępne, tanie i wygodne.
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 13:26   #1184
dotlashes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 6
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
Będac w Turcji miałam przyklejane kępki na 3 tyg. Klej piekł mnie w oczy okropnie ale pani nie przestawała kleić. Rzęsy odkleiłam w ten sam dzień i wątpie, by klej przetrzymał 3 tyg. skoro w ten sam dzień mogłam rzęsy odkleić.

Kupiłam ostatnio rzęsy z Rossmanna i mnie uwierały, potem postawiłam na Essence (takie na przezroczystym pasku jakby kępki) i był to strzał w 10. Polecam te rzęsy bo są ogólnie dostępne, tanie i wygodne.
Kępek nie powinno sie przyklejać na klej do metody semi- permanentnej ponieważ strasznie obciąży Twoją naturalną rzęsę. Co do tego, że Pani nie przestawała kleić gdy oczy Cię strasznie piekły nie bedę się wypowiadać- to mówi samo za siebie na jaką profesjonalistkę trafilaś
dotlashes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 12:52   #1185
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Jak rzęsy (na pasku i kępki) polecicie do kuferka wizażystki??

Na pasku mam ardell , a jakie kupić kępki??
__________________

WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 16:50   #1186
olcia1995hihi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

hej! Mam w sumie dosc ok dlugie rzesy, jednak zastanawiam sie nad sztucznymi rzesami tylko w jednym miejscu "przy koncu powieki" czyli tam gdzie rzesy sie koncza- wydaje mi sie ze daloby to naturalny look- szukalam tego na forach i blogach, jednak nigdzie nie widze by ktos zdecydowal sie na takie cos czy tylko mi przyszlo to do glowy? Czy jest taka mozliwosc u kosmetyczki? Czy ktoras z was miala sztuczne rzesy tylko na" jednym miejscu"?
__________________
06.04.2014 أحبك حـب
olcia1995hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 16:38   #1187
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Witajcie chciałam dołączyć sie do wątku i zapytac chce zakupić sztuczne rzesy przykleić samemu w domu mam klej z inglota duo , i nie wiem jakie wybrać na początek by dobrze się kleiły nie odpadały bo nie mam w tym wprawy.
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 09:10   #1188
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Zamów sobie na allegro ARDELL
Ja mam i koleżanki mi je zachwalały
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 11:37   #1189
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Ardell sa dobre a z takich drogeryjnych i tanich polecam Ci z Essence w niebiesko- szartm opakowaniu na przezroczystym pasku. Daja delikatny efekt i w ogole ich nie czuc.
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 17:06   #1190
leniwykot13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Alergia, a sztuczne rzęsy

Hej , jestem jednym z tych alergików który reaguje na wiele rzeczy ... moja przygoda z alergią zaczęła się po korektorze do oczu . Sądzę że to uczulenie na retinol, i od pół roku nie używam praktycznie nic do oczu po za tuszem do rzęs i odrobiny ciebia gdzieś w kaciku, ale brak jakiej kolwiek bazy itp sprawia ze po paru godzinach wyglądam tak "nie świeżo " i tu moje pytanie czy sądzicie ze sztuczne rzęsy mogły by mi trochę pomóc ? Jestem na lekach i powoli zaczynam zwalczać alergie Ale mam również dość takiego wyglądu :/ nie podoba mi się to . Idą wakacje i pomyślałam o małym szaleństwie w postaci przedłużenia rzęs lub doklejaniu sobie sztucznych... co o tym sądzicie ? I czy są wersje dla alergików tych preparatow ?

Ps. Do tego , czy to prawda ze po takim przedluzaniu mogę być "łysa" jeszcze tego nie robiłam ale chciałabym w końcu wyglądać jak człowiek :|
leniwykot13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 19:22   #1191
91ewelaaa91
Przyczajenie
 
Avatar 91ewelaaa91
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8
Send a message via Skype™ to 91ewelaaa91
Talking jak dbacie o sztuczne rzęsy?

Hej całkiem niedawno zakupiłam pierwszy raz rzęski na pasku silikonowym. Mam dość niewiele swoich, mimo stosowania odżywek. Powiedzcie mi w jaki sposób usuwacie klej i tusz ze sztucznych rzęs? Ja się bawię mleczkiem do demakijażu, może jest jakiś prostszy sposób?
91ewelaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 16:01   #1192
winstone
Raczkowanie
 
Avatar winstone
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 163
Dot.: jak dbacie o sztuczne rzęsy?

Jak ja miałam te doklejane (jednorazowe) to używałam oliwki dla dzieci, ładnie schodziło Pamiętam, że mnie pouczano, żebym oliwką delikatnie przejechała kilka razy po powiece, potrzymała, a później podwadziła koniec paska. Może od tego czasu sposób się zmienił
__________________
don't save her;
she don't wanna be saved
winstone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 17:55   #1193
91ewelaaa91
Przyczajenie
 
Avatar 91ewelaaa91
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8
Send a message via Skype™ to 91ewelaaa91
Dot.: jak dbacie o sztuczne rzęsy?

Cytat:
Napisane przez winstone Pokaż wiadomość
Jak ja miałam te doklejane (jednorazowe) to używałam oliwki dla dzieci, ładnie schodziło Pamiętam, że mnie pouczano, żebym oliwką delikatnie przejechała kilka razy po powiece, potrzymała, a później podwadziła koniec paska. Może od tego czasu sposób się zmienił
O ciekawe o tym jeszcze nie słyszałam dzięki kochana
91ewelaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 09:23   #1194
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: jak dbacie o sztuczne rzęsy?

Cytat:
Napisane przez 91ewelaaa91 Pokaż wiadomość
Hej całkiem niedawno zakupiłam pierwszy raz rzęski na pasku silikonowym. Mam dość niewiele swoich, mimo stosowania odżywek. Powiedzcie mi w jaki sposób usuwacie klej i tusz ze sztucznych rzęs? Ja się bawię mleczkiem do demakijażu, może jest jakiś prostszy sposób?
Jest wątek zbiorczy na temat sztucznych rzęs, gdzie poruszana też była problematyka dbania o rzęsy, więc twój wątek przesuwam do zbiorczego i zapraszam do lektury.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 20:58   #1195
Luksa
Zakorzenienie
 
Avatar Luksa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 3 367
GG do Luksa
Dot.: jak dbacie o sztuczne rzęsy?

Witam,

Czy przy sztucznych rzęsach (1:1) można stosować odżywki ?
Luksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 15:22   #1196
Dlugowlosa_
Przyczajenie
 
Avatar Dlugowlosa_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Miałam zrobione rzęsy metodą 1:1 i nie stosowałam żadnej odżywki. Kiedy pierwszy raz zobaczyłam się w lustrze myślałam, że efekt jest mocno przerysowany, ale później się przyzwyczaiłam i planuję wkrótce jeszcze raz zrobić bo jest to bardzo wygodne. Jedynie co to miałam problem przy malowaniu i zmywaniu eyelinera. Nie wiem czy tez jest to możliwe, ale po tym jak już wszystkie odpadły i minęło trochę czasu (tak chyba tydzień) zauważyłam, że moje rzęsy wyglądają o niebo lepiej niż wcześniej – są gęstsze i dłuższe
Dlugowlosa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 15:35   #1197
wiki_w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Tez myslalam nad ta metoda 1:1, ale boje się, ze będą zle przyklejone. Po paru dniach odpadną i kasa w bloto
wiki_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 10:14   #1198
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Małe tubki kleju są już wycofane, może gdzieś się ostały ostatnie sztuki w mniej obleganych wyspach. Są dostępne tylko opakowania po 7 i 14 g.
Ja Duo używam od długiego czasu, nigdy mnie nie zawiódł i na prawdę polecam
Niebieski DUO jest niezawodny, najlepszy do sztucznych rzęs. Duża tubka już zdążyła mi się przeterminować :\ sztuczne rzęsy zakładam od święta więc mała byłaby lepsza szkoda, że wycofywane są te małe tubki...
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 18:25   #1199
kakasiencja
Przyczajenie
 
Avatar kakasiencja
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 13
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Dynaa, jakie konkretnie rzęsy masz na myśli z tych Essence? Możesz pokazać fotkę? Byłabym wdzięczna bardzo. I takie pytanko - czy któraś z Was miała może te rzęsy? Jak się prezentują? Czy kleje dołączane w opakowaniach są dobre, trzymają takie rzęsy mocno na powiece? Przyznam szczerze, że to moje absolutne początki ze sztucznymi rzęsami, więc każda rada się przyda. Macie jakąś sprawdzoną instrukcję na przyklejanie rzęs, aby nie odpadały? I co sądzicie o rzęsach firmy Donegal?

kakasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 15:48   #1200
tinka06
Przyczajenie
 
Avatar tinka06
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 6
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Polecam rzęsy Top Choice Natural Look - to były rzęsy, na których uczyłam się zakładania. Używam ich do dzisiaj. Super efekt, trwałe i trzymają się przez cały dzień. Nie podrażniają oczu i nie uczulają.
tinka06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-01 14:50:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.