jaki facet drogie panie??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-08, 13:31   #1
tscrow
Raczkowanie
 
Avatar tscrow
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 60
GG do tscrow

jaki facet drogie panie???


Powiedzcie mi moje drogie forumowiczki jaki facet robi na Was największe wrażenie,chodzi mi o zapach, sposób mówienia itd. itp. Jestem ciekaw czego kobiety oczekują po nas facetach.
__________________
Chce się zmienić, a zawsze najlepiej od teraz, bo jutro jest zawsze aktualne, więc sobie myśle od teraz i jest mi łatwiej.
tscrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 13:38   #2
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: jaki facet drogie panie???

Heh..to chyba nie to forum Obecnosc mezczyzn( poza adminem burzy mi tu intymna atmosfere...W koncu dziewczyny rozmawiaja tu o swoich najintymniejszych problemach i w sumie powinno byc tak, ze faceci nie powinni miec dostepu do takich informacji.
Bo zawsze pojawi sie jakis, ktory zechce zdobyta tu wiedze wykorzystac..
Własnie zrobiłes pierwszy krok
Czego kobiety oczekuja od mezczyzn zdecydowanie lepiej uczyc sie w realu..obserwowac, rozmawiac, wyciagac wnioski..
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 13:52   #3
tscrow
Raczkowanie
 
Avatar tscrow
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 60
GG do tscrow
Dot.: jaki facet drogie panie???

hmmm... jawna dyskryminacja :P no ale... zauważyłem że Wy takie tematy też poruszałyście więc stwierdziłem - a co tam - ja też moge i dlatego jestem ciekaw co o tym sądzicie Wy kobiety.
__________________
Chce się zmienić, a zawsze najlepiej od teraz, bo jutro jest zawsze aktualne, więc sobie myśle od teraz i jest mi łatwiej.
tscrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 14:02   #4
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: jaki facet drogie panie???

Cytat:
Napisane przez tscrow
hmmm... jawna dyskryminacja :P no ale... zauważyłem że Wy takie tematy też poruszałyście więc stwierdziłem - a co tam - ja też moge i dlatego jestem ciekaw co o tym sądzicie Wy kobiety.
To moze jednym zdaniem: kobiety lubia facetow ktorzy sa soba, nikogo nie udaja, sa naturalnie pewni siebie.
Jesli bedziesz probował na podstawie uzyskanych tu ( albo w innych miejscach) odpwoiedzi stworzyc z siebie "faceta idealnego" na dobre Ci to nie wyjdzie..

Oczywiscie istnieja pewne cechy, ktore sa bardziej pozadane niz inne..
np odpowiedzialnosc bardziej niz nieodpowiedzialnosc, inteligencja bardziej niz jej brak, majetnosc, zadbanie, atrakcyjnosc fizyczna..Ale to jest chyba oczywiste
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 14:13   #5
tscrow
Raczkowanie
 
Avatar tscrow
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 60
GG do tscrow
Dot.: jaki facet drogie panie???

Nie mam sie zamiaru zmieniać, bez przesady, pytam z ciekawości a nie po to żeby robić z siebie niewiadomo co. a tak wogóle Marilyn to co będzie z tą " króliczką doświadczalną" ?? ja jestem chętny aby wymasować miłą forumowiczke
__________________
Chce się zmienić, a zawsze najlepiej od teraz, bo jutro jest zawsze aktualne, więc sobie myśle od teraz i jest mi łatwiej.
tscrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 14:16   #6
Jabluszko
Raczkowanie
 
Avatar Jabluszko
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 190
Dot.: jaki facet drogie panie???

W kwestii wyglądu zwracam uwagę przede wszystkim na zadbane dłonie i zapach mężczyzny (mam kilka ulubionych, ale to raczej kwestia gustu). Nie wspominam o tym, co oczywiste (higiena, czyste ubranie itp., itd.).
Poza tym mój wzrok przyciągają faceci wysocy (pewnie dlatego, że sama jestem wysoka ) i szczupli, wręcz chudzi, bez zbędnej (moim zdaniem) masy mięśniowej.
Hmmmm... Co jeszcze? Lubię jak chłopak się czymś wyróżnia, ma w wyglądzie coś wyjątkowego np. kręcone albo długie włosy (może być 2w1 ), piękny uśmiech albo oczy, cokolwiek.
W męskich ubraniach preferuję elegancki luz z domieszką romantyzmu (np. dżinsy+ fantazyjna koszula+aksamitna marynarka). Zawsze też patrzę na buty (nie tylko na buty facetów).
O cechy charakteru/intelektu nie było pytania, więc się nie wypowiadam, poza tym i tak "nastukałam" już sporo.
Jabluszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 14:20   #7
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: jaki facet drogie panie???

Cytat:
Napisane przez tscrow
Nie mam sie zamiaru zmieniać, bez przesady, pytam z ciekawości a nie po to żeby robić z siebie niewiadomo co. a tak wogóle Marilyn to co będzie z tą " króliczką doświadczalną" ?? ja jestem chętny aby wymasować miłą forumowiczke
Musze zapytac mojego faceta
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-08, 14:49   #8
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: jaki facet drogie panie???

A dla mnie jedną z najważniejszych rzeczy jest pasja- jeżeli mężczyzna takową w zyciu posiada, to wpływa to korzystnie na każdy aspekt jego funkcjonowania, mówienie i poruszanie się też.
Lubię interesujących facetów
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 15:12   #9
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: jaki facet drogie panie???

nie ma takiego na świecie co by do mnie pasował...

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 15:27   #10
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Dot.: jaki facet drogie panie???

Cytat:
Napisane przez tscrow
Powiedzcie mi moje drogie forumowiczki jaki facet robi na Was największe wrażenie,chodzi mi o zapach, sposób mówienia itd. itp. Jestem ciekaw czego kobiety oczekują po nas facetach.
A ja uważam, że bez sensu jest gadanie, ze "takich" facetów koibety lubią, czy "takie" kobiety lubia faceci. Kazdy jest inny i na co innego zwraca uwagę. Najwazniejsze to nie udawać nikogo. Dla mnie najlepszy i jedyny jest mój facet
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 17:22   #11
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: jaki facet drogie panie???

Cytat:
Napisane przez nenvena
A ja uważam, że bez sensu jest gadanie, ze "takich" facetów koibety lubią, czy "takie" kobiety lubia faceci. Kazdy jest inny i na co innego zwraca uwagę. Najwazniejsze to nie udawać nikogo. Dla mnie najlepszy i jedyny jest mój facet
Otóż to. "Nie to ładne, co ładne..." oraz "Każda potwora..."

Ja po prostu jak widzę takiego faceta, to wiem.
I nie mam zielonego pojęcia, od czego to zależy, pewnie tajemnicze feromony są wszystkiemu winne..
A na dłuższą metę bardzo ważne jest dla mnie naturalne i swobodne zachowanie, niewymuszona pewność siebie - wtedy i ja mogę poczuć się pewnie w towarzystwie takiej osoby i nie muszę się zastanawiać, co o mnie myśli, ani jak tu zrobić dobre wrażenie, bo po prostu przyjemność przebywania z tym hipotetycznym Nim jest większa od takich obaw.

Przyklaskuję też Meariel - pasja, to rzecz która nawet z przeciętniaka zrobi fascynującego człowieka.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-08, 17:34   #12
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: jaki facet drogie panie???

1. Nie przeklina
2. Jest kulturalny, zna zasady savoir-vivre'u.
3. Nie opowiada, jakie ma powodzenie u "koleżanek".
4. Adoruje tylko swoją kobietę.
5. Inteligentny, oczytany.
6. Wrażliwy, czuły.
7. Nie wstydzący się przejąć inicjatywę, kiedy widzi, że kobeta jest nieśmiała, ale daje mu jakieś sygnały.
8. Potrafiący odczytać te sygnały.
9. Mający własne zdanie, a nie dopasowujący je do towarzystwa, w jakim się aktualnie znajduje. Czyli np. nie może być tak, że w obecności tylko swojej dziewczyny mówi do niej czułe słówka, a w obecności kolegów nazywa kobiety np. "dupami" czy też robi rzeczy, które sprawiają dziewczynie przykrość, bo "wg kolegów prawdziwy facet to facet bez uczuć wyższych".
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 17:47   #13
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: jaki facet drogie panie???

Ja z kolei wole tych bardziej okraglych, zeby sie bylo do czego przytulic. Wysoki, bo sama jestem nizsza, a lubie kontrasty. Raczej ciemnowlosy, ciemnooki, bo sama jestem niebieskooka blondynka. Lubie tych oczytanych i inteligentnych, ale nie namolnych i nie takich, ktorzy za wszelka cene probuja blyskac wiedza. Zadnych przesadnie zadbanych, bo mi to pachnie beckhamizmem. I zeby uprawial jakies sporty, moze byc pilka nozna z kumplami na podworku. Nie znosze tych, ktorzy duzo pija i chamsko zachowuja sie w stosunku do obcych.
I ogromnie mnie wzrusza kiedy facet z czuloscia opowiada swoim kolega o wlasnej kobiecie
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 17:52   #14
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: jaki facet drogie panie???

-kulturalny,dobrze wychowany,z zasadami,pewny siebie ale bez przesady,opiekunczy, wyrozumialy,wrazliwy

-zadbane dlonie i paznokcie,czyste ubranie,lekki zarost,ogolnie zadbany i ladnie pachnacy

No wlasnie lubie facetow w stylu misiaczka(zeby sie mozna do niego przytulic)nie lubie koscistych....

Lubie jeszcze jak facet jest lysy

hmmm w sumie opisalam swojego meza

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-05-08 o 17:54
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 18:55   #15
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Talking Dot.: jaki facet drogie panie???

Hej
Lubię jak facet jest zadbany, ma czyste paznokcie!!!, jednak na znoszę Lalusiów. Mojm fetyszem wręcz:P jest łysina Uweeeelbiam łysych facetów. Wszystkim kolegom w klasie zawsze "każę" się ścinać na łyso, albo na minimum 3 mm, a mój Chłopaczek to już obowiązkowo :P
Oprócz tego musi lubić sport. Najlepiej (tak jak mój Chłopczyk), niech udziela się w niemal każdej dyscyplinie. Dobrze jak potrafi mi wyjaśnić jak się gra w snoocera, nauczyć "ścinać" w ping ponga, oglądać ze mną mecze piłki nożnej, zasięgać mojej opinii na co postawić na STSach i przede wszystkim nie dyskryminować mnie : TY jesteś baba to sie na sporcie nie znasz
Poza tym facet musi być w zależności od sytuacji: uległy i stanowczy zarazem, opiekuńczy i troskliwy ale bez przesady, zdecydowany, pewny siebie ale też Kochany Misio, do którego będe mogła się poprzytulać( uwieeelbiam się przytulac ) No i przede wszystkim: musi być ze mną zawsze szczery i uczciwy oraz wyrozumiały dla mnie i dla moich słabostek to tyle
Pozdrawiam
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...

Edytowane przez Agniesia18
Czas edycji: 2005-05-08 o 19:11
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 19:12   #16
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Dot.: jaki facet drogie panie???

najgorsze wrażenie robi na mnie facet, który spotykając się ze mną gada wyłącznie o sobie
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 19:29   #17
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: jaki facet drogie panie???

Cytat:
Napisane przez martiene
najgorsze wrażenie robi na mnie facet, który spotykając się ze mną gada wyłącznie o sobie
Albo o swoich ex lub wydzwania do swoich kolezaneczek mowiac im jakie to one sa piekne, wspaniale i madre. Ah! Oh!

Ja na dzien dzisiejszy nienawidze wszystkich facetow.

Teraz ja bede sie nimi bawic.
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 21:42   #18
UkrytyPodNickiem
Raczkowanie
 
Avatar UkrytyPodNickiem
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 295
Dot.: jaki facet drogie panie???

ile kobiet tyle dusz...każda widzi,czuje,chłonie..., ale zawsze inaczej

Edytowane przez UkrytyPodNickiem
Czas edycji: 2005-05-08 o 21:44
UkrytyPodNickiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 22:54   #19
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: jaki facet drogie panie???

Cytat:
Napisane przez tscrow
Powiedzcie mi moje drogie forumowiczki jaki facet robi na Was największe wrażenie,chodzi mi o zapach, sposób mówienia itd. itp. Jestem ciekaw czego kobiety oczekują po nas facetach.
Najwieksze wrazenie robia na mnie muzycy i mlodzi Niemcy szalejacy na deskorolkach

A tak serio (choc pierwsza czesc mojej wypowiedzi to PRAWDA ), to facet musi miec gadane (nie przepadam za niesmialymi) i absurdalne poczucie humoru (tu jestem dosc wymagajaca i nie odpuszczam). W moim lubym podoba mi sie to, ze nie musze go uczyc jak sie ma ubrac, jak o siebie zadbac (a do tej pory praktycznie zawsze to przerabialam), on wie lepiej ode mnie - uzywa kremu dla dzieci i ma lepsza cere niz ja, wlascicielka 4725829083569 roznych buteleczek i flakonikow
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-08, 22:55   #20
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: jaki facet drogie panie???

Cytat:
Napisane przez Gonia1
1. Nie przeklina
2. Jest kulturalny, zna zasady savoir-vivre'u.
3. Nie opowiada, jakie ma powodzenie u "koleżanek".
4. Adoruje tylko swoją kobietę.
5. Inteligentny, oczytany.
6. Wrażliwy, czuły.
7. Nie wstydzący się przejąć inicjatywę, kiedy widzi, że kobeta jest nieśmiała, ale daje mu jakieś sygnały.
8. Potrafiący odczytać te sygnały.
9. Mający własne zdanie, a nie dopasowujący je do towarzystwa, w jakim się aktualnie znajduje. Czyli np. nie może być tak, że w obecności tylko swojej dziewczyny mówi do niej czułe słówka, a w obecności kolegów nazywa kobiety np. "dupami" czy też robi rzeczy, które sprawiają dziewczynie przykrość, bo "wg kolegów prawdziwy facet to facet bez uczuć wyższych".
No więc ja mam ideał
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 07:36   #21
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: jaki facet drogie panie???

Tutaj jest co nieco na temat oczekiwań:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=14353

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 14:26   #22
tscrow
Raczkowanie
 
Avatar tscrow
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 60
GG do tscrow
Dot.: jaki facet drogie panie???

Nie chciał bym nikogo obrażać ale niektóre z was dziewczyny jeszcze zbyt płytko myślą, zamiast patrzeć na jego portfel i czy mister poland przy nim wysiada to moze zwróvciły byście uwage na to jaki on jest, oczywiście musi dbać o siebie nie mówie że nie ale jak nie ma kasy i nie ejst zbyt przystojny to co?? odpada?? dla mnie to płytkie. Liczy sie dusza, bo uroda przemija a kasa dziś jest a jutro jej nie ma.
__________________
Chce się zmienić, a zawsze najlepiej od teraz, bo jutro jest zawsze aktualne, więc sobie myśle od teraz i jest mi łatwiej.
tscrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 14:40   #23
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: jaki facet drogie panie???

Rany boskie, czy ktoś tu wspomniał o pieniądzach??!!!
Widać, że nauka "czytania ze zrozumieniem" ciągle idzie w las. :////
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 14:42   #24
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: jaki facet drogie panie???

Cytat:
Napisane przez Ewusia
Ja na dzien dzisiejszy nienawidze wszystkich facetow.

Teraz ja bede sie nimi bawic. [/color][/font]
robimy zawody? a moze zakladamy klub?
hehe
pozdr

ps. mimo wszystko czasami zaluje ze nie jestem lesbijka
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 14:43   #25
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: jaki facet drogie panie???

Pixie - domyślam ię że może chodzić o link do forum Uśmiechnij się - nie ma to jak facet bez poczucia humoru...beznadzieja :P

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 14:44   #26
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: jaki facet drogie panie???

Cytat:
Napisane przez pixie7
Rany boskie, czy ktoś tu wspomniał o pieniądzach??!!!
Widać, że nauka "czytania ze zrozumieniem" ciągle idzie w las. :////
właśnie to samo chciałam napisać, niech założyciel wątku sobie przeczyta wszystko, bo ja już czytałam dwa razy i nigdzie nie umiem znaleźć nic o pieniądzach, widocznie chyba ślepa jestem :/
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 14:47   #27
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: jaki facet drogie panie???

Czyżby znowu sezon się zaczął...?

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 15:03   #28
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: jaki facet drogie panie???

tscrow - to nie jest kwestia materializmu i braku docenienia duszy partnera tylko szara rzeczywistość. Ja sie niestety sama przekonałam co z facetem potrafi zorbić brak pieniędzy i wierz mi, że jego zachowanie zraziło mnie bardziej niz fakt, że nie miał pieniędzy. Moim zdaniem to faceci robią więcej szumu wokół swojej kasy niż kobiety. Facet bez pieniedzy jest predzej czy później nie do zniesienia jeśli nie podejdzie do problemu z dystansem i nie będzie chciał zmienic swojej sytuacji.

Poza tym wogóle nie znalazłam w tym watku motywu o pieniądzach, wiec nie wiem czego ty sie właściwie czepiasz?


A mój wymarzony facet?
  1. odpowiedzialny
  2. skory do dialogu
  3. nie bojący się mówić o swoich uczuciach, ale niezbyt wylewny
  4. mający swoją pasję
  5. szanujący moje pasje
  6. czuły i opiekuńczy
  7. szarmancki
  8. traktujący mnie zawsze jak ksieżniczkę (czy to w domu czy przy znajomych)
  9. nie wulgarny
  10. troszke szalony (np. zorganizowałby nagłą wycieczkę do Krakowa by sie przejść po rynku )
  11. nie egoista w łóżku
  12. kupujący różne drobiazgi bez okazji (kwiaty, wisiorek, słodką pocztówkę z dedykacją itp.)
  13. zadbany i pachnący
  14. z wygladu nie mam ideału, ale bardziej podobają mi się bruneci, kiedyś wysocy i długowłosi, a teraz po prostu bruneci )
I to chyba tyle...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 15:21   #29
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: jaki facet drogie panie??? - Poczucie humoru to minimum, drodzy panowie!! ;))

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent
Pixie - domyślam ię że może chodzić o link do forum Uśmiechnij się - nie ma to jak facet bez poczucia humoru...beznadzieja :P

PZDR Natalia
Ano tak... dopiero teraz tam zajrzałam... Ech...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 15:22   #30
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Wink Dot.: jaki facet drogie panie???

Moze niektore z was stwierdza ze jestem plytka i okrutna ale powiem krotko: wyglad ma znaczenie. A te z was ktore twierdza uparcie ze nie prawdopodobnie nie byly nigdy w sytuacji podbramkowej z "nieatrakcyjnym" gostkiem, bo wyobrazcie sobie dziewczyny ze koles budzi w was jako takie obrzydenie...juz?? A teraz wyobrazcie sobie ze musicie go namietnie pocalowac albo cos wiecej...ufff...i to jest najgorsza czesc wyobrazen Tak wiec On nie musi byc piekny jak Apollo ale musi miec wyglad ktory nam odpowiada... pozdrawiam
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.