Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł powinna mieć V część wątku?
Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5 34 64,15%
Żebro, pęcherz - znowu bóle... Dziecko, obchodźże się z mamą czule! - Mamusie III/IV 2014 cz.5 9 16,98%
Już niedługo będziesz z nami, my na Ciebie tu czekamy - Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5 10 18,87%
Głosujący: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-07, 16:45   #3121
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez BeautifulLie Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie dobrze nie jest

szyjka skróciła sie o 60% rozwarcie malusie bo na opuszek palca ale jest gin wzial rozmaz z pochwy i jak wynik ujemny wyjdzie to zalozy we wtorek krążek. Boje się


Wysłane z telefonu...
Kochana ściskam kciuki. Muusi być dobrze A miałaś jakieś objawy tej skracającej szyjki?

odpoczywaj jak najwiecej
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 16:46   #3122
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Trisdom, dobrze wiedzieć, że jest na sali lekarz

BeautifulLie, leż i odpoczywaj jak najwięcej, a w razie czego krążek to nie tragedia

Justine, a jaką lustrzankę?

I jeszcze odnośnie chrzestnych, bo widzę, że się przewinął temat. My mamy problem - brak faceta. W obu rodzinach mało, ja mam jednego ciotecznego brata, ale on już jest biedny, tyle ma tych chrześniaków.
I powiem Wam, że najchętniej byśmy poprosili dwie mamy chrzestne... Myślicie że to możliwe jest? Jakie jest Wasze zdanie? Z tego co się orientuję, od formalnej strony to w ogóle wystarczy jeden chrzestny, a dwójka to taka tradycja po prostu. Napisałam już w tej sprawie do zaprzyjaźnionego Dominikanina (który zresztą będzie chrztu udzielał), ale jeszcze nie odpowiedział.
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 16:47   #3123
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Kate masz świętą rację I nie denerwuj się już, w 9 miesiącu zarządzam oficjalny zakaz stresu, żeby nam Majeczka do lutego poczekała!

Nadzwyczajna proszę mi tu nie denerwować koleżanki
I może choć raz zapytasz co u nas? Bo oprócz Ciebie jest też kilka mam z cukrzycą oraz innymi problemami. Choćby dzisiaj Beautiful Lie...
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 16:49   #3124
kate1623
Zadomowienie
 
Avatar kate1623
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 783
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
I jeszcze odnośnie chrzestnych, bo widzę, że się przewinął temat. My mamy problem - brak faceta. W obu rodzinach mało, ja mam jednego ciotecznego brata, ale on już jest biedny, tyle ma tych chrześniaków.
I powiem Wam, że najchętniej byśmy poprosili dwie mamy chrzestne... Myślicie że to możliwe jest? Jakie jest Wasze zdanie? Z tego co się orientuję, od formalnej strony to w ogóle wystarczy jeden chrzestny, a dwójka to taka tradycja po prostu. Napisałam już w tej sprawie do zaprzyjaźnionego Dominikanina (który zresztą będzie chrztu udzielał), ale jeszcze nie odpowiedział.
Kurcze nie wiem ciekawe daj znać jak się dowiesz
__________________
Carpe Diem

Maja

Czytam
kate1623 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 16:51   #3125
filupka
Rozeznanie
 
Avatar filupka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 656
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez cayenneOna Pokaż wiadomość
Dzięki Tris za rady. Mogę się jeszcze dopytać? Nie, właśnie nie pierwszy raz mi się Wiking duży okazał, w szpitalu mówili mi, że jakby miał wciąż przeciętna wagę i epizodycznie duża na końcu, to raczej przwsacowanie. Ale jak wciąż duży, to wręcz może i do 0,5 kg większy być niż mówią
W tej syt, gdyby się jednak ksieciulkowi Henrykowi chcialo obrócić, co byś mi radziła?

Co do refluxa, no właśnie do tej cholernej gastro nie mogłam się zmobilizować, bo ja mam cofki już przy myciu zębów czasem, przy psikaniu Tantum Verde, a co dopiero przy gastro, lekarz mi zasugerował narkoze



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cayenne wiesz, ja miałam okropne problemy z żołądkiem rok temu. Strasznie mnie bolał że czasem mogłam wyć z bólu i też dostałam skierowanie na gastroskopie. I miałam robione na narkozie. Obudziłam się w trakcie na chwilę i było to okropne uczucie, nią mogłam oddychać i płakałam. Wiem że robią niektórzy to bez narkozy ale ja sobie tego nie wyobrażam. Jakbym miała powtarzać to tylko z narkoza. Ale może ty dasz radę bez. Znajoma robiła bez bo po badaniu musiała iść do pracy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
* I dont want to make any money -I just wanna be wonderful *

_______________
7.07.2013 II Kreseczki
Emil Alexander 25.03.2014


http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbj44jqkxnhzqe.png
filupka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 16:55   #3126
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez cayenneOna Pokaż wiadomość
Ej, a ja bym się chętnie popodniecala tymi majciorami, ale przez tego wielkiego wikinga po prostu nie mam sił, leżę jak wieloryb i pozwalam dookoła siebie skakc, tudzież jak zuczek gnojarek pozwalam się podnosić
Pocieszam się, że polecę jutro do h&m i nabede jakiś siedmiopak z bawelnianymi gaciami, a jak nie, to na szczęście w szpitalu jednorazowe są

A może byście mi w imieniu wpisały po prostu wiking?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

a mnie też przez weekend tż zaczął podnosić jak wstawałam to krzyczałam "uwolnić orkę" i tż przychodził
a tak z ciekawości, to duży masz brzuch skoro już masz 3 kg dzieciaczka? czy raczej taki w normie jeszcze?

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
no wlasnie nie wiem, dlaczego ??
no ja się może wypowiem bo mnie też to trochę uraziło wg mnie zabrzmiało to trochę jakbys ubliżyła komuś, że go nie stać na zakup czegoś co inni mają i się tym cieszą. Nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć, ja czasem zazdraszczam wam że kupujecie sobie to czy tamto a ja nie kupuję bo nie mam pieniędzy (nie zdążyłam znaleźć pracy i jestem akurat świeżo po studiach, no teraz to już trochę zleciało ) ale ciesze się z tego co mam no bo co innego mam zrobić
Ale wiem że nie tylko ja nie szaleje z wyprawką jakoś za bardzo więc się tą myślą pocieszam
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 16:55   #3127
Trisdom
Zadomowienie
 
Avatar Trisdom
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 1 052
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość

I jeszcze odnośnie chrzestnych, bo widzę, że się przewinął temat. My mamy problem - brak faceta. W obu rodzinach mało, ja mam jednego ciotecznego brata, ale on już jest biedny, tyle ma tych chrześniaków.
I powiem Wam, że najchętniej byśmy poprosili dwie mamy chrzestne... Myślicie że to możliwe jest? Jakie jest Wasze zdanie? Z tego co się orientuję, od formalnej strony to w ogóle wystarczy jeden chrzestny, a dwójka to taka tradycja po prostu. Napisałam już w tej sprawie do zaprzyjaźnionego Dominikanina (który zresztą będzie chrztu udzielał), ale jeszcze nie odpowiedział.
Daj znać, bo u Nas ten sam problem. Tez wolałabym dwie chrzestne. Facetów brak- TZ siostra, ja dwie.
TZ przy ostatniej bytności w polskim przybytku kościołowym przeczytał całą tablicę ogłoszeń- i trzeba mieć wg tego, co tam było napisane- albo parę albo jednego chrzestnego.
__________________
Emilka 25.02.2014
Leon 19.04.2016
Trisdom jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 16:57   #3128
cayenneOna
Zadomowienie
 
Avatar cayenneOna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: München/Gräfelfing
Wiadomości: 1 300
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez filupka Pokaż wiadomość
Cayenne wiesz, ja miałam okropne problemy z żołądkiem rok temu. Strasznie mnie bolał że czasem mogłam wyć z bólu i też dostałam skierowanie na gastroskopie. I miałam robione na narkozie. Obudziłam się w trakcie na chwilę i było to okropne uczucie, nią mogłam oddychać i płakałam. Wiem że robią niektórzy to bez narkozy ale ja sobie tego nie wyobrażam. Jakbym miała powtarzać to tylko z narkoza. Ale może ty dasz radę bez. Znajoma robiła bez bo po badaniu musiała iść do pracy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nigdy w życiu bez markizy bym tego nie zrobiła, no way

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

I na pewno bym nie zrobiła na żywca, bo do pracy bym musiała iść, ma bank bym wydarla zwolnienie od lekarza, moja siła persfazji czyni cuda

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Nie bez markizy tylko bez narkozy miało być, głupi tel

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cayenneOna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 16:59   #3129
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Ale o co ci chodzi z tymi wizytami, bo nie rozumiem
To są jakieś zasady forum, których ja nie doczytałam, odnośnie wizyt i skończonych miesięcy
Po prostu wszystkie mnie bezwzględnie zaatakowałyście, tylko jedna osoba wyraziła swoje zdanie w sposób który nie razi, nie jest łapaniem za słówka.
Gdy zaczęłam ten temat napisałam na wstępie, że nie chcę nikogo urazić ale jakoś żadna tego nie zauważyła.
Nie chce nikogo urazic, ale macie pryszczate twarze i nieswiezy oddech - sory ale nie moglam sie powstrzymac
Sformulowanie "nie chce nikogo urazic" nie ma cudotworczego dzialania.

I nie ma zasad forum, tylko otwarte osoby tak po prostu robia - gratuluja szczesliwych informacji i wspieraja w trudnych chwilach. Na prawde to tak Cie dziwi? Z rodzina i znajomymi tak nie rozmawiasz?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:00   #3130
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
I jeszcze odnośnie chrzestnych, bo widzę, że się przewinął temat. My mamy problem - brak faceta. W obu rodzinach mało, ja mam jednego ciotecznego brata, ale on już jest biedny, tyle ma tych chrześniaków.
I powiem Wam, że najchętniej byśmy poprosili dwie mamy chrzestne... Myślicie że to możliwe jest? Jakie jest Wasze zdanie? Z tego co się orientuję, od formalnej strony to w ogóle wystarczy jeden chrzestny, a dwójka to taka tradycja po prostu. Napisałam już w tej sprawie do zaprzyjaźnionego Dominikanina (który zresztą będzie chrztu udzielał), ale jeszcze nie odpowiedział.
w Pl jest to problemem, zależy na jakiego księdza się trafi (chyba to gdzieś czytałam ale ten mózg ciążowy... )

I wiedziałam że mi coś uciekło. No właśnie Justin jaką lustrzanę? bo ja miałam do tż zagadać, że strasznie bym chciała przed porodem żebyśmy kupili, ale dla nas, bo obydwoje chcemy
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:00   #3131
frogutka
Zadomowienie
 
Avatar frogutka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 209
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez BeautifulLie Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie dobrze nie jest

szyjka skróciła sie o 60% rozwarcie malusie bo na opuszek palca ale jest gin wzial rozmaz z pochwy i jak wynik ujemny wyjdzie to zalozy we wtorek krążek. Boje się


Wysłane z telefonu...
Będzie dobrze-musi być innej opcji nie ma. Trzymam za Ciebie kciuki! Dziewczyny tu już pisały krążek nie taki straszny więc nie denerwuj się bo stres nie wskazany
__________________
Żona od 23.07.2011
frogutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 17:01   #3132
cayenneOna
Zadomowienie
 
Avatar cayenneOna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: München/Gräfelfing
Wiadomości: 1 300
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
BeautifulLie- lez i odpoczywaj. A krążek to dobry pomysł- sporo moich koleżanek miało i donosiły do 39 tygodnia, więc spokojnie


Endometrioza zwykle jest osobno zupełnie- komórki nabłonka macicy się rozsiewają- czasem jeszcze w życiu płodowym.
A czemu one się rozsiewaja,cholery? Kurna, chyba idę poczytać o endometriozie,chociaż ostatnio tak się wkrecilam w mojego kindelka, że kupę kasiory na polskie książki wydaje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cayenneOna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:03   #3133
nadzwyczajna
Rozeznanie
 
Avatar nadzwyczajna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 834
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość


no ja się może wypowiem bo mnie też to trochę uraziło wg mnie zabrzmiało to trochę jakbys ubliżyła komuś, że go nie stać na zakup czegoś co inni mają i się tym cieszą. Nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć, ja czasem zazdraszczam wam że kupujecie sobie to czy tamto a ja nie kupuję bo nie mam pieniędzy (nie zdążyłam znaleźć pracy i jestem akurat świeżo po studiach, no teraz to już trochę zleciało ) ale ciesze się z tego co mam no bo co innego mam zrobić
Ale wiem że nie tylko ja nie szaleje z wyprawką jakoś za bardzo więc się tą myślą pocieszam
Zupełnie nie o to mi chodziło, ale nie byłam zrozumiana.
Ja nikomu nie zazdroszczę. Każdy ma prawo wychowywać swoje dziecko jak chce.
Ja pracuję w ośrodku pomocy i naprawdę na co dzień spotykam się z tak wielką biedą. Często robimy wyprawkę dla mam, które nie mają nawet ciuszków dla maluszka żeby wyszedł ze szpitala.
Być może moje spojrzenie dlatego jest inne, bo ja sama wiele rzeczy nie mam ale i tak uważam, że mam więcej niż niektóre z mam które spotkałam.
To, że ktoś nie ma super wyprawki nie oznacza, że jest gorszy.
Te wszystkie ubranka są i tak urocze, w lumpeksie można kupić cudeńka za 1-2 zł. Naprawdę, nie ma powodu żebyś czuła się gorsza.
nadzwyczajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:03   #3134
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez cayenneOna Pokaż wiadomość
Nigdy w życiu bez markizy bym tego nie zrobiła, no way

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

I na pewno bym nie zrobiła na żywca, bo do pracy bym musiała iść, ma bank bym wydarla zwolnienie od lekarza, moja siła persfazji czyni cuda

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Nie bez markizy tylko bez narkozy miało być, głupi tel

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
włąśnie się zastanawiałam przez chwilę czego byś nie zrobiła bez markiz?? Już Cię widziałam z ciastkiem w ręce na ulicy
aż sobie zrobilam ochote na ciastka
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:05   #3135
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość


I jeszcze odnośnie chrzestnych, bo widzę, że się przewinął temat. My mamy problem - brak faceta. W obu rodzinach mało, ja mam jednego ciotecznego brata, ale on już jest biedny, tyle ma tych chrześniaków.
I powiem Wam, że najchętniej byśmy poprosili dwie mamy chrzestne... Myślicie że to możliwe jest? Jakie jest Wasze zdanie? Z tego co się orientuję, od formalnej strony to w ogóle wystarczy jeden chrzestny, a dwójka to taka tradycja po prostu. Napisałam już w tej sprawie do zaprzyjaźnionego Dominikanina (który zresztą będzie chrztu udzielał), ale jeszcze nie odpowiedział.
Slyszalam gdzieć, że 2 chrzestne mogą być ale czy to prawda nie mam pojecia
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:06   #3136
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Zupełnie nie o to mi chodziło, ale nie byłam zrozumiana.
Ja nikomu nie zazdroszczę. Każdy ma prawo wychowywać swoje dziecko jak chce.
Ja pracuję w ośrodku pomocy i naprawdę na co dzień spotykam się z tak wielką biedą. Często robimy wyprawkę dla mam, które nie mają nawet ciuszków dla maluszka żeby wyszedł ze szpitala.
Być może moje spojrzenie dlatego jest inne, bo ja sama wiele rzeczy nie mam ale i tak uważam, że mam więcej niż niektóre z mam które spotkałam.
To, że ktoś nie ma super wyprawki nie oznacza, że jest gorszy.
Te wszystkie ubranka są i tak urocze, w lumpeksie można kupić cudeńka za 1-2 zł. Naprawdę, nie ma powodu żebyś czuła się gorsza.
ja to pisałam o sobie i pod swoim kątem bo mnie też to uraziło trochę ale spoko
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:06   #3137
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
Daj znać, bo u Nas ten sam problem. Tez wolałabym dwie chrzestne. Facetów brak- TZ siostra, ja dwie.
TZ przy ostatniej bytności w polskim przybytku kościołowym przeczytał całą tablicę ogłoszeń- i trzeba mieć wg tego, co tam było napisane- albo parę albo jednego chrzestnego.
Ale chrzestnego że faceta czy że po prostu jedna osoba?
bo przy drugiej opcji to bardzo uprościłoby sprawę chrzcin pewnie u nas wszystkich ja też mam problem z chrzestnym mężczyzną właśnie
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:07   #3138
vivien39
Rozeznanie
 
Avatar vivien39
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez frogutka Pokaż wiadomość
Będzie dobrze-musi być innej opcji nie ma. Trzymam za Ciebie kciuki! Dziewczyny tu już pisały krążek nie taki straszny więc nie denerwuj się bo stres nie wskazany

ja to nawet teraz chciałam ,żeby gin mi go zapobiegawczo założyła, ale mówiła, że tak się nie robi. Teraz też leze od października to pewnie też inaczej, bo przedtem to śmigałam. Ja jeszcze płaciłam za niego bo szwu nie chciałam-bałam się.
__________________
...bo życia nie mierzy się ilością oddechów ale chwilami, które zaparły dech...


mamusia marcowa 2014
vivien39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:08   #3139
frogutka
Zadomowienie
 
Avatar frogutka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 209
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

cayenneOna jestem pod wrażeniem Twojego Maluszka-Giganta
Moja koleżanka w zeszłym roku urodziła córę 4300 sn i było bez problemów. Cesarki strasznie nie chciała, bo planują szybko drugie.

elunka88 i jak tam sesja ciążowa? Jak wrażenia, pochwalisz się
__________________
Żona od 23.07.2011
frogutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 17:09   #3140
cayenneOna
Zadomowienie
 
Avatar cayenneOna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: München/Gräfelfing
Wiadomości: 1 300
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość

a mnie też przez weekend tż zaczął podnosić jak wstawałam to krzyczałam "uwolnić orkę" i tż przychodził
a tak z ciekawości, to duży masz brzuch skoro już masz 3 kg dzieciaczka? czy raczej taki w normie jeszcze?
Od samego początku miałam duży, ale mi ginka mówiła, że w drugiej ciąży w ogole szybciej go widać i często jest wiekszy. Laska u mnie w Kancelarii też była w ciąży, termin miała na 6.grudnia, a wszyscy byli pewni, że pierwsza rodze.
Czy wystarczy Ci powiedziec, że wiele osób pyta, czy aby na pewno nie blizniaki?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cayenneOna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:09   #3141
vivien39
Rozeznanie
 
Avatar vivien39
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

z tymi chrzestnymi to znajoma rodziców swoich wzięła (dziadków dziecka) na chrzestnych, bo pokłócona ze wszystkimi dookoła.
__________________
...bo życia nie mierzy się ilością oddechów ale chwilami, które zaparły dech...


mamusia marcowa 2014
vivien39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:11   #3142
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
mamusie, które już mają dzieciaczki, kupujecie coś dla starszych pociech "na otarcie łez" ?
zamierzam
Może nie tyle "na otarcie łez" ale po to by uczcić to święto, jakim będzie przyjście na świat braciszka. Wzorem koleżanki ze starszego forum zamierzam kupić cos Basi "od braciszka" jeszcze przed porodem i dać jej w dniu powrotu ze szpitala (może własnie lalkę - dzidziusia z akcesoriami?) a w czasie kiedy ja będę w szpitalu, tata z Basią pójdą coś kupić dla maluszka "od starszej siostry".
Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość

Nie wiem jak to jest jak jest różnica wieku 2-3 lata, czy takie dziecko rozumie
Ja też nie wiem, ale niedługo się dowiem, to Wam powiem
Cytat:
Napisane przez BeautifulLie Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem, bo wybraliśmy wspolnie z eks tz chrzestną znaczy się miala to byc jego siostra. Teraz zaczelam sie zastanawiać czy tak to zostawić czy swoją kuzynkę wybrać Bo jednak chcialabym się od tamtej rodziny odizolować... Co byście zrobiły na moim miejscu? Mam burdel w głowie jak w damskiej torebce :ściana:
Dołączam do grona, które wybrałoby Twoją kuzynkę . Chyba nikt nie mial innego zdania
Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Hej
kurczę dziwnie, że krew pobrana była po takim czasie. W zasadzie nie wiadomo jak to dalej szło, bo mogło po 2 h wzrosnąć. I dziwnie w ogóle, że nie zrobiła 3 pobrań-na czczo, po 1h i po 2 h bo wtedy dopiero wychodzi krzywa. Ja na czczo miałam 84, po 1 h 150 i to było w normie, a po 2 h wzrosło do 154, a więc norma przekroczona i już zalecenie dot.diety
Ech daj spokój, zła jestem na tą przychodnię i nigdy więcej tam nie pójdę. Spieszyło się babom bo sylwester, a ja się teraz martwię
Mój tata ma cukrzycę, ma glukometr. Mam też glukoze w domu. Jutro sobie sama zrobię krzywą cukrową, tak dla siebie. Do poradni i tak pójdę, ale przynajmniej przez ten tydzień do wizyty się nie będe niepotrzebnie martwić, albo jeśli się potwierdzi to już sobie dietę wdrożę.
Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Dlatego nie rozumiem dlaczego matki zamiast mówić o swoich dzieciach w samych superlatywach i przekazywać dalej, że to po prostu cudowne mieć takiego dzieciaczka - to pierwsze co mówią to "wyśpij się" Tym bardziej, że przecież to że teraz będę spała 24h na dobę to i tak nie zmieni faktu że potem będę zmęczona - więc to taka rada z tyłka jak dla mnie.
Ja to zrzucam na baby blues u świeżo upieczonych mamusiek. Mnie wprawdzie nie dopadł, ale sporo moich znajomych tak i właśnie w ten sposób marudziły po narodzinach dzieci.
Macierzyństwo to nigdy nie bylo dla mnie więzienie, raczej najwspanialsza przygoda w moim życiu. Ze wszystkim można sobie poradzić, nawet jeśli trafi się egzemplarz wymagający ciągłego kontaktu z mamą to się go wrzuca do chusty i heja do przodu. Byle nie marudzić.

Cytat:
Napisane przez ag9 Pokaż wiadomość
Swoją drogą bardzo mądre te nasze dzieci - podsłuchał że planowałaś CC i się dupnie ułożył. Mój póki co też
Ja też chcę!!! HALO CZY TO SŁYCHAĆ TAM W BRZUCHU???? GŁOWA DO GÓRY MA BYĆ!!!!
Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
No ja bez problemu dostałam skierowanie od internisty. Nawet paseczki do glukonetru mi przepisał.
Ja miałam 150 po obciążeniu glukoza,po 2 godzinach. Lepiej skonsultowac sie ze specjalista.
i ja też w końcu dostałam, ale latwo nie bylo, lekarz gbur się trafil...
Cytat:
Napisane przez BeautifulLie Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie dobrze nie jest

szyjka skróciła sie o 60% rozwarcie malusie bo na opuszek palca ale jest gin wzial rozmaz z pochwy i jak wynik ujemny wyjdzie to zalozy we wtorek krążek. Boje się
nie bój! To nie boli, a działa skutecznie kumpela po krążku przenosiła ciążę 7 dni
Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
Własnie wiedziałam że coś pominęłam, prezenty od męża za urodzenie dziecka! a tak, znany zwyczaj i u nas na Ukrainie Za Marcelka dostałam piździonek złoty, ale to syn więc wiadomo, teraz ma być dziewucha, więc chociaż może coś w srebrze a na serio marzę o pierścionku z perłą...
Pierścionek z perłą to mój plan!!!
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:12   #3143
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Beautiful Lie taki krążek to cos jak podszycie zajrzałam na 1 stronę, rodzisz 1 kwietnia, więc pewnie musiałabyś poleżeć poleżeć
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:13   #3144
nadzwyczajna
Rozeznanie
 
Avatar nadzwyczajna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 834
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Nie chce nikogo urazic, ale macie pryszczate twarze i nieswiezy oddech - sory ale nie moglam sie powstrzymac
Sformulowanie "nie chce nikogo urazic" nie ma cudotworczego dzialania.

I nie ma zasad forum, tylko otwarte osoby tak po prostu robia - gratuluja szczesliwych informacji i wspieraja w trudnych chwilach. Na prawde to tak Cie dziwi? Z rodzina i znajomymi tak nie rozmawiasz?
Oczywiście, ze rozmawiam. Wbrew opinii jaka tu o mnie krąży, jestem osobą bardzo uczuciową i oddaną.
Pomoc bliźniemu mam we krwi i zajmuję się tym zawodowo.
nadzwyczajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:14   #3145
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez cayenneOna Pokaż wiadomość
Od samego początku miałam duży, ale mi ginka mówiła, że w drugiej ciąży w ogole szybciej go widać i często jest wiekszy. Laska u mnie w Kancelarii też była w ciąży, termin miała na 6.grudnia, a wszyscy byli pewni, że pierwsza rodze.
Czy wystarczy Ci powiedziec, że wiele osób pyta, czy aby na pewno nie blizniaki?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
taaaak wystarczy
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:14   #3146
magduś2
Wtajemniczenie
 
Avatar magduś2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 066
GG do magduś2
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez BeautifulLie Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie dobrze nie jest

szyjka skróciła sie o 60% rozwarcie malusie bo na opuszek palca ale jest gin wzial rozmaz z pochwy i jak wynik ujemny wyjdzie to zalozy we wtorek krążek. Boje się


Wysłane z telefonu...

będzie dobrze!


moje dziecko ułożone jest poprzecznie...główkę ma po jednej stronie brzucha a dupkę po drugiej i się mega rozpycha na boki...nóżki cisną pęcherz- ała!
__________________

21.04.2012

18.03.2014 Agatka
magduś2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:15   #3147
justine_87
Raczkowanie
 
Avatar justine_87
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 472
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez ag9 Pokaż wiadomość
Co do grawerowanych zawieszek, to są też firmy Lilou i Kelly Melu - mam jedną bransoletkę z jednej i drugą z drugiej firmy. Jedna ma właśnie przywieszkę w kształcenie chłopca i tam jest grawer po obu stronach (liczba znaków w zależności od wielkości przywieszki). Dostałam od TZa takiego chłopca z grawerem "our new love"
Jaki słooodki prezent od TŻ

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
Będzie dobrze! Pomyśl, że dziewczyny po sn będzie bolała doopa a Ciebie (i mnie) po cc tylko szew ciągnął:brzydal
Jesteś niesamowita - dzięki za poprawienie humoru

Cytat:
Napisane przez BeautifulLie Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie dobrze nie jest

szyjka skróciła sie o 60% rozwarcie malusie bo na opuszek palca ale jest gin wzial rozmaz z pochwy i jak wynik ujemny wyjdzie to zalozy we wtorek krążek. Boje się
O kurczę... Tylko się nie zamartwiaj Zaufaj lekarzowi - na pewno zadba o Was najlepiej, jak tylko potrafi

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
mnie się też nic z cyca nie leje Tylko raz miałam wyciek jak leżałam na cycu przez dwie godziny oglądając film a potem patrzę a tam mokra plama. To było miesiąc temu...
Gratuluję pierwszej mokrej plamy
Z moich cycków jeszcze nic tak nie leci, ale po złapaniu za sytek coś tam się wydziela
W ogóle to liczyłam, że urosną mi cyce jak donice, a tu tylko hmm tak jakby nabrzmiały

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
Własnie wiedziałam że coś pominęłam, prezenty od męża za urodzenie dziecka! a tak, znany zwyczaj i u nas na Ukrainie Za Marcelka dostałam piździonek złoty, ale to syn więc wiadomo, teraz ma być dziewucha, więc chociaż może coś w srebrze a na serio marzę o pierścionku z perłą...
Coś czuję, że ten zwyczaj wymyśliły kobiety
__________________
Ślubuję Ci miłość... *01.10.2011r.*

Mikołaj jest już z nami!

Bloguję
justine_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:16   #3148
kate1623
Zadomowienie
 
Avatar kate1623
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 783
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Naszła mnie ochota na naleśniki zna któraś prosty, niezawodny przepis
__________________
Carpe Diem

Maja

Czytam
kate1623 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:18   #3149
nadzwyczajna
Rozeznanie
 
Avatar nadzwyczajna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 834
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez vivien39 Pokaż wiadomość
ja to nawet teraz chciałam ,żeby gin mi go zapobiegawczo założyła, ale mówiła, że tak się nie robi. Teraz też leze od października to pewnie też inaczej, bo przedtem to śmigałam. Ja jeszcze płaciłam za niego bo szwu nie chciałam-bałam się.
Moja koleżanka z pracy miała krążek bodajże od 5 miesiąca i donosiła ciążę do samego końca. I z tego co mówiła, to jakoś szczególnie nie leżała.
Ale jak trzeba to trzeba.
nadzwyczajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:20   #3150
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Tequillla Pokaż wiadomość
Ja też chcę!!! HALO CZY TO SŁYCHAĆ TAM W BRZUCHU???? GŁOWA DO GÓRY MA BYĆ!!!!
dobry pomysł z tą krzywą, ja się pytałam w przycgodni dlaczego one nie robią te krzywej właśnie z glukometru to mi odpowiedziała, że z krwi żylnej wynik jest bardziej miarodajny niż z krwi włośniczkowej ale myślę że jak możesz to zrób b,ędziesz spokojniejsza

no to mój siedzi prawie cały czas z głową w górze albo poprzecznie a ja nie chcę cc
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-15 11:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.