grube policzki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-03, 22:31   #1
tiramisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3

grube policzki.


Witam. Mam problem z pulchnymi policzkami, mam 16 lat i poszukuje jakiegos skutecznego kremu wyszczuplajacego twarz odpowiedniego dla mnie. Troche czytalam na ten temat ale nadal nie wiem ktory powinnam wybrac, potrzebuje porady.Słyszalam tez o cwiczeniach na policzki ale wydaje mi sie ze to raczej nie pomoze. I nie poszukuje odpowiedzi typu wystarczy dobrac odpowiedni makijaz i fryzure. Wiadomo, optycznie wyszczupli to twarz ale chcialabym naprawde pozbyc sie tluszczu z policzkow. Bylabym wdzieczna za odpowiedz.
tiramisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 10:16   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: grube policzki.

Jak sie chcesz naprawde poznyc tluszczu z policzkow to niestety tylko chirurg plastyk ci pomoze. zadne kremy nie odchudza, to pic na wode, a fryzura i makijaz to tez dobra rzecz, tak jak napisalas optycznie wyszczupli.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 20:36   #3
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: grube policzki.

Ja widzialam zabieg, podczas ktorego wycinany jest (podobno zbedny) tluszcz ze srodka policzkow. Niestety nie wiem jaki efekty przynosi ta metoda po kilku, czy kilkunastu nawet latach. Nie pamietam nazwy zabiegu, ale moze uda mi sie cos znalezc w necie.
POZDRAWIAM!!
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 17:41   #4
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: grube policzki.

Ojej ja również mam ten problem ...choć może nie dokucza mi on aż tak jak niektórym.
Jeśli Cię stać możesz się dowiedzieć w różnych specjalistych miejscach o (teraz już dostępniejszej) gamie zabiegów pomocnych w pozbyciu się nadmiaru "pucołowatości"..jak np właśnie Hydrolift wiem, że jest jeszcze inny zabieg niestety nazwa mi "wyleciała"...w googlach napewno znajdziesz.
Pozdrawiam
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.