luz w pochwie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-09, 18:47   #1
na.na.na
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2

luz w pochwie


witajcie z zazdroscia czytam tutaj posty na temat rozciagania pochwy.moja pochwa jest za duza.jest to bardzo krepujacy problem.urodzilam 2 duzych dzieci i od tego czasu moja satysfakcja sexualna jest rowna zerunaprawde to koszmar.chcialabym sie dowiedziec czy istnieje szansa na zmniejszenie pochwy.cwiczenia nie pomagajapanie doktorze czy cos mozna zrobic z zaluzna pochwa?czy juz do konca zycia nie przezyje orgazmu?moze ktoras z was wie cos na temat jakis zabiegow?jak to sie nazywa i gdzie mozna wykonac.bede wdzieczna za kazda porade.
na.na.na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 21:35   #2
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: luz w pochwie

Słyszałam, ze można zrobić plastykę pochwy. Może po prostu zapytaj sie swojego ginekologa o to? Na pewno wszystko Ci wytłumaczy
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 22:15   #3
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: luz w pochwie

Nie wiem jak jest z tego typu zabiegami u nas ale słyszałam, że w USA plastyka pochwy staje się popularna. Raz w jakimś programie widziałąm nawet , że koleś zafundował swojej żonie(która urodziła wcześniej 3 dzieci) taki zabieg jako prezent urodzinowy. Moim zdaniem powinnaś iść do swojego lekarza i dowiedzieć sieczegoś na ten temat.
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 09:14   #4
na.na.na
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: luz w pochwie

dziekuje dziewczyny.wiem ze ta wizyta u ginekologa jest niezbedna.jednak czuje sie zazenowana i trudno mi wogole mowic o takich sprawach nawet z przyjaciolka lub siostra a co dopiero z lekarzem.tym bardziej trudno ze u nas w polsce nikogo nie interesuje czy masz zadawalajace zycie sexualne.urodzilas dziecko to juz po co ci sex zajmij sie wychowaniem.kiedys bylam u ginekologa(kobiety)probow alam cos niesmialo napomknac to uslyszalam ze "takie sprawy nie kwalifikuja sie do zabiegu gdyby pani miala nie trzymanie moczu to co innego".mimo wszytsko sprobuje raz jeszcze moze tym razem trafie na kogos bardziej wyrozumialego.
na.na.na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 11:49   #5
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: luz w pochwie

Na pewno trafisz na lepszego lekarza, który nie zbagatelizuje Twojego problemu. Właśnie, w Polsce temat problemów seksualnych jest tematem tabu mimo, że wielu ludzi się z nimi boryka. Nie ma się czego wstydzić przecież chcesz tylko czerpać pełną przyjemność z seksu.

Życzę powodzenia
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.