Czy mogę tak wrócić do starego leczenia ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-27, 18:54   #1
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 123

Czy mogę tak wrócić do starego leczenia ?


Pani dermatolog przepisała mi takie leczenie : rano umytą twarz przemyć płynem robionym w aptece, a na noc żel Duac, do tego na plecy wieczorem żel Davercin. Było to bardzo dobre leczenie, miałam gładką skórę, mniej czerwoną, żadnych krostek, nawet po trzeciej wizycie Pani dermatolog powiedziała, że leczenie jest dobrane. Dzisiaj byłam na wizycie, i nagadałam Pani dermatolog (jak się w domu domyśliłam -,-) głupot, ponieważ powiedziałam, że lek przestał działać. Dlaczego głupot ? Rzeczywiście "przestał" działać, ale 2 tygodnie go nie używałam + dziś jestem dzień po miesiączce. Co prawda zaczęła mi się lekko skóra łuszczyć na brodzie oraz piec, ale już sama nie wiem.. Nawet sama Pani doktor miała wątpliwości, bo obejrzała mi skórę, ale zmieniła leczenie na takie : rano skinoren na twarz, na noc skinoren na twarz , na plecy : przemyć płynem Acnosan T i skinoren. Nie zaczęłam jeszcze tego stosować, ale już po samych przeczytanych opiniach, zatęskniłam za Duacem, Jak to ja, zawsze muszę się rozpisać, a chodzi mi konkretnie o to : jeżeli aktualne leczenie się nie sprawdzi, mogę poprosić Panią dermatolog, aby "zwróciła" mi dawne leczenie ? Czy to będzie bezpieczne dla mojej skóry? Dodam, że mam 15 lat.
chocolateeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.