Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-20, 10:59   #781
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Kurcze... Czyli już nie wiem o co chodzi...
Próbowałam kilka razy, zaraz jak było info o promocji i za żadnym razem się nie dodawał jako gratis. Tutaj nie było żadnego info, korektor siebie dodawał, więc myślałam, że dadają na magazynie, tak jak chyba w dachemy ostatnio...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oferta promocyjna Oferta: Rabat 20% na Twoje zakupy
-62,80zł Upominki Piękno rodzi się z pewności siebie. Pełnowymiarowy korektor pod oczy Double Wear Brush - On Glow BB w prezencie przy zakupie podkładu Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place.*
1 BEZPŁATNIE Próbki ARMANI Si Passione - Woda perfumowana - 1,5 ml
1 LANCÔME Teint Idole Ultra Wear- Podkład nr 03 - 1 ml
1 LANCÔME Genifique - Serum aktywujące młodość - 1ml
1 ESTÉE LAUDER Double Wear - Stay-in-Place Podkład SPF 10 | 2N1 Desert Beige 12 (30 ml) | #97075 189,00zł 1 189,00zł
CLINIQUE Moisture Overload - Zestaw świąteczny | Zestaw Moisture Overload | #447510 125,00zł 1 125,00zł
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 11:04   #782
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
w Clinique:
Pełnowymiarowy Tajemniczy Prezent do Zamówienia od 150zł

w Estee:
2x Więcej Miniatur do Każdego Zamówienia (nie wchodzi do mini i nie ma w czym wybrać... )

---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------




dam znać
z Estee bardzo lubię serię revitalizing supreme, serum brązowe ANR, tusze do rzęs, podkład - to tak na szybko
Aż trudno uwierzyć, ale z EL nic jeszcze nie kupowałam A z gratisów mam z tej firmy jeno próbki i któryś tusz No ale są teraz inne zakupowe priorytety

Do dziewczyn co się znają na kwasach - jaki najlepiej wybrać do cery wrażliwej, ze skłonnością do naczynek i przesuszu? Rozumiem, że raczej nie więcej niż 5% na początek? Ale który brać? GLUKONOLAKTON, SZIKIMOWY, KWAS MIGDAŁOWY, AHA/BHA? No nie znam się na temacie, więc pomocy
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 11:07   #783
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Macie jakiś sprawdzony krem ochronny na zimę? Do skóry suchej, wrażliwej i problematycznej najlepiej z naturalnym składem
Albo znacie iossi krem ochronny na zimę?
Wczoraj byłam na spacerze z Boskosławem, miałam krem odżywczy bez gliceryny na to filtr, ale mróz i tak mnie pokonał...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie wybawieniem są kremy od martiny gebhardt. Sprawdź sobie propolisowy albo calendula.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 11:08   #784
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

dziewczyny która się zna na reklamacjach? Idę dzisiaj do tej Dalii i chce się powołać na konkretną ustawę/paragraf że nie dali żadnej odpowiedzi w terminie przez siebie wyznaczonym (18.11, reklamowałam 04.11)
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 11:08   #785
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Dla mnie wybawieniem są kremy od martiny gebhardt. Sprawdź sobie propolisowy albo calendula.
Sprawdzę, dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 11:09   #786
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Może stwierdzili, że skoro wszedł rabat, to promocja się nie łączy...
Screen powinnam mieć. Mogę Ci wysłać na tego maila z którego przysłała potwierdzenie?



Właśnie my szukamy czegoś w typie SUVa, lubimy wysoko siedzieć
A co do fo bagażnika, to teraz jeżdżę Fordem fusion. Przywiózł materace, kabinę prysznicową, drzwi hurtowe ilości płytek, worków z cementem, kamieni... Także ten

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

tak spróbujemy zareklamowac może uwzględnią


Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Na stronie przewoźnika wyświetla mi się znowu: nr przesyłki do zwrotu. Zgłupiałam.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

ok, wpiszę ten pierwszy




Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Rabat się łączył z giftem, ale mam korektor na potwierdzeniu (chociaż wszedł dopiero za drugim razem). Tylko przesyłki brak...

oo. to mi ani raz nie wszedł a kombinowalam kilka razy i stwierdzilam że pewnie dodają "manualnie" na magazynie tak szybkosię skończyly?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 11:10   #787
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Odebrałam S... Nie mam korektora... Na potwierdzeniu i w koszyku też go nie było, a jak próbowałam dodać ze strony, to normalnie go doliczało.

Podkład boję się otworzyć, wydaje mi się, że może być zbyt różowy

Muszę podjechać do S i sprawdzić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znowu widzę, że w S. są na pakowaniu złodzieje i macacze
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-20, 11:10   #788
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Witajcie

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość


Ja rano napakowałam koszyk w S, ale odpuściłam i skusiłam się na sprawdzoną, zieloną maskę Origins i na spróbowanie wzięłam różową. Fajna cena

Cult skusiłam się na mały zapas pudru Too Faced i mega polecam jak ktoś lubi. Dwa wyszły za ok. 142 zł, gdzie u nas w S jeden za 149zł


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dziń dobry

głowa mnie naparza od rana w celu poprawy sytuacji, kliknęlam na beauty bay dwie paletki violet voss po jednej na każde oko


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
a takie coś
https://sklep.bebio.pl/bebio-box-5/bebio-box-2
wzięłam 1 raz były 2 rodzaje


Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
bólu głowy współczuję żeby przestało



taka pogoda to chyba nikomu nie służy...

ja dziś rano pojechałam TSH zbadać, teraz będę do wieczora czekać na wyniki za to się skodą przejechałam
za wyniki
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 11:12   #789
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dziewczyny która się zna na reklamacjach? Idę dzisiaj do tej Dalii i chce się powołać na konkretną ustawę/paragraf że nie dali żadnej odpowiedzi w terminie przez siebie wyznaczonym (18.11, reklamowałam 04.11)

a mają sklep int? tam powinien być jakiś regulamin zakupów - pewnie tak będzie o reklamacjach więc jak jest tam taki zapis że mają X dni na odpowiedź to tym im pomachaj przed oczami. A tak ogolnie to na ustawę o prawach konsumenta (tam jest że sklep ma mieć taki regulamin i ma cię o nim poinformować)

http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/do...20140827Lj.pdf

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
Witajcie













za wyniki

amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 11:19   #790
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
tak spróbujemy zareklamowac może uwzględnią

oo. to mi ani raz nie wszedł a kombinowalam kilka razy i stwierdzilam że pewnie dodają "manualnie" na magazynie tak szybkosię skończyly?
Spróbujcie .

Może do niektórych kolorów wchodziły.

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Znowu widzę, że w S. są na pakowaniu złodzieje i macacze
Nie sądzę, takie miejsca są pewnie mocno okamerowane.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 11:19   #791
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a mają sklep int? tam powinien być jakiś regulamin zakupów - pewnie tak będzie o reklamacjach więc jak jest tam taki zapis że mają X dni na odpowiedź to tym im pomachaj przed oczami. A tak ogolnie to na ustawę o prawach konsumenta (tam jest że sklep ma mieć taki regulamin i ma cię o nim poinformować)

http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/do...20140827Lj.pdf

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------




jest tylko tyle - oni sami napisali że do 18.11 dadzą mi znać.
REKLAMACJE

Przesyłka z reklamowanym towarem powinna być wysłana jako paczka za pośrednictwem Poczty Polskiej lub dowolnego kuriera. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem. Do przesyłki prosimy dołączyć jaka wada produktu została ujawniona w trakcie użytkowania.

Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Zwracany towar powinien być czysty, odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony.

W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu wyczerpania zapasu), sklep zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym na numer konta podany w formularzu zwrotu. W przypadku wpłat przez system płatności Przelewy24 na numer konta/karty z jakiego wpłata została dokonana.

Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do reklamacji.

Sklep nie odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową, gdy kupujący o tej niezgodności wiedział lub, oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć.

Reklamacji nie podlegają:
  1. - naturalne zużywanie się produktu,
  2. - uszkodzenia mechaniczne,
  3. - wady jawne widoczne w momencie otrzymania paczki, a nie zgłoszone natychmiast po ich stwierdzeniu,
  4. - odbarwienia,
  5. - wady powstałe w wyniku niezgodnego z instrukcją sposobu prania,
  6. - przemoczenia.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-20, 11:21   #792
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Aż trudno uwierzyć, ale z EL nic jeszcze nie kupowałam A z gratisów mam z tej firmy jeno próbki i któryś tusz No ale są teraz inne zakupowe priorytety

Do dziewczyn co się znają na kwasach - jaki najlepiej wybrać do cery wrażliwej, ze skłonnością do naczynek i przesuszu? Rozumiem, że raczej nie więcej niż 5% na początek? Ale który brać? GLUKONOLAKTON, SZIKIMOWY, KWAS MIGDAŁOWY, AHA/BHA? No nie znam się na temacie, więc pomocy
Liqpharm Retinol serum na noc. Zajrzyj na bloga, konkretny opis jak używać i jak działa. http://www.1001pasji.com/2018/10/moj...-liqpharm.html
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 11:21   #793
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Odebrałam S... Nie mam korektora... Na potwierdzeniu i w koszyku też go nie było, a jak próbowałam dodać ze strony, to normalnie go doliczało.

Podkład boję się otworzyć, wydaje mi się, że może być zbyt różowy

Muszę podjechać do S i sprawdzić...
Pisz do nich powinni dołączyć korektor
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 11:25   #794
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
Pisz do nich powinni dołączyć korektor
w stacjonarce wchodził do wszystkich kolorów, tylko tyle że kosztował 1zł
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 11:34   #795
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
jest tylko tyle - oni sami napisali że do 18.11 dadzą mi znać.
REKLAMACJE

znalazlam na co się powolaj:


https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-b...warto-wiedziec
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 11:36   #796
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 11:37   #797
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Może stwierdzili, że skoro wszedł rabat, to promocja się nie łączy...
Screen powinnam mieć. Mogę Ci wysłać na tego maila z którego przysłała potwierdzenie?



Właśnie my szukamy czegoś w typie SUVa, lubimy wysoko siedzieć
A co do fo bagażnika, to teraz jeżdżę Fordem fusion. Przywiózł materace, kabinę prysznicową, drzwi hurtowe ilości płytek, worków z cementem, kamieni... Także ten

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wow to faktycznie pojemny. Wiesz te suwy, na które nas teraz stać to były malutkie A Tżmówi , że mam się douczyć jeździć i za kilka lat wymienimy na nowy Mówi,że na takim za kilkadziesiąt tysi to by go każda obcierka bolała On mi będzię to rozbite auto do końća życia wypominał

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dziewczyny która się zna na reklamacjach? Idę dzisiaj do tej Dalii i chce się powołać na konkretną ustawę/paragraf że nie dali żadnej odpowiedzi w terminie przez siebie wyznaczonym (18.11, reklamowałam 04.11)
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a mają sklep int? tam powinien być jakiś regulamin zakupów - pewnie tak będzie o reklamacjach więc jak jest tam taki zapis że mają X dni na odpowiedź to tym im pomachaj przed oczami. A tak ogolnie to na ustawę o prawach konsumenta (tam jest że sklep ma mieć taki regulamin i ma cię o nim poinformować)

http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/do...20140827Lj.pdf

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------




z ust mi to wyjęłaś

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
jest tylko tyle - oni sami napisali że do 18.11 dadzą mi znać.
REKLAMACJE

Przesyłka z reklamowanym towarem powinna być wysłana jako paczka za pośrednictwem Poczty Polskiej lub dowolnego kuriera. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem. Do przesyłki prosimy dołączyć jaka wada produktu została ujawniona w trakcie użytkowania.

Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Zwracany towar powinien być czysty, odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony.

W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu wyczerpania zapasu), sklep zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym na numer konta podany w formularzu zwrotu. W przypadku wpłat przez system płatności Przelewy24 na numer konta/karty z jakiego wpłata została dokonana.

Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do reklamacji.

Sklep nie odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową, gdy kupujący o tej niezgodności wiedział lub, oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć.

Reklamacji nie podlegają:
  1. - naturalne zużywanie się produktu,
  2. - uszkodzenia mechaniczne,
  3. - wady jawne widoczne w momencie otrzymania paczki, a nie zgłoszone natychmiast po ich stwierdzeniu,
  4. - odbarwienia,
  5. - wady powstałe w wyniku niezgodnego z instrukcją sposobu prania,
  6. - przemoczenia.
po 14 dniach kalendarzowych bez odpowiedzi reklamacja automatycznie zostaje uznana po myśli klienta i muszą uwzględnić Twoje roszczenia. Co prawda wg ustawy konsument nie może domagać się zwrotu pieniędzy ale skoro nie odpowiedzieli to rczej nie będą się szarpać. Zawsze zostaje rzecznik praw konsumenta.
Genralnie są dwa rodzaje firm :
takie, które uznają każdą reklamację dla świętego spokoju i dobrej opinii
takie które rzadko uznają reklamacje, nawet te zasadne i mają w dupie opinie klientów
za pozytywne zakończenie
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 11:45   #798
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
wow to faktycznie pojemny. Wiesz te suwy, na które nas teraz stać to były malutkie A Tżmówi , że mam się douczyć jeździć i za kilka lat wymienimy na nowy Mówi,że na takim za kilkadziesiąt tysi to by go każda obcierka bolała On mi będzię to rozbite auto do końća życia wypominał





z ust mi to wyjęłaś



po 14 dniach kalendarzowych bez odpowiedzi reklamacja automatycznie zostaje uznana po myśli klienta i muszą uwzględnić Twoje roszczenia. Co prawda wg ustawy konsument nie może domagać się zwrotu pieniędzy ale skoro nie odpowiedzieli to rczej nie będą się szarpać. Zawsze zostaje rzecznik praw konsumenta.
Genralnie są dwa rodzaje firm :
takie, które uznają każdą reklamację dla świętego spokoju i dobrej opinii
takie które rzadko uznają reklamacje, nawet te zasadne i mają w dupie opinie klientów
za pozytywne zakończenie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 12:07   #799
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Jestem bardzo zła na Sephorę Wysłałam dwa maile i widomośc na insta - od ponad tygodnia czekam na przesyłkę.. i jak młot się wkopałam i popełniłam jeszcze kilka kolejnych zamówień u nich
Łaskawie odpisali mi na insta że maja opóźnienia z powodu ogrmnej dostawy zestawów światecznych...
Mogłam miec nowa Hudkę już we wtorek stacjo a tak czekam jak młot...
Żadnego przepraszamy... ani bonu na przeprosinki
Zamawiałam rano wsrodę. Dziś udało mi się dowiedzieć tylko tyle, że wyślą w tym tygodniu
A wczoraj byłam w galerii i spokojnie mogłam sobie wszystko kupić.
To samo jest z orsay - dziś dostałam info, że moje zamówienie dotrze z opóźnieniem.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-20, 12:10   #800
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Zamawiałam rano wsrodę. Dziś udało mi się dowiedzieć tylko tyle, że wyślą w tym tygodniu
A wczoraj byłam w galerii i spokojnie mogłam sobie wszystko kupić.
To samo jest z orsay - dziś dostałam info, że moje zamówienie dotrze z opóźnieniem.

Ja się wypiełam na sephore online i na początku kliknęłam tam Hude nową za pobraniem ale, że im sie nie spieszyło z wysyłką to kupiłam w stacjo, a tamto anulowałam.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 12:12   #801
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
wow to faktycznie pojemny. Wiesz te suwy, na które nas teraz stać to były malutkie A Tżmówi , że mam się douczyć jeździć i za kilka lat wymienimy na nowy Mówi,że na takim za kilkadziesiąt tysi to by go każda obcierka bolała On mi będzię to rozbite auto do końća życia wypominał
Fusion jest malutki, jak parkowałam przy wielkich kokubrynach typu bmw czy Mazda, to to taka popierdułka, a pakowna :ehemb. Podobno robiony na zawieszeniu Fiesty, tylko przez to, że jest trochę wyższy jest właśnie pojemny

Nie chcemy takiego z salonu za miliony monet, bo wystarczy, że wyjdziemy z tego salonu i już tak naprawdę tracimy kasę...
Dlatego, AKTUALNIE (bo nie wiem ile to jeszcze potrawa ) szukamy 2-3 letniego, najlepiej z salonu. I również aktualnie bierzemy pod uwagę Opel mocca albo crossland. Nie są wielkie, więc jest komfort parkowania bez stresu na wąskich miejscach parkingowych, ale są wyższe, więc jak wsiadam do samochodu, to nie mam wrażenia, że siadam tyłkiem na asfaldzie i przy okazji dobrze się z nich wysiada.

Właśnie był kurier z paczką z Sephory!
Zapytałam go te zostawiane paczki i to, że z nimi przyjeżdża mimo zmiany terminu. Oczywiście system nie informuje o tym, że ja zmieniam termin dostawy... I kurierzy nic i tym nie wiedzą. Podał mi swój numer i jeśli okaże się, że mnie nie będzie w dniu dostawy, to mam dzwonić bezpośrednio do niego. Na szczęście wyglądał na zawstydzonego i zmieszanego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 12:13   #802
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
w stacjonarce wchodził do wszystkich kolorów, tylko tyle że kosztował 1zł
Jeszcze wczoraj tak było, dodatkowo do zakupów EL od 300 zł dodawali kosmetyczkę z trzema produktami.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 12:13   #803
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja się wypiełam na sephore online i na początku kliknęłam tam Hude nową za pobraniem ale, że im sie nie spieszyło z wysyłką to kupiłam w stacjo, a tamto anulowałam.
Anulowali Ci zamowienie? Bo ja kurde od 3 dni pisze do nich o anulowaniu i nic
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 12:14   #804
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Zamawiałam rano wsrodę. Dziś udało mi się dowiedzieć tylko tyle, że wyślą w tym tygodniu
A wczoraj byłam w galerii i spokojnie mogłam sobie wszystko kupić.
To samo jest z orsay - dziś dostałam info, że moje zamówienie dotrze z opóźnieniem.
Ciekawe kiedy przyjdzie moje wczorajsze zamówienie, dobrze że mi się nie spieszy, masakra z tą Sephorą
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 12:18   #805
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja się wypiełam na sephore online i na początku kliknęłam tam Hude nową za pobraniem ale, że im sie nie spieszyło z wysyłką to kupiłam w stacjo, a tamto anulowałam.
Ja juz mam opłacone, z tym, że jeden z zestawów jest niedostepny. Głowa mała

Oczywiście w stacjonarce pełno zestawów. Dużo kalendarzy S. ale tych po 129 i rituals, wszystkie zestawy EL + te malutkie po 49 z korektorem i kremem pod oczy.
I śliczniutkie są te pudełeczka z kosmetykami rituals.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 12:21   #806
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Fusion jest malutki, jak parkowałam przy wielkich kokubrynach typu bmw czy Mazda, to to taka popierdułka, a pakowna :ehemb. Podobno robiony na zawieszeniu Fiesty, tylko przez to, że jest trochę wyższy jest właśnie pojemny

Nie chcemy takiego z salonu za miliony monet, bo wystarczy, że wyjdziemy z tego salonu i już tak naprawdę tracimy kasę...
Dlatego, AKTUALNIE (bo nie wiem ile to jeszcze potrawa ) szukamy 2-3 letniego, najlepiej z salonu. I również aktualnie bierzemy pod uwagę Opel mocca albo crossland. Nie są wielkie, więc jest komfort parkowania bez stresu na wąskich miejscach parkingowych, ale są wyższe, więc jak wsiadam do samochodu, to nie mam wrażenia, że siadam tyłkiem na asfaldzie i przy okazji dobrze się z nich wysiada.

Właśnie był kurier z paczką z Sephory!
Zapytałam go te zostawiane paczki i to, że z nimi przyjeżdża mimo zmiany terminu. Oczywiście system nie informuje o tym, że ja zmieniam termin dostawy... I kurierzy nic i tym nie wiedzą. Podał mi swój numer i jeśli okaże się, że mnie nie będzie w dniu dostawy, to mam dzwonić bezpośrednio do niego. Na szczęście wyglądał na zawstydzonego i zmieszanego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

dpd? ja mialam z nimi taką akcję w pt zmieniałam termin dostawy zanim paczka opusciła magazyn a i tak ją wydali kurierowi. Jak sie poskarżyłam na tym ich śmiesznym czacie to powiedzieli że to niemożliwe bo oni mają w systemie że paczka leży w magazynie do poniedziałek. No a kurier przyjechał w piątek
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 12:22   #807
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
Ciekawe kiedy przyjdzie moje wczorajsze zamówienie, dobrze że mi się nie spieszy, masakra z tą Sephorą
Ja zamawiałam w niedzielę i chcę je mieć w czwartek. Niech nie robią sobie jaj. Jak nie będę miała w czwartek, to pojadę i kupię na miejscu, niech się wypchają.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 12:31   #808
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Anulowali Ci zamowienie? Bo ja kurde od 3 dni pisze do nich o anulowaniu i nic

Tzn. nie odebrałam od kuriera
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 12:32   #809
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dpd? ja mialam z nimi taką akcję w pt zmieniałam termin dostawy zanim paczka opusciła magazyn a i tak ją wydali kurierowi. Jak sie poskarżyłam na tym ich śmiesznym czacie to powiedzieli że to niemożliwe bo oni mają w systemie że paczka leży w magazynie do poniedziałek. No a kurier przyjechał w piątek
Tak, dpd... To pierwsze zamówienie z DW

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 12:32   #810
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Ja juz mam opłacone, z tym, że jeden z zestawów jest niedostepny. Głowa mała

Oczywiście w stacjonarce pełno zestawów. Dużo kalendarzy S. ale tych po 129 i rituals, wszystkie zestawy EL + te malutkie po 49 z korektorem i kremem pod oczy.
I śliczniutkie są te pudełeczka z kosmetykami rituals.
Ja zawsze wszystko za pobraniem biorę .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-15 11:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.