......OKULARY i ich właściciele :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-19, 20:59   #1
Anuuulcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tuż za Tobą
Wiadomości: 632

......OKULARY i ich właściciele :)


pora na nasze uzyteczne i dodajace uroku okularki i właścicielki w nich i bez bedziemy mogły takze doradzac w sprawie brylków i komentowac czy pasuja komus okularaki czy nie...czy lepiej bez nich i wogole tu mozna pisac o wszystkim na temat okularów OKULARNICE mile widziane lubicie chodzić w okularkach tak wogole ? bo ja to zalezy mam dni ze je nosze a czasami to leza na polce w pokrowcu

więc czas na mnie ja w i bez
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg to.jpg (30,3 KB, 414 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg to2.jpg (56,8 KB, 405 załadowań)
Anuuulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 21:12   #2
Marua:)
Zakorzenienie
 
Avatar Marua:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 330
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

Mi bardziej podobasz sie bez okularkow
Marua:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 21:20   #3
wisienka90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 481
GG do wisienka90 Send a message via Skype™ to wisienka90
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

zdecydowanie lepiej bez
__________________
Ja i On od 22.10.2009
Walka o nową JA:
-zapuszczam włosy
-przygoda z białą perłą i olejkiem rycynowym
-MŻ+WR!
61(19.07)- 60(28.07) - 59 -58 - 57 - 56 - 55!
17.08 przedłużanie i zagęszczanie rzęs
wisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 21:23   #4
lipschitz
Raczkowanie
 
Avatar lipschitz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 368
GG do lipschitz
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

Niestety, każda okularnica prezentuje się lepiej bez nich.
lipschitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 21:24   #5
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

A ja mam ten problem, że ślepa niemalże jestem, a w żadnych okularach mi dobrze nie jest i chodzę bez :P (poza domem).

Ooo, ale nie zgadzam się, są osoby, którym lepiej w okularach niż bez!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 22:07   #6
madzik=)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 185
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

Cytat:
Napisane przez lipschitz Pokaż wiadomość
Niestety, każda okularnica prezentuje się lepiej bez nich.
Nie zgodzę się z Twoją opinią. Nie wyobrażam sobie siebie bez okularków uwieeeeelbiam je i w życiu bym się ich nie pozbyła ostatnia rzecz jaką zdejmuję
__________________
koty nie lubią ludzkich opowieści..
madzik=) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 22:16   #7
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

Co do Anulci - moim zdaniem zdjęcie bez okularów jest lepsze, masz tam korzystniejszą minę, makijaż, jest zrobione z korzystniejszej perspektywy. Jakbyś pokazała dwa identyczne zdjęcia z i bez okularów byłoby łatwiej ocenić, jak Ci lepiej .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 22:24   #8
lipschitz
Raczkowanie
 
Avatar lipschitz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 368
GG do lipschitz
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

Cytat:
Napisane przez madzik=) Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się z Twoją opinią. Nie wyobrażam sobie siebie bez okularków uwieeeeelbiam je i w życiu bym się ich nie pozbyła ostatnia rzecz jaką zdejmuję

Ach, źle mnie zrozumiałaś! Nie mówię, że okularnice nie lubią swoich okularów lub są mniej atrakcyjne. Nie mówię tu również o osobach, które noszą zerówki nerdowskie. Jeśli długo nosisz już okulary, rozumiem, że jesteś do nich przyzwyczajona, ale gdybyś, teoretycznie, zaczepiła jakiegoś przechodnia na ulicy i zapytała o to czy lepiej wyglądasz z czy bez nich, z pewnością w większości przypadków usłyszałabyś, że jednak bez. Może trochę za bardzo uogólniłam swoją wypowiedź, ale nadal twierdzę, że kobieta bez okularów wygląda młodziej, a co za tym idzie korzystniej.
lipschitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 22:47   #9
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

Zdecydowanie bez, młodziej przede wszystkim i przyjaźnie. Ja sie przerzuciłam na szkła kontaktowe, bo nie podobałam się sobie w okularach.
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 22:57   #10
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

Cytat:
Napisane przez lipschitz Pokaż wiadomość
Ach, źle mnie zrozumiałaś! Nie mówię, że okularnice nie lubią swoich okularów lub są mniej atrakcyjne. Nie mówię tu również o osobach, które noszą zerówki nerdowskie. Jeśli długo nosisz już okulary, rozumiem, że jesteś do nich przyzwyczajona, ale gdybyś, teoretycznie, zaczepiła jakiegoś przechodnia na ulicy i zapytała o to czy lepiej wyglądasz z czy bez nich, z pewnością w większości przypadków usłyszałabyś, że jednak bez. Może trochę za bardzo uogólniłam swoją wypowiedź, ale nadal twierdzę, że kobieta bez okularów wygląda młodziej, a co za tym idzie korzystniej.
ja okulary nosze ale zdjęć sobie w nich nie lubię robić ;D


a co do kwestii w czy bez : przykro mi ale ja znam wiele osób które bez okularów wyglądają nudnie i bez wyrazu - jasne jak ktos nosi czarne cieniutkie oprawki to tylko go szpecą albo nic nie zmieniają ( mało komu urody dodaja) ale ja po prostu noszę okulary takie które do mnie pasują
poprzednio miałam zielono-bordowe oprawki ( dwa poziome paski różnych kolorów) teraz mam różowe oprawki z czarnym szerokim bokiem w różowe wywijasy i powiem Ci tyle - dla mnie to idealne dopełnieni stroju

poza tym -ja bez okularów wyglądam na 15 lat ;D i jakoś średnio mi to odpowiada na uczelni, w okularach wyglądam "mądrzej" i poważniej ale w żadnym wypadku nie staro !!



Swoja drąga to dla mnie głupota rozważać nad tym czy ktos z wada wzroku lepiej wygląda w czy bez okularów bo nawalimy jeszcze komus do głowy głupot i ktos będzie ślepy łaził bo mu na wizażu powiedzieli, że mu w okularach brzydko

Anuuulcia
O Tobie się nie wypowiem bo nie biorę udziału w ankietach sterowanych - wybrałaś lepsze zdjecie bez okularow wiec nie spodziewaj sie ze ktos wybierze zdjecie na ktorym masz szara cere, bezbarwne wlosy i w ogole nudno wygladasz zamiast zdjecia opalonej usmiechnietej zadbanej dziewczyny
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 23:56   #11
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

Anulcia, tak żeś zdjęcia dobrała że to "bez" zdecydowanie ładniejsze.
I nie zgadzam sie że wszytskim lepiej zawsze bez- znam osoby, które bez okularów wyglądają nudniej (wkeliłabym zdjęcia,a le to nieładnie wykorzystwac znajomee buzie do użytku publicznego). Powiem wiecej: ten sam mężczyzna W i BEZ oprawek: ten drugi nie ma szans na zwrócenie mojej uwagi. Ale faceci to inny gatunek.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 06:55   #12
lipschitz
Raczkowanie
 
Avatar lipschitz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 368
GG do lipschitz
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a co do kwestii w czy bez : przykro mi ale ja znam wiele osób które bez okularów wyglądają nudnie i bez wyrazu - jasne jak ktos nosi czarne cieniutkie oprawki to tylko go szpecą albo nic nie zmieniają ( mało komu urody dodaja) ale ja po prostu noszę okulary takie które do mnie pasują
poprzednio miałam zielono-bordowe oprawki ( dwa poziome paski różnych kolorów) teraz mam różowe oprawki z czarnym szerokim bokiem w różowe wywijasy i powiem Ci tyle - dla mnie to idealne dopełnieni stroju

poza tym -ja bez okularów wyglądam na 15 lat ;D i jakoś średnio mi to odpowiada na uczelni, w okularach wyglądam "mądrzej" i poważniej ale w żadnym wypadku nie staro !!



Swoja drąga to dla mnie głupota rozważać nad tym czy ktos z wada wzroku lepiej wygląda w czy bez okularów bo nawalimy jeszcze komus do głowy głupot i ktos będzie ślepy łaził bo mu na wizażu powiedzieli, że mu w okularach brzydko
Nasze odmienne zdania wynikają z różnic środowiskowych. Znam osoby, które przed i po założeniu okularów wyglądają nudno i bez wyrazu. Następnie te, które noszą soczewki, bo oprawek nienawidzą. Potem są Ci, co mają straszne oprawki, ale święcie przekonani, że wyglądają bosko (czarne, grube oprawki z cyrkoniowym bokiem? kyrie elejson!)! Na szarym końcu są Ci, którzy bez oprawek i z wyglądają tak samo.

Trzeba przyznać, że wybrałaś sobie ciekawe modele

Za kilka lat będziesz je ściągać, żeby wyglądać młodziej! ;P

Myślisz, że ludzie są aż tak nieodpowiedzialnie? A, no tak, są.
lipschitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 07:23   #13
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

Anuuulcia moim zdaniem źle dobrałaś zdjęcia bo jest straszna różnica między nimi. Po 1 zdjęcie w okularach jest mniej wyraźne, po 2 na zdjęciu bez okularów masz makijasz i uśmiech na twarzy po 3 mam wrażenie że te zdjęcia są z różnych okresów czasowych ... bo masz chyba na 1 dłuższą grzywkę ? (chyba że to kwestia fryzury) . Więc oczywiste że na zdjęciu bez okularów wyglądasz lepiej, bo zdjęcie samo w sobie jest lepsze jeśli mamy obiektywnie i szczerze oceniać czy lepiej jest W czy BEZ okularów to oba zdjęcia powinny być zrobione w "tym samym momencie" tzn przy tym samym świetle i przede wszystkim przy tym samym wyglądzie twoim
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 07:33   #14
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

Cytat:
Napisane przez lipschitz Pokaż wiadomość
Niestety, każda okularnica prezentuje się lepiej bez nich.
Apsolutnie się nie zgadzam
Znam wiele osób które bez okularów wyglądają dziwnie tak jakby im czegoś brakowało na twarzy
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 07:42   #15
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

wyglada jakby im czegos brakowalo bo nie jestes przzwyczajona ja sie sobie nie podobalam jak zdjelam swoje wlasnie dlatego ze wydawalo mi sie nudno i pusto, kilka osob tak samo myslalo z tych co mnie prawie codziennie widzieli, a teraz bym juz nigdy nie wrocila do nich bo wygladam o niebo lepiej i wszyscy sie zgadzaja w tej kwestii jak dostalam 2 lata temu zapalenia spojowek i okulary zalozylam to wszyscy mowili ze dobrze ze przeszlam na soczewki
no dobra, teraz czekam az mi zrobia do komputera... ale zerowki. i bede nosic na kontakty i tylko przy komputerze :P

Edytowane przez DJADKJGU
Czas edycji: 2008-11-20 o 07:44
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 08:20   #16
LaLaRe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 840
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

nie ma to jak soczewki... dla mnie to ogromny komfort. ale nie ukrywam,ze rowniez uwielbiam okulary- mam mocno-czerwone oprawki po boku z malenkim paseczkiem minimalnych cyrkonii. są urocze
__________________
:::: Norwegia ::::
LaLaRe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 08:30   #17
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

Cóż, ja mam koleżankę z ostrą wadą wzroku i delikatnym zezem. Bez okularów wygląda... Dziwnie. Nosi grube oprawki, które pasują jej do kształtu twarzy a przede wszytskim ociągają uwage od samych źrenic, które zzują. Przypadek: zdecydowanie lepiej "z". Ale jak pisąłam, udowadniac nie będę bo to nieładnie wykorzystywac fotki bez zgody. Wierzcie mi na słowo
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 08:35   #18
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

lepiej bez czy z hmm pewnie zalezy od dobrania odpowiednich oprawek, kształtu.koloru itd Ja niestety jestem posiadaczka okularów nie lubie nosic ale niestety trzeba mam a raczej miałam malo widoczne bo bez oprawek ale teraz czekam na nowe z pełnymi oprawkami wiec cóz chyba trzeba sie przyzwyczaic albo zbierac na korekte
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 09:06   #19
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

Zdjęc nie wkleję bo chcę zachowac troche anonimowości na tym forum

Nie lubiłam siebie w okularach, na początku traktowałam je jako smutną koniecznosc i nie mogłam na siebie patrzec.. Chciałam jak najszybciej zmienic je na soczewki.. Ale jakoś do tego nie doszło na razie, a teraz się przyzwyczaiłam i w ogóle że nie wiem czy to kiedykolwiek nastąpi... (może na lato.. ) Uważam że ciekawiej wyglądam w okularkach. Zauważyłam że cieszę się większym powodzeniem wśród płci przeciwnej odkąd noszę okulary I ja również częściej spoglądam na tych którzy patrzą na świat przez szkiełka na nosku.
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 09:48   #20
Anuuulcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tuż za Tobą
Wiadomości: 632
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ja okulary nosze ale zdjęć sobie w nich nie lubię robić ;D


a co do kwestii w czy bez : przykro mi ale ja znam wiele osób które bez okularów wyglądają nudnie i bez wyrazu - jasne jak ktos nosi czarne cieniutkie oprawki to tylko go szpecą albo nic nie zmieniają ( mało komu urody dodaja) ale ja po prostu noszę okulary takie które do mnie pasują
poprzednio miałam zielono-bordowe oprawki ( dwa poziome paski różnych kolorów) teraz mam różowe oprawki z czarnym szerokim bokiem w różowe wywijasy i powiem Ci tyle - dla mnie to idealne dopełnieni stroju

poza tym -ja bez okularów wyglądam na 15 lat ;D i jakoś średnio mi to odpowiada na uczelni, w okularach wyglądam "mądrzej" i poważniej ale w żadnym wypadku nie staro !!



Swoja drąga to dla mnie głupota rozważać nad tym czy ktos z wada wzroku lepiej wygląda w czy bez okularów bo nawalimy jeszcze komus do głowy głupot i ktos będzie ślepy łaził bo mu na wizażu powiedzieli, że mu w okularach brzydko

Anuuulcia
O Tobie się nie wypowiem bo nie biorę udziału w ankietach sterowanych - wybrałaś lepsze zdjecie bez okularow wiec nie spodziewaj sie ze ktos wybierze zdjecie na ktorym masz szara cere, bezbarwne wlosy i w ogole nudno wygladasz zamiast zdjecia opalonej usmiechnietej zadbanej dziewczyny
sterowana?raczej nie....nie mam zdjec w okularkach tylko to !!! jesli i odleglosc czasowa miedzy zdjeciami nie jest duza...sprobuje wygrzebac jeszcze jakies zdjecie w okularkach albo bez nich....zeby tylko coz znalezc ale mowie nie bedzie latwo nie mam ich wiele ...(chodzi o zdjecia w okularkach
Anuuulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 09:54   #21
Anuuulcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tuż za Tobą
Wiadomości: 632
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

moze byc zdjecie starsze ? ale w tych samych brylkach ? co do szkiel kontaktowych...moja kolezanka nosila okularki nie bylo jej w nich ładnie!!! imo ze oprawki zmienila....teraz nosi szkla i jest o wiele lepiej ale to zalezy od twarzy... nikt nie wrzuci zdjec ? swoich w brylkach i bez
Anuuulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 10:06   #22
kasiuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar kasiuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask/Birmingham
Wiadomości: 1 900
GG do kasiuniaaa86
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

Bez okularow lepiej wygladasz
Ja niestety musze nosic okulary,nie lubie ich i nie podoba mi sie jak w nich wygladam,ale narazie nic na to nie poradze
kasiuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 10:13   #23
Anuuulcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tuż za Tobą
Wiadomości: 632
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

zdjecia te maja jakies ponad rok niestety innych nie mam jak cosik bede miec innego dam znac :P mam pytanko jakie okulary sa teraz modne ? mozna nawet wklejac przeciwsloneczne wszystkie rodzaje okularkow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bryle.jpg (10,5 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg byle3.jpg (46,1 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bryle 2t.jpg (50,9 KB, 227 załadowań)
Anuuulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 10:14   #24
Anuuulcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tuż za Tobą
Wiadomości: 632
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

Cytat:
Napisane przez kasiuniaaa86 Pokaż wiadomość
Bez okularow lepiej wygladasz
Ja niestety musze nosic okulary,nie lubie ich i nie podoba mi sie jak w nich wygladam,ale narazie nic na to nie poradze
moze wrzuc swoje fotki to my cos na to poradzimy, mozliwe ze tylko TY krytycznie patrzysz na siebie
Anuuulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 10:22   #25
Anuuulcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tuż za Tobą
Wiadomości: 632
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

Swoja drąga to dla mnie głupota rozważać nad tym czy ktos z wada wzroku lepiej wygląda w czy bez okularów bo nawalimy jeszcze komus do głowy głupot i ktos będzie ślepy łaził bo mu na wizażu powiedzieli, że mu w okularach brzydko.....

nie zgadzam sie z tym bo ja mimo tego ze nawet jakby ktos mi powiedzial ze lepiej mi bez to okulary nosic bede wiadomo wzrok jest wazny i trzeba o niego dbac...jesli ktos nie chce nosic a powinien a mimo tego ze my przypuscmy powiemy "fajnie Ci w okularach, lepiej w nich wygladasz" to uwazasz ze ta osoba bedzie je nosic? moze na chwile zalozy a potem co ? zdejmnie i juz chyba nie znajdzie sie taka duszyczka, ktora tylko dlatego ze ktos powiedzial jej, ze lepiej mu bez okularow to juz nigdy ich na nos nie zalozy
Anuuulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 10:24   #26
Anuuulcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tuż za Tobą
Wiadomości: 632
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

http://www.twojeokulary.pl/?go=sloni...=2&f=30&path=1 niezła cena co o nich sadzicie ?
Anuuulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 10:42   #27
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

ja wkleje zdjecie jak tylko moje beda... czerwone gruba oprawka
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 10:44   #28
Anuuulcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tuż za Tobą
Wiadomości: 632
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

czekam z utęsknieniem na foty
Anuuulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 10:58   #29
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

A ja mam okulary i nosze je tylko w domu. Co prawda sa to takie bez oprawek i w dodatku zelowe, ale nie lubie siebie w okularach, bo mam duza wade i mi niesamowicie zmniejszaja oczy :/ Teraz pracuje, to kupuje sobie soczewki i czuje sie w nich o niebo lepiej A co najwazniejsze jak na dworze zimno i pada, po wejsciu do cieplego pomieszczenia nic mi nie paruje i wszystko widze
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 11:01   #30
kasiuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar kasiuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask/Birmingham
Wiadomości: 1 900
GG do kasiuniaaa86
Dot.: ......OKULARY i ich właściciele :)

Cytat:
Napisane przez Anuuulcia Pokaż wiadomość
moze wrzuc swoje fotki to my cos na to poradzimy, mozliwe ze tylko TY krytycznie patrzysz na siebie
dodaje takie fotki jakie mam na dysku,mam nadzieje ze bedzie cos widac
A poza tym to przegladajac fotki z okularami i bez,stwierdzam,ze nawet pasuja mi te okulary ale kiedys moze przekonam sie do soczewek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 34.jpg (41,4 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SS850192.jpg (40,2 KB, 207 załadowań)
kasiuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.