Krem do skóry wrażliwej i differin... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-14, 11:34   #1
Monola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 35

Krem do skóry wrażliwej i differin...


Witajcie
Mam poważny problem, od jakiegos czasu szukam odpowiedzniego kremu do skory wrażliwej.Stosowałam kremy Nivea, physiogel teraz mam Dermedic-Hydrain 2.Musze dodać ze od paru miesiecy uzywam differinu,ostatnio kupiłam emulsje do mycia twarzy Cetaphil.No i zaczoł sie problem-zresztą nie pierwszy.Po umyciu twarzy emulsją Cetaphil,nakładam krem Hydrain 2 i twarz zaczyna szczypać.Zastanawiam sie jak długo powinnam stosować differin,bo nie mam trąciku (od czasu do czasu coś wyskoczy), moim problemem sa zapchane pory.Szukam kremu który zwalczał by wolne rodniki, działał nawilżajaco, dotleniająco.
Prosze Was o pomoc.
Monola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 16:51   #2
Monola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 35
Dot.: Krem do skóry wrażliwej i differin...

hej, jest tu ktoś??
Monola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 17:02   #3
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Krem do skóry wrażliwej i differin...

Niestety nie umiem Ci doradzić co do kremu ale chciałam sie przy okazji zapytać Ciebie o Cetaphil. Przepisała mi go dermatolog jako najlepszy środek do oczyszczania twarzy, ale ciągle nie moge sie zdecydować na kupno bo jest dość drogi... mogłabyś mi napisać czy rzeczywiście warto ?
Czy naprawde ta emulsja jest taka idealna? (od razu uprzedzam, że przejrzałam KWC, ale są tam tylko 3 opinie).
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 20:37   #4
Monola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 35
Dot.: Krem do skóry wrażliwej i differin...

Cetaphil stosuje dopiero od tygodnia, wiec nie moge Ci powiedzeć czy działa bo to za krótki okres czasu.Pozatym jego skuteczność bedzie rożna od rodzaju skóry.Ja sie niestety obawiam ze on mi wysusza cere-po jego zastosowaniu mam strasznie "ściagnieta" skóre
Monola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 16:50   #5
Saracenka
Przyczajenie
 
Avatar Saracenka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19
Dot.: Krem do skóry wrażliwej i differin...

Czesc dziewczyny!
Durga: Ja cetaphilu uzywam od maja, jest naprawde bardzo wydajny- od tamtej pory zuzylam trzy opakowania, zmywam go woda mineralna (choc niektorzy zalecaja nie zmywac w ogole). Uwazam ze jest swietny, nie wysusza, nie podraznia. W przypadku Monoli moze chodzi o jej wyjatkowo wrazliwa skore....ja jestem alergiczka z cera normalna sklonna do przesuszania sie.
Monola: ja differinu uzywam od grudnia i od pewnego czasu potwornie szczypie mnie okolica ust i brody przy nakladaniu kremu. To kwestia differinu- moze bardzo przesuszac. Mam zamiar teraz odstawic go. Polecam ci krem La roche posay- "hydranorme" albo tejze firmy Toleriane riche. Mialam physiogel i rowniez w zestawienu z differinem szczypalo.
Pamietaj zeby nie nakladac differinu na bruzdy nosowo-wargowe. Ja tak robilam i teraz zaluje....
Pozdrowienia
Sara
Saracenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.