-=pytanie do Wizażanek i Pana Doktora=- - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-17, 09:38   #1
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Question

-=pytanie do Wizażanek i Pana Doktora=-


Chciałabym się dowiedzieć, czy któraś z dziewczyn wykonywała powiększanie ust w łodzi bądź okolicach, albo po prostu u profesora lub doktora Zielińskiego. Szukam tez miejsca w łodzi, gdzie mogłabym usunąć średniego rozmiaru tatuaż.


Pana doktora chciałam zapytac o mozliwość występowania reakcji alergicznej na aquamid ( na oficjalnej stronie go oczywiście chwalą, ale z moimi alergicznymi skłonnościami wolę zapytac dwa razy ), a jesli istnieje taka możliwość, to czy nie lepszy byłby u mnie przeszczep tłuszczu, ale jak się domyślam, jest to troszkę bardziej skomplikowane niż wstrzyknięcie preparatu. Jestem świeżo po operacji przegrody w znieczuleniu miejscowym i już wszystkiego sie boję. W moim przypadku chodzi o likwidację lekkiej asymetrii ust, powiekszenie i ( jesli da się z tym coś zrobić) poprawienie koloru, bo gorna warga traci barwę przy brzegach przez co usta wyglądają na jeszcze mniejsze.

Z góry dziękuje.
Mam nadzieję, że nie powtórzyłam tematu.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 05:31   #2
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: -=pytanie do Wizażanek i Pana Doktora=-

Jeśli będziesz się decydowała na Zielińskiego to tylko na profesora, bo doktor to jego syn i już nie ma takiego talentu. Ja u prof. Zielińskiego nie byłam, ale słyszałam o nim bardzo pozytywne opinie.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 22:10   #3
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: -=pytanie do Wizażanek i Pana Doktora=-

Cytat:
Napisane przez pushit
Chciałabym się dowiedzieć, czy któraś z dziewczyn wykonywała powiększanie ust w łodzi bądź okolicach, albo po prostu u profesora lub doktora Zielińskiego. Szukam tez miejsca w łodzi, gdzie mogłabym usunąć średniego rozmiaru tatuaż.


Pana doktora chciałam zapytac o mozliwość występowania reakcji alergicznej na aquamid ( na oficjalnej stronie go oczywiście chwalą, ale z moimi alergicznymi skłonnościami wolę zapytac dwa razy ), a jesli istnieje taka możliwość, to czy nie lepszy byłby u mnie przeszczep tłuszczu, ale jak się domyślam, jest to troszkę bardziej skomplikowane niż wstrzyknięcie preparatu. Jestem świeżo po operacji przegrody w znieczuleniu miejscowym i już wszystkiego sie boję. W moim przypadku chodzi o likwidację lekkiej asymetrii ust, powiekszenie i ( jesli da się z tym coś zrobić) poprawienie koloru, bo gorna warga traci barwę przy brzegach przez co usta wyglądają na jeszcze mniejsze.

Z góry dziękuje.
Mam nadzieję, że nie powtórzyłam tematu.
W przypadku Aquamidu przeciwwskazaniem są choroby autoimmunologiczne.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:38   #4
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: -=pytanie do Wizażanek i Pana Doktora=-

Cytat:
Napisane przez lil' sexy
Jeśli będziesz się decydowała na Zielińskiego to tylko na profesora, bo doktor to jego syn i już nie ma takiego talentu. Ja u prof. Zielińskiego nie byłam, ale słyszałam o nim bardzo pozytywne opinie.
Mnie prof robił 2 operacje nosa, jestem raczej zadowolona, ale myslalam, ze jednak będzie na forum dziewczyna, ktora poprawiała u niego usta... No nic, w każdym razie dzięki może się ktoś jeszcze znajdzie.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 21:56   #5
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: -=pytanie do Wizażanek i Pana Doktora=-

Widać, że często odwiedzasz jego gabinet. Ale skoro poradził sobie z noskiem, to i z powiększeniem ust sobie poradzi- nie jest to skomplikowany zabieg .
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 13:20   #6
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: -=pytanie do Wizażanek i Pana Doktora=-

ale ja za to jestem bardzo skomplikowana upierdliwa pacjentka W sumie i tak mi sie jakoś zbytnio nie spieszy do tych ust bo nie mam kasy, ale może może za jakis czas
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 15:05   #7
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: -=pytanie do Wizażanek i Pana Doktora=-

A miałaś coś jeszcze oprócz noska robione? Z ciekawości pytam .
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-23, 13:28   #8
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: -=pytanie do Wizażanek i Pana Doktora=-

Nie, z plastyki to tylko nos, dwukrotnie, po ciężkim urazie, a teraz marza mi się piękne usta i zęby
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 18:09   #9
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: -=pytanie do Wizażanek i Pana Doktora=-

Ja mam garbek na nosie, kilka razy dostało mi się dokładnie w to samo miejsce (piłką, z łokcia, drutem, klamką, Bóg wie czym jeszcze). I sobie wyrósł.

Mnie również marzyły się piękne zęby, dlatego zajrzałam do ortodonty i teraz noszę aparat .
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 19:57   #10
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: -=pytanie do Wizażanek i Pana Doktora=-

hehe mnie sie dostało betonową podłoga z rozbiegu a aparacik musze załozyć, ale to mnie wyjdzie majątek bo chciałam gorne i dole zęby i ceramiczne zamki... na jaki czas ci załozyli aparat i czy bardzo boli te pierwsze dni?
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 20:57   #11
Tori****
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 36
Dot.: -=pytanie do Wizażanek i Pana Doktora=-

bardzo prosze cie o opis operacji nosa...bardzo sie boje, nie moge sie zdecydowac....wogole jak to wyglada??a czy Sankowski jest dobry?? ja jestem z woj.podlaskiego wiec troche drogi jest do lodzi....dziekuje za odpowiedz
Tori**** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-23, 21:34   #12
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: -=pytanie do Wizażanek i Pana Doktora=-

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...68#post1308268 tutaj masz moje opisy wrazen po operacji ....
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 21:36   #13
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: -=pytanie do Wizażanek i Pana Doktora=-

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=51923 i tu cos jeszcze
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 19:07   #14
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: -=pytanie do Wizażanek i Pana Doktora=-

Cytat:
Napisane przez pushit
hehe mnie sie dostało betonową podłoga z rozbiegu a aparacik musze załozyć, ale to mnie wyjdzie majątek bo chciałam gorne i dole zęby i ceramiczne zamki... na jaki czas ci załozyli aparat i czy bardzo boli te pierwsze dni?
Ceramicznych nie polecam. Wprawdzie może są bardziej estetyczne, ale o wiele więcej z nimi kłopotów. Koleżanka właśnie sobie sprawiła te droższe, ugryzła jabłko- zamek się ukruszył. Po jakimś czasie znowu jej trochę się ukruszyło, a raz po prostu odpadł! W takim wypadku trzeba od razu lecieć do ortodonty, bo jeśli odpadnie cały zamek, to naprawdę nie jest ciekawie.
Po czterech miesiącach zmieniła na srebrne. Nie tylko z tego powodu. Ceramiczne są ponad dwa razy grubsze od srebrnych i wtedy okropnie wyglądasz, jakbyś miała spuchnięte wargi. I jeśli masz wystające zęby, to jest to takie trochę... końskie. Zęby wyglądają na bardziej wysunięte niż są w rzeczywistości.

Ja mam srebrne, nie narzekam. Wybrałam te najmniejsze i mam na nich specjalne koloorowe gumki- kolorów mnóstwo. Ale zazwyczaj wybieram te o barwach pastelowych- są najmniej widoczne i ładnie wyglądają. W tej chwili mam błękitne .

Moja wada była taka, ze najpierw założono mi aparacik na dolne zęby, a dopiero po pół roku na górne. Tych na dole u mnie w ogóle nie było widać- niektórzy z klasy (!) zauważyli dopiero po dwóch miesiącach!

Maju minie rok, jak noszę aparat na górne zęby i półtora roku jak na dolnych. Orientacyjnie ściągną mi w wakacje. Ale to wszystko zależy od wady zgryzu- może być nawet tak, że będą wymagane trzy lata noszenia aparatu, a czasem wystarczy kilka miesięcy.

Byłam strasznie przerażona, kiedy poszłam na założenie aparatu. Na początku ortodontka zakłada aparat, ale jeszcze nie przesuwa on zębów, trzeba się przyzwyczaić do niego.
Przez pierwsze 2-3 dni zęby bolą, trudno jest cokolwiek zjeść. I tak po kazdej wizycie. Jeśli bardzo mocno boli, to można jeść miśki haribo.Ja nie wiem, jak to możliwe (są dość twarde), ale pomaga.


Jeśli masz jeszcze jakieś pytania- wal śmiało . Służę pomocą .
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 20:58   #15
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: -=pytanie do Wizażanek i Pana Doktora=-

Dolny to tak właśnie obstawiam, że na nie wiecej niż rok mi założą, ale na górnych to moge długo ponosić. Kurcze nie miałam pojęcia, że ceramiczne sa większe i ze są z nimi takie problemy, super, ze mi o tym powiedziałaś. Rozmawiałam dziś z matką i tez doradziła mi metalowe, chocby ze względu na cenę. W takim razie na pierwszy ogien idzie ortodonta .. bedzie bolało Nie wiem, co bedę jeść (zuć), bo od miskow haribo, to mnie zeby niemiłosiernie bolą, ale chyba jakoś przezyję. Jak wydumam jeszcze jakies pytanie, to bedę maltretować
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 16:48   #16
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: -=pytanie do Wizażanek i Pana Doktora=-

Nie jest wcale tak strasznie . Zaopatrz się w bułkę kanapkową i jogurty, a nie będziesz głodować . Ale nie masz pojęcia, jaka to radość, kiedy ja np. poszłam spać ze szparą miedzy zębami, budzę się, a szparki praktycznie już nie ma .
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 20:19   #17
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: -=pytanie do Wizażanek i Pana Doktora=-

Ja się mogę zdziwić, bo mam każdy ząb pod innym kątem i już przez lata odpowiednio się starły do równej linii, więc po wyprostowaniu moge mieć w szczęce krajobraz górski
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 16:17   #18
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: -=pytanie do Wizażanek i Pana Doktora=-

Eee tam. Ortodonta wie co robić, żeby było dobrze .
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 15:21   #19
TiNi87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wizaż ;)
Wiadomości: 927
Dot.: -=pytanie do Wizażanek i Pana Doktora=-

Cytat:
Napisane przez Tori**** Pokaż wiadomość
bardzo prosze cie o opis operacji nosa...bardzo sie boje, nie moge sie zdecydowac....wogole jak to wyglada??a czy Sankowski jest dobry?? ja jestem z woj.podlaskiego wiec troche drogi jest do lodzi....dziekuje za odpowiedz
Sankowski
Czytalam ,ze nosy mu nie wychodza Musisz zglebic temat,ja bym nigdy do niego nie poszla
TiNi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.