Maturalny stres - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-03, 21:59   #31
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Maturalny stres

Stres przed matura jest jak najbardziej normalny i nie dziwie ci sie ze niemozesz nad nim zapanowac ja mam juz mature za soba ale polecam troche mniej nerwowo do tego podchodzic bo jak juz teraz cie stres zjada to co bedzie w dzien matury ja przyznam ze jak miałam ustny niemiecki tak sie denerwolwałm ze jak weszłam do srodka do sali to z nerwów nawet nie umiłam sie przedstawic ale przezyłam i wam kochni maturzysci tez sie uda głowa do góry
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 22:02   #32
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: Maturalny stres

ja bibliografie powinnam dostarczyc w środę.................... . chyba trza ja wkońcu napisac
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 22:14   #33
Fifty50
Raczkowanie
 
Avatar Fifty50
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Dot.: Maturalny stres

Cytat:
Napisane przez demetria
ja bibliografie powinnam dostarczyc w środę.................... . chyba trza ja wkońcu napisac
a nie do wtorku?? u nas (tj. w szczecinie) termin mija we wtorek... potem mozesz sie pozegnac z maturka
__________________

Fifty50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 22:15   #34
Fifty50
Raczkowanie
 
Avatar Fifty50
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Dot.: Maturalny stres

Cytat:
Napisane przez aga21087
Stres przed matura jest jak najbardziej normalny i nie dziwie ci sie ze niemozesz nad nim zapanowac ja mam juz mature za soba ale polecam troche mniej nerwowo do tego podchodzic bo jak juz teraz cie stres zjada to co bedzie w dzien matury ja przyznam ze jak miałam ustny niemiecki tak sie denerwolwałm ze jak weszłam do srodka do sali to z nerwów nawet nie umiłam sie przedstawic ale przezyłam i wam kochni maturzysci tez sie uda głowa do góry
oooo wreszcie ktos, kto zdawal niemiecki cos malo takich duszyczek dzis ciezko bylo?
__________________

Fifty50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 22:24   #35
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Maturalny stres

U nas też do wtorku, czyli do jutra trzeba oddać bibliografie
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 22:33   #36
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: Maturalny stres

Cytat:
Napisane przez Fifty50
a nie do wtorku?? u nas (tj. w szczecinie) termin mija we wtorek... potem mozesz sie pozegnac z maturka
no niby tak z tym, że rekolekcje są u mnie w poniedziałek i wtorek i w związku z tym oddajemy w środę, bo po prawdzie to powinniśmy do 30 marca aleeee jedyna konsekwencja jest to że polonistka może mi 2 wstawic do dziennika, muiała by być wredną s... żeby nie dopuścic do matury, az tak restrykcyjnie sie tego nie trzymają.
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 22:39   #37
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Maturalny stres

Cytat:
Napisane przez Fifty50
oooo wreszcie ktos, kto zdawal niemiecki cos malo takich duszyczek dzis ciezko bylo?
Ja też zdawałam niemiecki
Straszliwie się denerwowałam, a sprawę pogarszało to, ze długo musiałam czekać, bo wszystko się opóźniało i siedziałam wieki pod salą... Ale jak już weszłam, to nie było tragedii Co prawda zamopniałam zupełnie jak jest "mapa" i stworzyłam nowe słowo, die Mape, na do moja nauczycielka zadała mi pytanie kładąc wielki nacisk na słowo LANDKARTE

Mimo tej głupiej pomyłki i tego, że operowałam prościutkimi zdaniami (ach, ten stres ) miałam 17 pkt na 20.

Fifty, piszesz, że nie wiesz czego masz się nauczyć na angielski, że to nieskończona ilość materiału, ze możesz nie znać słówka... Ale przecież niemal zawsze można to obejsć Użyć synonimu, powiedzieć o czymś w sposób opisowy... Przecież nikt nie zapyta Cię jak jest konkretnie, dajmy na to, kombajn . Jeśli zobaczysz kombajn na zdjeciu, możesz powiedzieć, że to maszyna do pracy na polu, ale nie znasz jej angielskiej nazwy. I to będzie ok. Liczy się komunikatywność i to, żebyś nie utknąłw pół zdania w milczeniu

Cytat:
Napisane przez justyna_dt
Ehh... ja ostatnio też przestaję sobie dawać radę z przedmaturalnym stresem. Na wtorek mam oddać bibliografię, a mam napisane dopiero połowę pracy, na dodatek większość informacji z neta i się boję, że ktoś się doczepi. Zdaję rozszerzony polski, rozszerzony angielski i rozszerzony wos (ustnie ang. podstawowy). I najbardziej boję się polskiego ustnej, chociaż na g.... jest mi to potrzebne. Pisemna - owszem, bo chcę iść na polonistykę, ale nie wiem czemu, najbardziej stresuję się ustną. Ehh... i przez to wszystko się do nauki ciężko zmobilizować.
Ja też większość pracy miałam z netu tzn większosć informacji do pracy. Nikt się nie czepiał, to Twoja sprawa z czego korzystasz.

Bibliografię pisałam w ostatniej chwili, oddawałam ostatniego dnia o najpóźniejszej możliwej godzinie, samej prezentacji przed maturą uczyłam się 2 dni I jakoś poszło, miałam 17 pkt

Nie stresujcie sie za bardzo ustnymi, większość uczelni przecież nie bierze ich pod uwagę przy rektutacji
A pisemne są już łatwiejsze do zniesienia dla większości maturzystów
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-03, 22:46   #38
Fifty50
Raczkowanie
 
Avatar Fifty50
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Cool Dot.: Maturalny stres

w sumie to lexie masz racje a co do slowotworstwa to racja die Betoniarke, die Traktore etc powinny byc na porzadku dziennym a co do bibliografii to wszysciusio mam ze zrodel innych niz internet i jestem z tego strasznie dumny, bo zabralem sie za wszystko na ostatnia chwile w ksiaznicy jak chcialem uzyskac dostep do starodruku to musialem uzyskac pozwolenie od zarzadu, podpisac oswiadczenie, ze biore odpowiedzialnosc za ew. szkody i musialem przegladac "ksiazke" w rekawiczkach nie daj Boze kichnac w trakcie-nie wyplacilbym sie:P
__________________

Fifty50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 22:50   #39
Yomanda
Raczkowanie
 
Avatar Yomanda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 122
GG do Yomanda
Dot.: Maturalny stres

Hehe ja za miesiac tez mam maturke, ale sie w ogole nie stresuje... Po co sie stresowac? Co ma być to będzie Zapewne stresować sie zaczne na tydzien badz dwa przed maturka, wiec juz niedlugo. Chociaz ja juz mysle o wakacjach, jak fajnie bedzie po maturce, tyle czasu wolnego Hmm...
Yomanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 22:58   #40
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: Maturalny stres

Cytat:
Napisane przez Fifty50
w sumie to lexie masz racje a co do slowotworstwa to racja die Betoniarke, die Traktore etc powinny byc na porzadku dziennym a co do bibliografii to wszysciusio mam ze zrodel innych niz internet i jestem z tego strasznie dumny, bo zabralem sie za wszystko na ostatnia chwile w ksiaznicy jak chcialem uzyskac dostep do starodruku to musialem uzyskac pozwolenie od zarzadu, podpisac oswiadczenie, ze biore odpowiedzialnosc za ew. szkody i musialem przegladac "ksiazke" w rekawiczkach nie daj Boze kichnac w trakcie-nie wyplacilbym sie:P

hmmmmm wiesz.... tyyyyyyyle wysiłku w ustna która nigdzie się nie liczy?? :-P jedyne co mam z netu to opis obrazu jednego, a reszta?? podstawowe opracownaia i tez jest dobrze
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 22:58   #41
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Maturalny stres

Cytat:
Napisane przez Yomanda
Hehe ja za miesiac tez mam maturke, ale sie w ogole nie stresuje... Po co sie stresowac? Co ma być to będzie Zapewne stresować sie zaczne na tydzien badz dwa przed maturka, wiec juz niedlugo. Chociaz ja juz mysle o wakacjach, jak fajnie bedzie po maturce, tyle czasu wolnego Hmm...
Po jakimś czasie zaczyna się dłużyć Zareczam
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 13:03   #42
Yomanda
Raczkowanie
 
Avatar Yomanda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 122
GG do Yomanda
Dot.: Maturalny stres

No na pewno bedzie mi sie dluzyc... Zapewne Tydzien przed, ale jakos sie przezyje Póki co, zero stresu. Na stresik jest jeszcze za wczesnie
Bede sie stresowac jak sie bede uczyc pracy maturalnej z polaka... bo troszke tego jest do wykucia.
Yomanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 14:02   #43
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Maturalny stres

Cytat:
Napisane przez Yomanda
No na pewno bedzie mi sie dluzyc... Zapewne Tydzien przed, ale jakos sie przezyje Póki co, zero stresu. Na stresik jest jeszcze za wczesnie
Bede sie stresowac jak sie bede uczyc pracy maturalnej z polaka... bo troszke tego jest do wykucia.
Ale ja pisałam o wakacjach
Kiedy ma się praktycznie 5 miesięcy wolnego, zupełnie się można wybić z rytmu. Najlepiej mieć jakieś regularne zajecia, żeby się mobilizować
Po jakimś czasie można mieć dość wolnego i wręcz chce się obowiązków. Ja na studia szłam z radością, mimo, ze to oznaczało wstawanie wcześniej itp

Czas przed maturą mnie leciał bardzo szybko, tym szybciej, im bliżej była matura
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 14:41   #44
goga1001
Zadomowienie
 
Avatar goga1001
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 1 091
GG do goga1001
Dot.: Maturalny stres

Ja powoli przestaje sie przejmować.
A matura przyjdzie, pójdzie i tyle. Hihhi tak musze sobie to tłumaczyć, bo bym chyba zwariowała
Bardziej zastanawia mnie co później robić.
__________________
Okna funkcjonują w obie strony, lustra tylko w jedną .






goga1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 20:11   #45
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: Maturalny stres

o i dzis się dowiedziałam, że profesorka przedłużyła nam termin oddania bibliografii do 10 kwietnia jest dobrze
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 20:21   #46
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Maturalny stres

Fifty50 a ile masz utworów w bibliografii? I w ogóle jaki masz temat?

Ja dzisiaj oddałam bibliografię + materiały pomocnicze, więc już z głowy.
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 20:22   #47
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Maturalny stres

Cytat:
Napisane przez demetria
o i dzis się dowiedziałam, że profesorka przedłużyła nam termin oddania bibliografii do 10 kwietnia jest dobrze
Cóż za niesprawiedliwości Miało byc niby jednolicie w całej polsce, a tu taki wał
Ale u nas przynajmniej nie trzeba oddawać tej bibliografii razem z planem, plan oddajemy na oddzielnej kartce na tydzień przed egzaminem
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 20:52   #48
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: Maturalny stres

Cytat:
Napisane przez aniess
Cóż za niesprawiedliwości Miało byc niby jednolicie w całej polsce, a tu taki wał
Ale u nas przynajmniej nie trzeba oddawać tej bibliografii razem z planem, plan oddajemy na oddzielnej kartce na tydzień przed egzaminem
ah, mysle że w niejednej szkole mozna sie dogadać z nauczycielem, bo tak właściwie, to co ta bibliografia daje?? ona jest tylko dla nauczycieli, bo nam cos daje zrobienie bibliografi??? chyba nie
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 00:03   #49
Yomanda
Raczkowanie
 
Avatar Yomanda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 122
GG do Yomanda
Dot.: Maturalny stres

Mi bibliografia dała tyle, ze musialam biegać po bibliotekach i szukać jakis (...) ksiazek do literatury przedmiotu.. Szło sie wkurzyc jak szukało sie godzinami ksiazki, ktorej nigdzie nie ma...Wrrr
Nauczycielom daje to to, ze wiedza oni czy dany uczen potrafii korzystac z literatury, wyszukiwac informacji itp. Jednym słowem zaracanie nam tyłka:P
No cóz, ale maturke trzeba zdać!
Zakuć, Zdać I Zapomnieć, czyż nie?
Yomanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 07:54   #50
Fifty50
Raczkowanie
 
Avatar Fifty50
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Dot.: Maturalny stres

Cytat:
Napisane przez aniess
Fifty50 a ile masz utworów w bibliografii? I w ogóle jaki masz temat?

Ja dzisiaj oddałam bibliografię + materiały pomocnicze, więc już z głowy.
Ile mam utworów w bibliografii? 4 w literaturze podmiotu i 6 w literaturze przedmiotu z tym, że w tej drugiej 5 pozycji to tylko niektóre stronki a temat? Świat nadprzyrodzony w dramatach różnych epok... Myślałem, że temat jak rzeka, a jak się okazało na ten temat nie ma dosłownie nic, dlatego musiałem szukać ksiąg zakazanych w dziale starodruków

pozdrawiam-idę sprzątnąć burdel w pokoju i spadam na fakultety z matmy

PS przedłużyli nam termin oddawania bibliografii do 07.04;P
__________________

Fifty50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 12:55   #51
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Maturalny stres

Cytat:
Napisane przez Yomanda
Mi bibliografia dała tyle, ze musialam biegać po bibliotekach i szukać jakis (...) ksiazek do literatury przedmiotu.. Szło sie wkurzyc jak szukało sie godzinami ksiazki, ktorej nigdzie nie ma...Wrrr
Nauczycielom daje to to, ze wiedza oni czy dany uczen potrafii korzystac z literatury, wyszukiwac informacji itp. Jednym słowem zaracanie nam tyłka:P
No cóz, ale maturke trzeba zdać!
Zakuć, Zdać I Zapomnieć, czyż nie?
przede wszystkim nauczycielom jest potrzebna do tego, by zadawać potem z niej pytania, które muszą przygotować wcześniej.

Co do zasady, to moja brzmi: Zakuć, Zdać, Za***ać się, Zapomnieć
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 13:15   #52
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: Maturalny stres

Ja jeszcze niemam aż takiego stresu Czuje wielką presje,mam wielkie obawy,czuje,że to już niedługo ale zeby 'rwać włosy z głowy' to jeszcze nie.Zacznie sie dopiero w Maju.A najgorsze jest to,że niebardzo mi sie chce zaglądac do książek :| Niewiem na co licze..może na farta?
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 13:57   #53
marta87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 67
Dot.: Maturalny stres

.

Edytowane przez marta87
Czas edycji: 2009-09-20 o 20:19
marta87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 14:01   #54
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Maturalny stres

Widzę, że nie tylko ja mam taką niechęć do nauki Ale już to wcześniej zauważyłam, że im bliżej tym bardziej nic się nie chce
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 16:29   #55
Fifty50
Raczkowanie
 
Avatar Fifty50
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Dot.: Maturalny stres

Cytat:
Napisane przez Paulyna
Widzę, że nie tylko ja mam taką niechęć do nauki Ale już to wcześniej zauważyłam, że im bliżej tym bardziej nic się nie chce
Zgadzam się, że im bliżej tym mniej się chce ale to chyba dlatego, że podświadomie czuje się już koniec lo i nie widzi się sensu w takim zakuwaniu tak ja sobie to tłumaczę... chociaż nie powiem, mam czasem totalnego lenia, ale czasem mam też taką wenę, że potrafię wstać o 6.00 w sobotę i zasuwać do 22.00 prawie bez przerwy taki masochizm czy cuś nie zmienia to faktu, że czasem, po całym dniu leniuchowania zasypiając mam wyrzuty sumienia...
__________________

Fifty50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 18:16   #56
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: Maturalny stres

ja zamiast o maturze to myślę o tym co będzie po jak to będzie dobrze juz nie miec szkoły będzie mozna poleniuchowac i jeszcze weekend we dwoje z TŻ i ostatni egzamin mam 22 maja jest to poniedziałek a póżniej do końca maja przez tydzien to chyba z upojenia alkocholowego nie wyjdę
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 21:12   #57
Yomanda
Raczkowanie
 
Avatar Yomanda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 122
GG do Yomanda
Dot.: Maturalny stres

Cytat:
Napisane przez Fifty50
potrafię wstać o 6.00 w sobotę i zasuwać do 22.00 prawie bez przerwy taki masochizm czy cuś
Wow! Niezle, niezle ... Mi sie cos takiego jeszcze nie zdarzylo w calej mojej edukacji hehehe
Yomanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 21:23   #58
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: Maturalny stres

Cytat:
Napisane przez Yomanda
Wow! Niezle, niezle ... Mi sie cos takiego jeszcze nie zdarzylo w calej mojej edukacji hehehe
mi też nigdy! wstać w sobote rano?? przed 10??
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 22:26   #59
Fifty50
Raczkowanie
 
Avatar Fifty50
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Cool Dot.: Maturalny stres

Cytat:
Napisane przez Yomanda
Wow! Niezle, niezle ... Mi sie cos takiego jeszcze nie zdarzylo w calej mojej edukacji hehehe
mi niegdys zdarzalo msie to calkiem czesto teraz znacznie zadziej ale jednak sa takie dni, kiedy wracam po skul do domu i siadam do ksiazek, bez obiadku, bez herbatki czy kawki i siedze tak do polnocy lub dluzej to nie jest kujonstwo, bo nie zakuwam, tylko rozwijam dalej temat, ktory mnie np,. wciagnal w ciagu dnia w szkole... a jesli wstajesz rano w sobote, nawet gdy nie musisz, to rozpiera Cie duma, ze sie przemoglas i robisz to co powinnas, mimo, ze moglabys spac... i ta duma napedza Cie caly dzien chcesz wiecej i wiecej i ani sie obejrzysz jest juz 22, ciekawy film w tv sie skonczyl, wiec siedzisz dalej, dopoki sen CIe nie zmozy ale tak mam tylko wtedy, gdy serio mam taka ochote, wyrzuty sumienia albo po prostu musze... zwlaszcza teraz, przed matura... dalem sobie okres abstynencji, zero imprez, zero czzegokolwiek... za to po maturce bedzie ostro oczywiscie w granicach rozsadku, bo w dzien po maturze zaczynam prace powazna, wiec kacyk nie wchodzi w gre
__________________

Fifty50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 13:36   #60
Yomanda
Raczkowanie
 
Avatar Yomanda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 122
GG do Yomanda
Dot.: Maturalny stres

Podziwiam Twój pęd do wiedzy Ja sie zrobilam zbyt leniwa. Z imprez i róznych melanżyków tez zrezygnowalam ze wzgledu na maturke. Chociaz mimo tych wyrzeczen, nie zakuwam jakos ostro. Czasem zajrze do podrecznikow, poczytam troche, porozwiazuje kilka zadan, ale nie jest to jakies kucie. A jak to jest u was? Kujecie?
Yomanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.