Trądzik mój problem,fotki w załączeniu. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-27, 15:24   #31
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

Hej
nie jestes osamotniona, ja też mialam ten problem, pomimo, ze juz wyrosłam z wieku nastki Jeszcze kilka miesięcy temu napisałam takiego samego posta jak Ty i też załączyłam zdjęcia na forum dermatologicznym, a ja oprócz twarzy miałam zaatakowane plecy. Teraz jestem czyściutka Twarz i plecy super, czasem tylko wyskoczy coś ale w porównaniu do tego co było to jest rewelacja. Ale do rzeczy ... otóż ja oprócz trądziku cierpiałam na przebarwienia posłoneczne, więc po wielu poszukiwaniach sposobu jak się tego pozbyć, trafiłam do kliniki laserowej, chciałam zlikwidować plamy, ale oprócz tego pozbyłam się też trądziku teraz smaruję twarz retinem A, na dzień stosuję filtry (dzięki filtromaniaczki), plecy samruję Akneroxidem 5, i są gładziutkie jak pupcia niemowlaczka.
Pozdrawiam
Agy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 21:52   #32
piekna24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 112
Wyślij wiadomość przez ICQ do piekna24
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

Jestem w twoim wieku i mam ten sam problem.Od pazdziernika do marca smaruje sie glyco-a i moja twarz jest super.Odstawiam to na wiosne-lato ze wzgledu na slonce i wlasnie wszystko powraca,nie wiem co mam uzywac w lecie?
__________________
pipcia
piekna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 23:19   #33
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

Trzeba najpierw zadbać o siebie od środka- skoro miewasz zajady tzn. że Twoja dieta nie jest zbyt zbilansowana albo masz problemy z wchłanianiem witamin. Warto zainwestować w coś typu olej z wiesiołka plus witaminy B complex i koniecznie C (przyspieszy gojenie).
ZERO WYCISKANIA! I tak jak pisze Sandija- przy takich problemach koniecznie- papierowe, jednorazowe ręczniki, zero grzebania paluchami przy buzi, przecieranie komórki spirytusem, częste zmienianie poszewek na poduszki.
Oprócz tego do buzi herbatki oczyszczające, np. Normosan- najpierw wysyp, potem skóra robi się ładniejsza
Pielęgnacja- może Effaclar? No i jak kwasy to koniecznie filtry, bo inaczej będziesz mieć przebarwienia. Uważam, że powinnaś odstawić peelingi mechaniczne.
No i ostateczność- tabletki antykoncepcyjne.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 14:46   #34
Domisinia
BAN stały
 
Avatar Domisinia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 171
GG do Domisinia
Exclamation Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

a próbowLiście może tweny 20 czy jakoś tak ?? żel punktowy , smarujesz tym ale nie na wyduszonego syfa bo to już nic nie pomoże bo to w sumie tylko strupek jest ale na "świerzego" syfka smarujesz tym i jak jest naprawdę świerzy to jutro go nie będziesz miała , jeżeli masz trądzik , już od dłuższego czasu smaruj twarz na noc cytryną , będzie piekł / szczypało ale to nic , spróbuj
Domisinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 23:37   #35
Yomanda
Raczkowanie
 
Avatar Yomanda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 122
GG do Yomanda
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

Heh, ja mam mocniejszy trądzik od Ciebie, ale z nim ostro walcze. Wierze, ze niedlugo to się skonczy... Niestety poki co jestem na antybiotykach i pewnie bede je jeszcze troche stosować. Może własnie jakis antybiotyk zapisany przez dermatologa by pomogł?
pozdrawiam
Yomanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 10:58   #36
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

Ja w dodatku teraz jestem w ciąży, więc prawie niczego nie mogę stosować. Zastanawiam się jednak nad tymi drożdżami. Czy ktoś może wie czy można je stosować w ciąży??
Poza tym jeśli ktoś może mi coś polecić, choćby z domowych sposobów co mi może pomóc to będę baaardzo wdzięczna.
Za miesiąc mam ślub i chciałabym pozbyć się chociaż częściowo problemu na twarzy i dekolcie.
Pozdrawiam.
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 12:34   #37
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

Ja z trądzikiem walczyłam 6 lat(czego ja nie zazywalam czego nie robiłam , u ilu dermatologów byłam i nic..klapa) wybralam sie do kosmetyczki na czysczenie cery metodą ultradzwiekową, i zabieg zluszczający , troche mnie to kosztowało ale postanowiłam wtedy ze musze wiecej o siebie dbać, codziennie robiłam sobie peeling ,oraz maseczke aloesową (domowej roboty), na koniec dnia smarowałam się kremem nawilżajacym (robionym w aptece), zazywam witaminy oraz preparat SILICA , i Beta Karoten , gdzies po 2 miesiacach problem ustąpił , od niedawna zazywam tabletki antykoncepcyjne , teraz wystarczy ze raz w tygodniu zrobie sobie peeling i maseczke i mam problem z głowy

Zycze wam wytrwalosci , bo sama wiem ile razy sie poddawałam
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-02, 11:46   #38
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

Eve a gdzie oczyszczałaś cerę tą metodą ultradźwiękową? gdzieś w Krakowie??
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 13:33   #39
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

Nawilżanie, nawilżanie i jeszcze raz nawilżanie. Moja pani dermatolog zawsze mi mówi, że zanim zacznie się leczyć różnymi preparatami skórę należy ją odpowiednio nawilżyć, żeby nie zrobić sobie jeszcze większego kuku. Ja osobiscie polecam krem nawilżający z serri aa help. Poza tym kiedyś oglądałam programw TV i tam pani endokrynolog powiedziała ze osoby po 23 roku życia powinny leczyc trądzi nie u dermatologa a u endokrynologa, bo w tym wieku jest on związany z zaburzeniami gospodarki hormonalnej w organizmie. Więc może powinnaś zgłosić sie do endokrynologa??
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 15:04   #40
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

Eve_malutka czy mogłabyś dokładniej opisać na czym polega oczyszczanie metodą ultradzwięków To nie jest chyba takie zwykłe mechaniczne oczyszczanie
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 08:01   #41
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

podpinam się

Też mam paskudny trądzik Policzki są właściwie normalne-czasem wyskoczy jeden, może dwa pryszcze, ale czoło... broda... to są dwie porażki. Z brodą co prawda już jest lepiej, czasem wyskoczy coś, ale te przebarwienia-takie czerwono fioletowe... Czoło... po wyciskaniu-wiem, wiem, mój błąd-są takie jakby kawałki skóry np. gdy nakladam podkład to po jakimś czasie widać takie przesuszone kółka w miejscu pryszczy. Robię piling, ale to średnio pomaga... jaki jest dobry na trądzik, żeby nie roznosić tych zarazków? Możecie polecić jakąś dobrą firmę? Z góry wielkie dzięki na kolankach :P
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-31, 11:22   #42
<<KoTeCeK>>
Przyczajenie
 
Avatar <<KoTeCeK>>
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
GG do <<KoTeCeK>>
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

Mi pomogło słońce... Nie smarowałam niczym a miałam tak jak na fotkach. Słonko wysuszyło i opaliło że nie widać przebarwień... W zime proponuje solarium oczywiscie nie za dużo bo to też źle. Podobno przemywanie moczem jest dobre. Aha i ważne chyba najbardziej jest częste przemywanie twarzy wodą (wiecej niż 4 razy dziennie). Picie dużo wody i napojów też daje bo ja nawilża od środka. I proponuje związywać włosy bo jak są rozpuszczone i spadają na twarz to tylko pododuje te pryszcze.
<<KoTeCeK>> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 15:35   #43
Narnii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 146
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

Ja leczę trądzik od sześciu lat i w końcu są efekty
Zaczęło się niewinnie od zdania: sam minie, to pewnie dlatego, że dorastam. Ale nie minął, a nasilał się. Najpierw leczono mnie wszelkimi antybiotykami: czy to maści, czy tabletki: było tam wszystko. I nic. Później trzy lata zabiegów z kwasami u dermatologa: miałam łącznie sześć zabiegów z różnymi stężeniami kwasu na dekolt, plecy i twarz. Nie pomogło, a jedynie jak diabli osłabiło mi skórę I w końcu, rok temu zawitałam do ginekologa. Przyszło wybawienie: Pigułki antykoncepcyjne Diane-35. Brałam przez 9 miesięcy. Plecy i dekolt mam czyste jak u niemowlaka. Na twarzy nie ma niczego nowego: żadnych ropniaków, krost. Tylko stare blizny i czasami jeden okazyjnie pryszcz ze względów menstruacyjnych. Teraz biore na podtrzymanie efektu pigułki Cilest. Stają na wysokości zadania Ale oprócz tego wszelkie poprawki załatwiam u dermatologa estetycznego (nie wiem jaki to ma być dokładnie tytuł), gdzie mam serię zabiegów co dwa tygodnie: raz mikrodermabrazja (grrr...) i raz lampa Aramis coś tam... Dziewczyny, powiem szczerze, gdybym wiedziała, ze pomogą mi hormony, to nie bawiłabym się w wyrzucanie pieniędzy na antybiotyki i kwasy! Zapytajcie ginekologa: może u was też będzie problem z hormonami? Ja jestem w szoku. W rok pokonałam to, z czym nie mogłam sobie poradzić pięć lat!
Na dokładkę radzę używać wszelkich kosmetyków do pielęgnacji przeciwko trądzikowi. W miarę możliwości apteczne. Wiem, że są drogie , ale naprawdę skuteczne. W drogerii jednak są również specyfiki Garniera i CleanAndCLear. Są godne uwagi!
Powodzenia w walce!
Narnii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 19:58   #44
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

Hmm... czasami częste stosowanie takich kosmetyków tylko pogarsza sprawę, bo np. skóra ciągle jest dotykana, czasem brudnymi rękoma a to nie służy jej dobrze.
Mi też 'pomogło' słońce, ale dlatego, że ciut podsuszyło pryszcze i poprostu jestem opalona i te przebarwienia są mniej widoczne Latem też mam związane włosy (zimą pod czapką troche niewygodnie trzymać kucyka :P), więc może to też ma wpływ
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 13:26   #45
Lemon_without_sugar
Raczkowanie
 
Avatar Lemon_without_sugar
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 56
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

A ja miałam nadzieję, że mi do tego wieku całkiem przejdzie Echh, ale to tak jest...wszystko zależy od skóry...Mi bardzo pomógł benzacne Spróbuj, powodzenia
__________________
"Kochamy wciąż za mało i stale za późno..."

Ś.p Ks. Jan Twardowski
Lemon_without_sugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 16:32   #46
anusia14
Raczkowanie
 
Avatar anusia14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 47
Exclamation Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

Hej, postaram się jakoś pomóc, ale nie wiem czy to coś da. Moja siostra tez walczyła z trądzikiem, miała nawet blizny, chodzła po wielu dermatologach, stosowała domowe sposoby, leki, ale to nic nie skutkowało. Dopiero wyczytała w internecie, że jest na rynku polskim taki lel w formie tabletek, które ponoć bardzo pomagają w takiej dolegliwości. Rozmawiała także z panią dermatolog w internecie, która tez polecała ten środek. Wielka szkoda, ze nie wiem jak on sie nazywałbo chciałabym pomóc. Wiem tylko to, że po nim mojej siostrze już nic ale to nic nie wyskakuje na buzi, a blizny się pomniejszyłytye tabletni naprawde skutkują, ale są dosyć drogie:/chyba w granicach 300-400zł kosztuje 3 miesięczna kuracja:/ . Ta moja wiadomośc tylko może niestety pomóc w polepszeniu się waszego nastroju i dzięki niej wiecie, że sa takie tabletki w sprzedaży, chyba w aptece na specjalne zamówienie - ale są napewno i dzięki nim siostrzyczka odżyła:ju pi:obiecuję, ze jak dowiem się jak brzmi nazwa tych tabletek to zaraz napiszę tu coś. pozdrawiam i głowa do góry!!!!!
anusia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 19:10   #47
Kasienia
Raczkowanie
 
Avatar Kasienia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 52
GG do Kasienia
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

hej! Ja swego czasu stosowałam Skinoren. Mi pomógł zmniejszyć trądzik, należy go stosować regularnie, a efekty będą widoczne( po pewnym czasie oczywiście). Pozdrawiam dziewczyny mam ten sam problem i wiem czujecie
Kasienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 23:28   #48
Anna P.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 15
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

dot.Trądzik mój problem.Fotki w załączeniu.
Właśnie dzisiaj dowiedziałam się ,że wypryski, które pojawiały mi się ostatnio na twarzy to może być trądzik różowaty.Uważałam,że jestem po prostu uczulona na słońce i stąd to zaczerwienienie na twarzy i szyi nawet.Dermatolog przepisał mi maść Metronidazol na 2 tygodnie.Jeśli nie będzie poprawy chce włączyć antybiotyk.Mam nadzieję,że będzie lepiej, bo przeglądałam troche informacji w internecie na ten temat , widziałam też zdjęcia i w zaawansowanym stopniu ta choroba nie wygląda najlepiej.Pozdrawiam.
Anna P. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 10:42   #49
Kimberley
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 126
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

Ejva, może Cię pocieszę, bo uważam, że coś jednak musi być w tym co mówią, że trądzik czasem znika po urodzeniu dziecka, bo u mnie dokładnie tak się stało. Przez cały okres ciąży męczyłam się jeszcze z różnymi niespodziankiami na twarzy a niecały miesiąc po porodzie...totalne zaskoczenie i miła niespodzianka, pryszcze przestały się pojawiać! A miałam naprawdę duuuuuży problem z cerą! Leczyłam się u wielu specjalstów przez chyba 6,7 lat! Przebarwienia wyleczyłam Dermacnelem, dla mnie ten okazał się najlepszy. Stosowałam go przez 5 miesięcy, tylko wieczorem i warto było, bo po czerwonych plamkach ani śladu! Zrezygnowałam z wszelkich kosmetyków antytrądzikowych na rzecz nawilżających toników, kremów, żeli. Regularnie stosowałam też peeling, 0 opalania i trzymałam się MOCNO nadzieji wbrew nadzieji! POWODZENIA!
Kimberley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 12:04   #50
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

byłas u deratiologa? proobowałaś jednych z najskuteczniejszych na trądzik retinoidów? oczywiscie na receptę są , isotretinoina - izotrex ,isotrexin(adapalen) ,to specjalistyczznie na trądzik , tretinoina- retin a , atrederm, differin - naprawdę świetna sprawa jest tak samo skuteczny jak tretinoina ale mniej podrazaniający. dodatkowo mogłabyś używać tego z kwasami BHA . tylko pamietaj o częstotliwosci np co 3 - 4 dni retinoid w przerwie jakiś lekki nawilzacz a np 2 razy w tygodniu krem z kwasem. beziesz się łuszczyc , oczywiście na noc a na dzień kom\niecznei filtry.

edit - byłaś u dermatologa pomyłka w pierwszym zdaniu
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 14:05   #51
fikcja_literacka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

maseczka z otrębow: bierzesz szklanke otrębow, wrzucasz do garnka z ok 2 szklankami wody. gotujesz 10 minut,mieszajac. Odstawiasz na bok,zeby mieszanka wystygla. Nakladasz na tawarz sam 'klej' ktory powstal. Tzrymasz ok 2 h,splukujesz.Maseczka ma dzialanie sciągające,a przede wszystkim rozjasniające. Dodatkowo polecam masc cynkową,pij herbatke z bratka,bierz cynk i drozdze.Nie jedz slodyczy. Chodz na oczyszczanie twarzy.powodzenia
fikcja_literacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 17:42   #52
sheya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Lublin =)
Wiadomości: 1
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

bo tak
__________________
Nie wypowiadaj słów, jeśli są one niezgodne z twoimi uczuciami.. Mów szczerze to co myślisz i patrz na wnętrzu człowieka.. sheya..

Edytowane przez sheya
Czas edycji: 2008-03-15 o 13:54 Powód: bpo tak
sheya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 16:00   #53
Asiuula
Przyczajenie
 
Avatar Asiuula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj. Pomorskie
Wiadomości: 25
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

Ja mam 16 lat i problemy z trądzikiem od jakiegoś roku moze więcej...
Czytam sobie wasze opinie i doszłam do wnoisku ,żę niepotrzebnie wciskam sobie jakies mity typu będę po 20 wszystko mi zniknie. Teraz widze ze wcale tak nie musi być ... Stosowałam juz tyle maści , tabletek i co i raz jest lepiej a raz gorzej . Dziewczyny czy ja mam szanse na wyleczenie ?



Obecnie jestem na TETRALYSALu i DIFFERINie krem ...

Pozdrawiam wszystkich !
Asiuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 16:22   #54
justyna 111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

nie polecam drominu bo on zawiera wit B12 a ona wywołuje trądzik bądz nasila zmiany wiem bo sama stosowałam myslalam ze mi sie cera poprawi a tu było jeszcze gorzej tab brałm 2 tyg a krosty miałam i ślady 3 miesiące ale zlikwidowałam ślady kremem z kwasami Clareny
justyna 111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 16:25   #55
justyna 111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

cześć osoby mające trądzik proszę o wypełnienie mojej ankiety pisze pracę licencjacką potrzeba mi 200 ankiet błagam pomóżcie oto link http://www.ankietka.pl/2627/ocena_ja...ik_zwykly.html WIELKIE DZIĘKI ZA ODP
justyna 111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 16:36   #56
anio3eczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 23
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

Ja tez sie borykam z tradzikiem. Od 2-3 lat jestem pod stala kontrola dermatologiczna. Co pol roku mam kuracje zluszczajaca skore i zamykajaca pory... trwa ona jakies 9 tygodni... jest to koszmar... cholernie boli i w ogole... ale sa efekty. szkoda ze na krotko... teraz dermatolog chce zebym poddala sie polrocznej terapii i pozbyla sie tradziku raz na zawsze... Poki co sei na to nie zdecyduje po pierwsze nie ma 100% pewnosci ze pomoze, a za te pieniadze, niech sie w tylek haknie :P ... zamierzam brac "Diane" lek antykoncepcyjny, ktory wielu osobom juz pomogl... wszyscy mi go polecaja... wiec musze troche odczekac po tej mojej terapii dermatologicznej (9 tygodni antybiotykami wewnetrznie i zewnetrznie) wyniszczylo mi organizm... a pozniej wyciac migdaly bo mam z nimi od malenkosci problem, co tez moze byc powodem problemow z cera no i sprawdzic tarczyce.... jak to nie pomoze.... to wtedy wroce do mojego ukochanego dermatologa ;P
Moze tez tego sprobujesz? Idz do ginekologa... nie masz nic do stracenia...

ja aktualnie mam czysta buzie, ale wiem, ze to kwestia czasu... bo zawsze wraca ;P juz tak to jest :P jak tylko wroci to sie biore za wszystko co sie da;P
anio3eczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 18:05   #57
ewusia93
Raczkowanie
 
Avatar ewusia93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj. malopolskie
Wiadomości: 45
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

czolo nie jest takie złe !! widziałam gorsze przypadki ! w sumie to wogóle nir jest az tak strasznie nie przejmuj sie minie z wiekiem ..
ewusia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 20:05   #58
Gaboleczek
Raczkowanie
 
Avatar Gaboleczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
GG do Gaboleczek Send a message via Skype™ to Gaboleczek
Wink Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

Nie jest tak źle:PJa miałam takie same pryszcze , ale sie ich pozbyłam teraz mam jednego na 2 tygodnie:PWyciskałam wszystko co miałam a od razu po wyciśnieciu smarowałam tonikiem chłodzacym z Clean&Clear albo płynem przeciw tradzikowym AFRONIS(mozna go kupic w aptece za ok 4 zł)Pozbyłam sie pryszczy , ale teraz musze sie jakoś pozbyc wagrów....
Gaboleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 16:26   #59
kaśkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 14
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

Hej Znowu tu jestem Dzięki za wszystkie wpisy i słowa pocieszenia. Minął ponad rok od mojego pierwszego wpisu i nic się nie zmieniło Buzia dalej w takim stanie jak była. Przestałam już chodzić do dermatologów bo miesięcznie wydaje około 400 zł na maści kremy i nic się nie zmienia. Mam już tego dosyć. Przestałam wierzyć że cokolwiek może mi pomóc. Dalej nakładam kilogram tapety żeby nie było widać. Odstawiałm całą serię kosmetyków Dermedic bo po nich mam większy wysyp wulkanów, wracam do mojego ulubionego Nivea Soft tylko jego toleruje moja buzia. Po tabletkach Dromin zauważyłam lekką poprawę więc wciąż je łykam. Zastanawiam się nad mikrodermabrazją, tylko nie wiem czy w moim przypadku (sucha skóra, teraz dodatkowo wysuszana przez założoną w pracy klimę) taki zabieg będzie skuteczny. Co o tym myślicie? Może macie jakiegoś sprawdzonego dermatologa? Jestem zapisana do Dr Szpringer. Zobaczymy czy ona coś poradzi. Ponadto poszukuję nawilżającego podkładu który chociaż odrobinę przykryje moje niedoskonałości i nie będzie uwydatniał "sypiącej" się skóry.
kaśkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 18:34   #60
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Trądzik mój problem,fotki w załączeniu.

Mikrodermabrazja ze zmianami ropnymi nie jest wykonywana. Jestem po 6 zabiegach peelingiem migdałowym 50% i polecam. Dodatkowo na noc biorę 2 tabletki tetralysalu i smaruję buźkę differinem. Od 21 dni nic nowego się nie pojawiło, a zewnętrznie przetestowałam prawie wszystko - nic nie pomagało.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.