kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-13, 21:09   #211
kamaP123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 84
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cześć Dziewczyny, mam pytanie chciałabym wypełnić bruzdy wargowo - nosowe kwasem hialuronowym, czy któraś może mi polecić dobrego lekarza w Kielcach, który się tym zajmuje? Mam jeszcze pytanie odnośnie wypełniania policzków - w jakim wieku można to robić (mam 26 lat, ale moja twarz powoli traci dziewczęcy urok) i ile taki zabieg kosztuje?

Z góry dzięki. Pozdrawiam
kamaP123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 21:28   #212
fanala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Może się okazać, że jak wypełnisz sobie okolice ust, to wcale nie będziesz potrzebowała wypełnienia policzków Dla mnie kwas hialuronowy jest niesamowity pod tym względem, że jeden "poprawiony" detal wpływa na całą buzię
A co do poprawy policzków - nie słyszałam wiekowych ograniczeń. Wydaje mi się, że lekarz (dobry lekarz!) decyduje o tym, czy dany zabieg jest dla Ciebie odpowiedni. To miejsce robi się mocniejszym kwasem, który trzyma ok. 18 miesięcy (w przypadku Juvederm Voluma).
fanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 17:19   #213
leean
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam wszystkie dziewczyny.
Mam pytanie do Czarnej.
Czy w Dermedzie mogę liczyć na fachową poradę w jaki sposób zniwelować niedoskonałości? Chciałabym pomocy w wyborze rodzaju zabiegu i wypełniacza. Jestem posiadaczką duzych bruzd nosowych i nie tylko .
leean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 18:14   #214
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

każda dobra klinika powinna Ci to gwarantować ale Czarna powinna Ci udzielić precyzyjnej odpowiedzi
kamaP123 też uważam że dopiero po konsultacji z lekarzem będzie wiadomo gdzie zastosować kwas hialuronowy, wypełnienie jednej partii twarzy potrafi ładnie odświeżyć całą buzię dlatego nie zawsze wypełniacz podawany jest tam gdzie myślimy że będzie podany
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 07:31   #215
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez leean Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny.
Mam pytanie do Czarnej.
Czy w Dermedzie mogę liczyć na fachową poradę w jaki sposób zniwelować niedoskonałości? Chciałabym pomocy w wyborze rodzaju zabiegu i wypełniacza. Jestem posiadaczką duzych bruzd nosowych i nie tylko .
Witaj. Do tej pory idąc do Dermedu zawsze wiedziałam, co chcę zrobić - szłam z konkretnym problemem, który chciałam rozwiązać, a decyzję, w jaki sposób, pozostawiałam lekarzowi. I prawdę mówiąc, jeszcze się nie zawiodłam. Cenię również to, że nie praktykuje się tam robienia wszystkiego tego, co klient sobie wymyśli, dwa razy idąc na botox i wypełnianie usłyszałam, że wypełniania jeszcze nie trzeba, dopiero za np. 3 miesiące. To miłe, że nie jest najważniejszą kwestią fakt skasowania klienta na paręset złotych. Trzeźwa ocena potrzeb. A czasem nam tej trzeźwości w ocenie samej siebie brak.... Kiedyś zdradziłam Dermed na rzecz innego miejsca - było to jednorazowe i nie powtórzę więcej tego błędu. Osobiście wolę zapłacić trochę więcej, ale mieć za to profesjonalny zabieg i zawodową poradę.
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 23:42   #216
leean
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Dzięki Czarna
Problem to ja wiem jaki chcę rozwiązać tylko jakoś koncepcji dobrać nie mogę. Ale, ale umówiłam się na czwartek i się okaże .
leean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 07:46   #217
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Do kogo konkretnie się umówiłaś, jeżeli można wiedzieć?
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 07:22   #218
leean
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Umówiona jestem do męzćzyzny dr S., który ponoć najdłużej pracuje tam.
leean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 08:02   #219
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez leean Pokaż wiadomość
Umówiona jestem do męzćzyzny dr S., który ponoć najdłużej pracuje tam.
W takim razie myślę, że będziesz zadowolona - też chodzę do tego lekarza
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 16:35   #220
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

leean to trzymam kciuki za wizytę i koniecznie daj znać jak już będzie po wszystkim! napisz po wizycie co zaproponował i jakie preparaty?
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 08:19   #221
leean
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cześć dziewczyny.
Jestem po i na pewno wrócę do tego lekarza. Dzięki Czarna za podpowiedź.
Lekarz jest miły, przyjazny, nie namawia i nie obiecuje cudów. Podobało mi się pytanie z jego strony - co pani najbardziej przeszkadza. Jak wspomniałam moje bruzdy były duże.
Zaproponował klasykę czyli wypełnienie kwasem,propozycję poprzedził odpowiednim wykładem, z którego wynikło że nie jest w stanie jednym ostrzyknięciem usunąć ich całkowicie. Osobiście przygotowana byłam finansowo na dwie jednostki kwasu ze względu na faktycznie duży defekt. Pan doktor stwierdził, że naraz nie może tego zrobić, że będzie efekt ale bruzd nie pozbędę się obecnie nawet po dwóch jednostkach. Wręcz powiedział że zbyt duża ilość mogłaby spowodować efek nie taki jakiego oczekuję. Dodał, że jeśli całkowicie chcę się pozbyć bruzd ostrzyknąć można dodatkowo po kilku miesiącach i wtedy efekt będzie, a teraz trzeba częściowo wyprasować to co jest.
Efekt jak dla mnie po jednej jednostce jest spektakularny, minął jeden dzień więc według słów lekarza (kilka dni) nie jest to efekt końcowy jednak już jestem zachwycona. Owszem są widoczne, ale bruzdki nie bruzdy, twarz odmłodniała zdecydowanie i udało się bez siniaków. Spokojnie mogę powiedzieć za te parę miesięcy idę ostrzyknąć jeszcze raz!
Zapytałam czym będzie ostrzykiwał, okazano mi strzykawkę, wskazano nazwę, termin ważności, na moich oczach ją rozpakował, ostrzyknął i zaprezentował pustą strzykawkę dla mojej pewności że zużył wszystko dla mnie. Teraz preparat.. i tu mam problem gdyż nie był to żaden ze środków szeroko znanych. Lekarz powiedział, że używał wcześniej Surgidermu lecz od dwóch lat używa tego preparatu. A ja sklerotyczka nie zapisałam nazwy i po prostu nie pamiętam, jak gdzieś znajdę na necie jako wzrokowiec będę wiedzieć że to jest to wtedy dopiszę. W każdym razie użyty był najgęstszy nadający się do bruzd. Wg słów lekarza jest jeszcze gęstszy, ale ten używany jest do korekcji kości policzkowych i do bruzd się nie nadaje.
W każdym razie znalazłam dzięki Czarnej odpowiedni salon w Krakowie.

Dodam, że jakieś 3 lata temu robiłam bruzdy Restylanem. Efektu praktycznie nie było, za to siniaki owszem. Miałam wrażenie, że wtedy zbyt płytko zaaplikowano mi kwasik, po zabiegu nie było rozmasowania preparatu. Dlatego też wtedy stwierdziłam, że ostrzykiwanie jest przereklamowane - jakże się myliłam
leean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 09:04   #222
Ayurveda Center
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

zapraszam Panie i Panówdo Sklepu Zdrowia, gdzie można nabyć kwas hialuronowy oraz wiele innych półproduktów z których można samemu zrobić krem bądź serum anty-aging! zapraszamy w Warszawie, ul. Jana Pawła II 80 lok.2
Ayurveda Center jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 14:00   #223
BabyOnion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Leean, super, że udało Ci się znaleźć taki gabinet i takiego lekarza...Gdybym miała bliżej to pewnie wybrałabym się sama na kwasy i inne cuda do Krakowa... Ale ja mieszkam pod Warszawą..
A może któraś z Was może się podzielić informacją o kimś godnym zaufania lekarzu, klinice w Warszawie lub Łodzi?
BabyOnion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 17:42   #224
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

leean widzę że trafiłaś na dobrego lekarza który potrafi porządnie zaplanować cały zabig nie dziwne że jesteś zadowolona a co do preparatu to pamiętasz jaki kolor miało opakowanie?? może fioltowy?? bo skoro wiesz ze to nie restylane a efekt jest dobry to może to np. juvederm ultra tu masz zdjęcie http://www.pieknatwarz.com.pl/produk...erm_ultra2.png
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 19:26   #225
ruda28x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Brzeziny
Wiadomości: 4
GG do ruda28x
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek Łodz

Witam.... zabieg ma wykonywac Doktor Ewa Duda.... czy miała ktoraś z Was robione wypełnienie przez nią.... dodam ze przyjmuje ona także w Dermedzie???
ruda28x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 09:46   #226
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

ruda a jakim preparatem będziesz miała robione?? wklej zdjęcie po trzymam kciuki za super efekt
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 06:47   #227
ruda28x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Brzeziny
Wiadomości: 4
GG do ruda28x
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Co do preparatu to jeszcze nie wiem, zabieg bedzie poprzedzony wyczerpującą konsultacja.. zastanawiamłam sie tylko czy zna moze ktos efekty pracy tej Dr, Duda...
ruda28x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 09:43   #228
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

no ja niestety nie znam, ale myslę że zaraz ktoś się odezwie kto zna
fajnie że będzie konsultacja i że będziesz pytać lekarza o wszystko ponieważ nawet tu na forum słychać jak dziewczyny były oszukane dlatego trzeba pytać pytać pytać
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 22:29   #229
fanala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Czasami lekarz pokazuje "do ręki" rodzaje kwasu W ten sposób koleżanka wybrała Juvederm Ultra do wypełnienia doliny łez, bo w dotyku był dużo gładszy od innych. Wypytaj się o wszystko i najlepiej podpytać się jak się przygotować do takiego zabiegu (są różne zalecenia, ale mało kto o tym mówi, a można zmniejszyć ryzyko siniaków i opuchlizny) No i podziel się zdobyta w ten sposób wiedzą
fanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 19:19   #230
ruda28x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Brzeziny
Wiadomości: 4
GG do ruda28x
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Spoko..zabieg mam 13-ego kwietnia, wieć podziele sie spostrzezeniami z Wami

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Restylane 1ml900 złRestylane Perlane 1ml1000 złRestylane Lipp 1ml1000 złRestylane Vital 1ml650 złRestylane Vital White 1ml450 złRestylane Vital White 2ml800 złRestylane Sub Q 2ml1600 złSurgiderm 24XP 0,8ml700 złSurgiderm 30XP 0,8ml750 złSurgilips 0,8ml750 złJuvederm Ultra 2 0,55ml550 złJuvederm Ultra 2 1,1ml900 złJuvederm Ultra 3 0,55ml600 złJuvederm Ultra 3 1,1ml950 złJuvederm Ultra 4 0,8ml800 złJuvederm Ultra 4

O ile dobrze jetem zorientowana P. doktor pracuje na tych produktach.

Edytowane przez ruda28x
Czas edycji: 2010-03-26 o 19:20
ruda28x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 13:40   #231
EwuniaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez sonia07 Pokaż wiadomość
Moje Drogie, czy Wy zastanawiacie się czasem,jak będziecie wyglądać za 20 lat, jak ostrzykujecie się wypełniaczami już wieku 34 lat? Ja zrobiłam to po 5o-tce i sądzę,że to jest odpowiedni moment(choć dla mnie niekoniecznie ,bo pozostały mi zgrubienia po kwasie).Moje 30-letnie córki nie mają wogóle zmarszczek. Może Wy nie używacie odpowiednich kremów i nie odżywiacie się racjonalnie, że musicie sięgać po tak ingerujące środki? Pamiętajcie,że czas szybko leci i w wieku 50 lat też się chce dobrze wyglądać, a wtedy.....to już tylko lifting.Pozdrawiam
Nie zgadzam się. To znaczy częściowo się zgadzam, ale nie do końca. Mam 35 lat - średnio dają mi 23-24 (służę zdjęciem jeśli ktoś życzy, żeby nie było żem gołosłowna) Wczoraj byłam na mezoterapii igłowej (pierwszy raz w życiu na podobnym zabiegu z medycyny etetycznej) kwasem hialuronowym dla prewencji. Pierwotnie chciałam Regeneris, ale lekarz mnie odwiódł i zaproponował mezo - tańsze i dla mnie jak znalazł. Ale wracając do tematu: prewencji. Im wcześniej zaczyna się pielęgnować skórę tym dłużej będzie nam służyć. W wieku 50 lat zazwyczaj trzeba więcej inwestować, więcej wstrzykiwać i suma sumarum wygląda się bardziej sztucznie.
Każdy najlepiej wie co mu potrzebne, chociaż jeżeli się przesadzi to jak napisałam powyżej - sztuczność i lalkowatość wyjdzie na twarz.

Co do mojej mezo. Robiłam w Estedermie (Wraszawa) u Ambroziaka. Za buzie i szyję zapłaciłam 500 złotych. Zabieg mam powtórzyć za miesiąc, a potem mogę zrobić jeden regeneris.
EwuniaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 14:06   #232
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

kiedys slyszalam wypowiedz lekarza medycyny estetycznej, kosmetyczki i chirurga plastycznego
ten 1wszy twierdzil, ze moze pomoc kobietom tak mniej wiecej do 50tki, pozniej wypelniacze juz nic nie zdziałają

to tak apropos cytowanego wyzej postu sprzed paru mcy

zreszta rozmawialam o tym z chlopakiem, ze swiadomosc jest nadal niewielka, dbaja o siebie glownie panie 40-50 lat, nie spotkalam u zadnego lekarza kobiety przed 30stka, a mysle, ze 40-50 to juz nieco za pozno, zeby zaczynać
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 16:13   #233
BabyOnion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez EwuniaB Pokaż wiadomość
Co do mojej mezo. Robiłam w Estedermie (Wraszawa) u Ambroziaka. Za buzie i szyję zapłaciłam 500 złotych. Zabieg mam powtórzyć za miesiąc, a potem mogę zrobić jeden regeneris.
EwuniaB, czy mezo igłowe baaardzo boli??? Robią tam pistoletem czy podają strzykawką? Czy jesteś zadowolona z rezultatów?
BabyOnion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 22:11   #234
fanala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Nie okłamujmy się - ile z nas używało systematycznie kremów z filtrem do 20 roku życia? Albo zawsze pamiętało o demakijażu? Albo używało chociaż kremu nawilżającego? Teraz i tak jest lepiej, bo ok. 25-30 lat przychodzi refleksja, żeby zacząć przeciwdziałać zmarszczkom. Nie krytykowałabym nikogo za użycie kwasu hialuronowego wcześnie. Poza tym ciężko mi postrzegać wypełnienie bruzd nosowo-wargowych jako objaw starzenia się skóry. Często jest to taka natura, a to jest dobry sposób na jej poprawienie.
fanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 22:52   #235
jolaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam !
Rok temu podalam sie zabiegowi wstrzykniecia Botoxu w "lwie zmarszczki" - rezultat sredni ,miesnie sie zablokowaly ale zmarszczka nadal widoczna. Niedawno poddalam sie zabiegowi wypelnienia tej samej zmarszczki + okolice oczu kwasem hialuronowym Restylane Perlane z nadzieja, ze efekt bedzie lepszy. Niestety wiekszych efektow nie widac, zmarszczka jest taka jak przed zabiegiem
Obawiam sie ,ze trafilam do niekompetentnego lekarza ! Jestem ze slaska ,jezeli ktos zna jakas dobra klinike to prosze pomozcie. Jestem zdesperowana.
jolaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 10:04   #236
anabellee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 31
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Wśród Polaków wiedza o zabiegach medycyny estetycznej jest minimalna, polecam artykuł:
http://www.swiadomepiekno.pl/index.p...dania-tns-obop
Sam fakt tego, ze piszące tu kobiety po 50 szczycą się tym, ze dopiero zaczynają "to" robić i potępiają dziewczyny 30 letnie które zwyczajnie o siebie dbają.
Bo medycyna estetyczna to nic innego jak profilaktyka, to nie skalpel chirurga.
Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze często kobiety oczekują od lekarza medycyny estetycznej cudów (zwłaszcza te które maja mało,wiedzy o zabiegach i preparatach). Myślą, że jak zapłacą 1000zł za ampułkę kwasu hialuronowego to będą wyglądały 10 lat młodziej - jak po liftingu.
anabellee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 17:31   #237
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

jolaxxx rzeczywiście kiepska sytuacja może ten preparat nie pod pasował i wypadałoby zrobić bardziej jednolitym kwasem ponieważ restylane jest dość niejednorodny

anabellee zgadzam się z tym co napisałaś, i sama wiem że dbając o siebie muszę się liczyć ze złośliwością moich koleżanek, ale dlaczego tak jest....nie wiem.
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 08:46   #238
Pamela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witajcie,
zgadzam się z moimi przedmówczyniami, że im wcześniej się zacznie tym lepiej.
Ja mam 32 lata i ostrzykuje się botoxem i wypełniane mam bruzdy od 3 lat. Wyglądam na młodą studentkę. Buzia mi się wogóle nie starzeję. Jak patrzę na koleżanki, które nic nie robią w tym zakresie to troche mi ich żal. Wyglądaja na styrane życiem, z pooraną twarzą bruzdami. Jak im się cokolwiek na ten temat wspomni to mówią, że jeszcze za wcześnie. Pytam - na co? Żeby młodo wyglądać w młodym wieku?
Pamela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 13:25   #239
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

ale mnie zaciekawilyscie
musze przewertowac watek wstecz a nie tylko ostatnia strone
coz jestem po kuracji izotretynoina doustna
i przed kuracja z tradzikiem praktycznie O zmarszczek i ladnie napieta buzia
to teraz pol roku po kuracji ogolnie gladka skora ale
malo jedrna
zmarszczki dosc wyrazne na czole poziome i w okolicach oczu
uzywam kremu przeciwzmarszczkowego ale dzialanie praktycznie zadne

kogo i gdzie polecacie w Lodzi?

czomala jesli chcesz spektakularnego efektu to mozna sie jednoczesnie zajac kosmetyka uzebienia, Bielsze zebo 2, 3 tony naprawde duzo daja, nie nalezy z ta biela przesadzic bo efekt jest wtedy nienaturalny
ale absolutnie nie musisz tego robic jednoczesnie ( ja bym nie robila)

pozdr

Edytowane przez dzinek
Czas edycji: 2010-03-30 o 13:31
dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 15:11   #240
Pamela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Do Czomala

Miałam dużo zabiegów z botoxem i bez tego sobie już prawie nie wyobrażam mojej buzi. Po co mi zmarszczki?
Niestety mogę tylko doradzić kogoś w Krakowie bo tam robię i jestem happy.
Pozdrawiam serdecznie
Pamela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:06:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.