Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-23, 14:55   #181
kik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Polecam w panią dr Aleksandrę Szczepańską. Przyjmuje w Mielcu i Rzeszowie. Ja bywam w Mielcu. Robiłam m. in. wypełnianie - kąciki ust, policzki. Jestem bardzo zadowolona. Widać, że ma duże doświadczenie. W Rzeszowie jest tez świetna dr Stanaszek w Akademii Dermatologii Estetycznej.
kik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 15:15   #182
skitels
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

z własnego doświadczenia mogę polecić dr Grażynę Walkowicz z katowickiego centrum medyczno-kosmetycznego med beauty.
Jestem w 100% zadowolona-modelowałam twarz za pomocą botoxu i wypełniacza princess (podobno jakaś super nowość).
skitels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 17:31   #183
kik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Robiłam wypełniaczem proncess volume- policzki . Efekt naturalny , jestem zadowolona.Ale to jak się wyglada zależy od lekarza i jego doświadczenia . Ja robiłam u dr Szczepańskiej w Mielcu. Polecam.

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Oczywiście Princess Volume .
kik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 18:50   #184
kalinaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

a ja jestem z katowic, polecam skin laser studio. sa chyba 40lat na rynku, najpierw zajmowali sie tylko dermatologia zwyczajna, poznej stopniowe pierwsze w polsce lasery.nikt nie powie, ze nie maja doswiadczenia!
kalinaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 13:20   #185
Ola22P
Przyczajenie
 
Avatar Ola22P
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 17
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

cześć dziewczyny, może któraś korzystała z zabiegów kosmetycznych w "Miejskiej farmie piękności" w Gdyni? jakie są Wasze opinie? mam w planach w styczniu tam zawitać
__________________
Ola22P
Ola22P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 21:41   #186
yellowsunshine
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 258
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Łódź
Pani Dermatolog
www.raymed.pl - strona.
dermatologia + medycyna estetyczna
Klinika jak najbardziej przeze mnie zaufana, także spokojnie mogę polecić osobą, które nie wiedzą gdzie się udać
yellowsunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:47   #187
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Wrocław, Instytut DermaMed
Dr Joanna Siedlecka Dawidko - robiła mi botoks, wyszedł świetnie, bardzo długo się trzymał, jakieś 8-9 mcy. Wstrzykiwała mi małe dawki, żeby nie przesadzić, chodziłam w dwutygodniowych odstępach 3 razy. Wypełniałam też bruzdy, nie pamiętam czym, ładnie było szkoda że zeszło
Czy macie doświadczenia z kwasem polimlekowym albo radiesse?!?
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 00:19   #188
madame tissot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

WROCŁAW
dr Joanna Salomon- salon Laserbeauty.
ja zrobiłam: naczynka IPL-twarz, lipoliza podbródka- 3 zabiegi-w sumie 4 ampułki, piling pirogronowy- co 7-8 tygodni i depilacja laserowa- tu konsultacja, dopuszczenie do zabiegu
moja mama robi u Niej wypełniacz bruzd wargowo-nosowych oraz wypełnienie zmarszczek- bruzd w kierunku od ust do podbródka- jest po 2 zabiegach jak dotąd, wygląda przepięknie. po 1 zabiegu od razu miała efekt
lekarz z ogromnym doświadczeniem, ciągle się "doszkala", nie ma pytania, na które nie odpowie
madame tissot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 11:11   #189
Moon Roviet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Nie korzystałam. Ale we Wrocławiu polecam dr Monikę Lelonkiewicz. Robiłam u niej usta i botox kilka razy i uważam że jest dobrym fachowcem
Moon Roviet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 18:23   #190
Angel_la
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Usta powiększałam u dr Moniki Lelonkiewicz. Wyszły super naturalnie, pięknie. Ostatnio widziałam panią Doktor u Drzyzgi w TVN . Jako ekspert powiekszała usta i mówiła o różnych zabiegach. Prowadzi też szkolenia dla innych lekarzy. Jeździ na kongresy zagraniczne. Uważam że jest super fachowcem a przy tym nie zadziera nosa i jest sympatyczna
Angel_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 19:35   #191
martyskas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Hej mam prosbe czy ktos moglby mi polecic jakiegos dobrego dermatologa estetycznego w GDANSKU???Zalezy mi na kims dobrym i sprawdzonym!a konkretnie chce poddac sie zbiegowi twarzy!mikrodermabrazii; peelingom lub zabiegowi laserowemu!nie jestem z gdanska a bardzo zalezy mi zeby trafic na kogos kto rozprawi sie z moimi bliznami i przebarwieniami!Z gory dziekuje
martyskas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 11:51   #192
azusika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Hej szukam lekarza do zlikwidowania popekanych naczynek na policzkach , i chce wypelnic bruzdy nosowo-wargowe i chomiki.
kogo polecacie z Wroclawia, czy ktos robil juz Radies, jaki laser jest teraz najlepszy na naczynka
azusika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 11:37   #193
Alinka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Wrocław - Medix pl.Hirszfelda 17-epilacja laserowa

Dobrzy specjaliści-dr Raszewski, ma świetne podejście do pacjenta. Ja akurat polecam epilacje laserem, ale zakres dermatologi estetycznej jest szeroki. Bardzo opłacają się pakiety np. nogi+bikii+pachy ok 1000 zł) Ale można zrobić sobie pojedyńczo np. same pachy czy łydki. Efekt długo widoczny, co szczególnie ważne dla osób które do tej pory miały z tym problem A co ważne miła atmosfera!! bardzo fajna przychodnia polecam
Alinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 18:23   #194
azusika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Hej
Ale mi chodzi o naczynka a konkretnie o policzki , czy on tez tym sie zajmuje? Dlugo korzystasz z jego uslug i co jeszcze robilas?
Ponawiam pytanie o Radiess
azusika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 11:42   #195
Alinka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Jeśli chodzi o korzystanie z usług - to głównie konsultacje medyczne u różnych specjalistów w medix-ie, ale to nie ten wątek Epilajce mogę polecić, natomiast cała reszta nie była przeze mnie wypróbowywana Mam zaufanie do placówki i tym się też przy wyborze kierowałam. Może w przyszłości skuszę się jeszcze na jakiś zaboieg upiększający, zobaczymy O Radiess nie słyszsałam, natomiast inne zabiegi laserem pan doktor też wykonuje. Oferta jest duża i trudno mi w tej chwili wszystko sobie przypomnieć, ale myśle że nawet telefonicznie można się podpytać.
Alinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 15:28   #196
Pamela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja polecam w Krakowie moją lekarkę do której chodzę od 3 lat - dr Joanna Kuschill-Dziurda - pracuje obecnie w MEDestetis Instytut Medycyny Estetycznej. Robiła mi botox, wypełniacze, mezoterapię. Mojej mamie robiła sculptrę. Z tego co wiem robi też Radiesse. Radiesse robi metodą jakichś nici liftingujących. Właśnie namawiam na to teściową bo by się jej przydało.
Pamela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 11:49   #197
inhibicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Z nieśmiałością i strachem przymierzam się do usunięcia znamienia z twarzy. Ma około 4mm i jest wystające. Czy któraś z Was może polecić sprawdzonego chirurga w Warszawie, czyli takiego który nie zostawi blizny..
Wstępnie umówiłam się do dr Beaty Pander, ale nie mogę znaleźć o niej żadnych opinii.
inhibicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 14:09   #198
madziala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

hej dziewczyny, 26-30 kwietnia w gabinetach w całej PL są bezpłatne konsultacje z medycyny estetycznej. Więcej dowiecie się na :
http://*******.pl/artykuly,4,,zabiegi-spa
polecam!!!
madziala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 18:06   #199
forumwizazz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Iowa80 Pokaż wiadomość
Tak jak, już wyżej pisałam, pozbyłam się całkowicie owłosienia z okolic bikini metodą I2PL. Metoda podobna jest do zabiegów laserem, ale w tym przypadku celem nie jest hemoglobina jak przy zabiegach laserem, lecz melanina. Zabiegi I2PL emitują światło o odpowiednio dobranych długościach fal – całkowicie bezpieczne dla organizmu (żyję i moje uda sa całe i zdrowe)Światło działa na pigment (melaninę) zawarty we włosach i zamieniane w ciepło. Włos przewodzi ciepło do mieszka włosowego, który zostaje definitywnie zniszczony i nie ma możliwości ponownego produkowania włosów. Ja miałam 4 zabiegi w odstępie 6 tyg i na razie jest super. Podobno po kilku latach odrasta nie więcej niż 1% włosów…mam nadzieję!!! Mi na razie minął miesiąc
Zabiegi miałam salonie kosmetycznym w Warszawie, więc szczerze Ci polecam. A trochę już tych zabiegów tam wykonałam
Jeśli w tym gabinecie uważają, że różnica między IPLem a laserem jest taka, że jeden atakuje hemoglobinę a drugi melaninę to radzę omijać ich szerokim łukiem!
Laser to urządzenie skuteczniejsze, bezpieczniejsze ale dużo droższe.
IPL ( przez niedouczonych nazywany "laserem IPL) to nie laser tylko silna lampa błyskowa z filtrem, który ma za zadanie odfiltrować szkodliwe lub zbędne długości fali i pozostawić długość możliwie zbliżoną do porządanej. Laser emituje tylko tę jedną prawidłową długość światła. Dobry laser to koszt ok 150.000 złotych. IPLe zaczynają się od ceny 10 krotnie mniejszej (chińskie) a najdroższe kosztują nie więcej niż połowę tego co laser. Dlatego w co drugi gabinecie macie "Depilację Laserem IPL" bo tylko niewiele klinik może sobie na prawdziwy laser pozwolić.
Renomowane kliniki np, w Łodzi ( tę znam) jak Cosmed, DepilacjaLux czy Nowa Europa dziwnie wszystkie używają prawdziwach laserów a nie IPLi.
No i oczywiście, że celem lasera jest melanina a nie hemoglobina. Owszem hemoglobina też nieco "obrywa" ale tak samo jest i IPLem tyle że gorzej.
forumwizazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 20:33   #200
picantus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Proszę o polecenie dobrego lekarza w POZNANIU. Chcialabym zredukowac "kurze lapki" i "lwią"
picantus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 20:49   #201
anabellee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 31
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

W poznaniu podobno dobra jest dr Osadowska, tylko drogo u niej, kolezanka robiła botox na dwie okolice i zapłaciła 1500zł.
anabellee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 13:42   #202
shigeru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

A moja koleżanka też była w Medixie we Wrocławiu, z tym , że nie robiła epilacji, tylko na wypełnianiu botoxem zmarszczek na czole i była bardzo zadowolona, chociaż ja sama nigdy bym sobie czegoś takiego nie zrobiła , mam jakiś strach wewnętrzny. natomiast zastanawiam się czy nie pójść tam na zamykanie naczynek metodą IPL na nosie, robiła to już któraś z Was ?
shigeru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 08:06   #203
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez shigeru Pokaż wiadomość
. natomiast zastanawiam się czy nie pójść tam na zamykanie naczynek metodą IPL na nosie, robiła to już któraś z Was ?
Ja robiłam, ale tylko jeden zabieg. Zero efektów, ból- POTWORNY. Nie zdecydowałam się na kolejny zabieg, chociaż wiedziałam , że kilka potrzeba, zeby zamknąć...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 18:37   #204
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez azusika Pokaż wiadomość
Hej
Ale mi chodzi o naczynka a konkretnie o policzki , czy on tez tym sie zajmuje? Dlugo korzystasz z jego uslug i co jeszcze robilas?
Ponawiam pytanie o Radiess
Jeśli chodzi o Radiess to hydroxyapatyty, wypełniacz, który przerasta potem kolagenem. Bardzo nowoczesny zabieg i niewielu lekarzy w ogóle to wstrzykuje.Ale wiem,że we Wrocławiu robi to na pewno dr Wiatroszak.Jednak słyszałam ze Radiesse jak sculptra jest raczej dla troszkę starszych pacjentek.
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 08:15   #205
Sabrineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Radiesse miałam robiony w Krakowie. Pani doktor zrobiła mi z tego nici fiftingujące. Od razu zauważyłam efekt - lekkiego uniesienia owalu twarzy. A teraz czekam aż mi się kolagen odbuduje. Bardzo fajny był sam zabieg - bez siniaków, krwiaków.

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Radiesse miałam robiony w Krakowie. Pani doktor zrobiła mi z tego nici liftingujące. Od razu zauważyłam efekt - lekkiego uniesienia owalu twarzy. A teraz czekam aż mi się kolagen odbuduje. Bardzo fajny był sam zabieg - bez siniaków, krwiaków.
Sabrineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 20:02   #206
czarnussssssss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 109
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Czy ktoś mógłby polecić dobry gabinet medycyny estetycznej w okolicach Rzeszowa lub w chodzi o zamykanie naczynek . Pozdrawiam
czarnussssssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 08:25   #207
proszę o pomoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: kogo polecacie w poznaniu?

Znacie dobrego w Bydgoszczy lub Toruniu?Podobno Bieńkowscy są dobrzy. Był ktoś u nich na laserze, peelingu.
proszę o pomoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 19:50   #208
TochaFocha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Witam! Ja we Wrocławiu chodzę do Pani dr Moniki Knakiewicz. Robiłam wiele różnych zabiegów ( od kilku lat korzystam z zabiegów botoxu, wypełniłam usta, mesoterpia pod oczy) i zawsze byłam bardzo zadowolona. Namawiam moja mame na Radiesse, to taki wypełnicz tylko ze jeszcze dodatkowo stymuluje kolagen.
TochaFocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 14:46   #209
asza5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: kogo polecacie w poznaniu?

http://www.allegro.pl/item1049149888...law_tanio.html mam do sprzedania zabieg na laserową depilacje we Wrocławiu w salonie LaserBeauty
asza5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 11:28   #210
mysz_musli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Szukam opinii. Czy ktoś zna? Gabinet medycyny estetycznej w Lubinie. Pani do której jestem umówiona na konsultację nazywa się Monika Pawłów. Chciałabym zrobić botoxem lwią zmarszczkę, cena od 300 zł, z tego co wstępnie się dowiedziałam. Patrzyłam na stronach innych gabinetów ale tam właśnie często jest podane od do i bez konsultacji nie da się sprawdzić. Zna ktoś ten gabinet?
mysz_musli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-17 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.