Lipoliza - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-21, 10:04   #61
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Question Dot.: Lipoliza

Cześć dziewczyny mam pytanie do Was i do specjalistów gdzie w Lublinie można wykonać SmartLipo?? Bardzo proszę o wszelkie informacje chciałam sie pozbyć sadełka na udach bo jestem osobą szczupłą a uda mam jak słoń i chciałabym trochę...
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 00:49   #62
maghalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Lipoliza

Mam pytanie do dr n. med. Małgorzaty Chomickiej-Jandy czy mozna wykonać zabieg SmartLipo oraz korektę nosa przy jednym znieczuleniu? Takie dwa zabiegi za jenym zamachem
maghalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:20   #63
agnieszka7773
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Lipoliza

Tez mam pytanie do Pani dr Chomickiej.
Czy mozliwe jest wyslanie Pani zdjec na maila w celu ocenienia mozliwosci przeprowadzenia zabiegu. Mieszkam w Anglii, wiec bylo by to dla mnie bardzo pomocne.
Interesuje mnie lipoliza podbrodka i delikatna policzkow. Takich zwalkow tluszczu, ktore przechodza od nosa w kierunku ust.
Jestem bardzo szczupla, ale mam pyzata buzie.
agnieszka7773 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 16:10   #64
sawusia49
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 145
Dot.: Lipoliza

Witam, chyba przeczytałam wszystko o lipolizie ale nie znalazłam najwazniejszej dla mnie informacji.Gdzie w LUBLINIE można zrobić ten zabieg.Bardzo prosze o pomoc i pozdrawiam wszystkie wizażanki te przed i te po.
sawusia49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 14:44   #65
wrobel4
Przyczajenie
 
Avatar wrobel4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Lipoliza

Witam, pytanie do osób, które robiły zabiegi w Centrum Estetyki Ciała w Katowicach, szczególnie zabieg laserowej lipolizy, jakie macie opinie, wrażenia o zabiegu, lekarzach?
wrobel4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 20:28   #66
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Lipoliza

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
I jak efekty?


Zaciekawiła mnie ta lipoliza, mnie interesowałby brzuch (właśnie taka "oponka" ), biodra i pośladki. Ale to za jakiś czas, teraz skupiam sie na czymś innym i nie chcę zbankrutować
sorry ze dopiero teraz odp ale jakis zapomnialo mi sie o tym watku
a efekty SĄ!!!! teraz robie sobie ramiona bo mam jakies...otluszczone,fuj
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:44   #67
Groszek121
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: Lipoliza

jezeli chodzi o lipolize laserowa to polecam poczytac wiecej na temat smartlipo sporo baaardzo ciekawych artykułów na temat walki ze zbednym tłuszczykiem widzialam na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠, tam są tez jakies adresy sprawdzonych gabinetów, takze moze cos Wam to pomoże
Groszek121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-10, 14:27   #68
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Lipoliza

To ja mam w takim razie parę pytań
1. Gdzie w Warszawie (albo okolicach) najlepiej zrobić zabieg lipolizy iniekcyjnej? Jaki jest koszt jednej ampułki i ile ampułek się średnio zużywa, np. na brzuch, na biodra i na pośladki po kolei?
2. Czy w Warszawie (albo okolicach) poza IQ MEDICA są inne kliniki wykonujące smart-lipo? Czy któraś z Was, drogie Wizażanki, już wykonywała tego rodzaju zabieg?
3. Po jakim czasie pojawiają się pożądane efekty i jak długo się one utrzymują?
Z góry dzięki za odpowiedzi
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 22:15   #69
Trusk4wk4
Raczkowanie
 
Avatar Trusk4wk4
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 265
Dot.: Lipoliza

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
sorry ze dopiero teraz odp ale jakis zapomnialo mi sie o tym watku
a efekty SĄ!!!! teraz robie sobie ramiona bo mam jakies...otluszczone,fuj
trochę czasu minęło ale nic. Ile zabiegów robiłaś zanim efekty były widoczne i czy po tym czasie jaki minął nadal są efekty czy znowu oponka powróciła? Bo ktoś odnośnie podbródka zdaje się pisał że efekt nie jest trwały i że wszystko wraca do stanu sprzed zabiegu :/
Trusk4wk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:22   #70
pem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Lipoliza

Cześć, napiszcie proszę jaki jest koszt takiego zabiegu (np. brzuch - ile ampułek jest wstrzykiwanych ) Mam na myśli lipolizę iniekcyjną. Wiem, że zależy to od rozmiarów "tłuszczyku" , ale tak w zaokragleniu ile was to wyniosło?
pem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 07:23   #71
Cinanter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Dot.: Lipoliza

Czy ktoś robił laser, miał powikłania, jakie efekty ?

Edytowane przez Cinanter
Czas edycji: 2010-05-15 o 16:06
Cinanter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 13:57   #72
Malunaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 15
Dot.: Lipoliza laserowa Warszawa

Generalnie spośród wielu metod lipolizy laserowej najnowsza to metoda SlimLipo (nie mylić SmartLipo). Jest to najnowsza i najbardziej skuteczna lipoliza laserowa przeprowadzenia tego zabiegu. W Polsce obecnie z tego co się orientuję jest tylko jedno urządzenie do tego zabiegu, w Warszawie. Przewaga tej motody polega głównie na długości fali lasera, która odpowiednio dobrana pozwala osiągnąć dużo większą skuteczność zabiegu i zminimalizować możliwe powikłania do minimum. Oczywiście w przypadku drobnych korekt zawsze pozostaje lipoliza iniekcyjna, ale nie jest to bardzo precyzyjna metoda. Znalazłam ciekawy wortal tematyczny poświęcony tylko zasadom działania lipolizy laserowej, polecam lekture mniej i bardziej zaawansowanym w medycnie estetycznej: lipoliza laserowa SlimLipo.
Malunaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 01:05   #73
madame tissot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: Lipoliza

lipoliza podbródka:

ja robiłam we wrocławiu, jestem zadowolona. choć zabieg bolesny jak diabli sami. gdyby lekarka czytała w moich myslach, podcięłaby mi gardło...za te bluzgi.
gorące obrzeknięte miejsce nakłucia, sine i zielone. noaturalny kolor skóry wraca mniej więcj po tygodniu...obrzęk schodzi po 2 tyg
jestem po 3 zabiegach, w sumie 4 ampuły- jak narazie- efekt zauważyłam po drugim dopiero...
wystraszona byłam nieźle, ale Dr Salomon to rześka babka, wszytstko tłumaczy, konsultacja bez problemu...
jestem zadowolona, choć mogłoby szybciej działać- np przywalić sobie z 5 ampuł na jeden zabieg, skoro i tak geba puchnie. ale doksa nie chciała sie na to zgodzić za żadne skarby świata...
generalnie sam zabieg polecam bardzo
dla chomików i drugich podbródków...
zamierzam sobie trzasnąć własnie poliki-ale pod kością, zamiast wypełniać-wole wyszczuplić, ale kasę muszę nazbierać...
madame tissot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 05:43   #74
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: Lipoliza

we Wroclawiu to robia chyba w Keramedzie dosc bezbolesnie z tego co pamietam (kolezanka robila)
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 19:43   #75
Pamela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Lipoliza

Ja sobie robiłam lipolizę w Krakowie. Miałam oponkę na brzuchu. Trzeba było zrobić 3 zabiegi w odstępach około 6-tygodniowych. Trzymałam przy tym dietę i dużo biegałam. Efekt jest bardzo fajny. Polecam!
Pamela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 14:59   #76
pem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Lipoliza

Jaką metodą robiłaś - iniekcja czy laser? Jeśli to nie sekret to powiedz ile Cię to kosztowało? Też się przymierzam ... Pozdrawiam
pem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 15:21   #77
Pamela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Lipoliza

Do Pem

To były zastrzyki. Dostałam 3x po 5ampułek. W sumie kosztowało mnie to 2500.
Efekt dość fajny bo opona prawie całkiem zniknęła
Pamela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 18:35   #78
pem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Lipoliza

Serdeczne dzięki może się skuszę
pem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 22:20   #79
anabellee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 31
Dot.: Lipoliza

Cytat:
Napisane przez Boruc Pokaż wiadomość
Ja bym chciała zrobić podwójny podbródek... Co prawda jestem szczupła ale mam cofniętą szczękę (taki mój urok) i chciałabym mieć ładniejszy zarys. Wiecie coś może na ten temat?
Z tego co się orientuję na podbródek bardzo dobra jest lipoliza Aqualyx - ale musisz gdzieś o tym poczytać, mi mówiła o tym znajoma, bo zamierza wykonać taki zabieg właśnie na podbródek.
anabellee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 00:08   #80
carmennn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 179
Dot.: Lipoliza

Z tego co się orientuję to SmartLipo wyszczupla tylko policzki poniżej ust, a co z górną częścią policzków i co z nadmiarem skóry po lipo ineikcyjnej? Ona się obkurcza?
carmennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 11:26   #81
monikaskwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 38
Dot.: Lipoliza

Cytat:
Napisane przez adzena Pokaż wiadomość
Ja robiłam sobie zabieg lipolizy iniekcyjnej na uda ,po drugim zabiegu w każdym udzie 5 cm mniej!!!!!!!!Polecam dr Zbigniewa Plewe
W jakim mieście Pan dr przyjmuje?

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Witam,

czy osoby które przeszły jakiś czas temu lipolizę iniekcyjną mogą wypowiedzieć się o tym jak wygląda sprawa po dłuższym czasie od zabiegu?
monikaskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 08:09   #82
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Lipoliza

moj TZ mial lipo podbrodka, bez efektow
ponoc to moze spalic jednorazowo tlyko 3ml tluszczu..

adzena masz tlyko 2 posty.. hmm tyle to ubywa po liposukcji..
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 09:13   #83
monikaskwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 38
Dot.: Lipoliza

Studio Pięknego Ciała Lados

Czy ktoś z was zna ten salon?
Mają teraz promocję na lipolizę. Exilis-trwała, bezinwazyjna i bezbolesna likwidacja komórek tłuszczowych tylko teraz w Studio Pięknego Ciała "Lados". Zamiast 855 zł, tylko 427 zł!

Edytowane przez monikaskwa
Czas edycji: 2010-08-18 o 09:14
monikaskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 11:18   #84
monikaskwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 38
Dot.: Lipoliza

Witam,

czy wiecie jaki miałyście stosowany preparat przy lipolizie iniekcyjnej?
monikaskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 22:52   #85
gosiek888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Lipoliza

Witam! Jestem po lipolizie kolan.Zabieg robiłam w Legnicy na Łukasieńskiego 27a/4 u Pani dr.Kłapsi . Przyjeżdża z Kłodzka i musze przyznać ,ze jest naprawde świetna!!!!.
gosiek888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 21:29   #86
monikaskwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 38
Dot.: Lipoliza

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
To ja mam w takim razie parę pytań
1. Gdzie w Warszawie (albo okolicach) najlepiej zrobić zabieg lipolizy iniekcyjnej? Jaki jest koszt jednej ampułki i ile ampułek się średnio zużywa, np. na brzuch, na biodra i na pośladki po kolei?
2. Czy w Warszawie (albo okolicach) poza IQ MEDICA są inne kliniki wykonujące smart-lipo? Czy któraś z Was, drogie Wizażanki, już wykonywała tego rodzaju zabieg?
3. Po jakim czasie pojawiają się pożądane efekty i jak długo się one utrzymują?
Z góry dzięki za odpowiedzi
Witaj,

ja też jestem zainteresowana mocno tym tematem i własnie przedwczoraj przemiła Pani z http://www.faceandbodyinstitute.pl/ powiedziała mi że maksymalna ilość ampułek jakie można podać za jednym "zamachem" to 6 szt (chodzi o wytrzymałość wątroby).
Jak do tej pory nigdzie nie udzielono mi telefoniczni i e-mailowo tak wielu szczegółowych odpowiedzi, w Sharley byłam na konsultacji i tam również Pani dr nie powiedziała mi że max ilość to jest 6.
monikaskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 21:51   #87
monikaskwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 38
Dot.: Lipoliza

witam,

dziś byłam a lipolizie w face&body w Krakowie. Zabieg przeprowadziła Lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech, przemiła Pani doktor. Porozmawiałyśmy sobie o zabiegu; pani doktor zmierzyła moje otłuszczone biodra, zrobiła zdjęcia i przystąpiła do zabiegu. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, gabinet bardzo nowoczesny ale nie czuje się tam skrępowania
monikaskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:35   #88
Sabrineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Lipoliza

Cytat:
Napisane przez monikaskwa Pokaż wiadomość
witam,

dziś byłam a lipolizie w face&body w Krakowie. Zabieg przeprowadziła Lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech, przemiła Pani doktor. Porozmawiałyśmy sobie o zabiegu; pani doktor zmierzyła moje otłuszczone biodra, zrobiła zdjęcia i przystąpiła do zabiegu. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, gabinet bardzo nowoczesny ale nie czuje się tam skrępowania
Cześć,
a czym miałaś ostrzyknięte, ile ampułek? Bardzo spuchłaś, napisz coś więcej o efektach po zabiegu. Też się wybieram na ten zabieg.
Sabrineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:41   #89
monikaskwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 38
Dot.: Lipoliza

Cytat:
Napisane przez Sabrineczka Pokaż wiadomość
Cześć,
a czym miałaś ostrzyknięte, ile ampułek? Bardzo spuchłaś, napisz coś więcej o efektach po zabiegu. Też się wybieram na ten zabieg.
Witam,

co do ilości ampułek to powiem szczerze nie wiem :-(
W miejscach w których było ostrzykiwanie pojawiły się takie wzgórki (noga teraz dość komiczno-drastycznie wygląda), raczej nie spuchłam nic bo dziś rano wcisnęłam się w te same spodnie co wczoraj po zabiegu Wieczorem pojawiły się zaczerwienienia i siniaki, troszkę bolą te miejsca przy dotyku czy siadaniu na twarde powierzchnie :-( Efektów jeszcze nie ma.
monikaskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 21:46   #90
Sabrineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Lipoliza

Cytat:
Napisane przez monikaskwa Pokaż wiadomość
Witam,

co do ilości ampułek to powiem szczerze nie wiem :-(
W miejscach w których było ostrzykiwanie pojawiły się takie wzgórki (noga teraz dość komiczno-drastycznie wygląda), raczej nie spuchłam nic bo dziś rano wcisnęłam się w te same spodnie co wczoraj po zabiegu Wieczorem pojawiły się zaczerwienienia i siniaki, troszkę bolą te miejsca przy dotyku czy siadaniu na twarde powierzchnie :-( Efektów jeszcze nie ma.
Hej,
zmobilizowałaś mnie aby też się wybrać na ten zabieg i dzisiaj poszłam. zrobić zabieg do lekarki do której chodzę już od dawna. Ostrzyknięto mi bryczesy. Jak narazie to nie mogę usiąść na pupie bo znieczulenie już puściło. Ja raczej na pewno ubiorę jutro szeroką spódniczkę. Mam mocno zaczerwienione, obrzęknięte i bryczesy 2 razy większe jak dotychczas. Mam wstrzykniętą mieszankę fosfatydylocholiny, karnityny i krzemionki ze środkiem znieczulającym. Jestem aktywna fizycznie więc karnityna jest u mnie podobno bardzo przydatna. Teraz będe czekać na efekty.
A tak z ciekawości Moniskwa, ile zapłaciłaś za zabieg?
Sabrineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.