kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-30, 19:26   #241
jolaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

do Pamela

Kogo polecasz w Krakowie ?
Ja probowalam 2 razy z botoxem i nie bylam zadowolona z efektow, chcialam zmienic lekarza tylko nie wiem gdzie szukac. Z gory dziekuje
jolaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 15:32   #242
Pamela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

do jolaxxx

Cześć!
W Krakowie mogę polecić w kwestii botoxu dr Joannę Kuschill-Dziurda. Robiłam już u niej botox wiele razy. Robi bezboleśnie, sprawnie, bez siniaków. Dobrze doradza, tłumaczy i nie naciąga na kasę - ma z dobrym wyczuciem i gustem spojrzenie na twarz. Bazując na własnych doświadczeniach ją mogę z czystym sercem polecić.
Pozdrawiam serdecznie
Pamela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 19:24   #243
jolaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

do Pamela

Czesc !
Dziekuje za podpowiedz! Na zabieg zdecyduje sie dopiero w czerwcu. Mam jeszcze jedno pytanko, czy oprocz botoxsu robilas tez wypelniacze ? Pytam bo nie wiem jaka opcje wybrac, co bedzie lepszym rozwiazaniem dla mnie, mam 30 lat i chcialam zlikwidowac zmarszczke miedzy brwiami. Probowalam oby dwoch sposobow...niestety bez rezultatow
Pozdrawiem
jolaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 23:01   #244
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

zmarszczka między brwiami to tzw. lwia zmarszczka i botox daje bardzo ładne efekty jesli chodzi o tą partię twarzy
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 07:54   #245
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

A ktos robil botox we Wroclawiu? Jest tu jakis gabinet godny polecenia oprocz Keramedu?
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 16:35   #246
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

a ja chyba się zdecyduję na mezoterapię igłową z kwasem hialuronowym....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 07:34   #247
kx30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 17
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
a ja chyba się zdecyduję na mezoterapię igłową z kwasem hialuronowym....
Gonia,gdzie chodzisz na zabiegi,masz jakiegoś lekarza godnego polecenia? Ja chodzę już od kilku lat w Gdyni,ale nie wiem czy nie zmienić?
kx30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 08:37   #248
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez kx30 Pokaż wiadomość
Gonia,gdzie chodzisz na zabiegi,masz jakiegoś lekarza godnego polecenia? Ja chodzę już od kilku lat w Gdyni,ale nie wiem czy nie zmienić?

Ale chodzisz na mezo ?

jeszzce nie byłam na mezo , mysle o Dworze Kuźniczki.... chodziłam tam na mikro i byłam bardzo zadowolona....
Słysząłam dobrze rzeczy o dr Bonisławskiej .... i o niejakiej Baczewskiej

faktem jest, że trudno w Trójmiescie znaleźć dobrego lekarza....

Na pewno nie polecam dr Gołębiewskiej z Dermosany ( w Kwiatkowskim)
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 09:41   #249
kx30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 17
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Ale chodzisz na mezo ?

jeszzce nie byłam na mezo , mysle o Dworze Kuźniczki.... chodziłam tam na mikro i byłam bardzo zadowolona....
Słysząłam dobrze rzeczy o dr Bonisławskiej .... i o niejakiej Baczewskiej

faktem jest, że trudno w Trójmiescie znaleźć dobrego lekarza....

Na pewno nie polecam dr Gołębiewskiej z Dermosany ( w Kwiatkowskim)
na mezoterapi jeszcze nie byłam,bo nie wiem czy efekt będzie od razu,czy potrzeba kilka zabiegów? Ale chodzę na botox i pierwszy raz byłam na wypełnianiu zmarszczek przy nosie i powiększaniu ust. Po botoxie efekt natychmiastowy,natomiast przy wypełnieniu zmarszczek zostały mi małe niteczki,które mój lekarz tłumaczył,że żaden lekarz mi tego już nie wyprostuje. A chodzę do PRODERM w Gdyni,bo ma bardzo korzystne ceny .
kx30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 12:39   #250
BabyOnion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez kx30 Pokaż wiadomość
na mezoterapi jeszcze nie byłam,bo nie wiem czy efekt będzie od razu,czy potrzeba kilka zabiegów? Ale chodzę na botox i pierwszy raz byłam na wypełnianiu zmarszczek przy nosie i powiększaniu ust. Po botoxie efekt natychmiastowy,natomiast przy wypełnieniu zmarszczek zostały mi małe niteczki,które mój lekarz tłumaczył,że żaden lekarz mi tego już nie wyprostuje. A chodzę do PRODERM w Gdyni,bo ma bardzo korzystne ceny .
Co ile musisz powtarzać botox????
BabyOnion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 14:06   #251
kx30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 17
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez BabyOnion Pokaż wiadomość
Co ile musisz powtarzać botox????
kiedyś robiłam co pół roku razem z moją mamą,ale u mnie zawsze się kwalifikowało już po 4 miesiącach-być może dlatego,że mam suchą skórę i zmarszczki mimiczne właściwie od dziecka,a dodatkowo wysuszałam solarium. A teraz już się się wyleczyłam z solarium i zobaczymy jak długo się to utrzyma.
kx30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 14:16   #252
BabyOnion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Pytam bo można znaleźć kliniki gdzie wstrzykują trochę mocniejszy odpowiednik- dysport. Cena powinna być taka sama. Ja chodzę na powtórzenia co 8 miesięcy (mam 36 lat). Raz zrobiłam botoxem i trzymało mi krócej- nie byłam zadowolona i od tego czasu tylko dysport.
BabyOnion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 15:48   #253
kx30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 17
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez BabyOnion Pokaż wiadomość
Pytam bo można znaleźć kliniki gdzie wstrzykują trochę mocniejszy odpowiednik- dysport. Cena powinna być taka sama. Ja chodzę na powtórzenia co 8 miesięcy (mam 36 lat). Raz zrobiłam botoxem i trzymało mi krócej- nie byłam zadowolona i od tego czasu tylko dysport.
właśnie o tym czytałam,ale tam gdzie chodzę,chyba tego nie mają,
następnym razem będę musiała poszukać dobrego gabinetu z dysportem. Już kolejny raz słyszę o przewadze dysportu nad botoxem, zapomniałam dodać,że jedynie, bardzo dobrze trzymał mi się botox na czole między brwiami-nawet do roku i już nigdy nie wróciła mi do poprzedniego stanu,tylko jak się pojawia -to zawsze mniejsza
kx30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 18:41   #254
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

BabyOnion podziwiam że decydujesz się na dysport ja nie ukrywam boję się ponieważ nasłuchałam się sporej ilości niepochlebnych opinii i sama zdecydowałabym się na botox, ale widocznie masz bardzo dobrego lekarza któy potrafi prawidłowo przeprowadzić zabieg
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 12:00   #255
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

BabyOnion gdzie robisz zabiegi? Możesz polecic jakies miejsce w Wawie??
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 15:57   #256
BabyOnion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez hostess Pokaż wiadomość
BabyOnion podziwiam że decydujesz się na dysport ja nie ukrywam boję się ponieważ nasłuchałam się sporej ilości niepochlebnych opinii i sama zdecydowałabym się na botox, ale widocznie masz bardzo dobrego lekarza któy potrafi prawidłowo przeprowadzić zabieg
Zabieg przeprowadzany jest identycznie jak przy botoxie. Jedyną różnicą jest to, że dysport trzyma o wiele dłużej niż botox, więc nie ma się czego tak naprawdę bać. Wydajesz po prostu mniej kasy na ten sam zabieg bo nie powtarzasz go tak często jak przy botoxie.

Podziel się proszę czego się nasłuchałaś o dysporcie? Może uda mi się rozwiać wątpliwości?

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
BabyOnion gdzie robisz zabiegi? Możesz polecic jakies miejsce w Wawie??
No właśnie sama szukam kogoś w Warszawie, ewentualnie w Łodzi... i będę ogromnie wdzięczna za namiary..

Jeżdżę od kilku lat do Poznania do dr. Kolendy z Kliniki Kolasiński w Swarzędzu pod Poznaniem..

Edytowane przez BabyOnion
Czas edycji: 2010-04-07 o 15:52
BabyOnion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 16:17   #257
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

a ile w Poznaniu płacisz za dysport ??
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 17:02   #258
Pamela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Do jolaxxx

Cześć!
Tak, robiłam tez wypełniacze-na bruzdy nosowo-wargowe i usta.
Ale jeśli chodzi Ci o lwie zmarszcki to najlepszy jest botox bo unieruchamia mięśnie i zmarszczki się rozprostowują. Jak jest bardzo duża zmarszczczka lwia to można jeszcze dołożyć wypełniacza.
Pozdrawiam serdecznie

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Ad. Dysport

Dysport praktycznie nie powinien być stosowany na twarz gdyż ma dużą dyfuzję i grozi większymi powikłaniami niż botox. Jest zalecany głównie do leczenia nadpotliwości.
To nieprawda, że jest silniejszy od botoxu - jest teoretycznie słabszy od botoxu-trzeba dać kilka razy więcej jednostek dysportu aby uzyskać taki sam efekt .
Wiem to wszystko od mojej pani Doktor, której się dokładnie o te kwestie dopytywałam.
Pamela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 19:39   #259
BabyOnion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Ad. Dysport

Dysport praktycznie nie powinien być stosowany na twarz gdyż ma dużą dyfuzję i grozi większymi powikłaniami niż botox. Jest zalecany głównie do leczenia nadpotliwości.

O jakich powikłaniach botoxu i dysportu mówisz????

To nieprawda, że jest silniejszy od botoxu - jest teoretycznie słabszy od botoxu-trzeba dać kilka razy więcej jednostek dysportu aby uzyskać taki sam efekt .
Wiem to wszystko od mojej pani Doktor, której się dokładnie o te kwestie dopytywałam.[/QUOTE]

Dysport trzyma dłużej od botoxu. Miałam robiony i botox i dysport i nie zauważyłam różnic w ilości podania.
To o czym mówisz tyczy się właśnie botoxu- on jest słabszy.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
a ile w Poznaniu płacisz za dysport ??
Wysłałam Ci info na maila.

Edytowane przez BabyOnion
Czas edycji: 2010-04-07 o 19:38
BabyOnion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-11, 17:53   #260
mras
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 12
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Planuję wybrać się na zabieg w celu zmniejszenia lwiej zmarszczki i chciałam się was spytać o kliniki oraz lekarzy wartych polecenia. Przejrzałam ostatnie strony wątku i nie widziałam, by ktoś polecał warszawskie kliniki. Możecie pomóc?
mras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 20:10   #261
soczewka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam.
Jestem zdecydowana wypełnić bruzdy nosowo-wargowe kwasem hialuronowym.Niestety kilka lat temu stwierdzono u mnie nadczynność tarczycy o o podłożu autoimmunologicznym tzw.choroba Gravesa-Basedowa.Obecnie nie przyjmuję leków, ponieważ choroba nie wymaga leczenia-hormony tarczycy się ustabilizowały.
Mam pytanie jeśli miałyście podobne doświadczenia proszę udzielcie informacji: Czy ta choroba nie jest przeciwskazaniem do wykonania tego typu zabiegu?
Będę bardzo wdzięczna za rady.
soczewka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 20:51   #262
BabyOnion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez soczewka22 Pokaż wiadomość
Witam.
Jestem zdecydowana wypełnić bruzdy nosowo-wargowe kwasem hialuronowym.Niestety kilka lat temu stwierdzono u mnie nadczynność tarczycy o o podłożu autoimmunologicznym tzw.choroba Gravesa-Basedowa.Obecnie nie przyjmuję leków, ponieważ choroba nie wymaga leczenia-hormony tarczycy się ustabilizowały.
Mam pytanie jeśli miałyście podobne doświadczenia proszę udzielcie informacji: Czy ta choroba nie jest przeciwskazaniem do wykonania tego typu zabiegu?
Będę bardzo wdzięczna za rady.
Podobno jest przeciwskazaniem. O szczegóły jednak zapytałabym na Twoim miejscu fachowca czyli lekarza.
BabyOnion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 09:23   #263
soczewka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Mam pytanie, ktore z Was poddały się zabiegowi wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym podczas nadczynnosci tarczycy.
U mnie nadczynnosc stwierdzono 10 lat temu, obecnie nie przyjmuje lekow,poniewaz hormony tarczycy sa dobre.
Czy ta choroba nie jest przeciwwskazaniem do tego rodzaju zabiegu.

soczewka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 10:14   #264
anabellee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 31
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Też lecze sie na tarczyce, już 14 lat - tylko u mnie tarczyca jest srtasznie chwiejna - od niedoczynnosci w nadczynność. Robie zabiegi botoxem, wypełniaczami itp przynajmniej od 7 lat i wszystko jest ok. Dawno temu endokrynolog powiedział mi, że przeciwwskazaniem do tego typu zabiegów może być choroba Hashimoto, bo to jest choroba autoimmunologiczna, pozostałe schorzenia tarczycy nie maja wpływu na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
anabellee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 15:42   #265
Ilonekk
Raczkowanie
 
Avatar Ilonekk
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 53
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez mras Pokaż wiadomość
Planuję wybrać się na zabieg w celu zmniejszenia lwiej zmarszczki i chciałam się was spytać o kliniki oraz lekarzy wartych polecenia. Przejrzałam ostatnie strony wątku i nie widziałam, by ktoś polecał warszawskie kliniki. Możecie pomóc?

Z Warszawy mogę Ci tylko polecić IQ Medica. Miałam wypełniane bruzdy nosowo- wargowe. Jeżeli chodzi o lekarzy, pytaj o Doktora Łukasza Preibisza. Gdybym miała raz jeszcze powtórzyć zabieg, to tylko i wyłącznie u tego specjalisty. Niestety, tak to już jest, że wolę oddać się w ręce doświadczonego lekarza z wieloletnim doświadczeniem i praktyką, co mówi samo za siebie, niż do kogoś zaraz po specjalizacji, nie mówiąc już o kosmetyczce...
Ilonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 09:17   #266
Pamela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Do BabyOnion
zapytaj swojego lekarza - ilości podawanego dysportu sa teoretycznie takie same w ilości płynu, który jest wstrzykiwany ale ilość jednostek rozpuszczonych musi być większa gdyż 1 jednostka dysportu jest 2-4 razy słabsza od botoxu.

ad.powikłań
widziałam u koleżanki po dysporcie znacznie obniżona jedną brew (robiła sobie toksyne u innego lekarza niz ja zwykle robię). Po botoxie sie to zdarza bardzo rzadko. Z tego co mi tłumaczyła moja pani doktor może to byc wynikiem nie tylko nieprawidłowego podania ale również większego rozprzestrzeniania sie dysportu w skórze po podaniu czyli większej dyfuzji, co nie jest korzystne na twarzy gdyz powoduje, że mimo prawidłowego podania dysport może przemieścic sie w obręb mięsnia gdzie wcale nie był podany.
pozdrawiam serdecznie
Pamela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 11:16   #267
DMO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez bawka1 Pokaż wiadomość
Martinka_81 i Czomala: jak szukacie kogoś sprawdzonego we Wrocławiu, to mogę Wam polecić gabinet Tarabuła na św. Mikołaja. Na początku też robiłam rozeznanie na rynku i w końcu do nich trafiłam i jestem bardzo zadowolona. O karamedzie w sumie nie słyszałam, więc nie mogę się na jego temat wypowiadać. Jakbyście miały jakieś pytania piszcie.

Pozdrawiam!
Witam, co możesz powiedzieć więcej na temat tego gabinetu, konkretnie jakiego lekarza polecasz?
DMO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 11:38   #268
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

troche nie w temacie, ale robilam sobie pierwszy raz po wypelnieniu zdjecie legitymacyjne... i twarz teraz nie wymaga najdrobniejszego retuszu
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 11:10   #269
DMO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez bawka1 Pokaż wiadomość
A może spytam się na jakich informacjach Ci zależy? Bo w sumie nie wiem co Cię interesuje... Rozumiem, że jesteś zainteresowana medycyną estetyczną? To jest tam Pani Monika Puzio, ma certyfikat i widać, że zna się na rzeczy. Swoją drogą bardzo miła. Lokalizacja gabinetu w miarę niezła, bo na ul. Św. Mikołaja, koło pl. 1- go Maja. Jeśli szukasz więcej informacji, to najlepiej wejdź sobie na ich stronę. A jak masz jakieś pytania do mnie, to chętnie odpowiem

Pozdrawiam!
Bardzo dziękuję za informacje, ale ta Pani to chyba jest stomatologiem ( albo ja coś źle patrzę)

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

A może ktoś inny poleca kogoś sprawdzonego we Wrocławiu, byłam już u czterech Pań ( każda z certyfikatami) i wypełniałam zmarszczki ale efekty marne a tylko kasy ubywa. Nie chcę aby robiono na mnie doświadczenia i uczono się na błędach akurat na mojej osobie. Proszę o pomoc.
DMO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 19:39   #270
kapciuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tutaj ;-)
Wiadomości: 137
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Tak się wtrącę w różnicę między botoxem a dysportem.
Otoż miałam robione kurze łapki wraz z lwią i jednym specyfikiem i drugim. Lepszy i dłuższy efekt widziałam po dysporcie, zaś po botoxie- prawie nic- pieniądze wyrzucone w błoto.
Pozdrawiam
__________________
sama.....nie znaczy samotna
kapciuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:06:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.