kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-24, 20:08   #271
BabyOnion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez kapciuszek Pokaż wiadomość
Tak się wtrącę w różnicę między botoxem a dysportem.
Otoż miałam robione kurze łapki wraz z lwią i jednym specyfikiem i drugim. Lepszy i dłuższy efekt widziałam po dysporcie, zaś po botoxie- prawie nic- pieniądze wyrzucone w błoto.
Pozdrawiam
Mam takie same doświadczenia z dysportem i botoxem.. Dysport górą!
BabyOnion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 17:09   #272
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

trochę informacji dla zainteresowanych

http://kobieta.wp.pl/kat,26369,title...a152&_ticrsn=3
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 18:05   #273
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

wiem, ze nie na temat, ale moze ktoras z dziewczyn stosujaca wypelniacze probowala kremow z kwasem hialuronowym, czy one sobie jakos radza z nawilzeniem, napieciem skory? czy szkoda pieniedzy i lepiej zostac wylacznie przy ostrzykiwaniu? (nie zamierzam z drugiego rezygnowac, po prostu chcialam uzupelnic jakos pielegnacje twarzy)
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 22:52   #274
stronzasolare
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Cool Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Czesc.
Ja mialam taki krem, zaplacilam za niego cos ponad 20 euro, malutka tuka, ale zadnego efektu po jego zastosowaniu nie dopatrzylam sie zerooo, wiec nie polecam, szkoda kasy i czasu na wyczekiwanie, ze zmarszki sie wygladza, krem jak to krem jeszcze chyba sie taki"nie narodzil" co by skorygowal zmarszki wiec wszystko to pic na wode, a to ze zawiera kwas to tylko chwyt marketingowy i tyle.
Ja zastanawiam sie nad kwasem hialurynowym wlasnie, nie wiem czy to jest dla mnei najlepsze rozwiazanie, ale mam metlik w glowie, mam lekkie zamrszki od kacikow oka ktore schodza na policzki jak sie smieje, a niestety smieje sie duzo i teraz wygladam jak wygladam shit! ttzeba bylo byc cale zycie smutasem i uwazac na mimike to to by sie teraz takich problemow nie mialo..ostatnio tez jakos zauwazylam, ze moja twarz jakos tak podupadla, ze sie tak wyraze, doslownie z dnia na dzien jeszcze 3 miesiace temu wygladalam inaczej, zaznacze, ze w tym roku koncze 31 lat, ale zdrowo sie odyzywiam, biegam, chodze na basen, spie dosc duzo, prowadze razcej malo stresujacy tryb zycia, a mimo to moja twarz wyglada na zmeczona, mam wrazenie, ze opadly mi policzki, ze sila grawitacji i mnie dopadla ech straszne to starzenie sie...
chcialam was zapytac czy kwas h. rozwiazalby moje problemy? czy oprocz wygladzenia zmarszek tych pod oczami podnioslby mi tez troche policzki ? zmarszki widac dopiero jak sie usmiecham i szczegolnie jak jestem pomalowana i mam podklad, ale kiedy sie nie smieje to z kolei mam wrazenie, ze mam inny owal twarzy, doslownie sie nie poznaje..
z gory dziekuje za pomoc
stronzasolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 07:41   #275
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

w kurzych lapkach, czyli tych smiejacych zmarszczkach po bokach oczu mam botox, mozna tez zrobic mezoterapię kwasem hialuronowym
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 11:03   #276
stronzasolare
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Smile Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

no ja wlasnie nie mam kurzych lapek w ogole, mi sie zmarszki pojawily tak bardziej na policzkach w jej gornych partiach, sa widoczne kiedy sie smieje i zaczynaja mnei wkurzac lekko, poza tym mam wrazenie, ze mi sie twarz jakas taka plaska zrobila, myslalam o lekkim podniesieniu policzkow tylko nie wiem czy to wygladzi jednoczesnie te zmarszki, a jesli nie wygladzi to moze powinnam zdecydowac sie raczej na kwas hialurynowy, ale czy on jednoczesnie jest w stanie podniesc policzki czy tylko wygladzi zmarszki? chialabym zrobic jesli mozliwe te 2 rzeczy jednoczesnie-podniesc poliki i wygladzic na nich zmarszki

Edytowane przez stronzasolare
Czas edycji: 2010-05-02 o 11:05
stronzasolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 17:16   #277
Pamela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez stronzasolare Pokaż wiadomość
no ja wlasnie nie mam kurzych lapek w ogole, mi sie zmarszki pojawily tak bardziej na policzkach w jej gornych partiach, sa widoczne kiedy sie smieje i zaczynaja mnei wkurzac lekko, poza tym mam wrazenie, ze mi sie twarz jakas taka plaska zrobila, myslalam o lekkim podniesieniu policzkow tylko nie wiem czy to wygladzi jednoczesnie te zmarszki, a jesli nie wygladzi to moze powinnam zdecydowac sie raczej na kwas hialurynowy, ale czy on jednoczesnie jest w stanie podniesc policzki czy tylko wygladzi zmarszki? chialabym zrobic jesli mozliwe te 2 rzeczy jednoczesnie-podniesc poliki i wygladzic na nich zmarszki
do Stronzasolare

Wydaje mi sie, że powinnaś wypełnić policzki kwasem hialuronowym to wtedy też skóra sie na nich napnie i skończą się widoczne zmarszczki. Mojej koleżance tak zrobiono i efekt ma bardzo fajny.
Pozdrawiam

Edytowane przez Pamela_
Czas edycji: 2010-05-17 o 09:45
Pamela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 09:49   #278
Pamela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Boruc Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kwas hialuronowy, sculptra, czy inne wypełniacze sprawdzają się w korekcji zmarszczek i nieoperacyjnym liftingu twarzy. Kwas hialuronowy wypycha ku gorze "dolinki" zmarszczek i nadaje lekkiej objetosci twarzy, sculptra tworzy rusztopwanie dla wlasnego kolagenu, dlatego jej dzialanie jest tak rozciagniete w czasie i podzielone na kilka etapów (zazwyczaj 3 podania). Ich dzialanie jest tymczasowe, to znaczy nie są to stałe wypełniacze. Kwas hialuronowy dziala około 6 do 12 miesięcy, a Sculptra do 2 lat.Robiłam wypełnienie bruzdy nosowej u doktora Wiatroszaka i mam całkiem wygładzone.
Sculptra była robiona u mojej koleżanki - 3 zabiegi i fajny jest efekt. Ale koleżanka jest starsza więc u niej trzeba było zadziałac czymś co spowoduje przyrost kolagenu. U mnie narazie wystarcza kwas hialuronowy
Pamela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 12:08   #279
stronzasolare
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

ja sie zastanawialam nas wolumetria, nie mieszkam w POlsce jade teraz tylko na tydzien i musze sie zdecydowac na jakis zabieg ktory mozna wykonac -razowo bez koniecznosci powtarzania znowu za 2, 3 tyg. bo fizycznie nie dam rady dziekuje wszystkim za pomoc

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

*1-razowo
stronzasolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 10:57   #280
Pamela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez stronzasolare Pokaż wiadomość
ja sie zastanawialam nas wolumetria, nie mieszkam w POlsce jade teraz tylko na tydzien i musze sie zdecydowac na jakis zabieg ktory mozna wykonac -razowo bez koniecznosci powtarzania znowu za 2, 3 tyg. bo fizycznie nie dam rady dziekuje wszystkim za pomoc

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

*1-razowo
Na jednej wizycie możesz zrobić i wypełniacz z kwasu hialuronowego czyli np. powiększenie policzków i fałdy nosowo-wargowe oraz botox na lwią zmarszczkę, czoło a nawet kurze łapki - i będzie z głowy. Ja tak czsaami miałam robione. W jeden dzień mnie znieczulono, obkłuto a później miałam spokój na długo.
pozdrawiam
Pamela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 14:50   #281
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
wiem, ze nie na temat, ale moze ktoras z dziewczyn stosujaca wypelniacze probowala kremow z kwasem hialuronowym, czy one sobie jakos radza z nawilzeniem, napieciem skory? czy szkoda pieniedzy i lepiej zostac wylacznie przy ostrzykiwaniu? (nie zamierzam z drugiego rezygnowac, po prostu chcialam uzupelnic jakos pielegnacje twarzy)
nic nie da takiego efektu jak ostrzykiwanie - preparat jest przecież wprowadzany o wiele głebiej więc ma szybsze i lepsze działanie.

Krem to tylko działanie powierzchowne.
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 22:10   #282
zagubiona_krysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 13
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Do Pamela,

witaj, czytałam Twoje posty... jestem z krk i właśnie poszukuję dobrego lekarza estetycznego. nigdy niczego nie robiłam i bardzo się boję ale koniecznie muszę coś ze sobą zrobić bo widok w lustrze doprowadza mnie do łez.
szukałam w internecie inf o pani dr którą polecasz. widziałam że przyjmuje w kilku klinikach - w jakiejś brytyjskiej też - a ty gdzie do niej trafiłaś?? wszędzie ma te same urządzenia i zabiegi?? bardzo proszę o kilka wskazówek od czego zacząć gdzie się udać... pozdrawiam
zagubiona_krysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 13:25   #283
Mantissa_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Do Zagubiona Krysia

To normalne, że się boisz - i dobrze bo lepiej się bać i pytać niż trafić w złe ręce!
Ja miałam robione zabiegi w tej brytyjskiej klinice w Krakowie o którą pytasz i było super - tylko nie pamiętam u której lekarki - wiem że miała rude włosy. Trafiłam tam dzięki kosmetyczce, do której chodzę tam na oczyszczanie i masaż bańką chińską (tak na marginesie rewelacja i depilację pastą cukrową.
Zaczęłam przygodę z medycyną estetyczną od wypełnienia bruzd około-nosowych i po tym aż się rozpędziłam. Nie mam "wymiętej twarzy", zapadniętych policzków i czuję się dużo lepiej. Gdybym jeszcze mogła schudnąć z 10 kg to byłabym na prawdę szczęśliwa.

A propos - czy ktoś słyszał o efektach zabiegu EXILIS? - znalazłam jakąś promocję w Krakowie

Z góry dzięki
Mantissa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 13:44   #284
Pamela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez zagubiona_krysia Pokaż wiadomość
Do Pamela,

witaj, czytałam Twoje posty... jestem z krk i właśnie poszukuję dobrego lekarza estetycznego. nigdy niczego nie robiłam i bardzo się boję ale koniecznie muszę coś ze sobą zrobić bo widok w lustrze doprowadza mnie do łez.
szukałam w internecie inf o pani dr którą polecasz. widziałam że przyjmuje w kilku klinikach - w jakiejś brytyjskiej też - a ty gdzie do niej trafiłaś?? wszędzie ma te same urządzenia i zabiegi?? bardzo proszę o kilka wskazówek od czego zacząć gdzie się udać... pozdrawiam
Cześć Zagubiona
Ta pani doktor jest bardzo sympatyczna więc nie masz się co bać. Z tego co wiem to robi te same zabiegi w obu miejscach. Ja chodzę do niej do MEDestetis (jest strona internetowa).
Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Pamela_
Czas edycji: 2010-05-25 o 13:47
Pamela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 22:44   #285
stronzasolare
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

no i zrobilam sobie wolumetrie, kurczaczki przyznam,ze efekt jest super! Bardzo mi sie podoba, znowu mam podniesione policzki juhuuuuu wygladam na bardzo wypoczeta, skore mam napieta, twarz mam bardziej lagodna a nie taka zolzowata, bo wydaje mi sie, ze ostatnio taka wlasnie mialam twarz mi sie sama smieje same plusy no i niech mi kos powie, ze to nie wplywa na samopoczucie, ja sie czuje swietnie ponoc efekt powinien sie utrzymac 1,5 roku-mama nadzieje, ale juz wiem, ze gdy zejdzie napewno powtorze, warte pieniedzy ktore zaplacilam nie wiem tylko co powinnam ribic, albo czego nie robic, jakich sytuacji unikac, aby efekt utrzymal sie jak najdluzej, n. co z opalaniem, czy sport jakos niekorzystnie wplywa na dlugosc utrzymujacego sie efektu, itp, itd, moj lekarz poza tym, ze swietny fachowca i zrobil mi zabieg tak jak tego oczekiwalam,uzyskalam efekt taki jaki chcialam- to dosc tajemniczym don pedro sie okazal, mialam go zapytac przy kolejnej wizycie, ale niestety musialam szybko wracac do POlski i nie udalo sie hmm... wiec nie wiem, mam na razie psychoze, ze w czasie snu cos mi sie tam znieksztalci, zdeformuje, albo ze mi to gdzies splynie w inne okolice
stronzasolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 23:11   #286
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez stronzasolare Pokaż wiadomość
no i zrobilam sobie wolumetrie, kurczaczki przyznam,ze efekt jest super! Bardzo mi sie podoba, znowu mam podniesione policzki juhuuuuu wygladam na bardzo wypoczeta, skore mam napieta, twarz mam bardziej lagodna a nie taka zolzowata, bo wydaje mi sie, ze ostatnio taka wlasnie mialam twarz mi sie sama smieje same plusy no i niech mi kos powie, ze to nie wplywa na samopoczucie, ja sie czuje swietnie ponoc efekt powinien sie utrzymac 1,5 roku-mama nadzieje, ale juz wiem, ze gdy zejdzie napewno powtorze, warte pieniedzy ktore zaplacilam nie wiem tylko co powinnam ribic, albo czego nie robic, jakich sytuacji unikac, aby efekt utrzymal sie jak najdluzej, n. co z opalaniem, czy sport jakos niekorzystnie wplywa na dlugosc utrzymujacego sie efektu, itp, itd, moj lekarz poza tym, ze swietny fachowca i zrobil mi zabieg tak jak tego oczekiwalam,uzyskalam efekt taki jaki chcialam- to dosc tajemniczym don pedro sie okazal, mialam go zapytac przy kolejnej wizycie, ale niestety musialam szybko wracac do POlski i nie udalo sie hmm... wiec nie wiem, mam na razie psychoze, ze w czasie snu cos mi sie tam znieksztalci, zdeformuje, albo ze mi to gdzies splynie w inne okolice
Czy mogłabyś napisać coś więcej o tym zabiegu? Czy robiłaś go w celu wyeksponowania kości policzkowych, czy np. w celu wygładzenia zapadniętych policzków? Sama byłam zainteresowana, ale mój lekarz zdecydowanie mi odradził. Napisz, jeżeli możesz, coś więcej. Pozdrawiam.
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 10:53   #287
stronzasolare
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

hmmm, a dlaczego Ci odradzil? podobno robia ten zabieg panie od lat 25 do 70 chcialam podniesc moje policzki, ktore zawsze zreszta byly dosc wyeksponowane, a ostatnio zauwazylam, ze mi sie zapadly tzn. prawdopodobnie zanikl mi tam tluszcz, ktory wczesniej tam byl i twarz wygladala na taka smutna, plaska, wiec za jednym zamachem podnioslo mi to policzki, wygladzilo zmarszczki mimiczne, te pod okiem czego sie nie spodziewalam, ale tez te ktore mialam na policzkach jak sie smialam, wiec teraz moja skora wyglada idealnie, jest taka napieta, wyglada bardzo swiezo i najwazniejsze bardzo naturalnie. Preparat, ktorym mialam robiony zabieg to voluma, zabieg trwal moze 5 minut, nie mialam zadnych siniakow, opuchlizna tez byla raczej znikoma, przynajmniej ja sie jej nie dopatrzylam efekt podobno utzrymuja sie przez 1,5 roku , ja jestem baaardzo zadowolona

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

pierwsza dobe po zabiegu nie mozna spac na brzuchu, zeby sie tam cos nie odksztalcilo, tzreba tez uwazac, aby sie nie podpierac itp, przez kilka pierwszych dni lekarz powiedzial mi, ze smiejac sie bede miala lekkie uczucie zakwasow no i faktycznie tak jest, ale ni ejest to szczegolnie uciazliwe poza tym -to juz znalazlam sama w necie- przez pierwsze 2,3 dni nie mozna chodzic na silownie, basen, przez pierwsze 2 tyg nalezy unikac sauny, solarium, bo ponoc preparat pod wplywem wysokich temperatur moze sie szybciej rozkladac- nie wiem tylko jak to jest pozniej, czy tez nalezy unikac opalania?! to chyba wszystko
stronzasolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 17:55   #288
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez stronzasolare Pokaż wiadomość
hmmm, a dlaczego Ci odradzil? podobno robia ten zabieg panie od lat 25 do 70 chcialam podniesc moje policzki, ktore zawsze zreszta byly dosc wyeksponowane, a ostatnio zauwazylam, ze mi sie zapadly tzn. prawdopodobnie zanikl mi tam tluszcz, ktory wczesniej tam byl i twarz wygladala na taka smutna, plaska, wiec za jednym zamachem podnioslo mi to policzki, wygladzilo zmarszczki mimiczne, te pod okiem czego sie nie spodziewalam, ale tez te ktore mialam na policzkach jak sie smialam, wiec teraz moja skora wyglada idealnie, jest taka napieta, wyglada bardzo swiezo i najwazniejsze bardzo naturalnie. Preparat, ktorym mialam robiony zabieg to voluma, zabieg trwal moze 5 minut, nie mialam zadnych siniakow, opuchlizna tez byla raczej znikoma, przynajmniej ja sie jej nie dopatrzylam efekt podobno utzrymuja sie przez 1,5 roku , ja jestem baaardzo zadowolona

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

pierwsza dobe po zabiegu nie mozna spac na brzuchu, zeby sie tam cos nie odksztalcilo, tzreba tez uwazac, aby sie nie podpierac itp, przez kilka pierwszych dni lekarz powiedzial mi, ze smiejac sie bede miala lekkie uczucie zakwasow no i faktycznie tak jest, ale ni ejest to szczegolnie uciazliwe poza tym -to juz znalazlam sama w necie- przez pierwsze 2,3 dni nie mozna chodzic na silownie, basen, przez pierwsze 2 tyg nalezy unikac sauny, solarium, bo ponoc preparat pod wplywem wysokich temperatur moze sie szybciej rozkladac- nie wiem tylko jak to jest pozniej, czy tez nalezy unikac opalania?! to chyba wszystko
Dziękuję za odpowiedź. Mój lekarz wytłumaczył mi, że gdybym miała zapadnięte policzki, to byłby to faktycznie świetny zabieg, aby przywrócić im krągłość. Natomiast nie chce zrobić mi tego w celu uwypuklenia kości policzkowych ze względu, jak mówi negatywny wpływ tego zabiegu na skórę okolic oczu. Mówił, że powstaje wtedy dużo więcej zmarszczek i faktycznie, gdy robiłam sobie "symulację" przed lustrem, podnosząc delikatnie palcami skórę na policzkach, wkoło oczu widziałam tworzące się zmarszczki. Może, gdy ktoś ma gładką skórę wkoło oczu, ten zabieg nie robi mu krzywdy? Sama nie wiem, mi jednak zdecydowanie odradzono zrobienie volumy, chociaż w zasadzie idąc na botoks byłam praktycznie zdecydowana przy okazji na nią. A że mam zaufanie do lekarza, z którego usług korzystam, posłuchałam go, chociaż miałam taką ochotę na ładnie podkreślone kości policzkowe.....
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 16:35   #289
stronzasolare
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

hmm negatywny wplyw na skore okolic oczu??? u mnie wlasnie jest wrecz odwrotnie czyli "wyprasowaly" mi sie zmarszczki, ktore mialam pod oczami, czego sie nie spodziewalam, bo skora sie napiela i automatycznie zlikwidowalo mi to zmarszczki pod oczami i na policzkach, owal twarzy sie poprawil i wygladam jakbym miala znowu 20 lat wiec ja z kolei nie zdecydowalabym sie na botox, bo skoro ten zabieg zalatwil mi kilka defektow za jednym zamachem to po co, boje sie, ze moze zrobilyby mi sie jakies grutki itp, o ktorych tutaj czytalam, byc moze Ty masz jakos inaczej zbudowana twarz , no nie wiem.. albo po prostu udaj sie z ciekawosci do innego lekarza, ja bylam u doktora Ambroziaka w wawie
stronzasolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 20:49   #290
mylda
Raczkowanie
 
Avatar mylda
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 134
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Stronzasolare, napisz, u kogo robiłaś volume i ile kosztował zabieg?
mylda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 10:53   #291
stronzasolare
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

napisalam wyzej, zabieg kosztowal 2200
stronzasolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 15:10   #292
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez stronzasolare Pokaż wiadomość
napisalam wyzej, zabieg kosztowal 2200
Jej,to w Lubinie można zrobić taki zabieg za 1500zł
Kurcze,troszkę drogo Ciebie to wyszło.Nawet jakbyś miała kupić bilet np. na pociąg ,to bardziej by sie to opłacało...
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 12:07   #293
stronzasolare
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

wiem, ze sa miasta w ktorych jest taniej, tylko ze ja nie mieszkam w Polsce, przylecialam doslownie na chwile i nie mialabym czasu zeby sie jeszcze gdzies wloczyc pociagiem po Polsce ja we wloszech zaplacilabym za ten zabieg ze 3,4 razy wiecej jak dla mnie to i tak tanio wyszlo
stronzasolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 11:00   #294
TochaFocha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Hejka!
Ja we Wrocławiu od lat jestem pacjentka dr Moniki Knakiewicz. Miałam wielokrotnie wypełnienia, w róznych miejscach i wiele innych zabiegów i poki co się nie zawiodłam. Gorąco polecam...
TochaFocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 13:45   #295
Audrey_H
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam
Czy możecie polecić kogoś w Bydgoszczy? Zastanawiam się nad kwasem, właściwie to już się zdecydowałam, teraz szukam fachowej ręki.



pozdrawiam
Audrey_H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 07:26   #296
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam. Moja mama niedawno (jakiś miesiąc temu) wstrzyknęła sobie kwas hialuronowy w okolice oczu. Na poczatku była opuchlizna, grudki, większość zeszła. Teraz zostały tylko takie wałki pod oczami i one nie maleją. Mama martwi się, że zostaną tak, dopóki kwas się nie wchłonie, czyli zabieg wtedy nie miałby sensu...czy tak rzeczywiście bedzie?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 08:45   #297
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Audrey_H Pokaż wiadomość
Witam
Czy możecie polecić kogoś w Bydgoszczy? Zastanawiam się nad kwasem, właściwie to już się zdecydowałam, teraz szukam fachowej ręki.



pozdrawiam
ja polecam dr Beatę Gniazdowską. Robiłam u niej bruzdy nosowo-wargowe, policzki (Restylane SubQ) i restylane vital od oczy oraz botox na czoło. Jestem zadowolona z efektów. Obecnie zastanawiam się nad scultrą. Zależy mi na orawieniu gęstosci, jędrności skóry twarzy (głównie policzków). Czy ktoś z was robił sculptrę i może wypowiedzieć się jakie są efekty i na jak długo zabieg wystarcza.? Wiem, ze trzeba zrobić przynajmniej 3 zabiegi
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 11:28   #298
Audrey_H
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez awa704 Pokaż wiadomość
ja polecam dr Beatę Gniazdowską. Robiłam u niej bruzdy nosowo-wargowe, policzki (Restylane SubQ) i restylane vital od oczy oraz botox na czoło. Jestem zadowolona z efektów. Obecnie zastanawiam się nad scultrą. Zależy mi na orawieniu gęstosci, jędrności skóry twarzy (głównie policzków). Czy ktoś z was robił sculptrę i może wypowiedzieć się jakie są efekty i na jak długo zabieg wystarcza.? Wiem, ze trzeba zrobić przynajmniej 3 zabiegi

Ogromne dzięki Umówię się u niej na zabieg i opowiem o rezultatach pozdrawiam
Audrey_H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 11:53   #299
stronzasolare
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

kwas hialurynowy pod oczy to ponoc nie za bardzo tylko botox wiec dziwne...
stronzasolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 08:54   #300
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez stronzasolare Pokaż wiadomość
kwas hialurynowy pod oczy to ponoc nie za bardzo tylko botox wiec dziwne...
kwas hialuronowy pod oczy jak najbardziej...ważne tylko aby jego gęstość była odpowiednia. Ja miałam pod oczami restylan vital podawany w formie mezoterapii. Jest idealny pod oczy. jest rzadki a podawany w formie wielu nakłuć wpływa nie tylko na wypełnienie zagłębień pod oczami ale też rozprostowuje zmarszczki i poprawia jakość skóry...a co najważniejsze ma wpływ na powstanie nowego kolagenu a więc odmładza skórę. Miałam podaną 1 ampułkę 1 ml ...ae pani doktor podzieliła ją na pół i podała mi po 0,5 ml dwa razy - co 4 tygodnie i to powinno wystarczyć na jakieś 6-8 miesięcy a później jednorazowa dawka przypominająca. Botoxu pod oczy raczej nie podaje się (zbyt dużo działań ubocznych) Wprawiony lekarz może podać 1 kropeczkę pod zewnętrznym kącikiem oka ale w minimalnej dawce. Ja się do tego przymierzam. Bo mimo wypełnienia pod oczami chciałabym by mimika tak mocno mi tam nie działała
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:06:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.