Kursy kosmetyczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-28, 12:35   #1
Nikamonika26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1

Kursy kosmetyczne


Dzień dobry, chciałabym spytać czy warto korzystać z kursów kosmetycznych? Jestem już kosmetyczką ale chciałabym dodatkowo ukończyć kurs wizażu lub inny kurs, który byłby przydatny w zawodzie. Z jakich kursów skorzystałyście i które z nich rzeczywiście się przydają?
Nikamonika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 08:22   #2
elisa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kursy kosmetyczne

Witam, bardzo Cie zachęcam do uczęszczania na różnego rodzaju kursy i szkolenia. Nasza praca jest związana z ciągłym dokształcaniem się z różnych dziedzin wiedzy, niestety często o tym zapominamy. Tym bardziej, że rynek kosmetyczny bardzo szybko się rozwija. Ja na początku pracy równolegle podjęłam dodatkowo kursy manicure, pedicure medycznego, przedłużanie rzęs i szkolenie z zakresu zabiegów z laserem IPL. Obecnie jestem świeżo po szkoleniu z makijażu permanentnego podstawowego i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Mój salon ma wiele klientek na makijaż permanentny brwi, oczu i ust. Zapotrzebowanie jest teraz ogromne na te zabiegi. Jeśli wiążesz swoją przyszłosc z pracą kosmetyczki, korzystaj ze wszystkich kursów, na które możesz sobie finansowo pozwolić. Na pewno zaprocentuje!
elisa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 17:01   #3
aashanti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kursy kosmetyczne

Jestem kosmetyczką i ciągle się dokształcam jak tylko zobaczę jakąś nowinkę. Tak jak poprzedniczka, ukończyłam kurs z zakresu makijażu permanentnego i na brak klientek nie narzekam. Kurs robiłam w Koszalinie i byłam bardzo zadowolona i do tej pory czerpię z niego korzyści. Wzbogacanie wiedzy zawsze wychodzi na plus.

Edytowane przez aashanti
Czas edycji: 2013-12-18 o 17:11
aashanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 14:52   #4
Nikolla1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kursy kosmetyczne

Gdzie w Koszalinie? Ja jestem ze Szczecina i robiłam tu na miejscu, ale nie jestem zadowolona, szczerze mówiąc boję się robić makijaż permanentny na klientkach, nie czuję się pewnie, mysle żeby jeszcze gdzies się podszkolić
Nikolla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 15:21   #5
HanulaS
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 42
Dot.: Kursy kosmetyczne

bardzo się przydają. Przede wszystkim dlatego że jak idziesz na kolejne kursy lub szkolenia to dowiadujesz się najnowszych rzeczy z branzy a nie przestarzałe teorie. Takie kursy zazwyczaj prowadzą też jakies wizażystki lub stylistki które na co dzień w tym pracują więc wiedza co jest ważne i potrzebne aktualnie.
HanulaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 08:36   #6
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kursy kosmetyczne

Ja mieszkam kilka kilometrów od Koszalina, wiec chyba się rozejrze

Wysłane z mojego ARIES_785 przy użyciu Tapatalka
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-11 09:36:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.