Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LI - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-19, 13:18   #1201
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
To pewnie dlatego, ze Maxi na kanale prezentuje tylko makijaze i generalnie brak u niej akcji w stylu "nosze emeczke". Oleska jest 2 razy wieksza a tez nie wzbudza sensacji. Karolina prezentuje emeczki i inne takie to potem co rusz jest lekki szok.
Racja Oleska jest bardzo duża, ale temat jej wagi jest tutaj rzadko omawiany. Widzimy jaka ona jest, a sama Oleska nie wmawia że nosi eMeczkę, czyli sensacji brak
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 13:19   #1202
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
'z bart2603'? A kto to? Kolega? Kuzyn?
Brakuje takiej ważnej informacji?


Ciekawa gierka
__________________
O książkach: booklikes
lubimyczytac

Wyzwanie zwane życiem ---> "Milion cudownych listów"
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 13:31   #1203
nephilim1
🌿🌙 🎶🔥🌄
 
Avatar nephilim1
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 49
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez placek10 Pokaż wiadomość
Tylko "raz noszona" na pewno jedynie do tagu "Co jest w mojej torebce"
https://www.youtube.com/watch?v=6qvBsh9519E
Madzik chce nam opylić "raz noszoną" torebkę z wysypką w środku
Madzik to prawdziwy Janusz Biznesu
Może kupiła w lumpeksie sztukę więcej, jak to ona ma w zwyczaju. Hurtem i na sprzedaż
nephilim1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 13:32   #1204
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
Pomijając wyliczanie cudzesów, to jako bjutiguru, bałabym się kupować przeterminowane kosmetyki... Bo co ludzie powiedzą/pomyślą. Film obejrzałam mało uważnie, bo mnie już częściej nużą niż zajmują jego produkcje, ale jaki ma sens testowanie czegoś po terminie, z zapewne zmienioną już jakby konsystencją/właściwościami, czy to nie jest generalnie dziwny wyczyn ten film? Poprzednio w piątce ulubionych wkleił prawie niewidoczną reklamę , czy mi się coś miesza, czy jestem już na odsubowującej drodze?

On je kupił tylko do testu, możliwe, ze gdzieś zobaczył kosmetyki, które zaraz się przeterminują za grosze i wymyślił sobie temat filmiku na poczekaniu . Samą zasadność takiego testu pominę milczeniem .

Ha, ja go dawno temu wywaliłam właśnie za miszczostwo marketingu, ale kilka miesięcy temu wrócił na warunkowym. I mimo że uwielbiam jego energię jest znów blisko do unsuba.
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 13:49   #1205
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Widzialyscie dziewczyny wypowiedz pewnego chama pod zdjeciem metamorfozy Ewy? Coz jak macie niskie cisnienie to czytajcie

Hitowe wypowiedzi tego pana pierwsza
Krzysztof Rutkowski Dlatego nie ufam umalowanym kobietom. To jest przechujowe - nie mówię, że źle wyglądasz, tego Ci nie zabiorę - ale brzydka bez makijażu jesteś. I jak tu się umawiać z kobietami, bierzesz coś takiego po prawej a budzisz się przy czymś takim po lewej, potem tylko: "gdzie ja popełniłem błąd?"

i ostatnia


Po dniu w pracy wpadłem zobaczyć co sie tutaj dzieje a tutaj dalej dyskusja. Dobra tępaki, które tak bardzo sie ciskają o chuj wie w sumie co. Tak jak ktoś napisał wyżej: MAKIJAŻ POWINIEN PODKREŚLAĆ URODĘ A NIE MASKOWAĆ BRZYDOTĘ. po drugie mam wy☠☠☠ane, czy według was jestem bucem, czy jestem sam, czy na cokolwiek nie wpadliście. Jesteście do ☠☠☠☠y jasnej matoły na portalu społecznościowym i mam prawo komentować co chce, gdzie chce i jak chce, dopóki nie jest to napisane w sposób chamski - czego przykładem jest pierwszy komentarz. Po trzecie, jeżeli według was nałożenie masy gowna na ryj a potem wyglądanie jak gowno jest lepsze niż dbanie o cerę, to sie ☠☠☠nijcie w te wasze puste łby. Nie wiem czy chciałybyście umówić sie z facetem, cud miód malina, idealna twarz, wy naturalna piękność (tylko odwracam sytuacje), idziecie z nim do łóżka a rano gościu idzie do łazienki, myje japsko a tutaj nerd z pryszczatym ryjem, bliznami po trądziku i chuj wie czym jeszcze. Fajnie wan? No chyba ☠☠☠☠a nie. Przez takie panienki jak tutaj w większości dostaje sie raka mózgu i oczu i zastanawia sie człowiek - a gdzie normalność a i nawet naturalność? Idealistycznie? Może. Ale wam media narzucają wygląd No i trzeba sie dostosować, bo jak nie, to zostaniecie same. Katastrofa z wami, ja nie wiem. Użycie mózgu czasem, No zastanówcie sie nawet ☠☠☠☠a sekundę - antybiotyki na zła cerę czy puder za milion polskich złotych i chuj, dalej (tak, niestety) wyglądasz jak gowno bez rysow twarzy - patrz zdjęcie wyżej. Nara popaprańcy.

Perelek jest oczywiscie wiecej. Warto dodac ze sam gosciu jak Enrique Iglesias nie wyglada.

Ja zycze temu chamu takiego wysypu tradziku zeby nic mu nie pomoglo. Smutno sie czyta takie wypowiedzi po pierwsze ze sa na tym swiecie takie chamy, a po drugie ze sa ludzie ktorzy mysla ze tradzik to jest wina zaniedbania.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 13:54   #1206
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
On je kupił tylko do testu, możliwe, ze gdzieś zobaczył kosmetyki, które zaraz się przeterminują za grosze i wymyślił sobie temat filmiku na poczekaniu . Samą zasadność takiego testu pominę milczeniem .

Ha, ja go dawno temu wywaliłam właśnie za miszczostwo marketingu, ale kilka miesięcy temu wrócił na warunkowym. I mimo że uwielbiam jego energię jest znów blisko do unsuba.
No kurka, ja nie widuję takich przecen kosmetykowych... Mógł ten moment lepiej wykorzystać na przypomnienie zasad czytania oznaczeń dot. terminów itp. na różnych mazidłach, sposobów przechowywania itd. Nie wybrnął jakoś fajnie. Cały czas liczę, że ma jeszcze jakieś sztuczki do wyjawienia a tu same dziwy zamiast. Ja mam kłopot z wywalaniem, potrafię za to latami omijać bez kliku...



szusz milczy 2 dzień
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 13:57   #1207
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
To pewnie dlatego, ze Maxi na kanale prezentuje tylko makijaze i generalnie brak u niej akcji w stylu "nosze emeczke". Oleska jest 2 razy wieksza a tez nie wzbudza sensacji. Karolina prezentuje emeczki i inne takie to potem co rusz jest lekki szok.



Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
Dla mnie Karolina wyglada tak samo. Ale na malym ekranie to moze sie tak wydawac

Skonczyc? Przeciez to forum poltkowe, o szusz nie wolno, o Karolinie tez nie, o maxi nie, o katosu nie itd.
To przepraszam o kim /czym chcesz rozmawiac na forum plotkowym poswieconym yutuberka?
Źle mnie zrozumiałas. Chodziło mi jedynie o wałkowanie w kółko tego samego tematu.
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 14:02   #1208
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
No kurka, ja nie widuję takich przecen kosmetykowych... Mógł ten moment lepiej wykorzystać na przypomnienie zasad czytania oznaczeń dot. terminów itp. na różnych mazidłach, sposobów przechowywania itd. Nie wybrnął jakoś fajnie. Cały czas liczę, że ma jeszcze jakieś sztuczki do wyjawienia a tu same dziwy zamiast. Ja mam kłopot z wywalaniem, potrafię za to latami omijać bez kliku...



szusz milczy 2 dzień

Ja mam odwrotnie, lubię mieć ordung i jak przestaję kogoś oglądać, to szybko wyrzucam. Mówię nie zapychaczom .

Wayne chyba nigdy nie dawał najwięcej merytorycznych rad, jego makijaże są bardzo takiese, ale zawsze mi się wydawał fajny. Byłoby mi na rękę, jakby zmienił profil i nagrywał vlogi i jakieś lifestylowe rzeczy, myślę, ze słuchałabym go z przyjemnością.

Mam tak samo z Caroline Hirons. Totalnie mnie nie obchodzi, co ma do powiedzenia na temat kosmetyków, ale jej blogi to mój ulubiony poranny relaksator.
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 14:17   #1209
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Widzialyscie dziewczyny wypowiedz pewnego chama pod zdjeciem metamorfozy Ewy? Coz jak macie niskie cisnienie to czytajcie

Hitowe wypowiedzi tego pana pierwsza
Krzysztof Rutkowski Dlatego nie ufam umalowanym kobietom. To jest przechujowe - nie mówię, że źle wyglądasz, tego Ci nie zabiorę - ale brzydka bez makijażu jesteś. I jak tu się umawiać z kobietami, bierzesz coś takiego po prawej a budzisz się przy czymś takim po lewej, potem tylko: "gdzie ja popełniłem błąd?"

i ostatniaPo dniu w pracy wpadłem zobaczyć co sie tutaj dzieje a tutaj dalej dyskusja. Dobra tępaki, które tak bardzo sie ciskają o chuj wie w sumie co. Tak jak ktoś napisał wyżej: MAKIJAŻ POWINIEN PODKREŚLAĆ URODĘ A NIE MASKOWAĆ BRZYDOTĘ. po drugie mam wyâ˜☠â˜☠â˜☠ane, czy według was jestem bucem, czy jestem sam, czy na cokolwiek nie wpadliście. Jesteście do â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠y jasnej matoły na portalu społecznościowym i mam prawo komentować co chce, gdzie chce i jak chce, dopóki nie jest to napisane w sposób chamski - czego przykładem jest pierwszy komentarz. Po trzecie, jeżeli według was nałożenie masy gowna na ryj a potem wyglądanie jak gowno jest lepsze niż dbanie o cerę, to sie â˜☠â˜☠â˜☠nijcie w te wasze puste łby. Nie wiem czy chciałybyście umówić sie z facetem, cud miód malina, idealna twarz, wy naturalna piękność (tylko odwracam sytuacje), idziecie z nim do łóżka a rano gościu idzie do łazienki, myje japsko a tutaj nerd z pryszczatym ryjem, bliznami po trądziku i chuj wie czym jeszcze. Fajnie wan? No chyba â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠a nie. Przez takie panienki jak tutaj w większości dostaje sie raka mózgu i oczu i zastanawia sie człowiek - a gdzie normalność a i nawet naturalność? Idealistycznie? Może. Ale wam media narzucają wygląd No i trzeba sie dostosować, bo jak nie, to zostaniecie same. Katastrofa z wami, ja nie wiem. Użycie mózgu czasem, No zastanówcie sie nawet â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠a sekundę - antybiotyki na zła cerę czy puder za milion polskich złotych i chuj, dalej (tak, niestety) wyglądasz jak gowno bez rysow twarzy - patrz zdjęcie wyżej. Nara popaprańcy.

Perelek jest oczywiscie wiecej. Warto dodac ze sam gosciu jak Enrique Iglesias nie wyglada.

Ja zycze temu chamu takiego wysypu tradziku zeby nic mu nie pomoglo. Smutno sie czyta takie wypowiedzi po pierwsze ze sa na tym swiecie takie chamy, a po drugie ze sa ludzie ktorzy mysla ze tradzik to jest wina zaniedbania.
Mnie się wydaje, że takie komentarze piszą osoby, którym w życiu się nie układa i wylewają wiadro pomyj na innych, aby chociaż trochę poczuć się lepiej.

Cudowne jest to, jak ten koleś patrzy na kobiety. Po co inteligencja kobiecie? Ma być ładna bez makijażu, to wystarczy.

A tak poza tym, to facet super dba o higienę, jeśli twarz myje dopiero rano Fuj...

No i tak, syfy robią się z braku higieny,a od makijażu psuje się cera

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Polecicie jakiś eyeliner w pisaku?
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 14:18   #1210
SandyClaws
Raczkowanie
 
Avatar SandyClaws
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 281
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Offtopując serialowo: Czy przypadkiem 2 dni temu nie wyszedł nowy sezon Orange is the new black?
__________________
Karasie jedzą gówno
SandyClaws jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 14:31   #1211
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Ja mam odwrotnie, lubię mieć ordung i jak przestaję kogoś oglądać, to szybko wyrzucam. Mówię nie zapychaczom .

Wayne chyba nigdy nie dawał najwięcej merytorycznych rad, jego makijaże są bardzo takiese, ale zawsze mi się wydawał fajny. Byłoby mi na rękę, jakby zmienił profil i nagrywał vlogi i jakieś lifestylowe rzeczy, myślę, ze słuchałabym go z przyjemnością.

Mam tak samo z Caroline Hirons. Totalnie mnie nie obchodzi, co ma do powiedzenia na temat kosmetyków, ale jej blogi to mój ulubiony poranny relaksator.
On mi się bardzo fajny wydawał na samym początku najbardziej, a później się przyzwyczaiłam i sprawdzam, co jakiś czas, najbardziej krzyczące tytuły nadal

Zobacz to ; https://www.youtube.com/user/alexree...son/discussion
Gdybym teraz gdzieś trafiła na jego film, pewnie bym nawet nie poznała, bo kompletnie nic nie pamiętam na jego temat, poza tym oczywistym, że był jak Gigi Gorgeous sprzed przemiany chyba.
I gdybym nie była taka opieszała w wywalaniu, nie przyszłoby mi nawet do głowy, że takie żale ludzie mogą wylewać LATA po odejściu jutubera.
Ja Caroline Hirons, poznałam przez KasięD ale też już ledwo oglądam.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że takie komentarze piszą osoby, którym w życiu się nie układa i wylewają wiadro pomyj na innych, aby chociaż trochę poczuć się lepiej.

Cudowne jest to, jak ten koleś patrzy na kobiety. Po co inteligencja kobiecie? Ma być ładna bez makijażu, to wystarczy.

A tak poza tym, to facet super dba o higienę, jeśli twarz myje dopiero rano Fuj...

No i tak, syfy robią się z braku higieny,a od makijażu psuje się cera

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Polecicie jakiś eyeliner w pisaku?
On chyba miał nieprzyjemność z taką dziewczyną i mu siadło na psychice za bardzo.
Czyli odezwa - Obywatelu nie p?$%&ol bez sensu ! Wiecznie żywa.
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 14:38   #1212
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez SandyClaws Pokaż wiadomość
Offtopując serialowo: Czy przypadkiem 2 dni temu nie wyszedł nowy sezon Orange is the new black?
Wyszedł Jestem w trakcie oglądania
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 14:39   #1213
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Widzialyscie dziewczyny wypowiedz pewnego chama pod zdjeciem metamorfozy Ewy? Coz jak macie niskie cisnienie to czytajcie

Hitowe wypowiedzi tego pana pierwsza
Krzysztof Rutkowski Dlatego nie ufam umalowanym kobietom. To jest przechujowe - nie mówię, że źle wyglądasz, tego Ci nie zabiorę - ale brzydka bez makijażu jesteś. I jak tu się umawiać z kobietami, bierzesz coś takiego po prawej a budzisz się przy czymś takim po lewej, potem tylko: "gdzie ja popełniłem błąd?"

i ostatniaPo dniu w pracy wpadłem zobaczyć co sie tutaj dzieje a tutaj dalej dyskusja. Dobra tępaki, które tak bardzo sie ciskają o chuj wie w sumie co. Tak jak ktoś napisał wyżej: MAKIJAŻ POWINIEN PODKREŚLAĆ URODĘ A NIE MASKOWAĆ BRZYDOTĘ. po drugie mam wy☠☠☠ane, czy według was jestem bucem, czy jestem sam, czy na cokolwiek nie wpadliście. Jesteście do ☠☠☠☠y jasnej matoły na portalu społecznościowym i mam prawo komentować co chce, gdzie chce i jak chce, dopóki nie jest to napisane w sposób chamski - czego przykładem jest pierwszy komentarz. Po trzecie, jeżeli według was nałożenie masy gowna na ryj a potem wyglądanie jak gowno jest lepsze niż dbanie o cerę, to sie ☠☠☠nijcie w te wasze puste łby. Nie wiem czy chciałybyście umówić sie z facetem, cud miód malina, idealna twarz, wy naturalna piękność (tylko odwracam sytuacje), idziecie z nim do łóżka a rano gościu idzie do łazienki, myje japsko a tutaj nerd z pryszczatym ryjem, bliznami po trądziku i chuj wie czym jeszcze. Fajnie wan? No chyba ☠☠☠☠a nie. Przez takie panienki jak tutaj w większości dostaje sie raka mózgu i oczu i zastanawia sie człowiek - a gdzie normalność a i nawet naturalność? Idealistycznie? Może. Ale wam media narzucają wygląd No i trzeba sie dostosować, bo jak nie, to zostaniecie same. Katastrofa z wami, ja nie wiem. Użycie mózgu czasem, No zastanówcie sie nawet ☠☠☠☠a sekundę - antybiotyki na zła cerę czy puder za milion polskich złotych i chuj, dalej (tak, niestety) wyglądasz jak gowno bez rysow twarzy - patrz zdjęcie wyżej. Nara popaprańcy.

Perelek jest oczywiscie wiecej. Warto dodac ze sam gosciu jak Enrique Iglesias nie wyglada.

Ja zycze temu chamu takiego wysypu tradziku zeby nic mu nie pomoglo. Smutno sie czyta takie wypowiedzi po pierwsze ze sa na tym swiecie takie chamy, a po drugie ze sa ludzie ktorzy mysla ze tradzik to jest wina zaniedbania.

Ale ma facet ból odwłoka.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 14:53   #1214
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Widzialyscie dziewczyny wypowiedz pewnego chama pod zdjeciem metamorfozy Ewy? Coz jak macie niskie cisnienie to czytajcie

Hitowe wypowiedzi tego pana pierwsza
Krzysztof Rutkowski Dlatego nie ufam umalowanym kobietom. To jest przechujowe - nie mówię, że źle wyglądasz, tego Ci nie zabiorę - ale brzydka bez makijażu jesteś. I jak tu się umawiać z kobietami, bierzesz coś takiego po prawej a budzisz się przy czymś takim po lewej, potem tylko: "gdzie ja popełniłem błąd?"

i ostatnia


Po dniu w pracy wpadłem zobaczyć co sie tutaj dzieje a tutaj dalej dyskusja. Dobra tępaki, które tak bardzo sie ciskają o chuj wie w sumie co. Tak jak ktoś napisał wyżej: MAKIJAŻ POWINIEN PODKREŚLAĆ URODĘ A NIE MASKOWAĆ BRZYDOTĘ. po drugie mam wy☠☠☠ane, czy według was jestem bucem, czy jestem sam, czy na cokolwiek nie wpadliście. Jesteście do ☠☠☠☠y jasnej matoły na portalu społecznościowym i mam prawo komentować co chce, gdzie chce i jak chce, dopóki nie jest to napisane w sposób chamski - czego przykładem jest pierwszy komentarz. Po trzecie, jeżeli według was nałożenie masy gowna na ryj a potem wyglądanie jak gowno jest lepsze niż dbanie o cerę, to sie ☠☠☠nijcie w te wasze puste łby. Nie wiem czy chciałybyście umówić sie z facetem, cud miód malina, idealna twarz, wy naturalna piękność (tylko odwracam sytuacje), idziecie z nim do łóżka a rano gościu idzie do łazienki, myje japsko a tutaj nerd z pryszczatym ryjem, bliznami po trądziku i chuj wie czym jeszcze. Fajnie wan? No chyba ☠☠☠☠a nie. Przez takie panienki jak tutaj w większości dostaje sie raka mózgu i oczu i zastanawia sie człowiek - a gdzie normalność a i nawet naturalność? Idealistycznie? Może. Ale wam media narzucają wygląd No i trzeba sie dostosować, bo jak nie, to zostaniecie same. Katastrofa z wami, ja nie wiem. Użycie mózgu czasem, No zastanówcie sie nawet ☠☠☠☠a sekundę - antybiotyki na zła cerę czy puder za milion polskich złotych i chuj, dalej (tak, niestety) wyglądasz jak gowno bez rysow twarzy - patrz zdjęcie wyżej. Nara popaprańcy.

Perelek jest oczywiscie wiecej. Warto dodac ze sam gosciu jak Enrique Iglesias nie wyglada.

Ja zycze temu chamu takiego wysypu tradziku zeby nic mu nie pomoglo. Smutno sie czyta takie wypowiedzi po pierwsze ze sa na tym swiecie takie chamy, a po drugie ze sa ludzie ktorzy mysla ze tradzik to jest wina zaniedbania.

Kobieta określana jako "coś takiego", super po prostu. Facet ma cudowne podejście do kobiet i chyba przewlekły ból zada.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 14:58   #1215
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

mango też mam jutubera, który nie nagrywa od lat a ja dalej czekam, że może zmieni zdanie .
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 15:19   #1216
Silene1310
Raczkowanie
 
Avatar Silene1310
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 112
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
mango też mam jutubera, który nie nagrywa od lat a ja dalej czekam, że może zmieni zdanie .
Damianero ?
Silene1310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 15:32   #1217
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Silene1310 Pokaż wiadomość
Damianero ?
Jego serio 20 rzeczy, które nie mówi się kobietom rządzi, do tej pory większość pamiętam xD
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 15:36   #1218
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Damianero wróć! <3<3<3
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 15:49   #1219
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Damianero ma wciąż przybywających nowych subskrybentów
Dobrze, że nie skasował filmów.
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 15:50   #1220
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Silene1310 Pokaż wiadomość
Damianero ?
Nie, taki totalnie niszowy amerykański jutuber, który miał takie strasznie moje poczucie humoru, sPnation. Obserwuję gościa na insta, ale ma tam głównie samo☠☠☠ki, gwiazdy pop i głupie obrazki.

Kto to Damianero?
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 15:57   #1221
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Oglądam carbonarę Bogusiów, największe lofki chyba za te pouczające szepty Bogu do Bartka
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 16:02   #1222
Silene1310
Raczkowanie
 
Avatar Silene1310
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 112
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość

Kto to Damianero?
Silene1310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 16:17   #1223
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Silene1310 Pokaż wiadomość
Fajny!
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 16:24   #1224
beznazwy2901
Raczkowanie
 
Avatar beznazwy2901
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 105
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Silene1310 Pokaż wiadomość
O ja! Pamiętam gościa! Wymiatał 😄
beznazwy2901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 16:24   #1225
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Oglądam carbonarę Bogusiów, największe lofki chyba za te pouczające szepty Bogu do Bartka
Jakby miala bat to by mu po plecach dawala
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 16:46   #1226
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Silene1310 Pokaż wiadomość
Kochałam jego reklamę chrabo. To był hit mojej młodości gimnazjalnej
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 17:01   #1227
azalyn
Raczkowanie
 
Avatar azalyn
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: zza granicy :-)
Wiadomości: 179
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Uwaga offtop!
Ostatnio się zbytnio nie udzielałam bo musiałam przetrwać wizytę rodziny męża (spokojnie, na szczęście nie teściowie). Dzisiaj ogarniam się, nadrabiam wątek, i właśnie przymierzyłam prezent od teściowej. Na początku myślałam że dostał mi się wybrakowany model ale z ciekawości sprawdziłam na stronie marki i rzeczywiście te aplikacje przy dekolcie miały być asymetryczne... jak dla mnie dziwnie to wygląda, ale może jestem uprzedzona Czy wy byście to nosiły?
__________________
Podejrzyj mnie na insta
azalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 17:03   #1228
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez azalyn Pokaż wiadomość
Uwaga offtop!
Ostatnio się zbytnio nie udzielałam bo musiałam przetrwać wizytę rodziny męża (spokojnie, na szczęście nie teściowie). Dzisiaj ogarniam się, nadrabiam wątek, i właśnie przymierzyłam prezent od teściowej. Na początku myślałam że dostał mi się wybrakowany model ale z ciekawości sprawdziłam na stronie marki i rzeczywiście te aplikacje przy dekolcie miały być asymetryczne... jak dla mnie dziwnie to wygląda, ale może jestem uprzedzona Czy wy byście to nosiły?
wg mnie to w ogole brzydkie jest
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 17:13   #1229
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

#womans
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1466352786087.jpg (65,5 KB, 409 załadowań)
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 17:31   #1230
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez azalyn Pokaż wiadomość
[COLOR="Silver"]Uwaga offtop!
Ostatnio się zbytnio nie udzielałam bo musiałam przetrwać wizytę rodziny męża (spokojnie, na szczęście nie teściowie). Dzisiaj ogarniam się, nadrabiam wątek, i właśnie przymierzyłam prezent od teściowej. Na początku myślałam że dostał mi się wybrakowany model ale z ciekawości sprawdziłam na stronie marki i rzeczywiście te aplikacje przy dekolcie miały być asymetryczne... jak dla mnie dziwnie to wygląda, ale może jestem uprzedzona Czy wy byście to nosiły?
http://sklep.bolero.com.pl/upload/im...za_800x800.jpg
Wolałabym nosić niż prasować
Mam koszulę jedną z podobnym szaleństwem i czasami zwyczajnie się na nią pojawia mi nastrój. Ja jednak mam gust plujący ludziom w twarz czasami

mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-01 14:03:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.