Never ending okres... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-25, 17:45   #1
doriss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 130

Never ending okres...


Witam. Od środy (18.06) zaczelam brac tabetki hormonalne Stediril 30. Normalnie okres trwal u mnie tak 4 dni plus tak 2 takiego plamienia. Obecnie mija juz tydzien a mi ciagle okres sie nie skonczyl. Czy to tak normalnie przy pierwszym okresie jak zazywam tabletki czy to juz jakas anomalia? Zaczynam sie juz po woli martwic dlaczego tak jest?
doriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 20:01   #2
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Never ending okres...

Ciągle jest mocny, czy teraz przypomina raczej plamienie? Jeśli plamienie, to nie martw się, ja tak miałam przy pierwszych tabletkach, wiele moich znajomych też, ale jeśli jest to mocne krwawienie, to ja poczekałabym dzień lub dwa i jeśli się nic nie zmieni, to do lekarza.
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 21:14   #3
czelsi
Raczkowanie
 
Avatar czelsi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 451
Dot.: Never ending okres...

Ja podczas pierwszego opakowania miałam okres cały czas. Właściwie to taki okres okres miałam mniej więcej przez połowę opakowania a potem taki troszkę inny, ciemnobrązowy.. było to na tyle intensywne, że używałam podpasek tak jak podczas okresu. Podczas drugiego opakowania nie miałam już nawet żadnych plamień, ale taka sytuacja może trwać do trzech opakowań. Także moim zdaniem nie ma powodu do zmartwień
czelsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 21:16   #4
doriss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 130
Dot.: Never ending okres...

to mnie uspokoiło... bo juz sie balam... no to juz nie ejst takie intensywne, ja uzywam wkladek, ale spoko... bo tak czekam na koniec jak zwykle i sie doczekac nie moglam ale jak nie tylko ja tak mam to spoko. Dzieki, ze mnie uspokoilyscie Pozdrawiam
doriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 15:52   #5
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: Never ending okres...

Cytat:
Napisane przez doriss Pokaż wiadomość
to mnie uspokoiło... bo juz sie balam... no to juz nie ejst takie intensywne, ja uzywam wkladek, ale spoko... bo tak czekam na koniec jak zwykle i sie doczekac nie moglam ale jak nie tylko ja tak mam to spoko. Dzieki, ze mnie uspokoilyscie Pozdrawiam

przez pierwsze trzy opakowania okres będzie Ci się regulował, bo dostarczasz organizmowi hormony 'z zewnątrz' nie martw się, moja siostra przez całe pierwsze opakowanie miała plamienie i to jest normalne, bo zaburzasz swoją gospodarkę hormonalną, która, się przez trzy opakowania powinna unormować nie ma się czym martwić, wszytko jest z tobą o.k
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.