czy to normalne by podczas depilacji woskiem odchodzily mi kawałki skóry? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-08, 07:50   #1
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Unhappy

czy to normalne by podczas depilacji woskiem odchodzily mi kawałki skóry? :(


Drogie wizażanki !! Mam pytanie... rok temu chodzilam od czasu do czasu na depilacje woskiem ,bikini i nóżki... Z bikini było wszystko ok ,ale jezeli chodzi o nogi...masakra !! po takiej depilacji ,jak wrocilam do domu , mialam kilka bialych plam na nogach... nie wiedzialam co to...ale po kilku depilacjach zorientowalam sie ze poprostu razem z wloskami kosmetyczka odrywala mi warstwe skory co wygladalo potwornie bo opalam sie w solarium czasami i takie biale plamy strasznie wygladaly...
Teraz nie chodze do kosmetyczki ,ale zbliza się lato i chcialabym przed wakacjami zrobic sobie depilacje nozek.. moze depilacja cukrowa jest łagodniejsza?
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 07:54   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: czy to normalne by podczas depilacji woskiem odchodzily mi kawałki skóry? :(

nie, to nienormalne. to błąd kosmetyczki.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 12:21   #3
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: czy to normalne by podczas depilacji woskiem odchodzily mi kawałki skóry? :(

Mi sie wydaje ze to calkiem normalne poniewaz podczas zrywania wosku automatycznie zrywasz rowniez zluszczajacy sie naskorek- u mnie na pracowni kosmetycznej kiedy dziewczyny byly wysmarwane samoopalaczem to podczas depilacji woskiem zawsze powstawaly takie plamy dlatego ja preferuje depilator
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 12:23   #4
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Dot.: czy to normalne by podczas depilacji woskiem odchodzily mi kawałki skóry? :(

a czy przy depilacji cukrowej jest tak samo ?
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 12:50   #5
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: czy to normalne by podczas depilacji woskiem odchodzily mi kawałki skóry? :(

Ja kilka razy depilowałam pasta cukrową i nigdy nic takiego mi się nie działo, więc może spróbuj
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 12:54   #6
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: czy to normalne by podczas depilacji woskiem odchodzily mi kawałki skóry? :(

Ja mam to samo po użyciu samoopalacza.
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 13:26   #7
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Post Dot.: czy to normalne by podczas depilacji woskiem odchodzily mi kawałki skóry? :(

Możesz przed depilacją na oczyszczoną skórę użyć talku - takiego jak do pielęgnacji małych dzieci Moja kosmetyczka tak robiła właśnie po to, żeby ochronić skórę - żeby wosk "przyklejał się" do włosków, a nie do naskórka. U mnie to działa - może warto spróbować?
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-09, 14:42   #8
mabo
Rozeznanie
 
Avatar mabo
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 557
Dot.: czy to normalne by podczas depilacji woskiem odchodzily mi kawałki skóry? :(



ciężko mi to sobie wyobrazić... regularnie chodzę "na wosk"
i nigdy nic podobnego mi się nie przytrafiło,

być może trafiłaś na niekompetentą osobę, a jeśli do tego masz wrażliwą skórę to już mamy przyczynę problemu

a jeszcze nawiązując do tego, że chodziłaś do solarium to jest ono niewskazane bezpośrednio przed jak i po depilacji woskiem, właściwie 'bezpośrednio' powinno się rozumieć jako 'dopóki skóra nie dojdzie do siebie'
mabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.