"Wyszczplenie" okrągłej buzi. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-06, 10:38   #1
Nicoll_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18

"Wyszczplenie" okrągłej buzi.


Witam. Od zawsze moim kompleksem jest posiadanie okrągłej buzi. Jestem zwolenniczką szczupłych i pociagłych twarzy a mi jak na złość trafiło sie, że odziedziczyłam kształt akurat pyzatej Teraz poszukuje sposobu by ta buzkę trochę wyszczuplić. Marze o dołeczkach w policzkach . Wiem, że można wykonać taka operacje plastyczną, że sie wycina jakiś płat z policzka ale póżniej buzia bardzo dlugo dochodzi do siebie i po paru latach w miare starzenia sie skóry może wyglądać bardzo nieefektywnie. Wiec tej opcji nawet nie wliczam. Koleżanka mi jeszcze mówiła iż istnieje taki zabieg polegający na włożeniu tak jak by "kości policzkowych" co robi twarz bardziej trójkątną a co za tym idzie smuklejszą. Operacja ta podobno nie wiarzę się póżniej z jakimś długim czasem oczekiwania na zejście opuchlizny lub z jakimiś wiekszmi powikłaniami. Ogólnie te informacje podaje tylko na zasadzie takiej, że "tak słyszałam" wiec dlatego piszę ten wątek bo bardzo chciała bym się dowiedzieć jak to jest naprawdę i czy moźe istnieją jeszcze jakieś inne metody wydobycia szczuplejszego kształtu twarzy i uzyskaniu moich wymarzonych dołeczków? Bardzo prosze o podpowiedzi.
Pozdrawiam
Nicoll_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 19:33   #2
Adrian55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
GG do Adrian55
Dot.: "Wyszczplenie" okrągłej buzi.

Dołączam się do pytania.
Wiem, że stosuje się także liposukcję policzków ( poprzez wycinanie nadmiaru torebek tłuszczowych z policzków ) - co daje podobno b. dobre efekty. Ale jest to zabieg nieco ryzykowny i w Polsce niewielu chirurgów sie tego podejmuje. Po konsultacjach z kiloma chirurgami wydaje mi się, że po prostu w naszym kraju specjaliści nie mają w tym zakresie dużego doświadczenia.
Za to w Stanach np. zabiegi te zdobywają coraz większą popularnoś - zarówno wśród kobiet jakl i mężczyzn.
Słyszałem jeszcze o czymś takim jak podwiązywanie policzków, ale zupełnie nie wiem na czym to polega.
Gdyby któryś z czytelników mógł wyjaśnić jakiego typu jest to zabieg i ewentualnie kto je wykonuje - byłbym b. wdzięczny za odpowiedź.
Adrian
Adrian55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 20:36   #3
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: "Wyszczplenie" okrągłej buzi.

Cytat:
Napisane przez Nicoll_ Pokaż wiadomość
Witam. Od zawsze moim kompleksem jest posiadanie okrągłej buzi. Jestem zwolenniczką szczupłych i pociagłych twarzy a mi jak na złość trafiło sie, że odziedziczyłam kształt akurat pyzatej Teraz poszukuje sposobu by ta buzkę trochę wyszczuplić. Marze o dołeczkach w policzkach . Wiem, że można wykonać taka operacje plastyczną, że sie wycina jakiś płat z policzka ale póżniej buzia bardzo dlugo dochodzi do siebie i po paru latach w miare starzenia sie skóry może wyglądać bardzo nieefektywnie. Wiec tej opcji nawet nie wliczam. Koleżanka mi jeszcze mówiła iż istnieje taki zabieg polegający na włożeniu tak jak by "kości policzkowych" co robi twarz bardziej trójkątną a co za tym idzie smuklejszą. Operacja ta podobno nie wiarzę się póżniej z jakimś długim czasem oczekiwania na zejście opuchlizny lub z jakimiś wiekszmi powikłaniami. Ogólnie te informacje podaje tylko na zasadzie takiej, że "tak słyszałam" wiec dlatego piszę ten wątek bo bardzo chciała bym się dowiedzieć jak to jest naprawdę i czy moźe istnieją jeszcze jakieś inne metody wydobycia szczuplejszego kształtu twarzy i uzyskaniu moich wymarzonych dołeczków? Bardzo prosze o podpowiedzi.
Pozdrawiam

z tymi "koscmi policzkowymi" to chyba chodzi o implanty, ale nie znam szczegolow jak sie goi i ile kosztuje ;]
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 20:49   #4
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: "Wyszczplenie" okrągłej buzi.

Własny tłuszcz wstrzyknięty w kości policzkowe z upływem czasu wchłania się,a implanty to jakby nie patrzeć ciało obce i powikłania,zakażenie bądź nietolerancja materiału może wyjść na światło dzienne nawet po kilku latach.
Najbezpieczniejszą metodą jest lipoliza,która polega na wstrzyknięciu substancji pochodzącej z soi,która rozbija cząsteczki tłuszczu,niekiedy wystarcza już jeden zabieg,żeby zauważyć znaczną poprawę.
Jednak przy bardzo specyficznym kształcie twarzy ani implanty ani wyszczuplenie policzków mogą nie dać efektu,o jakim się marzy.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.