Z br±zu na rudy - w±tek zbiorczy - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-12-11, 09:26   #391
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

jesli mogê wtr±cic swoje trzy gorosze to... powiem Ci ¿e Jamajka007 po metamorfozie prosimy o foto Myslê,¿e niemasz co obawiaæ siê ciemnymi brwiami jestem w podobnej sytuacji i niewydaje mi siê ¿eby gryzlo sie to jakos a odnosnie wlosów to polecam jednak czerwona miedz mam tak samo jak Ty sredni braz i okazje by wyprobowac obie te farby o ktorych piszesz i jednak czerwona miedz uwa¿am ¿e jest ³adniejsza a wiadomo ¿e czerwienie,rude szybko sie wyp³ukuja wiêc czerwony szybko sie spierze i zostanie rudy mi osobiscie podoba sie ten kolorek bo tamten to bez wyrazu i farbowa³am nim na rozjasnione wiec niewiem czy chyci na braz...
jesli sie wachasz moge wrzucic foto z miedzia i brwiami..
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-13, 00:20   #392
miets
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6
Unhappy Pomocy-chcê mieæ rude w³osy

Witam
Zafarbowa³am dzisiaj w³osy Palette Intensive COLOR CREME w odcieniu z³ota czekolada WN5. Proszê napisaæ co mam zrobiæ ¿eby moje w³osy uzyska³y kolor rudy. Dodam, ¿e mam piegi i kolor rudy idealnie pasowa³by do mnie.Obecny kolor nie pasuje do mojej karnacji. Jest stanowczo za ciemny. Proszê o pomoc. Pozdrawiam - Dorota
miets jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-13, 13:23   #393
miets
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Poka¿ wiadomo¶æ
o a mnie ponioslo dzisiaj i uzylam rozjasniacza..wiem wiem glupie to bylo.. rozjasiacz z garniera a na to farby jasny mahon i wyszlo tak o

Candy Killer a ile trzymala¶ na w³osach rozja¶niacz??
Ja teraz mam na w³osach z³ocist± czekoladê ale wysz³a do¶æ ciemno a marzy mi siê taki rudy kolorek jak twój.
Czekam na wiadomo¶æ

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

[QUOTE=Smoczyca108;1582752 8]Hej
xxxxxxxxxxxxxxxxxx


Ale ja muszê co¶ z tym zrobiæ do jutra

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-12-13 o 19:38 Powód: edytowane przez moderatora/usuniecie postu edytowanej z reklamä.
miets jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-13, 19:59   #394
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 884
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Dziewczyny jaki to kolor w³osów ? Za kilka dni idê do fryzjera aby z moich ciemno br±zowych w³osów wyczarowa³ taki kolor, ale nie mam pojêcia jak mu to wyt³umaczyæ, jak mo¿ecie to okre¶lcie ten kolor

Edytowane przez patycek
Czas edycji: 2009-12-13 o 20:01
patycek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-13, 20:19   #395
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piek³em
Wiadomo¶ci: 5 564
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Na kolorach siê nie znam ale fryzjer powinien pokazaæ Ci jaki¶ wzornik kolorów
__________________

"Ka¿dy pope³nia g³upstwa, kiedy jest nieszczê¶liwy.."



Jamajka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-14, 21:18   #396
efffunia16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ¦widnica
Wiadomo¶ci: 32
GG do efffunia16
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

ponawiam moja prosbe o help jak zmienic moj ciemny braz w cos ala rudy?( wlosy farbowalam 2 tyg. temu szamponetka palett..) konieczne jest rozjasnianie?
efffunia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-15, 08:38   #397
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

efffunia16 no wydaje mi siê ¿e jednak rozjasniacz Ciê ratuje po³ó¿ na jakies 10 minut i juz niezniszczy to a¿ tak wlosów potem regeneracja i bedzie ok
szamponetka a moze szampon oczyszczaj±cy i mycie mycie mycie hm
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 09:17   #398
efffunia16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ¦widnica
Wiadomo¶ci: 32
GG do efffunia16
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

sproboje.. ale mam obawy co do rozjasniania,po swoich przygodach z kolorami..ale jak to sie mowi NIE RYZYKUJESZ ,NIE MASZ
efffunia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-15, 23:45   #399
klaudia257
Przyczajenie
 
Avatar klaudia257
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Pisa³am w innym temacie ale nie wiele siê tam dowiedzia³am. Piszê wiêc tu. ;p Otó¿ lubiê zmieniaæ kolory w³osów. ;p Teraz strasznie nakrêci³am siê na jasny rudy/miedziany. Wiêc, jak± farbe polecacie? Rozja¶niæ je najpierw czy i¶æ na dekoloryzacjê? Uwa¿acie, ¿e taki kolor bêdzie mi wogóle pasowa³? Zdjêcie kiepskiej jako¶ci ale aparat zepsuty, a to jest najbardziej aktualne zdjêcie jakie posiadam. Pozdrawiam
__________________
I nie mogê my¶leæ o nikim innym. ! ;*
klaudia257 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-16, 10:27   #400
efffunia16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ¦widnica
Wiadomo¶ci: 32
GG do efffunia16
Wink Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

klaudia257- no masz chyba ten sam problem co ja..:/ ja tez napalilam sie na jasny rudy,ale na naszych ciemnych wlosach raczej bez rozjasniania sie nie obedzie..dawniej nawet na naturalnych kolorze probowalam miedziana czerwienia z garniera ale wyszly czerwone wlosy..takze niestety trzeba rozjasnic wloski:P a co do tego czy pasuje czy nie.. jesli ty bedziesz sie dobrze czula w takim kolorze to czemu nie sprobowac
efffunia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-16, 10:38   #401
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez klaudia257 Poka¿ wiadomo¶æ
Pisa³am w innym temacie ale nie wiele siê tam dowiedzia³am. Piszê wiêc tu. ;p Otó¿ lubiê zmieniaæ kolory w³osów. ;p Teraz strasznie nakrêci³am siê na jasny rudy/miedziany. Wiêc, jak± farbe polecacie? Rozja¶niæ je najpierw czy i¶æ na dekoloryzacjê? Uwa¿acie, ¿e taki kolor bêdzie mi wogóle pasowa³? Zdjêcie kiepskiej jako¶ci ale aparat zepsuty, a to jest najbardziej aktualne zdjêcie jakie posiadam. Pozdrawiam
dekoloryzacja...
karojen24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 21:55   #402
klaudia257
Przyczajenie
 
Avatar klaudia257
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Bylam dzis u fryzjerki to mi powiedziala, ze nic sie nie da zrobic bo odrosty wyjda innego koloru o.O
__________________
I nie mogê my¶leæ o nikim innym. ! ;*
klaudia257 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-17, 09:09   #403
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez klaudia257 Poka¿ wiadomo¶æ
Bylam dzis u fryzjerki to mi powiedziala, ze nic sie nie da zrobic bo odrosty wyjda innego koloru o.O
dziwne, bo po koloryzacji z reguly kladzie sie farbe, wiec odpowiednie dobranie stezen utleniaczy powinno wyrownac roznice miedzy odrostem a reszta. Moze nie chcialo jej sie w to bawic...nie wiem, jak ci bardzo zalezy to zasiegnij rady kilku fryzjerow
karojen24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-17, 09:59   #404
klaudia257
Przyczajenie
 
Avatar klaudia257
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

no, chyba dzis sie przejde gdzies, zobacze co kto powie
__________________
I nie mogê my¶leæ o nikim innym. ! ;*
klaudia257 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-19, 08:53   #405
banditah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Czyta³am Wasz± dyskusjê na ten temat ju¿ d³u¿szy czas, zastanawia³am siê nad wszystkimi proponowanymi opcjami- kupi³am nawet dekoloryzator jednak ostatecznie uzna³am, ¿e nie chcê fundowaæ w³osom a¿ takiego szoku. Dotychczas moje br±zowe w³osy farbowa³am L'orealami- mango, intensywna mied¼ i inne rudo¶ci, ale nie dawa³y one spodziewanego efektu. Wczoraj zdecydowa³am siê na P³omiennego Feniksa Palette i powiem szczerze, ¿e efekt podoba mi siê du¿o bardziej ni¿ po L'orealu! Mo¿e nie jest to intensywna pomarañczowa rudo¶æ, ale kolor jest bli¿szy marchewce ni¿ poprzednie- co najwa¿niejsze, nie wygl±da sztucznie. My¶lê ¿e po paru myciach, gdy siê sp³ucze, bêdzie jeszcze lepiej
banditah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-19, 19:31   #406
najdosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cze¶æ wszystkim od dawna czytam wasze forum i coraz bardziej sie zastanawiam nad kolorem rudym tylko boje sie bardzo czy bedzie mi pasowa³ i tym jak go mogê zrobic. pomó¿cie

Edytowane przez najdosia
Czas edycji: 2009-12-19 o 22:45
najdosia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-20, 08:34   #407
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez efffunia16 Poka¿ wiadomo¶æ
sproboje.. ale mam obawy co do rozjasniania,po swoich przygodach z kolorami..ale jak to sie mowi NIE RYZYKUJESZ ,NIE MASZ
i racja zreszta mysle ¿e rozjasniacz na pare minut nie zdzia³a wiele zlego piszesz ¿e mia³as czerwona miedz mam ten kolorem i owszem napoczatku czerwony jest troszke ale potem fajnie p³owieje -merchewusia i co jak tam poszla przemianka

najdosia moze wrzuc swoje foto napewno dziewczyny poradza doradza i okresla na swoje oczko czy przypasuje Ci napisz prosze jaki masz kolorek swoj i jaki chcesz odcien rudego
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...

Edytowane przez Jessiczka
Czas edycji: 2009-12-20 o 08:36
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-20, 09:22   #408
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/ca³y ¶wiat
Wiadomo¶ci: 1 267
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Hej Dziewczyny, teraz czas na to, aby i ja zawita³a do w±tku

Najpierw mo¿e opiszê sw± historiê - jakie¶ 1,5 miesi±ca temu by³am u fryzjera, co to niby genialny jest. Poprosi³am go o nastêpuj±ce rzeczy: rudy kolor, jak najbardziej naturalny, krótsze w³osy, aby mnie nie kusi³o wi±zanie ich w kitka i grzywkê. Dosta³am natomiast: prawie czarne!!!, minimalnie skrócone [podciête koñcówki], bez grzywki...za to ponakrêcane tak ¿e wysz³y loki na parê chwil [moje w³osy nie s± podatne na takie rzeczy]. Wysz³am tak wkurzona, ¿e nawet nie wpad³am na to, aby reklamowaæ. I teraz siê ju¿ tylko w¶ciekam.
Kolor jest beznadziejny i sprany:/, nie mam grzywki a mam mega wysokie czo³o i noszê kitka, bo w³osy maj± kiepsk± d³ugo¶æ, s± nierówne itp.

Przegl±dam forum w poszukiwaniu dobrego fryzjera w Gdyni, ale do Was Wiza¿anki te¿ mam parê pytañ.

Moje w³osy s± raczej delikatne, ³atwo spowodowaæ ¿e wypadaj±, ale...nie wytrzymam w tym kolorze d³u¿ej. Chcê byæ ruda.
Co zrobiæ? Co najmniej zniszczy mi w³osy? Lepiej i¶æ do fryzjera czy rozja¶niæ w³osy samemu? I czym?
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-20, 13:11   #409
najdosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Przesy³am zdjecie i mam nadzieje ze pomozecie czy pasowa³ by mi rudy i jaki kolor i oczywi¶cie jak go zrobic. pozdrawiam
najdosia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 10:37   #410
efffunia16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ¦widnica
Wiadomo¶ci: 32
GG do efffunia16
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

ehhh..moja fryzjerka odradzila mi rozjasnianie.. stwierdzila ze to bez sensu,gdyz czerwien szybko sie wyplukuje,i potem mi zostana zolte wlosy..nie wiem co robic...
efffunia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-21, 19:31   #411
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez efffunia16 Poka¿ wiadomo¶æ
ehhh..moja fryzjerka odradzila mi rozjasnianie.. stwierdzila ze to bez sensu,gdyz czerwien szybko sie wyplukuje,i potem mi zostana zolte wlosy..nie wiem co robic...
no to jak uwa¿asz ale jakim innym sposobem dojrzesz do rudego to niewiem wiec albo chcesz swoje tzn te co masz albo ryzyk fizyk wiesz wiadomo ¿e po rozjasnionych farba szybciej sie wyp³ukuje tak jak i czerwien blaknie no ale dwa razy farbniesz szybciej i kolor sie przytrzyma na d³uzej... wiem to z mojego doswiadczenia

Veris no to niezle Ci spapra³a jejku i temu nielubie fryzjerów grr i co teraz? idziesz do innego po inna fryzure -moze idz z fotk± to zrobia podobnie do tego jaka chcesz
wiec jesli nie reklamacja to moze niewiem w jakiej to postaci jest chyba zelu nazywa sie cos na E elgon hmm sciaga kolor i potem farbowanie na rudy chyba ¿e Twoj naturalny to ciemny...
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-21, 21:58   #412
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Wink Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Dzi¶ poszed³ w ruch rozja¶niacz z Joanny .W³osy w kolorze burgundu wcale mi sie nie spodoba³y i rozja¶ni³am je do rudego.Do tego jeszcze kilka ja¶niejszych pasemek i wysz³y git
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-22, 07:44   #413
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzi¶ poszed³ w ruch rozja¶niacz z Joanny .W³osy w kolorze burgundu wcale mi sie nie spodoba³y i rozja¶ni³am je do rudego.Do tego jeszcze kilka ja¶niejszych pasemek i wysz³y git
a moze by tak foto hmm z chêcia ogladne wszelakie rudo¶ci

ja wczoraj farbne³am czerwona miedzia jak zwykle i powiem Wam ¿e wyszlo mi inaczej ni¿ zwykle jakis taki dziwny ciemny grr wiêc komukolwiek doradza³am Jamajka007 ten kolor prosze przemyslec zeby niebylo na mnie bo sama jestem zasmucona tym faktem
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-22, 13:53   #414
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piek³em
Wiadomo¶ci: 5 564
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Jamajka siê rozmysli³a....

Szkoda mi rozja¶niaæ teraz w³osy, jak patrzê co sie z nimi dzieje przez te czapki, kaloryfery... Jeszcze 2-3 tygodnie temu by³y takie ³adne, zdrowe, a teraz wygladaj± strasznie [nie u¿ywam suszarki, prostownicy, lokówki etc. od do¶æ d³ugiego czasu] ;(
__________________

"Ka¿dy pope³nia g³upstwa, kiedy jest nieszczê¶liwy.."



Jamajka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-23, 08:21   #415
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Poka¿ wiadomo¶æ
Jamajka siê rozmysli³a....

Szkoda mi rozja¶niaæ teraz w³osy, jak patrzê co sie z nimi dzieje przez te czapki, kaloryfery... Jeszcze 2-3 tygodnie temu by³y takie ³adne, zdrowe, a teraz wygladaj± strasznie [nie u¿ywam suszarki, prostownicy, lokówki etc. od do¶æ d³ugiego czasu] ;(
strasznie mówisz hmm i bez u¿ywania tych dobrodziejstw dla w³osów- niewierze ooch to niechcia³abys widziec moich tzn ogólnie niesa zle nawil¿one jakos wygl±daja ale wiadomo pogoda suche powietrze robia swoje.. ja w³asnie podczytuje o nawi³¿aniu ich bo sie zapewne przyda ech te koñcówki
a Ty Jamajko no cóz mo¿e kiedys sie skusisz a jak nie to pozostaje moze new fryzura dla odmiany... albo pozostanie przy swoich
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-23, 10:07   #416
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piek³em
Wiadomo¶ci: 5 564
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Kiedy¶ siê skuszê - jak skoñczy siê okres noszenia czapek i uda mi siê jako¶ przywróciæ do zycia moje w³osy... Wiem, ¿e na ich kondycjê wp³ywa te¿ dieta, ale z tym u mnie bêdzie ciê¿ko

A fryzurkê niedawno zmieni³am i wcale nie jestem zadowolona... Podcie³am suche koñcówki, my¶la³am, ¿e wtedy w³osy bêd± sie bardziej krêciæ.... a one siê wyprostowa³y
__________________

"Ka¿dy pope³nia g³upstwa, kiedy jest nieszczê¶liwy.."



Jamajka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-23, 19:03   #417
xbabydoll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Hejooo,tez mam ciemne wlosy a chcialabym miec rude. Dzisiaj kupilam dekolorant z loreala i farbe w rudawym odcieniu.zobaczymy co wyjdzie..
xbabydoll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-24, 10:43   #418
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Wink Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam a oto i moje w³osy....By³y ciemne po farbie Wellaton-burgund.Na³o¿y³am rozja¶niacz z Joanny na 15 minut a potem zrobi³am kilka ja¶niejszych pasemek przez czepek.w³osy hmmm nie ucierpia³y a mam bardzo cienkie i delikatne od zawsze.Stosujê teraz Wax co 3 dni i jestem zadowolona.Na pewno jaki¶ czas ponoszê rudy ale ju¿ nie wracam do ciemnych
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-24, 11:42   #419
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 099
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

nusia2605 ¶liczny kolorek Ci wyszed³ a¿ chcia³oby siê wróciæ do rudego
kiika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-24, 12:14   #420
efffunia16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ¦widnica
Wiadomo¶ci: 32
GG do efffunia16
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

udalo sie wreszcie mam wymarzone wloski:P moja fryzjerka rozjasnila mi poszczegolne pasemka,a potem na calosc nalozyla OWOC GRANATU...i powiem wam ze takiego efektu sie nie spodziewalam
efffunia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.