Z br±zu na rudy - w±tek zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-09-19, 17:39   #631
whisperxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 1
Z br±zu na rude

mam pytanie.. czy je¶li zrobie na wlosach dekloryzacje to jesli wlosy nie beda zniszczeone za ile moge nalozyc wybrany kolor ?
whisperxd jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-19, 17:57   #632
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Z br±zu na rude

po dekoloryzacji w³osy bêd± zniszczone
farbê mo¿na na³o¿yæ od razu ju¿ po wysuszeniu w³osów
gdy¿ wnioskuje ¿e chcesz pofarbowaæ na rudy?

wg mnie nawet dekoloryzacja nie jest potrzebna
poka¿ zdjêcia swoich w³osów bêdzie ³atwiej
__________________
wymianka styczeñ
WeWlasnejOsobie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-20, 06:00   #633
gingerbabe
Raczkowanie
 
Avatar gingerbabe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: Z br±zu na rude

Ja w styczniu zrobi³am dekoloryzacjê w³osów czarnych i przefarbowa³am siê na rude.
W³osy mi siê zniszczy³y i kolor rudy przez pierwsze 3 miesi±ce bardzo siê spiera³ dopiero teraz obciê³am w³osy(zapuszcza³am na wesele)
W³oski s± nareszcie zdrowe i l¶ni±ce.
Dodam,¿e ogólnie rudy szybko siê wyp³ukuje ale mi to ju¿ nie przeszkadza
gingerbabe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-20, 17:59   #634
Ellie91
Przyczajenie
 
Avatar Ellie91
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 6
Angry Z czarnego na rudy???

Witam
Mój naturalny kolor w³osów to mysi blond. Nie odpowiada³ mi zupe³nie wiêc farbowa³am w³osy przez rok na ciemny br±z, lecz ze wzglêdu na szybkie wymywanie koloru i nak³adanie br±zu znów na ca³y porost postanowi³am przyciemniæ w³osy do czerni, poniewa¿ nie wyp³ukuje siê i mog³am farbowaæ jedynie odrosty. Przyznam, ¿e ³adnie wygl±dam w tym kolorze lecz znudzi³o mi siê . Min±³ rok od tego momentu i chcia³abym teraz rudy kolor. Aha... jeszcze w maju mia³am robione karmelowe/rude refleksy a 3 tyg temu po³o¿y³am br±z na ca³y porost co sprawi³o, ¿e moje w³osy s± troche ja¶niejsze (zamalowa³am jasne pasma oraz ogólnie nie s± ju¿ takie g³êboko czarne lecz wpadaj±ce w br±z). Ale jest problem. Moje w³osy s± cieniutkie. Dekoloryzacja nie wchodzi w grê. My¶la³am raczej o k±pieli rozja¶niaj±cej ale bojê siê o te w³osy :/ Nie chcê ognistego rudego lecz ciemny rudy. Ehh... nie wiem co zrobiæ...
Ellie91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-21, 14:36   #635
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 1 204
Dot.: Z czarnego na rudy???

Polecam hennê. Mi po ciemnym bronzie Khadi zrobi³ siê lekko zrudzia³y, ³adny br±z. Mo¿esz tez u¿ywac Timotei henna, tylko ¿e rudawe refleksy widac po zu¿yciu ca³ego szamponu.
Lady Guidette jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-28, 17:20   #636
Kicia177717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 43
Wink Moja metamorfoza. Z czarnego do rudego.

Oto mój trud jaki przesz³am schodz±c z czarnych w³osów do rudego. Nie by³o ³atwo. Mój naturalny to taki mysi br±z. Pierwsze zdjêcie to czarny farbowany. Drugie i trzecie zdjêcie to efekty pierwszej wizyty u fryzjera. Wysz³o kiepsko. Przesz³am rozja¶nianie , góra by³a du¿o ja¶niejsza od koñcówek. Fryzjerka siê nie popisa³a :/ Pochodzi³am w takich w³osach miesi±c ¿eby siê troszkê zregenerowa³y i sama ¶ci±gnê³am sobie kolor z koñców. Zaraz po ¶ci±gniêciu po³o¿y³am farbê Joanny Jesienny Li¶æ ( zdjêcie 4) Efekt zadowalaj±cy i w³osy w miarê dobrej kondycji. Jednak to nie by³ jeszcze ten wymarzony kolor. Na³o¿y³am farbê Schwarzkopf Natural & Easy ¦redni miedziany blond. ( zdjêcie 5 ). Ostatnie zdjêcie to L'Oreal Feria Preference Pure Paprika. I to jest to do czego d±¿y³am Zajê³o mi to 4 miesi±ce.
Kicia177717 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-13, 19:16   #637
xkizia18x
Raczkowanie
 
Avatar xkizia18x
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: trn
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Moja metamorfoza. Z czarnego do rudego.

kicia - jaki masz koloroczu?

tez planuje sie zrobic ruda z ciemnego brazu. mam niebieskie oczy,jasna cere z problemami. myslicie ze bedzie pasowalo?
__________________
Jestem tak podekscytowany, ¿e chyba umyje dzisiaj wszystkie zêby.
Woody Allen





http://www.suwaczek.pl/cache/aab5e4ebca.png
xkizia18x jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 20:17   #638
ktosia1
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 2 684
GG do ktosia1
Dot.: Moja metamorfoza. Z czarnego do rudego.

Cytat:
Napisane przez xkizia18x Poka¿ wiadomo¶æ
kicia - jaki masz koloroczu?

tez planuje sie zrobic ruda z ciemnego brazu. mam niebieskie oczy,jasna cere z problemami. myslicie ze bedzie pasowalo?
Uwa¿am ¿e kolor rudy pasuje do wszystkich osób tylko w odpowiednio dobranej tonacji

Najlepiej by by³o gdyby¶ wstawi³a zdjêcie i nawet mog³abym Ci zrobiæ parê symulacji co do odcieni Rudego na twoich w³osach.
__________________
YOU CAN FIND ME:
https://www.facebook.com/pages/-Basi...33015660234674



"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-15, 15:12   #639
Kicia177717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Moja metamorfoza. Z czarnego do rudego.

Mam niebieskie oczy, jasn± karnacjê sk³onn± do wyprysków. I ka¿dy chwali maj± zmianê
Kicia177717 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-16, 10:54   #640
xkizia18x
Raczkowanie
 
Avatar xkizia18x
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: trn
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

prosze. moje zdjecie szkolne
__________________
Jestem tak podekscytowany, ¿e chyba umyje dzisiaj wszystkie zêby.
Woody Allen





http://www.suwaczek.pl/cache/aab5e4ebca.png
xkizia18x jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-17, 19:17   #641
ktosia1
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 2 684
GG do ktosia1
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez xkizia18x Poka¿ wiadomo¶æ
prosze. moje zdjecie szkolne
Ajææææ szkoda ¿e nie za³±czy³a¶ wiekszego
__________________
YOU CAN FIND ME:
https://www.facebook.com/pages/-Basi...33015660234674



"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 12:17   #642
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Mnie siê chyba najbardziej podoba na pierwszym zdjêciu. Wydaje mi siê ¿e najbardziej pasuje
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-05, 15:23   #643
nakedtrue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam dziewczyny. Te¿ mi siê zamarzy³ rudy, taki jak na 1 zdjêciu. Aktualnie mam na g³owie dwa odcienie br±zu- jasny u nasady i taki powiedzmy sredni przy koñcach, ró¿nica nie jest jakos bardzo widoczna i przejscie jest p³ynne, tak sie zastanawiam:
1. Czy mo¿na w takim dwukolorowym stanie farbowac wlosy na inny kolor
2. Jak± farbê kupiæ by uzyskaæ odciweñ zbli¿ony, b±d¼ troche ciemniejszy do tego na zdjêciu.
Zaznaczam,ze naturalne wlosy ³atwo ³api± kolor, boje sie troche tego ciemniejszego na koncach, bo to b.sprane resztki po farbie ciemnobr±zowej ;/Pomó¿ciee

Edytowane przez nakedtrue
Czas edycji: 2010-11-06 o 20:50
nakedtrue jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-02, 16:17   #644
kaja0604
Raczkowanie
 
Avatar kaja0604
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Przej¶cie z br±zu w rudy

Witam Jestem tu po raz pierwszy.Mam w³osy ciemny braz farbowane ostatnio 3 miesiace temu,nie sa w najlepszej kondycji(³amia sie)ale walcze z tym ostro Ostatnio chce zmienic kolor w³osów na rudy taki jak w za³aczniku.Doradzcie mi czy bedzi mi pasowa³ i czy da rade uzyskac taki kolor ???Sprawdza³am swoj typ urody wychodzi ze jestem pania jesienia wiec teoretycznie powinien pasowac..
ps.moje zdjecie nie najlepsze,ale chodzi o kolor wiec..
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG0406.jpg (126,5 KB, 134 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg eb_500x640.jpg (34,8 KB, 84 za³adowañ)

Edytowane przez kaja0604
Czas edycji: 2011-01-02 o 16:46
kaja0604 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-04, 18:22   #645
snuppi1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: z br±zu na rudy - poradzcie proszê !

Cytat:
Napisane przez Lovisa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê zrobilam z ciemnego br±zu na rudo sama Ju¿ którys raz z kolei, bo lubiê te "powroty". Wysz³o ok, jestem zadowolona, mo¿e to ju¿ kwestia wprawy ¯ycze powodzenia, koniecznie wklej zdjêcia
Prosze powiedz jak to zrobilas.
Ja w³asnie dzisiaj przeprowadzilam podobny zabieg na moich wlosach, ale efekt jest nie do konca zamierzony. Wcze¶niej mialam ciemny czerwony. Nalozylam rozjasniacz, rozjasnilam do pomaranczowego, po czym nalozylam farbe Loreal Intensywny Miedziany Kasztan, jednak wyszedl typowy rudy.

Czy jesli teraz ponownie naloze ten sam odcien to uda mi sie uzyskac taki kolor jak na opakowaniu??

PROSZE POMOZCIE!! nie moge patrzec w lustro.
snuppi1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-05, 14:47   #646
kaja0604
Raczkowanie
 
Avatar kaja0604
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: z br±zu na rudy - poradzcie proszê !

hej dziewczyny,ja dzis by³am u fryzjerki ale nie odwarzy³a sie i odradzi³a mi tak drastyczne przejscie z ciemnego na moj wymarzony rudy,poniewaz w³osy mam w nienajlepszej kondycji a po dekolaryzacji i farbowaniu mozliwe ze bym wlosy straci³a,takze zostaje czarnula Pozdrawiam i powodzenia w farbowaniu
kaja0604 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-12, 16:24   #647
monikus534
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cze¶æ dziewczyny
Ja równie¿ chcia³abym przej¶æ z obecnego koloru na ciemny rudy
Ale czy bêdzie mi pasowa³? proszê o pomoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg dodajjjjjjj.jpg (153,0 KB, 88 za³adowañ)
monikus534 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-15, 00:55   #648
fifi3216
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...



Czy da sie przefarbowaæ w³osy z ciemno br±zowych na rudy bez u¿ywania rozzja¶niaczy itp. ? Jak tak jakiej firmy farb± ?

Link do takiego koloru w³osów jaki chce uzyskaæ : http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...ed=0CC4Q9QEwAg
fifi3216 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-15, 19:13   #649
Azaya
Raczkowanie
 
Avatar Azaya
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Six Feet Under :)
Wiadomo¶ci: 120
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam.

Rudy chodzi za mn± od dawna, a teraz chodzi jeszcze bardziej

Mam nigdy nie farbowane w³osy w kolorze ciemnego br±zu (czasem wydaje siê ciemny, czasem ja¶niejszy, ale chyba pod ciemny br±z zawsze to podchodzi).

Jaki jest najmniej "bolesny", najmniej szkodliwy i mo¿e nie a¿ tak bardzo trwa³y sposób na przej¶cie?

Tym bardziej, ¿e mam problem z brwiami. Znaczy problem to nie jest, ale s± do¶æ grube i bardzo ciemne, i nie wiem, czy rude w³osy pasowa³yby do nich (http://1.bp.blogspot.com/_jcDGj637zV...600/Simone.jpg - taka konkretnie rudo¶æ).
Sprawienie, by brwi sta³y siê cieñsze, nie wchodzi w grê, bo podobno s± ³adne
Azaya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-16, 10:00   #650
ego_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kuj.-pom.
Wiadomo¶ci: 8
GG do ego_
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

fifi3216, nie znam takiej farby, która rozja¶ni³aby Ci w³osy - bo w³a¶nie to jest konieczne, kiedy chcesz uzyskaæ kolor ja¶niejszy od naturalnego. A zapewniam, ¿e gdyby taka istnia³a, u¿ywa³abym jej

Azaya, w³a¶ciwie - jak wy¿ej. Jedyna droga to rozja¶niacz + farba.
A brwiami siê nie przejmuj, moje te¿ s± do¶æ wyraziste (ciemne i zdecydowanie nie wygl±daj± jak kreseczki, bo to wygl±da tanio ), niektórym siê to nie podoba, inni nie zwracaj± uwagi, ale przecie¿ nikt nie bêdzie sobie rozja¶nia³ i farbowa³ brwi, prawda?

U mnie wygl±da to tak jak na zdjêciu - sama zdecyduj, czy "odrzucaj±co".
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (89,1 KB, 147 za³adowañ)
__________________
Meine Ruh ist hin,
Mein Herz ist schwer,
Ich finde sie nimmer,
Und nimmermehr.

Goethe, Faust
ego_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-16, 12:07   #651
sylwia620
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 2
Post mam czarne w³osy a chce miec rude co mam zrobic ?

Cze¶æ Dziewczyny

Moim marzeniem sa RUDE W£OSY !!
a niestety mam ciemny braz (dokladnie farbowalam palona kawa z joanny)
jeszcze 2 miesiace temu mialam czarne wlosy rowniez farbowane, rozjasnilam je aby ofarbowac na rudy kolor, ale niestety wygladalam jak idz i nie wracaj... odrosty mialam bialutkie polowe wlosow ruchych a koncowki ciemny braz, polecialam do skelpu po palona kawe no i ofarbowalam kilka dni temu znowu:/ czy dobry by byl w tym wypadku dekoloryzator i czy nie wylecialy by mi po min wlosy ?

pozdrawiam *
sylwia620 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-16, 16:09   #652
Klocylda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 135
Dot.: mam czarne w³osy a chce miec rude co mam zrobic ?

A jaki jest Twój naturalny kolor?
Je¿eli chodzi o dekoloryzator to jestem na tak. Na pewno nie zniszczy w³osów tak jak rozja¶niacz i mówiê to z w³asnego do¶wiadczenia. Na dodatek je¿eli u¿yjesz dobrego to bêdzie lepszy efekt ni¿ po rozja¶nianiu. Ponadto w wiêkszo¶ci przypadków podczas schodzenia z ciemnych kolorów takich jak czerñ, czy br±z w³osy nabieraj± rudego odcienia. Pewnie i tak bedzie nierówno, gdzie¶ ciemniej, gdzie¶ ja¶niej ale dla Ciebie to nie taka z³a wiadomo¶æ jak dla dziewczyn, które chca wróciæ do np. ch³odnego blondu
W Twoim przypadku po zabiegu na³o¿ysz wymarzony kolor i powinno byæ dobrze. Wejd¼ na w±tki o dekoloryzacji i dok³adnie je przeczytaj, dowiesz siê wiêcej.
Klocylda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-17, 08:26   #653
sylwia620
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: mam czarne w³osy a chce miec rude co mam zrobic ?

Moj naturalny kolor to taki mysli kolor taki troche braz..
a czy po dekoloryzacji beda mi sie ³amac koncowki, a dodam ze maja do tego sklonnosc :/
i jaki jest najlepszy dekoloryzator s³yszalam ze z elgona i loreala ?
sylwia620 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-17, 10:33   #654
Klocylda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 135
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

To mo¿e jednak najpierw zadbaj trochê o w³osy. Je¿eli niedawno traktowa³a¶ je rozja¶niaczem a masz tendencje do rozdwajania, czy ³amania to sprawd¼ jak wygl±daj± koñcówki i ewentualnie je podetnij.
Teraz Ci opowiem jak ja mia³am po rozja¶niaczu i dekoloryzatorze:
Fryzjerka w styczniu zrobila mi rozja¶niaczem pasemka na w³osach farbowanych na ciemny br±z. Wysz³y obrzydliwie i nie tego chcia³am ale mniejsza z tym. W³osy mia³am jak z gumy wiêc poczeka³am do kwietnia i dopiero siê wziê³am za dekoloryzacjê. Tam gdzie mia³am ciemny i jasny br±z wlosy byly trochê ja¶niejsze i bylo ok. Ale na tych rozja¶nionych by³y bieluteñkie, zero pigmentu. Ja na to pó¼niej k³ad³am jasny blond i w sumie dobrze wygl±da³y te bia³e, tylko nied³ugo zaczê³y ¿ó³kn±æ. Mówiê o tym dlatego, ¿e skoro przy g³owie mia³a¶ bia³e i teraz je zdekoloryzujesz, to mog± Ci trudniej ³apaæ nastepny kolor. Ja tych jasnych pasemek nie mog³am przykryc niczym przez kilka kolejnych farbowañ. Chocia¿ ja robi³am takie raczej jasne blondy, wiêc mo¿e dlatego.
Co do zniszczenia, tam gdzie byly rozja¶niane- tragedia. W grudniu musia³am obci±æ chyba z 10 cm, bo ju¿ im nic nie dawa³o rady. Tylko po prostowaniu wygl±da³y jako tako, a nie chcia³am prostowaæ, bo przecie¿ chcia³am je od¿ywiæ A po dekoloryzatorze w³a¶ciwie nic siê nie zmieni³o. Ciê¿ko mi mówiæ o tym, bo ja juz w momencie dekoloryzacji mia³am je zniszczone ale jednak by³a ro¿nica pomiedzy tymi ciemnymi a jasnymi- rozja¶nionymi. W mojej opinii elgon (bo to jego u¿y³am) nie dokona³ dzie³a zniszczenia i pozwoli³ mi znale¼æ alternatywê dla rozja¶niacza. Gdyby nie to, pewnie jeszcze ze dwa razy bym je rozja¶ni³a a teraz mia³abym fryzurê na ch³opaka czego bym nie znios³a xD
Jaki dekoloryzator jest najlepszy- nie wiem. Robi³am tylko elgonem i siê sprawdzi³. ¦mierdzi, ale dzia³a i nie niszczy
Klocylda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-28, 01:13   #655
bruxaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Dziewczyny mam du¿y problem i prosze o fachow± pomoc

Otórz w³osy farbuje i rozja¶niam ju¿ od bardzo dawna na najró¿niejsze sposoby i kolory (ale zostawmy to), Ostatnio nasz³o mnie na rudy (powrót do naturalnego). Moje w³osy byly takie ciemniejszo br±zowe (farbowa³am natural & easy 565 przez d³ugi okres, mniej wiecej taki kolor tylko troche ciemniejszy) nastepnie w³osy rozjasnilam do takiego ¿ó³tawego bl±du a potem zafarbowa³am garnierem 100% kolor 743 w³osy wysz³y mi jaskrawe a od polowy jakies br±zowe bardziej..tragedia. Potem spróbowa³am zafarbowaæ rudaw± natural & easy (chwale ta linie farb) kolor wyszed³ ciemniejszy nieco ale dalej taki..ciut za jaskrawy zbyt lekko w czerwony pomarancz nie wiem jak to wytlumaczyc, i nierównomierny

Pytanie moje, kochane, co mam zrobiæ, aby uzyskaæ ciemny rudy mniej wiecej co¶ takiego (w³osy pani po lewej) http://www.ewaydesigns.com/listingap...uburn%2033.jpg taki ciemny rudy, równomierny

Powiedzcie co mam robiæ, jakie czynno¶ci i farby polecacie aby da³y takiego koloru rezultat naprawde prosze o pomoc

(widze ¿e nikt nie zna odpowiedzi na pytanie.)
Z góry dziekujê..

Edytowane przez bruxaa
Czas edycji: 2011-04-04 o 01:53
bruxaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-28, 10:42   #656
rozia76
Przyczajenie
 
Avatar rozia76
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 9
GG do rozia76
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam,
Przeczyta³am kilkana¶cie odp i jestem zagubiona, kurcze wszystkie piszecie ze wasze w³osy przechodzi³y du¿o farbowañ, prostowañ itp. A ja jak mia³am 15 lat mia³am kilka pasemek, a dopiero 2 lata temu mia³am baleja¿ i do teraz nic, ale chcia³am co¶ zmieniæ i nasz³o mnie na RUDY!!
http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Kol...-28047-big.jpg
http://i207.photobucket.com/albums/b...wn/redhair.jpg
ten kolor mi siê bardzo podoba ale nie wiem czy dojdê do takiego koloru mój kolor to taki: http://www.photoblog.pl/skybynight/74357310/aloha.html w poniedzia³ek idê do fryzjera trochê je obci±æ i zapytaæ siê co mam dalej zrobi bo sama na pewno tego nie zrobiê bo siê na tym nie znam ;d
porad¼cie mi co¶ proooszê
rozia76 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-28, 14:56   #657
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

ta czerwona mied¼ z garnier'a wychodzi bardzo czerwona,nie ruda
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-28, 16:23   #658
rozia76
Przyczajenie
 
Avatar rozia76
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 9
GG do rozia76
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

ale w sumie to nie wiem czy mi bardziej rudy bêdzie pasowa³ czy taki podchodz±cy pod czerwieñ bo mnie siê oby dwa kolory podobaj± wiec ju¿ sama nie wiem .
http://4.bp.blogspot.com/_7PavsKiVBa...williams-1.jpg
jak by mi taki wyszed³ to bym siê nie pogniewa³a
rozia76 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-05, 11:41   #659
hajabuza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam, od roku farbuje sie na rudo farba garniera zlocistym miedzianym blondem, na poczatku kolor wychodzi naprawde fajny, ale juz po tygodniu farba sie spiera i wychodzi mi mniej wiecej cos takiego: http://farm1.static.flickr.com/114/3...5c50b8a5a8.jpg
a marzy mi sie ciemny rudy, wrecz wpadajacy w braz:
http://i.hityczykity.pl/uploads/tx_h.../EN_rudy_1.jpg
Myslalam by moze zmieszac polowe farby w kolorze ciemnego brazu z cala ruda, ktora uzywam od dawna, ale boje sie efektu.. Pomozcie
hajabuza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-09, 11:34   #660
rozia76
Przyczajenie
 
Avatar rozia76
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 9
GG do rozia76
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

no wiêc tak by³am u fryzjera i wyszed³ taki rudy jakbym go mia³a od ur i dobrze bo muszê siê z nim oswoiæ a jak mi siê pojawia odrosty chce mieæ taki :http://i207.photobucket.com/albums/b...wn/redhair.jpg
albo taki: http://4.bp.blogspot.com/_7PavsKiVBa...williams-1.jpg
na razie nie mam zdjêæ obecnych ale jak tylko zrobiê to wrzucê
__________________
Olivier 25.07.2008

"[...] mi³o¶æ trzeba budowaæ, odkryæ j± to za ma³o."
rozia76 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.