Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-26, 14:22   #1231
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
no bo szukam czegoś nawilżającego - Khadi i lato mi strasznie wysuszyły włosy - myślisz, że te oleje za ciężkie?
Argiles zielony? Czerwony miałam za Twoją namową i nawet lubiłam (poza wodnistą konsystencją, która mnie do szału doprowadzała). Ale z glinek wolę Urtekram (też od Ciebie ), który już sobie zamówiłam.



która maska? podasz proszę link?
To ampułkę sobie chyba daruję...



no ja właśnie tylko próbki - taka jedna saszetka jest dla mnie super na jedno użycie; kupuję 10 i mam na 2,5 miesiąca używania...



ja miałam i lubiłam, wydawało mi się, że nawet wzmocnił mi fajnie włosy...
ale podobno ostatnio Avalon pozmieniał receptury i daleko im do ideału...
Proszę:

http://www.hollandandbarrett.com/pag...l.asp?pid=4672
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 14:24   #1232
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
no bo szukam czegoś nawilżającego - Khadi i lato mi strasznie wysuszyły włosy - myślisz, że te oleje za ciężkie?
Argiles zielony? Czerwony miałam za Twoją namową i nawet lubiłam (poza wodnistą konsystencją, która mnie do szału doprowadzała). Ale z glinek wolę Urtekram (też od Ciebie ), który już sobie zamówiłam.
czy za ciężkie nie wiem, być może nie, ale zawsze uzywałaś lżejszych szamponów, stąd moje pytanie
moim osobistym zdaniem szamponem wiele nie zdziałasz, ewentualnie włosy będziesz miała szybciej tłuste
lepiej zainwestuj w mgiełkę albo maskę nawilżającą ja mam natural vital aloesową z natury, organique też były fajne
argiles zielony jest silnie oczyszczający, boski.
Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
A oto moje drobne cuda (niektóre zakupione daaaaaaaawno temu, ale ponieważ dawno się nie pokazywałam to co tam)

1. żele do mycia Born to Bio (niestety mają ALS, czego w składzie podanym w sklepie nie było widać), So Bio woda micelarna nagietkowa, Logona glinka z paczuli, Savon Noir Alepia i dezodorant Specik

2. Szampon Eubiona, Szampon piwny Logona, Odżywka z proteinami Logona, Sesa, Aubrey odżywka typu leave-in Kallewala, Lotion do włosów Providy, henna Lush

3. Krem do twarzy Fitne, Tonik miodowy Eubiona, krem do twarzy Alva Salva Derm, krem do rąk z werbeną Logona, olejek do demakijażu Logona, zmywacz do paznokci Sante, myjadełko LUSH, Regenreum serum do paznokci, maskara wydłużająca Couleur Caramel (gdzieś podziałąm błyszczyk, a też mam tej marki)

Gdyby Was interesowała opinia na temat któregoś z powyższych to dawajcie znać.

ja chce coś więcej o tuszu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 14:55   #1233
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
mmmm, cudności wybrałaś do testowania. Cytrus i pomarańcza dla moich cienkich włosów jako odżywka była zbyt ciężka, natomiast cudownie rozplątywała włosy po naturalnych szamponach , może do niej wrócę jako do maski...
Też mam cienkie włosy, ale u mnie się sprawdziła
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 16:52   #1234
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Suzabee ze swoich pudrow matujacych najbardziej lubie zolty amilie minerals

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja tam uważam, że nawet jakby była starsza to i tak powinna się słuchać

dziewczyny, czy w Waszych Naturach są żele intimelle???
bo w mojej od jakiegoś czasu nie ma, a obsługa robi oczy i wpiera mi, że nigdy nie było
No wlasnie u mnie tez nie bylo ostatnio...szkoda zeby wycofali bo to taki delikatny, wielofunkcyjny zel

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Bardzo fajną opcją jest maska przed dr Organic.

Miałam tą ampułkę. Ma glutowaty wygląd. W cenie -50 i z dodatkowym kodem można spróbować, ale ja działania specjalnie nie zauważyłam. Dodam, że moim priorytetem jest działanie przeciwzmarszczkowe. Nie obchodziłam się delikatnie z moim oczkami przez ostatnie lata i teraz mam...
Kiepska jest ta ampulka, slabo nawilza i nie widac dzialania aa...w kazdym razie ja potrzebuje konkretniejszej podocznej pielegnacji

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Do mnie przyszedł z samego rana Pan ze sklepu motoryzacyjnego na końcu ulicy.
Przyniósł mi resztki koperty od jednej z Was ... oczywiście rozerwana i pusta
Ale podziwiam Pana - szedł do mnie z pustą, mokrą, uświnioną kopertą (walała się po mokrej trawie pod sklepem), żebym wiedziała, że coś przyszło, ale spodobało się komuś innemu. Pewnie dzieciaki mi wyciągnęły ze skrzynki na płocie.
Chyba mało takich ludzi jest dzisiaj zaimponował mi
To ode mnie bylo?

Fryene piekne rzeczy nabylas

Udalo mi sie zdobyc probki toniku, kremu matujacego i pod oczy stenders...jak przetestuje dam znac co to za gagatki...

Dajcie prosze znac jak beda nastepne vipy w sephorze...o tych ostatnich niestety nie slyszalam...

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-10-26 o 17:00
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 17:13   #1235
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Suzabee ze swoich pudrow matujacych najbardziej lubie zolty amilie minerals


No wlasnie u mnie tez nie bylo ostatnio...szkoda zeby wycofali bo to taki delikatny, wielofunkcyjny zel


Kiepska jest ta ampulka, slabo nawilza i nie widac dzialania aa...w kazdym razie ja potrzebuje konkretniejszej podocznej pielegnacji


To ode mnie bylo?

Fryene piekne rzeczy nabylas

Udalo mi sie zdobyc probki toniku, kremu matujacego i pod oczy stenders...jak przetestuje dam znac co to za gagatki...

Dajcie prosze znac jak beda nastepne vipy w sephorze...o tych ostatnich niestety nie slyszalam...
Czy to dlatego, że najbardziej Ci pasuje do koloru karnacji czy po prostu szczególnie dobrze matuje (a może jedno i drugie)??
Czekam niecierpliwie na wyniki testów (ja też potrzebuję konkretnej podocznej pielęgnacji )
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 21:35   #1236
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43436999]Jestem uzależniona od szamponu pomarańcza-chili; od jego zapachu i działania (włosy błyszczą po nim jak po żadnym innym, nie wspominając już o tym, jak pachną ; ostatnio używam go również jako żelu pod prysznic )- dlatego zaczęłam go podejrzewać o niecny skład;- muszę go dokładnie przeanalizować, żeby zrozumieć jeszcze to, dlaczego na samym początku ten zapach mnie odrzucał, bo przypominał mi smrodzik zatęchłej ściery, a teraz jest to cudowny aromat czekolady z nutą pomarańczy w tle...
Fenomen, czy co...[/QUOTE]

Lubiłam ten szampon, chociaż mnie on zajeżdżał mokrym psem, ale odbiór zapachu to indywidualna jednak kwestia

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
1. żele do mycia Born to Bio (niestety mają ALS, czego w składzie podanym w sklepie nie było widać)
Gdyby Was interesowała opinia na temat któregoś z powyższych to dawajcie znać.
Miałam 3 żele BtB, gruszkowy, "kakaową dżunglę" i teraz używam "owoce leśne". Żaden nie miał ALS, mam nadzieję, że nie pozmieniali składów

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Udalo mi sie zdobyc probki toniku, kremu matujacego i pod oczy stenders...jak przetestuje dam znac co to za gagatki...
Promolcia jakie masz te próbki, pozwolili Ci przelać do pojemniczków czy firmówki?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 08:03   #1237
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Suzabee ze swoich pudrow matujacych najbardziej lubie zolty amilie minerals


No wlasnie u mnie tez nie bylo ostatnio...szkoda zeby wycofali bo to taki delikatny, wielofunkcyjny zel

To ode mnie bylo?

[/COLOR]
ale nic z tym nie rób proszę bo to jakieś gnojki musiały mi ze skrzynki wyjąć, przesyłka doszła, tylko ktoś był zbyt ciekawy zawartości

no ja bym się strasznie zmartwiła, gdyby intimelle wycofali od dawna nie kupuję do higieny intymnej nic innego ponad 10 butelek zużyliśmy.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 10:09   #1238
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43440322]Czy to dlatego, że najbardziej Ci pasuje do koloru karnacji czy po prostu szczególnie dobrze matuje (a może jedno i drugie)??
Czekam niecierpliwie na wyniki testów (ja też potrzebuję konkretnej podocznej pielęgnacji )[/QUOTE]
Proszek jest zolty ale na twarzy oczywiscie bezbarwny, nie przepadam za bialymi bo zwyczajnie sprawiaja ze wygladam jeszcze bardziej trupio, ja lubie amilie ale to dosc agresywny pochlaniacz tluszczu i nie kazdemu przypadnie do gustu bo jest bardzo pylacy i oprocz tluszczu pochlania rowniez sporo wilgoci z twarzy wiec przed uzyciem trzeba sie mocno nawilzyc

Pod oczy uzywam teraz kremu medium santaverde i swietnie sie spisuje w tej roli

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Promolcia jakie masz te próbki, pozwolili Ci przelać do pojemniczków czy firmówki?
Kremy to probki w saszetkach a tonik przelalam sobie do pojemniczka
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 12:09   #1239
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Proszek jest zolty ale na twarzy oczywiscie bezbarwny, nie przepadam za bialymi bo zwyczajnie sprawiaja ze wygladam jeszcze bardziej trupio, ja lubie amilie ale to dosc agresywny pochlaniacz tluszczu i nie kazdemu przypadnie do gustu bo jest bardzo pylacy i oprocz tluszczu pochlania rowniez sporo wilgoci z twarzy wiec przed uzyciem trzeba sie mocno nawilzyc

Pod oczy uzywam teraz kremu medium santaverde i swietnie sie spisuje w tej roli


Kremy to probki w saszetkach a tonik przelalam sobie do pojemniczka
Rozumiem, że do tego celu używasz Santaverde (?) i to w zupełności zaspakaja potrzeby skóry, która nie produkuje już tak dużej ilości sebum- czyli znalazłaś optymalne dla siebie rozwiązanie
Tak sobie kiedyś właśnie pomyślałam, że kremy Santaverde, gdyby używać ich tylko pod oczy, znacznie zyskają na wydajności...

Muszę wejść do tego sklepu następnym razem z czystej ciekawości, oczywiście

Korah, czy ten ruski olej cedrowy w dalszym ciągu sprawdza się u Ciebie do skórek (czytałam właśnie niedawno Twoją recenzję) ; bo u mnie po pewnym czasie jakby przestał działać i wymieszałam go pół na pół z rycynowym (podobno paznokcie go bardzo lubią), ale też trochę ze względu na zapach, bo tego ruskiego jest niestety z tych wodnych, których ja nie cierpię- i teraz jest trochę lepiej, zarówno pod względem działania, jak i zapachu , ale właśnie mi się kończy i zastanawiam się, czy powtórzyć zakup, czy może ktoś odkrył. że wynaleziono coś lepszego w tym temacie...

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-10-27 o 15:02
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 15:15   #1240
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Kremy to probki w saszetkach a tonik przelalam sobie do pojemniczka
To super, że się okazali życiowi jednak

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43448889]Korah, czy ten ruski olej cedrowy w dalszym ciągu sprawdza się u Ciebie do skórek (czytałam właśnie niedawno Twoją recenzję) ; bo u mnie po pewnym czasie jakby przestał działać i wymieszałam go pół na pół z rycynowym (podobno paznokcie go bardzo lubią), ale też trochę ze względu na zapach, bo tego ruskiego jest niestety z tych wodnych, których ja nie cierpię- i teraz jest trochę lepiej, zarówno pod względem działania, jak i zapachu , ale właśnie mi się kończy i zastanawiam się, czy powtórzyć zakup, czy może ktoś odkrył. że wynaleziono coś lepszego w tym temacie...[/QUOTE]

Skończyłam go już dawno, teraz jestem na wykończeniu kremu do biustu Love2Mix, który właśnie lepiej się spisał do paznokci i skórek, niż do biustu i lepiej od cedrowego Szczerze polecam. Tego oleju raczej nie kupię już, chociaż podtrzymuję opinię o nim, ale jest tyle cudeniek, które kuszą... Używałam go w sumie cały czas na paznokcie dopóki się nie skończył, bylam zadowolona, ale oprócz tego też moczę skórki w wodzie z mydlinami, bardzo dobre do skórek są też peelingi i kremy kwasowe, takie przeznaczone do twarzy lub np zrogowaciałych stóp. Firma Bingo ma tego sporo i niezłe składy, jeśli Ci nie wadzą pojedyńcze składniki nienaturalne.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 15:27   #1241
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To super, że się okazali życiowi jednak



Skończyłam go już dawno, teraz jestem na wykończeniu kremu do biustu Love2Mix, który właśnie lepiej się spisał do paznokci i skórek, niż do biustu i lepiej od cedrowego Szczerze polecam. Tego oleju raczej nie kupię już, chociaż podtrzymuję opinię o nim, ale jest tyle cudeniek, które kuszą... Używałam go w sumie cały czas na paznokcie dopóki się nie skończył, bylam zadowolona, ale oprócz tego też moczę skórki w wodzie z mydlinami, bardzo dobre do skórek są też peelingi i kremy kwasowe, takie przeznaczone do twarzy lub np zrogowaciałych stóp. Firma Bingo ma tego sporo i niezłe składy, jeśli Ci nie wadzą pojedyńcze składniki nienaturalne.
W takim razie zacznę chyba używać kremów do stóp w tym celu, a to dlatego, że mieszam je z mocznikiem (dodaje tak około 25- 30% do masła macadamia & shea love2mix- na noc i do aktywnego kremu do stóp Natura Siberica- na dzień) i sprawdzają się super ; ale dumam jeszcze nad jakimś preparatem stricte olejowym do tego celu- siła przyzwyczajenia chyba...
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 15:32   #1242
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43450994]W takim razie zacznę chyba używać kremów do stóp w tym celu, a to dlatego, że mieszam je z mocznikiem (dodaje tak około 25- 30% do masła macadamia & shea love2mix- na noc i do aktywnego kremu do stóp Natura Siberica- na dzień) i sprawdzają się super ; ale dumam jeszcze nad jakimś preparatem stricte olejowym do tego celu- siła przyzwyczajenia chyba...[/QUOTE]

Kiedyś używałam tych rybek Dermogal A+E. Całkiem dobrze się sprawdzały, ale jednak do olejów lubię mieć też kremik jakiś.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 15:56   #1243
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kiedyś używałam tych rybek Dermogal A+E. Całkiem dobrze się sprawdzały, ale jednak do olejów lubię mieć też kremik jakiś.
A mnie z nienaturalnych najbardziej chyba podszedł ten z firmy Joco, który zawiera olej ze słodkich migdałów, esencję cytrynową, wit. E i F, oprócz nienaturalnych składników oczywiście; skórki po nim były wprost nasycone wilgocią, elastyczne i wyglądały na bardzo zadbane ; nie mam pojęcia, jak to się działo, że wchłaniał się całkowicie; zupełnie, jak nie olej- pewnie to była zasługa tych nienaturalnych składników
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 08:06   #1244
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Znacie firme italchile????
Miałyście coś od nich?
Ja chcę 4 kremy, tonik i balsam

http://ecosme.pl/3_italchile
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 10:00   #1245
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja tam uważam, że nawet jakby była starsza to i tak powinna się słuchać

dziewczyny, czy w Waszych Naturach są żele intimelle???
bo w mojej od jakiegoś czasu nie ma, a obsługa robi oczy i wpiera mi, że nigdy nie było
Wycofali je Pamiętam jak je wyprzedawali, a ja głupia myślałam, że to po prostu jakaś promocja jest I dlatego chcialam Was prosic o polecenie jakiegoś niedrogiego zamiennika
Co stosujecie dziewczyny? Bo ten rossmanowski to chyba zmienil sklad, i juz nie jest taki dobry, hm?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 10:32   #1246
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Wycofali je Pamiętam jak je wyprzedawali, a ja głupia myślałam, że to po prostu jakaś promocja jest I dlatego chcialam Was prosic o polecenie jakiegoś niedrogiego zamiennika
Co stosujecie dziewczyny? Bo ten rossmanowski to chyba zmienil sklad, i juz nie jest taki dobry, hm?
no co Ty????!!!!!
ja się nie zgadzam!!!!
ja chcę intimelle!!!!!!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 13:11   #1247
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no co Ty????!!!!!
ja się nie zgadzam!!!!
ja chcę intimelle!!!!!!!
Ja też!
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 14:00   #1248
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Ja też!
masakra jakaś

ostatnio oglądałam piankę biofficina toscana, trzeba będzie kupić....
http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Delik...intymnych/2535
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 14:05   #1249
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
masakra jakaś

ostatnio oglądałam piankę biofficina toscana, trzeba będzie kupić....
http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Delik...intymnych/2535
Też się nad nią kiedyś zastanawiałam
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 14:34   #1250
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Ja ostatnio kupiłam żel do hihieny intymn. OMIA-klik ma naprawdę fajny skład ,jeszcze nie otworzyłam wykańczam inny
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 15:16   #1251
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Niedługo idę obadać ten sklepik, co tam mają ciekawego.
jeśli chcecie, by wam coś obwąchać (np. mydła ), to dajcie znać
http://www.goldenoil.pl/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 16:08   #1252
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Niedługo idę obadać ten sklepik, co tam mają ciekawego.
jeśli chcecie, by wam coś obwąchać (np. mydła ), to dajcie znać
http://www.goldenoil.pl/
Wybierasz się do krk czy mają gdzieś filię? To był jeden z pierwszych sklepów internetowych na jakie się natknęłam w poszukiwaniu kosmetyków naturalnych w kompletnej wtedy jeszcze niewiedzy Daj znać jak coś upatrzysz, ale nie wszystko tam jest naturalne
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 16:11   #1253
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Niedługo idę obadać ten sklepik, co tam mają ciekawego.
jeśli chcecie, by wam coś obwąchać (np. mydła ), to dajcie znać
http://www.goldenoil.pl/
Znam ten sklep , ale zamawiałam u nich tylko przez neta i wszystko było ok, natomiast czytałam opinię, że stacjonarnie obsługa jest słabo zorientowana w asortymencie, ale koniecznie chce coś sprzedać , tak że zarezerwuj sobie więcej czasu...
Dzięki temu sklepowi poznałam jednak olejek, który bardzo lubię i który tak obłędnie pachnie, że postanowiłam poszukać go na własną rękę, bo cena u nich była dość wygórowana i nalazłam go u producenta za 18zł (tam był po 68zł) a teraz widzę, że mają inny, większy i innej firmy http://www.goldenoil.pl/product_info...oducts_id=2416)
http://farma-nagietek.com/(zakładka "inne")
Niestety, wyrzuciłam już butelkę i nie pamiętam składu, tyle tylko, że był 100% naturalny, no i ten zapach

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-10-28 o 17:24
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 16:23   #1254
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wybierasz się do krk czy mają gdzieś filię? To był jeden z pierwszych sklepów internetowych na jakie się natknęłam w poszukiwaniu kosmetyków naturalnych w kompletnej wtedy jeszcze niewiedzy Daj znać jak coś upatrzysz, ale nie wszystko tam jest naturalne
do Kr
już upatrzyłam 2 balsamy do ust, olej kokosowy i wodę różaną
wszystko w rozsądnych cenach, więc będę miłe zakupy

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43465553]Znam ten sklep , ale zamawiałam u nich tylko przez neta i wszystko było ok, natomiast czytałam opinię, że stacjonarnie obsługa jest słabo zorientowana w asortymencie, ale koniecznie chce coś sprzedać , tak że zarezerwuj sobie więcej czasu...
Dzięki temu sklepowi poznałam jednak olejek, który bardzo lubię i który tak obłędnie pachnie, że postanowiłam poszukać go na własną rękę, bo cena u nich była dość wygórowana i nalazłam go u producenta za 18zł (tam był po 68zł, a teraz widzę, że mają inny, większy i innej firmy http://www.goldenoil.pl/product_info...oducts_id=2416)
http://farma-nagietek.com/(zakładka "inne")
Niestety, wyrzuciłam już butelkę i nie pamiętam składu, tyle tylko, że był 100% naturalny, no i ten zapach [/QUOTE]

obadam ten olejek, jeśli będzie można go powachać
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 16:23   #1255
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wybierasz się do krk czy mają gdzieś filię? To był jeden z pierwszych sklepów internetowych na jakie się natknęłam w poszukiwaniu kosmetyków naturalnych w kompletnej wtedy jeszcze niewiedzy Daj znać jak coś upatrzysz, ale nie wszystko tam jest naturalne
Ja tam kupowałam też dezodoranty i mydła, ale trochę inne, niż teraz mają, natomiast teraz zainteresowało mnie to mydło w kształcie liścia; niestety nie podają składu, a i powąchać się nie da- tak więc beeets , zrób to dla mnie

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-10-28 o 16:34
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 16:25   #1256
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43465755]
Ja tam kupowałam też dezodoranty i mydła, ale trochę inne, niż teraz mają, natomiast teraz zainteresowało mnie to mydło w kształcie liścia; niestety nie podają składu, a i powąchać się nie da- tak więc beeets , zrób to dla mnie [/QUOTE]

ok, zapisuję i obadam
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2013-10-28 o 16:29
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 16:26   #1257
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
do Kr
już upatrzyłam 2 balsamy do ust, olej kokosowy i wodę różaną
wszystko w rozsądnych cenach, więc będę miłe zakupy

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------



obadam ten olejek, jeśli będzie można go powachać
Ale to niestety już nie ten- inny producent
Chodziło mi o ten (mój ulubiony) http://farma-nagietek.com/
zakładka "inne"- strona się nie wyświetla

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-10-28 o 16:30
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 16:28   #1258
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43465808]Ale to niestety już nie ten- inny producent
Chodziło mi o ten (mój ulubiony) http://farma-nagietek.com/[/QUOTE]

a to w takim razie ten muszę obadać, bo cena fajna

wdałam się jeszcze w dyskusję o kosmetykach naturalnych i usłyszałam, że certyfikat eco cert wcale nie jest taki rewelacyjny, że są lepsze.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2013-10-28 o 16:42
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 16:52   #1259
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a to w takim razie ten muszę obadać, bo cena fajna

wdałam się jeszcze w dyskusję o kosmetykach naturalnych i usłyszałam, że certyfikat eco cert wcale nie jest taki rewelacyjny, że są lepsze.
A gdzie ta dyskusja miała miejsce i które to certyfikaty są lepsze
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 16:57   #1260
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43466239]A gdzie ta dyskusja miała miejsce i które to certyfikaty są lepsze [/QUOTE]

w sklepie Bio i Vegan, więc teraz czytam i się zastanawiam, co się w tej kwestii zmieniło, że są takie poglądy.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.