Fizjoterapia - pytanie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-10, 11:11   #1
AshaiSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 242

Fizjoterapia - pytanie!


Witam Wszystkich Mam taki otóż dylemat - właśnie kończę studia licencjackie na kierunku fizjoterapia. Zastanawiam się nad roczną przerwą między licencjatem a mgr. Chciałabym w tym czasie wyjechać i zarobić na kursy i inne potrzeby związane z wyprowadzką i utrzymaniem w innym mieście (żeby było łatwiej na starcie) i tu rodzi się pytanie czy ciężko będzie mi wbić się w rytm? Czy uważacie, że rok to dużo i wypadnie się z obiegu?
Martwie się o egzaminy wstępne bo chyba dobrze się orientuję, że wszędzie są egzaminy kwalifikacyjne na 2 stopień? Będę wdzięczna za wasze opinie
AshaiSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 18:02   #2
Paulinka9o244
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka9o244
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 89
GG do Paulinka9o244
Dot.: Fizjoterapia - pytanie!

Witam Moja siostra zrobiła licencjat, po czym wyjechała na 2 lata do Anglii za pracą. Co prawda nie studiowała fizjoterapii, a coś związanego z biologią. Może biotechnologia? Mniejsza z tym.
Czy wybijesz się z rytmu? Wiadomo, że niektórych rzeczy zapomnisz, odzwyczaisz się, ale moim zdaniem wystarczy, że przypomnisz sobie przez kilka dni ostatnie lata studiów i będzie ok. Wystarczy, że Twój mozg na nowo spojrzy na te wszystkie notatki, a pójdzie jak z płatka
Przynajmniej tak było z moją siostrą.
Życzę powodzenia
__________________
Mój blog: http://pavlline.blogspot.com
Paulinka9o244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-10 19:02:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.