Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-23, 14:56   #4381
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Dziewczyny reklamowalyscie cos kiedys w zalando? Jak to sie odbywa? I czy chetnie uznaja reklamacje?
Chcialabym reklamowac buty, skora sie wytarla, a materialowe wstawki, mimo obszycia, sie pruja. Kiedys znalazlam informacje, ze buty musza wytrzymac 3 miesiace, ktore w moim przypadku juz minely, no ale jestem zla. Gdybym chodzila w nich codziennie po kilkadziedziesiat kilometrow, to moglabym zrozumiec, ae tak nie bylo.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 15:17   #4382
popcorn19
Raczkowanie
 
Avatar popcorn19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 153
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Czy któraś z Was zamawiała kremy KORRES z Sephory? Czy one przychodzą opakowane w folię? Dzisiaj dostałam i jedno pudełko pogniecione, wygląda jakby ktoś je otwierał. Najgorsze jest to, że one nie mają folii w środku tylko taką przykrywkę. Nie wiem czy czasami ktoś paluchów nie wsadzał...
popcorn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 15:29   #4383
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Poczyniłam mini zamówienie w D. w ciągu dnia:


Lista zamówionych produktów:

Montagne Jeunesse Pielęgnacja twarzy 1 szt. po zł 6,50 zł 6,50
Guerlain Super Aqua Serum Hydratant Intense (3 ml) zł 0,00
John Masters Organics szampon do włosów przetłuszczających się (10 ml) zł 0,00
Valentino Uomo EdT (1,5 ml) zł 0,00


Chciałam jeszcze jedna z innym Guerlainem, ale mi śmignął sprzed nosa, szybko zmieniali próbasy dzisiaj
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 15:40   #4384
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

jeeeej ja też chcę miniaturki Diora! boskie! ile dałaś? i gdzie takie mogę kupić w necie?
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 15:42   #4385
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
jeeeej ja też chcę miniaturki Diora! boskie! ile dałaś? i gdzie takie mogę kupić w necie?


Kupowałam na bezcłówce, koszt chyba coś koło 40 Euro, w necie nie widziałam takich niestety
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 15:46   #4386
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

właśnie czytałam, że na bezcłówce...jeju ale przecudne są... jakby tylko było do dostania...
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 15:46   #4387
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Odebrałam zamówienie z paczkomatu i chciałam ostrzec przed tym podkładem Bourjois. Wypaćkałam sobie buźkę, żeby zobaczyć co i jak, i jestem pomarańczowa. Tak wiecie, jak pomarańczka.
Generalnie jestem bladziochem i zastanawiałam się między kolorem 01 (rose ivory) a 02 (vanilla) i wzięłam 02, bo stwierdziłam, że będzie pasował do letniej opalenizny Ale patrzę teraz na siebie w lustrze i do głowy przychodzi mi jedno pytanie: od kiedy wanilia jest pomarańczowa?
Wyglądam przekomicznie, ale poczekam, może za chwilę podkład się utleni czy cuś i odpomarańczowieje magicznie, a jak nie, to torba na głowę i w drogę
nate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 15:51   #4388
evelyn14
Raczkowanie
 
Avatar evelyn14
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 155
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Chciałam się Was poradzić dziewczyny - jadę za 3 tygodnie do Izraela i zastanawiam się czy warto stamtąd przywieźć jakieś kosmetixy? Słyszałam że kosmetyki z błotkiem z Morza Martwego są dużo lepszej jakości od tych dostępnych w Polsce. Pomożecie?
evelyn14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 15:54   #4389
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Tak, błotko z Izraela to MUST HAVE. Opłaca się też kupić sól i mydła oliwkowe.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 15:56   #4390
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Dostałam signorine kartonik lekko pogiety, zobaczcie same
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1443020182643.jpg (49,1 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1443020193647.jpg (29,0 KB, 84 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 16:00   #4391
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Odebrałam zamówienie z paczkomatu i chciałam ostrzec przed tym podkładem Bourjois. Wypaćkałam sobie buźkę, żeby zobaczyć co i jak, i jestem pomarańczowa. Tak wiecie, jak pomarańczka.
Generalnie jestem bladziochem i zastanawiałam się między kolorem 01 (rose ivory) a 02 (vanilla) i wzięłam 02, bo stwierdziłam, że będzie pasował do letniej opalenizny Ale patrzę teraz na siebie w lustrze i do głowy przychodzi mi jedno pytanie: od kiedy wanilia jest pomarańczowa?
Wyglądam przekomicznie, ale poczekam, może za chwilę podkład się utleni czy cuś i odpomarańczowieje magicznie, a jak nie, to torba na głowę i w drogę
O masakra ja bym się mega wkurzyla

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez evelyn14 Pokaż wiadomość
Chciałam się Was poradzić dziewczyny - jadę za 3 tygodnie do Izraela i zastanawiam się czy warto stamtąd przywieźć jakieś kosmetixy? Słyszałam że kosmetyki z błotkiem z Morza Martwego są dużo lepszej jakości od tych dostępnych w Polsce. Pomożecie?
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Tak, błotko z Izraela to MUST HAVE. Opłaca się też kupić sól i mydła oliwkowe.
Tak błoto podobno must have.
Swoją drogą nie polecam serum z ahavy- nic nie robi do tego dostało po jakimś czasie dziwna konsystencję z grudkami. Wyrzuciłam prawie cały produkt.
Mówię o ahavie bo to jakieś izraelskie kosmetyki do kupienia w Superpharm.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 16:07   #4392
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dostałam signorine kartonik lekko pogiety, zobaczcie same
Deal roku szkoda, że mi się nie udało załapać
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 16:16   #4393
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dostałam signorine kartonik lekko pogiety, zobaczcie same
Super GOOD DEAL!!!
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 16:26   #4394
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Deal roku szkoda, że mi się nie udało załapać
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Super GOOD DEAL!!!
dziekuje dziewczyny , sam zapach jest sliczny
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 16:39   #4395
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
O masakra ja bym się mega wkurzyla [COLOR="Silver"]
Ano nie ukrywam, że jestem trochę zła, tym bardziej, że na słoczach w internetach nie wyglądał na taki marchwiowy, ale co zrobić

I gratki za Signorine Pofarciło się Wam, dziewczyny, z tym dealem roku
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 16:43   #4396
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziekuje dziewczyny , sam zapach jest sliczny
Ja też jestem w nim
Nie mogę się nacieszyć
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 17:46   #4397
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dostałam signorine kartonik lekko pogiety, zobaczcie same
To już jesteś drugą szczęściarą gratuluje:roza : przyznam, nie wierzyłam, że Wam je wyślą, bo mi kilkukrotnie anulowali zamówienia z niską ceną zakupu i to w dodatku nigdy nie były, aż tak niskie sumy

Edytowane przez Salisia
Czas edycji: 2015-09-23 o 17:47
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 18:29   #4398
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Wróciłam od tej pani psycholog i jestem tak podbudowana całym spotkaniem, że hej, nawet radość do kosmetixów mi wróciła i się idę zaraz czymś namaszczać Dzięki za słowa wsparcia jeszcze raz, bo duuużo mi one dały w ciągu dnia
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 18:43   #4399
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Wróciłam od tej pani psycholog i jestem tak podbudowana całym spotkaniem, że hej, nawet radość do kosmetixów mi wróciła i się idę zaraz czymś namaszczać Dzięki za słowa wsparcia jeszcze raz, bo duuużo mi one dały w ciągu dnia
Super. Już sam fakt pójścia do specjalisty jest krokiem milowym w tej sytuacji. Poza tym widać, że chcesz walczyć o siebie- w przeciwieństwie do twojego ojca. Z tego co piszesz, twój dziadek zafundował jemu takie same dzieciństwo i on teraz powiela ten schemat. Głowa do góry

Edytowane przez 201805141508
Czas edycji: 2015-09-23 o 18:47
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 18:43   #4400
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez evelyn14 Pokaż wiadomość
Chciałam się Was poradzić dziewczyny - jadę za 3 tygodnie do Izraela i zastanawiam się czy warto stamtąd przywieźć jakieś kosmetixy? Słyszałam że kosmetyki z błotkiem z Morza Martwego są dużo lepszej jakości od tych dostępnych w Polsce. Pomożecie?
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Tak, błotko z Izraela to MUST HAVE. Opłaca się też kupić sól i mydła oliwkowe.
Tak, blotko polecam, kosmetyki tez byly, ale ja czytalam tez sklady, bo szukalam bez SLSow i z porzadna iloscia mineralow z Morza Martwego. Szukania troche bylo, polecam tez olejki: oliwa z oliwek to tam praktycznie wszedzie jest, ja znalazlam z dodatkiem granatu i zapach ma cudowny, ale buteleczka mala, bo tylko 100 ml kupilam tez peeling, ale to akurat w Jordani, bo na miejscu mozna bylo na wlasnej skorze wyprobowac kremy, mydla, peelingi itp.. Przywiozlam pelno mydelek, przede wszyskim oliwkowe. Kosmetyki z mineralami z Morza Martwego: warto czytac sklady, bo juz za 5-10 dolarow znajdzie sie szampon, zele, balsamy itp., ale w wiekszosci z nich mineraly z Morza Martwego byly dopiero na samym koncu, nawet za "perfume". Im drozsze tym lepsze i w skladzie wiecej mineralow ale moze akurat znajdziesz jakas perelke za kilka dolarow
Odnosnie kolorowki: cuda sa na strefie bezclowej w Tel Awiwie, ale tanie niestety nie byly. Do drogerii tam nie wchodzilam, bo nawet czasu duzo nie bylo, a tam gdzie stawalismy na zakupy nie bylo typowych drogerii, ale z busa widzialam, ze mieli cos podobnego do naszego Super pharmu, bo dokladnie ten sam znaczek i kolory, ale nazwa inna
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2015-09-23 o 18:49
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 18:45   #4401
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Dziękuję za słowa wsparcia Wam wszystkim


U mnie generalnie wygląda to tak, że jako dziecko miałam się tylko uczyć (rodzice nauczyciele), przyjaciół nie miałam, tylko bawiłam się z dziećmi ze swojej ulicy, bo wyboru nie miałam, musiałam zawsze być na 6 w domu, choć miałam odrobione lekcje, często płakałam, byłam chuda wtedy jak patyk, bo nie chciałam za bardzo jeść, w domu była tragedia choć jako dziecku niczego materialnego przynajmniej mi nie brakowało, ale emocjonalnie kaszana, w dodatku mieszkaliśmy z rodzicami taty, dziadek znęcał się psychicznie nad nami i podburzał do tego tatę, takie akcje odchodziły, że szok, drudzy dziadkowie byli do śmierci dziadków niemile widziani, np. jako małej dziewczynce ciągle mi dziadek (wtórował mu mój ojciec) mówił, że tu gdzie mieszkam to nie mój dom, wystarczyło, że zamiast 5/6 dostałam w szkole 4+ już odchodziły w domu cyrki i przepytywano mnie z materiału, pytano czemu sobie nie poradziłam, kto z uczniów wypadł ode mnie lepiej, w dodatku musiałam chodzić do szkoły, gdzie uczyli moi rodzice. W szkole oczywiście nikt z tego powodu mnie nie lubił, wydawało mi się wtedy, że znalazłam przyjaciółkę, ale jak tylko pewien podobający się jej chłopak błagał mnie, bym jej powiedziała, że nie jest nią zainteresowany (ja dobra przyjaciółka to zrobiłam, bo sądziłam, że to słuszne) - zaczęła się nade mną znęcać psychicznie i fizycznie razem z całą klasą, wtórowała im moja wychowawczyni, która matki nienawidziła, bo odbiła jej ojca. Gdy matka rozbuchała sytuację bito mnie drzwiami od klasy, próbowano zrzucać ze schodów, szkoła nie zrobiła nic. Jak poszłam do liceum sądziłam, że od nadopiekuńczości rodziców się wyzwolę, ale było tylko gorzej, zwłaszcza po tym jak stwierdziłam, że będę się uczyć tylko przedmiotów, które przydadzą mi się do matury - już od początku wiedziałam na jakie studia chcę iść. Poza tym pojawili się wtedy pierwsi chłopcy i rodziców to wkur... bardzo, po prostu już wtedy mnie zniszczyli psychicznie. Do tego zaczęłam słuchać rocka - a moja matka niczym stary moher sądziła, że ćpam, p...przę się na prawo i lewo i że pewnie czczę diabła...


Jak poszłam na studia była masakra - telefony, czy jestem na zajęciach, straszenie mnie, że będą dzwonić na uczelnię i mnie wywoływać. Ukradli mi i dorobili klucz do wynajmowanego mieszkania, które odwiedzali bez zapowiedzi. Zaczęłam bać się nauki (choć nigdy nie byłam głupia i leniwa), że jak dochodziło do wyjścia z domu to wymiotowałam, wypadały mi włosy, więc się w domu zamknęłam, odcięłam od znajomych, bo przyjaciół takich prawdziwych nie miałam nigdy. W końcu musiałam wrócić do domu, bo ze studiami z początku nie wyszło. Oczywiście okropnie przytyłam, bo zajadałam stresy. No ale wtedy nie chciałam się przyznać, że tak strasznie cierpię, zwłaszcza że poza domem moi rodzice udawali wzór cnót. Studia ukończyłam, ale ledwie co, bo miałam kłopoty z obecnościami. A jak się pojawiałam już na zajęciach to wykładowcy się dziwili, że wszystko umiem, ogarniam i w ogóle. Mam pracę i nie mieszkam z rodzicami, no ale i tak jest z nimi baaaardzo źle. A najbardziej mnie boli zachowanie mamy, bo głupia z miłości zgodziła się zamieszkać z tatą i mnie wychowywała w takich warunkach z cholerykami i ewidentnie osobami chorymi psychicznie, do tego ojciec jej zabrał wszystkie pieniądze i karty (mama nie jest jakaś elektronicznie zbyt obeznana i się wszystkiego co elektroniczne boi), no ale ją totalnie ojciec ubezwłasnowolnił. I ojciec już od rana chodzi na pełnym wk,....wie, krzyczy że ktoś mu coś przestawił, uprał, zjadł, jak się rozkręci to nie może przestać i niszczy rodzinę. Gdybym tak totalnie umiała to bym się chciała od nich raz na zawsze odciąć, nawet wyjechać do innego kraju, żeby mnie nigdy nie znaleźli, no ale niestety mam za miękkie serce, wciąż . Oczywiście ja to przypłaciłam depresją, na pewnym etapie też duuużą otyłością (przy moich 158cm ważyłam 117kg najwięcej), a ojciec ma na mnie i matkę głęboko wy....bane, a matka to typ uległej, która sama się oszukuje i wmawia, że tatuś jest taki dlatego, że jego ojciec taki był i że jest po zawale, a wtedy rzekomo dla niej wzrasta nerwowość.


A najgorsze jest to, że boję się, że kiedyś mogę z tej frustracji stać się taka jak ojciec, a wtedy to już bym się chyba zabiła naprawdę. No i kiedyś mój znajomy też uświadomił mi (jest psychologiem), że najpewniej wybieram partnerów podobnych do ojca, czyli ułomnych pod względem emocjonalnym, których bardzo bym chciała zmienić na lepsze, nie po prostu zmienić, bo mam taką babską fanaberię, tylko zmienić, by stali się lepszymi ludźmi, czyli emocje z ojca przenoszę na potencjalnych partnerów - i tak już w moim życiu był facet, dla którego idealną rozrywką z dziewczyną jest patrzenie na programy w tv i był okropnie skąpy, potem facet, który tęsknił za innymi, ponoć lepszymi czasami (czasami przede mną) i w dodatku miał trudną relację z rodzicami, był też reżyser filmowy okropnie zadufany w sobie, no a na końcu alkoholik, który mi zrył wszystko, każdą z tych cech ma mój ojciec, tylko alkoholikiem jeszcze nie jest, no ale sądzę, że u niego się to powoli zaczyna, bo jak idzie na imprezy to nie umie i nie chce się już hamować. W dodatku nigdy nie wybrałam faceta, który miałby normalną, nie rozbitą rodzinę. Nie wspominając już o tym, że rodzice krytykują DOSŁOWNIE WSZYSTKO co jest związane ze mną - źle się umalowałaś, za mocno, przytyłaś? schudnij wreszcie, po co leziesz w rozpuszczonych włosach, brzydką masz twarz wtedy, albo tradycyjnie mówienie mi, że się do niczego w życiu nie nadaję. Do matki muszę dzwonić dzień w dzień, na weekendy przyjeżdżać, bo inaczej jest furia... Kiedyś miałam siłę z tym walczyć, dzisiaj jestem po prostu zmęczona. Ciekawe czemu tak chętnie mnie krytykują, ale pochwały (jakiejkolwiek) w życiu od nich nie usłyszałam.



Albo taka sytuacja - byłam na studiach, była sesja, mój pies się rozchorował, ja niezbyt mogłam przyjeżdżać wtedy, rodzice nie powiedzieli mi, że jest chory, słyszałam, jak szczeka, mówili, że ma się dobrze, przyjeżdżam po sesji, a psa nie ma i mama z wielkim spokojem, on zdechł wtedy i wtedy, kazałam ukrywać prawdę, bo miałaś się uczyć, no kto normalny tak robi?!!! Nie mówiąc już o tym, że nie mogę z nimi rozmawiać szczerze o niczym, mama nie mówiła mi o miesiączce, seksie, o malowaniu, ciuchach, zakupach, w tej kwestii mogłam liczyć tylko na telewizję, internet, bardziej doświadczone znajome i oczywiście na siebie samą.

Ech, musiałam się wygadać jeszcze przed wyjściem do tego psychologa, mam po prostu tylko nadzieję, że to co się dzieje u mnie jest naprawdę efektem mojego życia z rodziną, a nie mnie samej, bo moi rodzice twierdzą, że oni nigdy jako rodzice nie zawiedli i to mnie należy odwieźć w kaftanie wiadomo gdzie
Trzymam za Ciebie kciuki, chociaż z własnego doświadczenia powiem ze psycholog to tylko człowiek i nie rozwiąże za Ciebie Twoich problemów, pomoże napewno, doradzi, wysłucha, coś podpowie..
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 18:46   #4402
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Wróciłam od tej pani psycholog i jestem tak podbudowana całym spotkaniem, że hej, nawet radość do kosmetixów mi wróciła i się idę zaraz czymś namaszczać Dzięki za słowa wsparcia jeszcze raz, bo duuużo mi one dały w ciągu dnia
Super, że się tak podbudowałaś Oby tylko spotkania przynosiły więcej pozytywów
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 18:50   #4403
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Kupilam sobie dzisiaj w S La vie est belle intense no i dostalam Gold Boxa, ale zadna znizka na to nie wchodzi a probek tez zadnych innych nie dostalam
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 18:58   #4404
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Wróciłam od tej pani psycholog i jestem tak podbudowana całym spotkaniem, że hej, nawet radość do kosmetixów mi wróciła i się idę zaraz czymś namaszczać Dzięki za słowa wsparcia jeszcze raz, bo duuużo mi one dały w ciągu dnia
Oooo bardzo się cieszę! Naprawdę. Często jak się trafi na kiepskiego specjalistę to można się zrazić.
Wiesz co, psycholog sam się czasem stresuje spotkaniami z klientem/pacjentem. Wiem, co mówię, bo nim jestem i jutro mam spotkanie, przed którym trochę ściska mnie w brzuchu Ale to dlatego, że chciałabym jak najlepiej poprowadzić osobę, która w końcu polega przecież na moim profesjonalizmie.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:02   #4405
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Wróciłam od tej pani psycholog i jestem tak podbudowana całym spotkaniem, że hej, nawet radość do kosmetixów mi wróciła i się idę zaraz czymś namaszczać Dzięki za słowa wsparcia jeszcze raz, bo duuużo mi one dały w ciągu dnia
Fajnie, że wizyta Ci pomogła może to będzie krok ku lepszemu Trzymam kciuki oby w Twoim życiu zaszły pozytywne zmiany
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:05   #4406
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

pół dnia mnie nie było na wątku i mam 6 stron do nadrabiania
Xandrine_Marie - trzymam kciuki żeby wszystko się w końcu ułożyło - żebyś zaczęła żyć swoim życiem, na własnych zasadach w spokoju przede wszystkim. Miałaś straszne dzieciństwo i życzę Ci samych dobrych dalszych dni oby wszystko się skończyło szybko i jak najlepiej

Aniyam - fajnie że wreszcie do nas wróciłaś boskie zakupy a te Diorki
Fajnie że dostałyście paki z eglamour zgodne z oczekiwaniami moze mi się uda następnym razem kliknąć

szkoda że już nie ma w D tych poczwórnych próbek ale za to zarejestrowałam auto od dziś jestem mobilna
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:13   #4407
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
pół dnia mnie nie było na wątku i mam 6 stron do nadrabiania
Xandrine_Marie - trzymam kciuki żeby wszystko się w końcu ułożyło - żebyś zaczęła żyć swoim życiem, na własnych zasadach w spokoju przede wszystkim. Miałaś straszne dzieciństwo i życzę Ci samych dobrych dalszych dni oby wszystko się skończyło szybko i jak najlepiej

Aniyam - fajnie że wreszcie do nas wróciłaś boskie zakupy a te Diorki
Fajnie że dostałyście paki z eglamour zgodne z oczekiwaniami moze mi się uda następnym razem kliknąć

szkoda że już nie ma w D tych poczwórnych próbek ale za to zarejestrowałam auto od dziś jestem mobilna
Tak się zastanawiałam gdzie się podziałaś Z tym nadrabianiem to odpuść - wiem co mówię, n urlopie próbowałam, ale jak w 2 dni miałam do przeczytania 25 stron to mi się odechciało

Jesteś mobilna, czyli mamy uciekać z ulic?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:19   #4408
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Ano nie ukrywam, że jestem trochę zła, tym bardziej, że na słoczach w internetach nie wyglądał na taki marchwiowy, ale co zrobić

I gratki za Signorine Pofarciło się Wam, dziewczyny, z tym dealem roku
no wlasnie, tak patrze w internecie, np. u Obsession i wyglada na jasny http://www.obsessionblog.pl/2015/09/...l#.VgLsD9_tmko no szkoda, ze wybija u Ciebie pomaranczka
Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ja też jestem w nim
Nie mogę się nacieszyć
fajniutki
Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
To już jesteś drugą szczęściarą gratuluje:roza : przyznam, nie wierzyłam, że Wam je wyślą, bo mi kilkukrotnie anulowali zamówienia z niską ceną zakupu i to w dodatku nigdy nie były, aż tak niskie sumy
dlatego tez zastanawialam sie czy nie anuluja- nawet od razu po kliknieciu pomyslalam ze zobacza swoja pomylke i napisza mejla ze wody sie skonczyly- no bo kto sprawdzi ze mowia prawde? ale udalo sie
Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Wróciłam od tej pani psycholog i jestem tak podbudowana całym spotkaniem, że hej, nawet radość do kosmetixów mi wróciła i się idę zaraz czymś namaszczać Dzięki za słowa wsparcia jeszcze raz, bo duuużo mi one dały w ciągu dnia
ciesze się że lepiej sie czujesz
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Tak, blotko polecam, kosmetyki tez byly, ale ja czytalam tez sklady, bo szukalam bez SLSow i z porzadna iloscia mineralow z Morza Martwego. Szukania troche bylo, polecam tez olejki: oliwa z oliwek to tam praktycznie wszedzie jest, ja znalazlam z dodatkiem granatu i zapach ma cudowny, ale buteleczka mala, bo tylko 100 ml kupilam tez peeling, ale to akurat w Jordani, bo na miejscu mozna bylo na wlasnej skorze wyprobowac kremy, mydla, peelingi itp.. Przywiozlam pelno mydelek, przede wszyskim oliwkowe. Kosmetyki z mineralami z Morza Martwego: warto czytac sklady, bo juz za 5-10 dolarow znajdzie sie szampon, zele, balsamy itp., ale w wiekszosci z nich mineraly z Morza Martwego byly dopiero na samym koncu, nawet za "perfume". Im drozsze tym lepsze i w skladzie wiecej mineralow ale moze akurat znajdziesz jakas perelke za kilka dolarow
Odnosnie kolorowki: cuda sa na strefie bezclowej w Tel Awiwie, ale tanie niestety nie byly. Do drogerii tam nie wchodzilam, bo nawet czasu duzo nie bylo, a tam gdzie stawalismy na zakupy nie bylo typowych drogerii, ale z busa widzialam, ze mieli cos podobnego do naszego Super pharmu, bo dokladnie ten sam znaczek i kolory, ale nazwa inna
ooo tak bo SP jest z izraela
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
pół dnia mnie nie było na wątku i mam 6 stron do nadrabiania
Xandrine_Marie - trzymam kciuki żeby wszystko się w końcu ułożyło - żebyś zaczęła żyć swoim życiem, na własnych zasadach w spokoju przede wszystkim. Miałaś straszne dzieciństwo i życzę Ci samych dobrych dalszych dni oby wszystko się skończyło szybko i jak najlepiej

Aniyam - fajnie że wreszcie do nas wróciłaś boskie zakupy a te Diorki
Fajnie że dostałyście paki z eglamour zgodne z oczekiwaniami moze mi się uda następnym razem kliknąć

szkoda że już nie ma w D tych poczwórnych próbek ale za to zarejestrowałam auto od dziś jestem mobilna
ale fajnie, gratki
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:28   #4409
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiałam gdzie się podziałaś Z tym nadrabianiem to odpuść - wiem co mówię, n urlopie próbowałam, ale jak w 2 dni miałam do przeczytania 25 stron to mi się odechciało

Jesteś mobilna, czyli mamy uciekać z ulic?
było mnie gdyż jestem na czterodniowym urlopie
jak będziecie w Krakowie to rozglądajcie się na boki uważniej bo jaaadeeee a od razu ostrzegam że za dobrze nie umiem

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

ale fajnie, gratki
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:35   #4410
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX



Też się witam po urlopie

Doczytałam o Waszym mega dealu - zazdraszczam strasznie Martusia, za to Ty na pewno jeszcze jakiś lepszą okazję wynajdziesz, zobaczysz

Xandrine_Marie, super, że trafiłaś do dobrej specjalistki. za terapię! Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że to głównie praca nad sobą i ze sobą, ale z pewnością sama bym przez to nigdy nie przebrnęła.
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 12:10:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.