Po świętach, zostało nam pół roku! - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-28, 17:01   #3541
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

U mnie dziś, lokatorzy siedza w domu, wiec nie moge błaznowac w dużym pokoju. Obiecałam sobie, że przez te weekendy kiedy wszyscy są w domu, będę ćwiczyć, na dworze - bieganie + proste ćwiczenia w parku, ale dzis leje jak z cebra calutki dzien i nie ma mowy, że wyjde. Przekładam ćwiczenia na jutro.

Rimrlola naprawde gratuluje i podziwiam za codzienną wytrwałośc, u mnie ćwiczeni co drugi dzien a ja i tak się az tak nie staram i w piątek już się leniłam i zamiast 1h20min wyszło mi około 35min . Ale dietka bardzo ładnie u mnie. Dzis w polskim sklepie zakupiłam wędzoną makrelke, i bedzie do jajek na kolacje. Własnie spałaszowałam na obiad porcje makaronu z sosem pomidorowym, kaparami i kiełbaską, na podwieczorek będzie cycek z kurczaka z warzywami
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 17:05   #3542
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez rimlora Pokaż wiadomość
te jedzenie w niej zapewne rano nastepnego dnia jeszcze siedzialo. Przeciez takie jedzenie tez sporo wazy, a przetrawic go z pewnoscia jeszcze nie przetrawila.



podziwiam Cie ze chce Ci sie szyc. Teraz w sklepach jest taki wybor ubran o jakich sobie tylko zamarzysz.Szkoda bylo by mi bylo czasu na szycie Cenowo pewnie i tak podobnie wyjdziesz
Ale przetrawione i wydalone powinno już być więc waga powinna pójść w dół, jeśli skok w górę był spowodowany tym co opisujesz.

A co do szycia - dla mnie to relaksik. I coś czego efekty widzę w miarę szybko a są trwałe. A to u mnie rzadkość w życiu (mój typ osobowości potrzebuje takich "powodów do dumy", a artysta ze mnie żaden....)
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 17:18   #3543
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
U mnie dziś, lokatorzy siedza w domu, wiec nie moge błaznowac w dużym pokoju. Obiecałam sobie, że przez te weekendy kiedy wszyscy są w domu, będę ćwiczyć, na dworze - bieganie + proste ćwiczenia w parku, ale dzis leje jak z cebra calutki dzien i nie ma mowy, że wyjde. Przekładam ćwiczenia na jutro.

Rimrlola naprawde gratuluje i podziwiam za codzienną wytrwałośc, u mnie ćwiczeni co drugi dzien a ja i tak się az tak nie staram i w piątek już się leniłam i zamiast 1h20min wyszło mi około 35min . Ale dietka bardzo ładnie u mnie. Dzis w polskim sklepie zakupiłam wędzoną makrelke, i bedzie do jajek na kolacje. Własnie spałaszowałam na obiad porcje makaronu z sosem pomidorowym, kaparami i kiełbaską, na podwieczorek będzie cycek z kurczaka z warzywami
Dzieki
wiesz czasem nie jest latwo , ale ta satysfakcja pozniej ze daje rade i tak dobrze sie trzymam dodawaja mi duzo sil. Po za tym kiedy widze jak moje cialo zmienilo sie po dwoch miesiacach i kiedy slysze od innych jak schudlam to wiem , ze warto dalej tak ciezko pracowac

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Ale przetrawione i wydalone powinno już być więc waga powinna pójść w dół, jeśli skok w górę był spowodowany tym co opisujesz.
wedlug mnie waga powinna wrocic do normy po 2 dniach mniejwiecej

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
A co do szycia - dla mnie to relaksik. I coś czego efekty widzę w miarę szybko a są trwałe. A to u mnie rzadkość w życiu (mój typ osobowości potrzebuje takich "powodów do dumy", a artysta ze mnie żaden....)
aa no jesli to dla Ciebie relaksik to super
ja relaksuje sie chodzac na zakupy

Majkas co dzisiaj dobrego na sniadanie jesz?

Edytowane przez rimlora
Czas edycji: 2010-02-28 o 17:32
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 18:01   #3544
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez rimlora Pokaż wiadomość

Majkas co dzisiaj dobrego na sniadanie jesz?
Jajecznica, kromka chleba żytniego z piersią indyka i brzoskwinka!
(wchodzę w drugą fazę biegów, muszę zacząć więcej węglowodanów jeść...)
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 18:04   #3545
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Jajecznica, kromka chleba żytniego z piersią indyka i brzoskwinka!
(wchodzę w drugą fazę biegów, muszę zacząć więcej węglowodanów jeść...)
czyli ile teraz bedziesz biegac?
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 18:37   #3546
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez rimlora Pokaż wiadomość
czyli ile teraz bedziesz biegac?
Na razie biegałam 3-4mile dziennie (6-7 w dni z mniejszą szybkością ale z wyrabianiem dłuższego dystansu, tak zwany aktywny odpoczynek).
Teraz (od środy) będzie 5-6.5 mil dziennie (8-9 w dni aktywnego odpoczynku). Ale największa zmiana będzie w tętnie z którym biegam. 5.5 mili z 85-90%MHR bez przerwy - na to trzeba mieć energię i to nie z owoców a z kaszy czy makaronów. No i podczas treningu będą izotoniki a nie woda jak dotychczas.
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 18:38   #3547
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Wkurzyłam się Pojechałam na basen i okazało się, że rezerwacja jest Cały dzień był wstęp wolny a akurat jak my przyjechaliśmy to rezerwacja jakuzzi też zajęte, tylko sauna wolna a na samą saunę to mi się nawet przebierać nie chciało. Niepotrzebnie spaliłam paliwo.
__________________


Edytowane przez Shiryuna
Czas edycji: 2010-02-28 o 18:40
Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 18:49   #3548
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Na razie biegałam 3-4mile dziennie (6-7 w dni z mniejszą szybkością ale z wyrabianiem dłuższego dystansu, tak zwany aktywny odpoczynek).
Teraz (od środy) będzie 5-6.5 mil dziennie (8-9 w dni aktywnego odpoczynku). Ale największa zmiana będzie w tętnie z którym biegam. 5.5 mili z 85-90%MHR bez przerwy - na to trzeba mieć energię i to nie z owoców a z kaszy czy makaronów. No i podczas treningu będą izotoniki a nie woda jak dotychczas.
ile zajmuje Ci przebiegniecie jednej mili w tetnie 85-90%?
(jedna mila czyli 1,6km tak??) czyli 5,5 mili to 8,8 km ?
ja biegam codziennie minimum 1h15 min w tenie 85-100 chociaz naprawde stram sie nie wchodzic na 100% wtedy od razu zwalniam , ale najczesciej jest to jednka tetno lekko ponad 90%.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Shiryuna Pokaż wiadomość
Wkurzyłam się Pojechałam na basen i okazało się, że rezerwacja jest Cały dzień był wstęp wolny a akurat jak my przyjechaliśmy to rezerwacja jakuzzi też zajęte, tylko sauna wolna a na samą saunę to mi się nawet przebierać nie chciało. Niepotrzebnie spaliłam paliwo.
na przyszlosc dzwon -zaoszczedzisz nerwy , czas i paliwo
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 18:57   #3549
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez rimlora Pokaż wiadomość
ile zajmuje Ci przebiegniecie jednej mili w tetnie 85-90%?
(jedna mila czyli 1,6km tak??) czyli 5,5 mili to 8,8 km ?
Tak, mila to 1.6km. Ja na razie z 85-90% to biegałam tylko 1.5min w interwałach (3min 75-80/3min80-85/1.5min85-90) więc w czwartek będę ci mogła odpowiedzieć na pytanie ile mi mila zajmuje. Ale i tak nie można tego porównywać bo każdy ma inną wytrzymałość wstępną. Ja już rok temu byłam prawie w "ponad przeciętnej" kategorii, mi długo zajmuje żeby wejść na te 85-90% a biegam w miarę szybko. Ostatnio z prędkością 9.6 - 11.2 km/h. Przy 9.3 km/h to ja robię sobie odpoczynek, tętno spada do 70%, wody się napiję... A wiem że dla niektórych 9.3 to prędkość duża i powodująca straszliwe zmęczenie.
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 19:13   #3550
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Tak, mila to 1.6km. Ja na razie z 85-90% to biegałam tylko 1.5min w interwałach (3min 75-80/3min80-85/1.5min85-90) więc w czwartek będę ci mogła odpowiedzieć na pytanie ile mi mila zajmuje. Ale i tak nie można tego porównywać bo każdy ma inną wytrzymałość wstępną. Ja już rok temu byłam prawie w "ponad przeciętnej" kategorii, mi długo zajmuje żeby wejść na te 85-90% a biegam w miarę szybko. Ostatnio z prędkością 9.6 - 11.2 km/h. Przy 9.3 km/h to ja robię sobie odpoczynek, tętno spada do 70%, wody się napiję... A wiem że dla niektórych 9.3 to prędkość duża i powodująca straszliwe zmęczenie.
ja nie wiem z jaka predkoscia biegam , ale stram sie biegac bardzo szybko , czasem najszybciej jak umie
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 19:15   #3551
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez rimlora Pokaż wiadomość
ja nie wiem z jaka predkoscia biegam , ale stram sie biegac bardzo szybko , czasem najszybciej jak umie
Wierzę, bo znam twój upór I tak powinno się ćwiczyć.
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 19:18   #3552
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Wierzę, bo znam twój upór I tak powinno się ćwiczyć.
jak juz poswiecam czas na cwiczenia to chce go wykorzystac maksymalnie , zeby jak najwiecej spalic

jutro wazenie , zapewne znowu pierwsza napisze ile schudlam
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 19:55   #3553
piegowata20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 175
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, co tu dziś tak cicho???
u mnie dziś całkiem ładna pogoda, myślę o spacerku


oj ja to tym razem nie będę miała się czym chwalić, ale jestem bardzo ciekawa Twojego wyniku

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------


dziekuję staram się bardzo i wiem, że będzie dobrze
jak będziesz miała wyniki z egzaminu to pochwal się tą piątką ok?
ok jak bedzie 5 to bede sie chwalic
__________________
'Jem mniej, bramy nieba są wąskie'



'I'm not a perfect little girl'
piegowata20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 20:11   #3554
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez rimlora Pokaż wiadomość
jutro wazenie , zapewne znowu pierwsza napisze ile schudlam
pewnie tak, ja nie wstaje tak wcześnie, jeśli oczywiście nie muszę. a jutro nie muszę
Cytat:
Napisane przez piegowata20 Pokaż wiadomość
ok jak bedzie 5 to bede sie chwalic
będzie, będzie

no to ja się "pochwalę" moją dzisiejszą kolacją: dwie kromki ciemnego razowego chlebka z szynką i żółtym serem ilościowo nie mam żadnych wyrzutów, tyle tylko, że to kompletnie niekolacyjny posiłek!! ale cóż... czas przed @ ma swoje prawa jakby tego było mało, to przyznam się jeszcze, że zeżarłam ponad pół czekolady nie przepadam za słodyczami, no ale co zrobie, skoro takie zapotrzebowanie organizmu. tylko dlaczego akurat dzień przed ważeniem? mam nadzieję, że zbyt wielkiego wpływu to nie będzie miało, bo poza tym było dziś wzorowo.
muszę się tylko solidnie zabrać za ćwiczenia i będzie cacy
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 20:23   #3555
piegowata20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 175
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

ja też mam @ wiec nie wiem jak bedzie jutro ;( ale mam nadzieje ze dobrze jakiegos bardzo konkretnego zapotrzebowania na slodkie to nie mam na szczescie ale dziś niestety zjadlam pszenny chleb bo ciemny sie skonczyl ;( ale tak poza tym to ok bylo w szkole tez bez grzeszków az jestem w szoku
__________________
'Jem mniej, bramy nieba są wąskie'



'I'm not a perfect little girl'
piegowata20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 21:07   #3556
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Dzien zaliczam do udanych. Dieta ok, zadnych wpadek i udalo mi sie dzis pocwiczyc 1 godzine , moze nie jest to bardzo duzo, ale nie chcialam przeciążać kostki.
Zobaczymy co jutro pokaze waga
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 21:11   #3557
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez rimlora Pokaż wiadomość






na przyszlosc dzwon -zaoszczedzisz nerwy , czas i paliwo
Chciałam zadzwonić, ale w necie nie było numer telefonu... a nie miałam skąd wziąć. Zaryzykowałam i widać z marnym skutkiem.
Dobranoc
__________________

Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 22:06   #3558
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

dobranoc Laski do jutra
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 22:16   #3559
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez Bunny_82 Pokaż wiadomość
dobranoc Laski do jutra
mam nadzieje ze obudzicie sie wczesnie bo ja pozniej czekam na was zawsze z ciekawosci aby dowiedziec sie ile schudlyscie
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 22:38   #3560
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez rimlora Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze obudzicie sie wczesnie bo ja pozniej czekam na was zawsze z ciekawosci aby dowiedziec sie ile schudlyscie
Na mnie nie licz, hihi
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 22:53   #3561
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

ze mną też różnie może być, bo ja śpioch ale tak czy tak to chwalić się nie będzie czym niestety no ale sama jestem sobie winna - moje zaniedbanie

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

dobra, uciekam spać. do jutra dziewczynki
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 00:01   #3562
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Dziewczyny mam pytanie odnośnie cycuszków. Moje są dużaśne o czym już tu kilka razy wspominałam i niekoniecznie na swoim miejscu, tj. grawitacja zrobiła swoje. Nie chciałabym, żeby po schudnięciu stan jeszcze bardziej sie pogorszył. Od tygodnia funduje cycuszkom wieczorami masarz z własnoręcznie kręconego serum. Mam nadzieje, że ćwiczenia na ręce z obciążeniem oraz pare innych kwiatków zapobiegnom tragedii. Dziewczyny jak u was z piersiami podczas diety. Juz tu chyba raz wspominałam, że się tego bardzo boje i nawet troche o tym zagadałysmy, ale kilogramy wam leca z tygodnia na tydzien wiec dawajcie znac co sie dzieje z cycuszkami. Wiem, wiem, że troche zmaleją, ale przede wszystkim mam na mysli jędrność.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg

Edytowane przez sss7
Czas edycji: 2010-03-01 o 00:03
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 00:33   #3563
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
dawajcie znac co sie dzieje z cycuszkami. Wiem, wiem, że troche zmaleją, ale przede wszystkim mam na mysli jędrność.
No mi odrobinę zmalały ale jędrność bez zmian. Plus dzięki ćwiczeniom siłowym nie widzę takich "spadków wysokości" jakie miewałam odchudzając się w przeszłości. Czyli jak dla mnie- szafa gra.
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 06:39   #3564
nancy1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 108
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Witam zaraz podam swoja wagę tylko poczekam chociaż aż pójdę do toalety,żeby wynik był bliższy faktycznego, bo ja jak zwykle mam pecha na ważenie i mam @ i jeszcze zapomniałam,że to dzisiaj o1.03 i już zjadłam śniadanie :P

Następne ważenie w dzień kobiet ??

I jeszcze przepraszam,że się ostatnio nie odzywam i przez najbliższe dni też nie będę. Prawie nie bywam w domu a i jak bywam to nadrabiam moje domowe obowiązki lub po prostu siedzę z rodzinką nie przy komputerze.

Dietka idzie nie wzorowo, ale nie powiem by kulała. Nagrzeszyłam wczoraj przed @ bardzo, ale przed dietą było znacznie gorzej.
Odstawiłam tabletki anty juz nie bede sięgać po kolejne opakowanie. ciekawa jestem czy wpłynie to jakoś ja moją wagę, może pójdzie troszkę w dół?:P byłoby miło dostac -1 kg za porzucenie tego świństwa

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie odnośnie cycuszków. Moje są dużaśne o czym już tu kilka razy wspominałam i niekoniecznie na swoim miejscu, tj. grawitacja zrobiła swoje. Nie chciałabym, żeby po schudnięciu stan jeszcze bardziej sie pogorszył. Od tygodnia funduje cycuszkom wieczorami masarz z własnoręcznie kręconego serum. Mam nadzieje, że ćwiczenia na ręce z obciążeniem oraz pare innych kwiatków zapobiegnom tragedii. Dziewczyny jak u was z piersiami podczas diety. Juz tu chyba raz wspominałam, że się tego bardzo boje i nawet troche o tym zagadałysmy, ale kilogramy wam leca z tygodnia na tydzien wiec dawajcie znac co sie dzieje z cycuszkami. Wiem, wiem, że troche zmaleją, ale przede wszystkim mam na mysli jędrność.
Od początku diety codziennie smaruje biust. Ja naszczęście nie widze spadku, może minimalnie mniej pełne, ale to chyba sobie wmawiam bo dramatyzuje:P mam nadzieje,ze mi nie spadną bo będę miała plecy z tyłu i przodu
nancy1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 07:40   #3565
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie odnośnie cycuszków. Moje są dużaśne o czym już tu kilka razy wspominałam i niekoniecznie na swoim miejscu, tj. grawitacja zrobiła swoje. Nie chciałabym, żeby po schudnięciu stan jeszcze bardziej sie pogorszył. Od tygodnia funduje cycuszkom wieczorami masarz z własnoręcznie kręconego serum. Mam nadzieje, że ćwiczenia na ręce z obciążeniem oraz pare innych kwiatków zapobiegnom tragedii. Dziewczyny jak u was z piersiami podczas diety. Juz tu chyba raz wspominałam, że się tego bardzo boje i nawet troche o tym zagadałysmy, ale kilogramy wam leca z tygodnia na tydzien wiec dawajcie znac co sie dzieje z cycuszkami. Wiem, wiem, że troche zmaleją, ale przede wszystkim mam na mysli jędrność.
moje troszeczke zmalaly z 75 f na 75e Sa takie jak zawsze tylko troszke mniejsze . Schudlam tez z obwodu i prawdopodobnie bede musiala zainwestowac w 70 tylko nie wiem jaka miseczka wtedy bedzie pasowac bo przy mniejszym obwodzie nr miseczki sie tez zmienia

Cytat:
Napisane przez nancy1989 Pokaż wiadomość
Witam zaraz podam swoja wagę tylko poczekam chociaż aż pójdę do toalety,żeby wynik był bliższy faktycznego, bo ja jak zwykle mam pecha na ważenie i mam @ i jeszcze zapomniałam,że to dzisiaj o1.03 i już zjadłam śniadanie :P

Następne ważenie w dzień kobiet ??

I jeszcze przepraszam,że się ostatnio nie odzywam i przez najbliższe dni też nie będę. Prawie nie bywam w domu a i jak bywam to nadrabiam moje domowe obowiązki lub po prostu siedzę z rodzinką nie przy komputerze.

Dietka idzie nie wzorowo, ale nie powiem by kulała. Nagrzeszyłam wczoraj przed @ bardzo, ale przed dietą było znacznie gorzej.
Odstawiłam tabletki anty juz nie bede sięgać po kolejne opakowanie. ciekawa jestem czy wpłynie to jakoś ja moją wagę, może pójdzie troszkę w dół?:P byłoby miło dostac -1 kg za porzucenie tego świństwa

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------



Od początku diety codziennie smaruje biust. Ja naszczęście nie widze spadku, może minimalnie mniej pełne, ale to chyba sobie wmawiam bo dramatyzuje:P mam nadzieje,ze mi nie spadną bo będę miała plecy z tyłu i przodu
ja to sie zawsze waze przed toaleta , poniewaz zazwyczaj chodze po sniadaniu
Wydaje mi sie ze 8 marca to zawczesnie na wazenie , wystrczy , ze waga na pare dni stanie i bedziemy podawac zamiast kilogramow same gramy ale jak cos to sie dostosuje

Sniadanie juz zjadlam:
-owsianka na wdzie z melonem miodowym, sliwaka i 2 kiwi + herbata rumiankowa

aaa teraz wazenie :

waga poczatkowa: 86
ostnie wazenie 14 luty : 78,1
aktualne wazenie : 76,5
czyli schudnietych kg: 1,6
w sumie schudnietych : 9,5

rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 07:46   #3566
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez rimlora Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze 8 marca to zawczesnie na wazenie , wystrczy , ze waga na pare dni stanie i bedziemy podawac zamiast kilogramow same gramy ale jak cos to sie dostosuje

aktualne wazenie : 76,5
czyli schudnietych kg: 1,6
w sumie schudnietych : 9,5

Gratulacje serdeczne!!
a co do nastepnego wazenia to ja mysle ze 15ty marca bylby akurat.
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 07:58   #3567
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Gratulacje serdeczne!!
a co do nastepnego wazenia to ja mysle ze 15ty marca bylby akurat.
dziekuje
jestem zaa 15 marca

Ty jeszcze nie spisz?

Edytowane przez rimlora
Czas edycji: 2010-03-01 o 08:40
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 08:45   #3568
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez rimlora Pokaż wiadomość
dziekuje
jestem zaa 15 marca

Ty jeszcze nie spisz?
Kończyłam dane dla profesora. Nareszcie zrobione. Miesiąc się z cholerstwem męczyłam.
Plus jakiś idiota z SFD podniósł mi ciśnienie - zbanował kolegę (zablokował mu wstęp na portal), więc grzecznie zapytałam czy istnieje regulamin przyznawania banów, żeby wiedzieć czego nie robić. A ten palant nawet nie odpowiedział tylko mnie zbanował. Więc straciłam trochę czasu na tworzenie nowego konta i pisanie zażalenia do administratora serwisu.
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 08:55   #3569
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Kończyłam dane dla profesora. Nareszcie zrobione. Miesiąc się z cholerstwem męczyłam.
Plus jakiś idiota z SFD podniósł mi ciśnienie - zbanował kolegę (zablokował mu wstęp na portal), więc grzecznie zapytałam czy istnieje regulamin przyznawania banów, żeby wiedzieć czego nie robić. A ten palant nawet nie odpowiedział tylko mnie zbanował. Więc straciłam trochę czasu na tworzenie nowego konta i pisanie zażalenia do administratora serwisu.
aaa to cham
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 09:11   #3570
Hacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 67
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Hej wszystkim!
Ostatnimi czasy nie miałam kompletnie czasu,żeby tu zaglądać. Ale proszę o nieusuwanie mnie z tabelki,bo będę się ważyć co 2 tygodnie. Przez ostatni miesiąc intensywnie ćwiczyłam przez co moje zapotrzebowania energetyczne wzrosły i popuściłam trochę pasa mojej dotychczasowej diecie,inaczej nie dałoby rady; a w niektóre dni nawet bardziej niż trochę;ale oczywiście były też dni dietetyczne; mimo,że za wiele nie schudłam są widoczne zmiany w mojej figurze, bardzo ładnie wymodelowało mi się ciałko, mam twardsze mięśnie i są mniej otłuszczone;
Waga:
61,3 kg
__________________
Jeżdżę rowerem (prawie) codziennie!
36 km - 40 km - 115 km - 44 km - 40 km - _ - 51 km - 37 km - 25 km
Hacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.