Czy to wszystko gra ze sobą????POMÓŻCIE!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-23, 21:48   #1
dekoderka
Raczkowanie
 
Avatar dekoderka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 298

Czy to wszystko gra ze sobą????POMÓŻCIE!!!!


Witajcie,
wreszcie po długich poszukiwaniach mniej więcej skompletowałam wirtualnie mój strój ślubny. Bardzo Was proszę, zerknijcie czy to mniej więcej do siebie pasuje.Nie chcę wyglądać jak choinka, nie chcę z czymś przesadzić. Jak każda z Was chciałabym w tym dniu wyglądać wyjątkowo-dlatego bardzo proszę o pomoc!!!!
Marze o:
1. Sukienkę mam. Ma perełki naszyte oraz wierzchnią warstwę połyskujacą chyba z organzy.Ma tren.
2. Długim welonie . Co do welonu Wasze opinie są podzielone-ale ja po prostu zakochałam się w takich modelach. Myślałam o "mgiełce", jednak nie wiem czy powinien być prosty bez ozdób, czy moge sobie pozwolić na delikatną koronkę?
3. Bukiecie-koniecznie z akcentem bordowym. Chyba będzie okrągły-żeby zachować proporcje z innnymi częściami stroju.
4. Biżu. Chciałabym kolczyki. Najlepiej się czuję z "wiszących" ale w połączeniu z wisiorkiem i perełkami na sukience mogę wyglądać "MAŁO" korzystnie ha ha
5. Fryzurze-włosy lekko rozpuszczone, pofalowane...

Acha noszę rozmiar 40, więc do chudzielców nie należę więć chciałabym sie troche wyszczuplić...

Bardzo proszę, pomóżcie-bo zaczynam wpadać w paranoję że nie zdąże ze wszystkim...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biżu.jpg (40,6 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biż..jpg (6,7 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka.jpg (15,9 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg susan2.jpg (26,5 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg susan 1.jpg (26,9 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg welon.jpg (28,3 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tren i dlugi welon.jpg (56,6 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz.jpg (34,3 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet_slubny_3.jpg (4,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet17.jpg (6,8 KB, 34 załadowań)
__________________
JESTEM ŻONĄ!!!
dekoderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 08:41   #2
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Czy to wszystko gra ze sobą????POMÓŻCIE!!!!

Kolczyki - długie jak najbardziej, wyszczuplają, ale nie jestem przekonan do "długiego" naszyjnika, byłoby chyba za dużo tego.
Poza tym nie wiem czy taki welon to akurat pasuje - bo masz tren, ale jak jesteś zakochana to OK , poszłabym w delikatną mgiełkę, bo masz uknie z "dodatkami". Poza tym OK! A co to za model sukni jeśli mogę wiedzieć? Bardzo ładna i też nosze 40 .
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 09:21   #3
dekoderka
Raczkowanie
 
Avatar dekoderka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 298
Dot.: Czy to wszystko gra ze sobą????POMÓŻCIE!!!!

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
Kolczyki - długie jak najbardziej, wyszczuplają, ale nie jestem przekonan do "długiego" naszyjnika, byłoby chyba za dużo tego.
Poza tym nie wiem czy taki welon to akurat pasuje - bo masz tren, ale jak jesteś zakochana to OK , poszłabym w delikatną mgiełkę, bo masz uknie z "dodatkami". Poza tym OK! A co to za model sukni jeśli mogę wiedzieć? Bardzo ładna i też nosze 40 .
Oczywiście myślałam o mgiełce-tylko szukam czegoś np na allegro bo ceny nieporównywalnie mniejsze niż w sklepie. Sukienka to sweetheart 5884. Niesamowicie wygodna i leciutka. Cieszę się że Ci się podoba

Myślisz że fryzura i bukiet też by grały ze soba?
__________________
JESTEM ŻONĄ!!!
dekoderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 11:12   #4
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Czy to wszystko gra ze sobą????POMÓŻCIE!!!!

Jasne!!! Fryzura super, bukiet też.
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 11:17   #5
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Czy to wszystko gra ze sobą????POMÓŻCIE!!!!

świetna fryzurka i jedna i druga , tylko własnie ten welon tak troszke mi tu nie pasuje, no jak suknia ma tren to wydaję mi się że taki długi welon to już za dużo, biżu świeta druga bardziej bedzie pasowac do dłuższych kolczyków, bukiet śliczny ten ostatni.
Pierwszy naszyjnik bardziej mi sie podoba ale tu już długie kolczyki odpadają, do tego fryzurka nr.1 i ostatni bukiet
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 11:36   #6
dekoderka
Raczkowanie
 
Avatar dekoderka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 298
Dot.: Czy to wszystko gra ze sobą????POMÓŻCIE!!!!

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
świetna fryzurka i jedna i druga , tylko własnie ten welon tak troszke mi tu nie pasuje, no jak suknia ma tren to wydaję mi się że taki długi welon to już za dużo, biżu świeta druga bardziej bedzie pasowac do dłuższych kolczyków, bukiet śliczny ten ostatni.
Pierwszy naszyjnik bardziej mi sie podoba ale tu już długie kolczyki odpadają, do tego fryzurka nr.1 i ostatni bukiet
Dzięki wielkie za pomoc, tylko teraz mam straszny dylemat z tym welonem. ...No i jeszcze się zastanawiam czy do kościoła muszę mieć jakieś bolerko...W połączeniu z długim welonem to naprawdę byłoby za dużo.
Mam jeszcze pytanie. Czy do mojej sukienki pasują każde białe buty? W sensie i skórzane i koronkowe itp.? Jejku zupełnie mam jakieś zaćmienie i już sama niewiem co pasuje co nie

Zerknijcie jeszcze na to jedno zdjęcie welonu. Dziewczyna też ma tren. co myslicie?Dziękuje Wam bardzo za pomoc
__________________
JESTEM ŻONĄ!!!

Edytowane przez dekoderka
Czas edycji: 2009-03-24 o 11:39
dekoderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 12:14   #7
cacharel^
Raczkowanie
 
Avatar cacharel^
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 258
Dot.: Czy to wszystko gra ze sobą????POMÓŻCIE!!!!

Cytat:
Napisane przez dekoderka Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za pomoc, tylko teraz mam straszny dylemat z tym welonem. ...No i jeszcze się zastanawiam czy do kościoła muszę mieć jakieś bolerko...W połączeniu z długim welonem to naprawdę byłoby za dużo.
Mam jeszcze pytanie. Czy do mojej sukienki pasują każde białe buty? W sensie i skórzane i koronkowe itp.? Jejku zupełnie mam jakieś zaćmienie i już sama niewiem co pasuje co nie

Zerknijcie jeszcze na to jedno zdjęcie welonu. Dziewczyna też ma tren. co myslicie?Dziękuje Wam bardzo za pomoc
Kochana, ja też mam tren (mniej więcej taki jak na zdjęciu albo nawet dłuższy) i bardzo mi się podoba połączenie trenu z welonem poza ten tren. Sama tak będę miała na swoim ślubie na wesele zmienię już welon na krótszy, żeby było wygodniej.
Nawet panie w salonie mi tak proponowały... pamiętaj, że ile Panien Młodych, tyle gustów jeśli Tobię się tak podoba, to wybierz długi welon, raz w życiu bierzesz ślub a potem możesz żalować!
Nie jest to żadną przesadą, prezentuje się bardzo elegancko i ładnie. A jakie zdjęcia bajeczne wychodzą!
Rób tak jak uważasz i czujesz, a podejmiesz właściwą decyzję
__________________
There is risk, there is pleasure...
cacharel^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 12:28   #8
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Czy to wszystko gra ze sobą????POMÓŻCIE!!!!

Piękna fryzurka i bukiet tez...
Nie jestem przekonana do welonu.. tren i taki długi welon to chyba za dużo...
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 12:56   #9
dekoderka
Raczkowanie
 
Avatar dekoderka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 298
Dot.: Czy to wszystko gra ze sobą????POMÓŻCIE!!!!

Znalazłam jeszcze 2 takie fryzurki. Też mi się bardzo podobają
Sorki za jakość, ale jestem w pracy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif fryzury-dlugie-332.gif (50,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka.jpg (15,4 KB, 43 załadowań)
__________________
JESTEM ŻONĄ!!!
dekoderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 12:56   #10
loonyme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 51
Dot.: Czy to wszystko gra ze sobą????POMÓŻCIE!!!!

Sukienka z trenem plus dlugasny welon wyglada bardzo slicznie. Sama mam sukienke z trenem i panie w salonie mi proponowaly wlasnie taki dlugi welon, jeszcze nie wiem co zrobie, bo jestem bardzo niezdecydowana osoba (pomijajac fakt ze sukienke kupilam w pierwszym i jedynym salonie jaki odwiedzilam). Bolerko zdecydowanie odpada, bedzie juz tego za duzo, poza tym slub bedzie w lipcu, slubujemy w tym samym dniu, masz sukienke na szerszych ramiaczkach i jesli przyjdzie do tego welon to mysle ze w zupelnosci wystarczy.

Jejku widze ze masz wszystko pokompletowane, a u mnie sie zatrzymalo na sukience

Edytowane przez loonyme
Czas edycji: 2009-03-24 o 12:58
loonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 13:08   #11
dekoderka
Raczkowanie
 
Avatar dekoderka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 298
Dot.: Czy to wszystko gra ze sobą????POMÓŻCIE!!!!

Cytat:
Napisane przez loonyme Pokaż wiadomość
Sukienka z trenem plus dlugasny welon wyglada bardzo slicznie. Sama mam sukienke z trenem i panie w salonie mi proponowaly wlasnie taki dlugi welon, jeszcze nie wiem co zrobie, bo jestem bardzo niezdecydowana osoba (pomijajac fakt ze sukienke kupilam w pierwszym i jedynym salonie jaki odwiedzilam). Bolerko zdecydowanie odpada, bedzie juz tego za duzo, poza tym slub bedzie w lipcu, slubujemy w tym samym dniu, masz sukienke na szerszych ramiaczkach i jesli przyjdzie do tego welon to mysle ze w zupelnosci wystarczy.

Jejku widze ze masz wszystko pokompletowane, a u mnie sie zatrzymalo na sukience
Ale fajnie że ślubujemy tego samego dnia!!!!! Właściwie to nie mam jeszcze nic skompletowanego, bo to są rzeczy które znalazłam w necie. Tez mam tylko sukienkę, ale chciałam się zorientować co do siebie pasuje itp. Zaczynam poszukiwania dodatków w typie tych ze zdjęć Zaczynam też na poważnie myśleć o butach, bieliźnie. ..
__________________
JESTEM ŻONĄ!!!
dekoderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 19:42   #12
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Czy to wszystko gra ze sobą????POMÓŻCIE!!!!

ja powiem tak:

suknei sweetheart pieknie wyszczuplają talię, ja co prawda jestem drobniutka nosze rozmiar 34 ale w tej ktora wybrałam 5873 mam duzy biust ( a nie mam) i wąziutką talię

ja mam tren i długi welon ale nie za suknie tylko taki do ziemi mieniącą się mgiełkę
jak dla mnei kolczyki super ale nie z perełek, naszyjnik..hmm moze nei przedłuzany

bukiet choc nei w moim stylku to super wyglada i moj ulubiony kolor to bordo i czerwony

a fryzura przepiekna az załuje ze mam krótsze włosy i nei moge sobei na taka pozwolić

to tyle
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:46   #13
loonyme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 51
Dot.: Czy to wszystko gra ze sobą????POMÓŻCIE!!!!

Cytat:
Napisane przez dekoderka Pokaż wiadomość
Ale fajnie że ślubujemy tego samego dnia!!!!! Właściwie to nie mam jeszcze nic skompletowanego, bo to są rzeczy które znalazłam w necie. Tez mam tylko sukienkę, ale chciałam się zorientować co do siebie pasuje itp. Zaczynam poszukiwania dodatków w typie tych ze zdjęć Zaczynam też na poważnie myśleć o butach, bieliźnie. ..
ja swoje wymarzone buciki znalazlam w na hiszpanskiej stronie nigdzie nie moge ich dostac, ani w Polsce ani w Niemczech, ale znalazlam tanie loty do Madrytu, wiec jak juz na prawde bede zdesperowana to wsiade w samolot i siup--> kierunek Madryt na weekend
Bielizny w necie nawet nie ogladam- zawrotu glowy mozna dostac od modeli a i tak lepiej przymierzyc
Poza sukienka mam jeszcze zaproszenia, juz gotowe w 98% - ostatnie sztuki sie jeszcze maluja
loonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 22:50   #14
karolciarw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 102
Dot.: Czy to wszystko gra ze sobą????POMÓŻCIE!!!!

wybrałam tę samą sukienkę i naprawde nwyszczupla talię. Ja ja mam krótszy welon niż Ty tzn. taki do pasa i bolerko z krótkim rekawkiem. mam problem z fryzurka i biżuterią pozdrawiam

Edytowane przez karolciarw
Czas edycji: 2009-04-20 o 22:56
karolciarw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 08:28   #15
dekoderka
Raczkowanie
 
Avatar dekoderka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 298
Dot.: Czy to wszystko gra ze sobą????POMÓŻCIE!!!!

Cytat:
Napisane przez karolciarw Pokaż wiadomość
wybrałam tę samą sukienkę i naprawde nwyszczupla talię. Ja ja mam krótszy welon niż Ty tzn. taki do pasa i bolerko z krótkim rekawkiem. mam problem z fryzurka i biżuterią pozdrawiam
Witaj, cieszę się że też Ci się spodobała ta sukienka Kiedy ślubujesz? Jak przygotowania?
__________________
JESTEM ŻONĄ!!!
dekoderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 16:10   #16
capricorno
Raczkowanie
 
Avatar capricorno
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 242
GG do capricorno
Dot.: Czy to wszystko gra ze sobą????POMÓŻCIE!!!!

ja też wybrałam sweetheart 5882 ale tren jest w wersji z tiulem , też wyszczupla talię
capricorno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.