Koszula męska do ślubu i nie tylko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-02, 18:13   #1
caramel85
Raczkowanie
 
Avatar caramel85
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30

Koszula męska do ślubu i nie tylko


Zastanawiałam się czy założyc nowy wątek... a dobra juz sobie załozyłam...

Hej dziewczyny !
czy pasuje koszula z krótkim rękawkiem do ślubu? to będzie lipiec i może być gorąco, a na to i tak idzie kamizelka i marynarka, której na pewno do połowy wesela nie śliągnie.

wiem, że bardziej elegancko jest w długim rękawku, ale czy faktycznie w połowie lipca młody się zbytnio nie zgrzeje w koszuli, kamizelce i marynarce, gdy ja będę z sukni bez ramiączek.

Obsługa w sklepie była w szoku że do ślubu w krótkim. Co radzicie?
__________________
Razem od 24.03.2003
Zaręczyliśmy się 24.12.2006
Ślub 24.07.2010
caramel85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 19:49   #2
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Ja jestem zdania, że koszula do ślubu musi być z długim rękawem- tak jest bardzo elegancko. Mój Tż też będzie miał długi rękaw, ale pewnie kupimy taką samą koszulę z krótkim rękawem, żeby w trakcie wesela się przebrał. Ślubujemy w sierpniu, więc może być bardzo gorąco, no ale trudno żeby być pięknym trzeba cierpieć
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 08:35   #3
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Ja myślę, że na ślub raczej z długim. W sumie to bez znaczenia raczej, ale mi się podobają mankiety kosztuli wysuwające się spod marynarki z jakimiś ładnymi spinkami. Wg mnie to w kościele wyglądałoby bardziej elegancko, niż "goła" ręka wysuwajaca się spod rękawa. Przecież męski wygląd jest równie ważny, jak nasz, a przy zakładaniu obrączek może się rekaw pociągnąć do góry i zamaist pięknej koszuli widać by było owłosioną rękę

Na weselu może być krótki, bo przecież przy szaleństwach Tż wyglądać będzie, jakby wyszedł spod prysznica.
U nas też pewnie będzie ciepło, bo sierpień, więc nie karzę mu się kisić w długim rękawie, jak sama go mieć niebędę, ale na sam akt ślubu wolałabym by miał z długim.
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 08:52   #4
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

ja zgadzam sie z chilanes - obowazkowo z dlugim rekawem i to najlepiej z mankietami i eleganckimi spinkami a potem mozna sie przebrac, choc na salach zazwyczaj jest klima, wiec moze nie byc takiej potrzeby. moj TZ zawsze na wesela chodzi w dlugim rekawie (jako gosc) i wcale sie nie przebiera w trakcie - czyli az tak goraco w dlugim rekawie to nie jest
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 08:59   #5
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Według zasad savoir vivre' u- na wielkie wyjścia koszula tylko i wyłącznie z długim rękawem, najlepiej z mankietami na spinki.
Wg zasad bon tonu to krawatu (itd.) nigdy nie powinno się ubierać koszuli z krótkim rękawem.
Wg mnie koszula z krótkim rękawem to jest faux pas, podobnie jak brak rajstop/pończoch do sukni ślubnej.
Skoro obawiacie się że będzie upał, to czemu wybraliście ciepłe miesiące na ślub?
Poza tym w większości restauracjach jest coś takiego jak klimatyzacja.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 09:11   #6
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

z pewnoscia dlugi rekaw ze slicznymi spinkami bedzie sie pieknie prezentowal, ale na wesele i tak chce kupic tz koszule na zmiane i tez mysle o takiej z krotkim rekawem, ktory i tak bedzie w czasie zabawy pod marynarka, ktora TZ ma zakazane zdjac
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 13:36   #7
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
z pewnoscia dlugi rekaw ze slicznymi spinkami bedzie sie pieknie prezentowal, ale na wesele i tak chce kupic tz koszule na zmiane i tez mysle o takiej z krotkim rekawem, ktory i tak bedzie w czasie zabawy pod marynarka, ktora TZ ma zakazane zdjac
Jak to "Zakazane zdjąć" Rozumiem, ze Ty też będziesz miała długaśny rękaw, którego nei zdejmiesz za żadne skarby? Bo przecież odkryte ramiona i widoczne pachy, to gorsze faux pas niż koszula z krótkim rękawem.
Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Według zasad savoir vivre' u- na wielkie wyjścia koszula tylko i wyłącznie z długim rękawem, najlepiej z mankietami na spinki.
Wg zasad bon tonu to krawatu (itd.) nigdy nie powinno się ubierać koszuli z krótkim rękawem.
Wg mnie koszula z krótkim rękawem to jest faux pas, podobnie jak brak rajstop/pończoch do sukni ślubnej.
Skoro obawiacie się że będzie upał, to czemu wybraliście ciepłe miesiące na ślub?
Poza tym w większości restauracjach jest coś takiego jak klimatyzacja.
Nie ustala sie daty ze względu na to "jaka koszula byłaby mardziej wg zasad savoir vivre' u. Najpierw wybiera się datę, a takimi "pierdołami' zajmuje się na końcu. Nie obawiam się upału, wolę ciepło, ale nie uważam, że należy się na siłę kisić na weselu "bo gdzieś w książce napisano, że...". :pupa:
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 21:06   #8
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

No dobra zakazane to za mocne slowo - po prostu wolalabym, by wytrzymal w marynarce jak najdluzej i wiem ze takie jest tez zalozenie TZ, bo na weselach jako gosc tez zawsze probowal trzymac sie do konca
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 08:53   #9
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Zdecydowanie z długim Noszenie koszuli z krotkim rekawem jest nieeleganckie
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 17:06   #10
martucha
Raczkowanie
 
Avatar martucha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 206
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Nie ustala sie daty ze względu na to "jaka koszula byłaby mardziej wg zasad savoir vivre' u. Najpierw wybiera się datę, a takimi "pierdołami' zajmuje się na końcu. Nie obawiam się upału, wolę ciepło, ale nie uważam, że należy się na siłę kisić na weselu "bo gdzieś w książce napisano, że...". :pupa:
my właśnie braliśmy pod uwage przy ustalaniu daty ślubu m.in. to zeby nie było mu za gorąco w takiej właśnie koszuli bo ja i tż też uważamy ze bezwzglednie koszula z długim rekawem wyglada elegancko i taką tez będzie miał, a nie chciałam żeby sie męczył w czasie wesela
__________________
od 25.04.09 szczęśliwa żonka



martucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 13:33   #11
loonyme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 51
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Pan Mlody powinien byc w koszuli z dlugim rekawem i eleganckie spinki przy mankietach slicznie wygladaja takie mankiety wysuwajace sie z rekawa marynki Ja tez mam slub w lipcu i nie wyobrazam sobie aby moj TZ byl w koszuli z krotkim rekawem. Uzasadnienie ze ja bede w sukience bez rekawow wogole na mnie nie dziala... Goscie weselni w krotkich rekawach- prosze bardzo, jesli im tak wygodniej, ale pan mlody, ojcowie panstwa mlodych i swiadek- uwazam ze bardzo elegancko bedzie jak beda w dlugich rekawach.
loonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 14:01   #12
evelina.00
Raczkowanie
 
Avatar evelina.00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 327
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Cytat:
Napisane przez caramel85 Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się czy założyc nowy wątek... a dobra juz sobie załozyłam...

Hej dziewczyny !
czy pasuje koszula z krótkim rękawkiem do ślubu? to będzie lipiec i może być gorąco, a na to i tak idzie kamizelka i marynarka, której na pewno do połowy wesela nie śliągnie.

wiem, że bardziej elegancko jest w długim rękawku, ale czy faktycznie w połowie lipca młody się zbytnio nie zgrzeje w koszuli, kamizelce i marynarce, gdy ja będę z sukni bez ramiączek.

Obsługa w sklepie była w szoku że do ślubu w krótkim. Co radzicie?
Podstawowa zasada elegancji to do krawata, muchy itp. nie zakłada się koszuli z krótkim rękawem. Czy widział ktoś osobę publiczną nawet w upał w krótkim rekawie? NIE i To jest niedopuszczalne.
Podobnie jak zejmowanie marynarki, jest nieeleganckie.

Facet z krótkim rekawem pod krawatem bez marynarki to przebieraniec, który za grosz nie ma pojecia o elegancji.
evelina.00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 14:02   #13
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Dziewczyny maja racje - tylko i wyłącznie długi rekaw ...odpowiednio dobrany, aby wystawal ok 1-1,5 cm spod rekawa marynarki.
Panowie zapewne chca (a przynajmniej powinni chciec) wygladac w tym dniu elegancko....a nie ma elegancji w krotkim rekawie.....
Moj TZ nie tylko na nasz slub...ale na zadna inna uroczystosc nie ubralby koszuli z krotkim rekawem....
__________________
MOJA BIŻUTERIA

Edytowane przez poppppy
Czas edycji: 2009-04-06 o 14:14
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 14:07   #14
evelina.00
Raczkowanie
 
Avatar evelina.00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 327
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Moj nigdy nie zakłada koszuli z krótkim rekawem do oficjalnego stroju (garnitur) nawet w lato do pracy. Nigdy nie zdejmuje marynarki na imprezach zeby nie wiem jak było gorąco i nie rozwiązuje krawata.

Koszule z krótkim rekawem nosi wylacznie do jeansów.
evelina.00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 14:33   #15
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Według zasad savoir vivre' u- na wielkie wyjścia koszula tylko i wyłącznie z długim rękawem, najlepiej z mankietami na spinki.
Wg zasad bon tonu to krawatu (itd.) nigdy nie powinno się ubierać koszuli z krótkim rękawem.
Wg mnie koszula z krótkim rękawem to jest faux pas, podobnie jak brak rajstop/pończoch do sukni ślubnej.
Skoro obawiacie się że będzie upał, to czemu wybraliście ciepłe miesiące na ślub?
Poza tym w większości restauracjach jest coś takiego jak klimatyzacja.

Zgadzam się z tym w 100% a jeszcze jedno jeśli chodzi o zdejmowanie marynarki to elegancki pan młody nie zdejmuje marynarki. A już niedopuszczalne jest jej zdjęcie do pierwszego tańca co często jest stosowane. Ten jeden dzień w życiu można się przemęczyć a pannie młodej też nie jest za wygodnie w sukni.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 11:28   #16
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Cytat:
Napisane przez martucha Pokaż wiadomość
my właśnie braliśmy pod uwage przy ustalaniu daty ślubu m.in. to zeby nie było mu za gorąco w takiej właśnie koszuli bo ja i tż też uważamy ze bezwzglednie koszula z długim rękawem wygląda elegancko i taką tez będzie miał, a nie chciałam żeby sie męczył w czasie wesela
Mnie właśnie o to chodziło. Mnie się zawsze wydawało, że pora roku to istotny czynnik przy wybieraniu daty ślubu. I nie chodzi tu o czy pan młody spoci się w koszuli z długim rękawem czy nie. Po prostu ktoś kto lubi upały nie weźmie ślubu w zimie, a ktoś kto lubi zimno, śnieg nie wybierze sobie lata na ślub.

Cytat:
Napisane przez evelina.00 Pokaż wiadomość
Podstawowa zasada elegancji to do krawata, muchy itp. nie zakłada się koszuli z krótkim rękawem. Czy widział ktoś osobę publiczną nawet w upał w krótkim rekawie? NIE i To jest niedopuszczalne.
Podobnie jak zejmowanie marynarki, jest nieeleganckie.

Facet z krótkim rekawem pod krawatem bez marynarki to przebieraniec, który za grosz nie ma pojecia o elegancji.
Też o tym wspomniałam wyżej

Cytat:
Napisane przez evelina.00 Pokaż wiadomość
Moj nigdy nie zakłada koszuli z krótkim rekawem do oficjalnego stroju (garnitur) nawet w lato do pracy. Nigdy nie zdejmuje marynarki na imprezach zeby nie wiem jak było gorąco i nie rozwiązuje krawata.

Koszule z krótkim rekawem nosi wylacznie do jeansów.
Mój mąż też zawsze zakłada długi rekaw na jakąś imprezę i nei zdejmuje marynarki a koszulę z krótkim rękawem nosi w lato tylko do jeansów
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 12:48   #17
caramel85
Raczkowanie
 
Avatar caramel85
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Zgadzam się z opinia dziewczyn!!
Krótki rękaw zdecydowanie nie pasuje.

Koszula będzie bez żadnych zdobień, prosta biała, bo przecież on nie wie nic na temat mojego koloru sukienki. (moja suknia będzie kolor biały)
A ja mam problem, bo on nie chce kamizelki założyć... Będę marudzić za to bez kamizelki nie pójdzie...

dodam 2 zalązniki garnitur który nam się podoba może wam sie to przyda...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4_d.jpg (20,3 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 67_d.jpg (26,7 KB, 56 załadowań)
__________________
Razem od 24.03.2003
Zaręczyliśmy się 24.12.2006
Ślub 24.07.2010
caramel85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 09:03   #18
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Cytat:
Napisane przez caramel85 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z opinia dziewczyn!!
Krótki rękaw zdecydowanie nie pasuje.

Koszula będzie bez żadnych zdobień, prosta biała, bo przecież on nie wie nic na temat mojego koloru sukienki. (moja suknia będzie kolor biały)
A ja mam problem, bo on nie chce kamizelki założyć... Będę marudzić za to bez kamizelki nie pójdzie...

dodam 2 zalązniki garnitur który nam się podoba może wam sie to przyda...
Mój TZcik ma taki garniturek jak ten pierwszy - ciemna gorzka czekolada, ale do tego smietankowa koszule i kamizelke z musznikiem, zeby bylo "bardziej slubnie" ale ta brazowa kamizelka i krawat tez wygladaja bosko
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 09:36   #19
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
Mój TZcik ma taki garniturek jak ten pierwszy - ciemna gorzka czekolada, ale do tego smietankowa koszule i kamizelke z musznikiem, zeby bylo "bardziej slubnie" ale ta brazowa kamizelka i krawat tez wygladaja bosko
Moj w zasadzie tak samo.....
Garnitur ciemna gorzka czekolada....jest delikatny prazek, ale nie tak widoczny jak na tym z zalacznika.....Tylko jak zrobilam fotke, to wyglada prawie jak czarny
koszula, kamizelka i musznik - złamana biel
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 18:04   #20
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Zdecydowanie taka okazja jak ślub wymaga założenia koszuli z długimi rękawami. Mile widziane mankiety na spinki. Generalnie jestem za tym, że do garnituru przy jakiejkolwiek okazji powinno się zakładać koszulę z długim rękawem.

Mój tż jest z gatunku tych, którym szybko robi się gorąco i dość szybko zaczyna się pocić. Ustaliliśmy więc, że w kościele będzie miał koszulę z długim rękawem, po jakimś czasie na weselu zmieni na koszulę z krótkim rękawem ale zostanie w marynarce. A później po oczepinach jeśli będzie mu bardzo gorąco, to założy koszulę z długim rękawem i kamizelkę, a zdejmie marynarkę. Wolałabym, żeby został do końca w marynarce, ale nie mam zamiaru go katować. Już chyba z dwojga złego lepiej wygląda mężczyzna bez marynarki, ale w kamizelce i koszuli z długim rękawem, niż w marynarce i z mokrą plamą na plecach.
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 10:39   #21
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Cytat:
Napisane przez poppppy Pokaż wiadomość
Moj w zasadzie tak samo.....
Garnitur ciemna gorzka czekolada....jest delikatny prazek, ale nie tak widoczny jak na tym z zalacznika.....Tylko jak zrobilam fotke, to wyglada prawie jak czarny
koszula, kamizelka i musznik - złamana biel
no dokladnie, to tak jak nasz gajerek a jakiej firmy? my mamy lavard ale zakochalam sie w nim w tym gajerku bo jemu w takim zwyklym czarnym bylo niedobrze, bo ma jasna karnacje i sklonnosc do wypiekow poza tym gajerek idealnie pasuje do brazowych (brazowa oprawka of course) okularkow
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 09:03   #22
magdzialen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

ja wychodzę za mąż 9 maja, więc już niedługo. Przy kupowaniu garnituru pani w salonie powiedziała, że niezależnie od pory roku Pan Młody powinien mieć długi rękaw koszuli, bo krótki po prostu nie pasuje. Zresztą czytałam nawet artykuł o tym na ślubowisko.pl. W ogóle uważam, że krótki rękaw na ślub to tylko goście powinni mieć, a młody do długiej piękne spinki i koniecznie ozdobne mankiety
magdzialen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 09:29   #23
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
no dokladnie, to tak jak nasz gajerek a jakiej firmy? my mamy lavard
A nasz to Eldorado
http://www.eldorado-moda.com.pl/

Cytat:
Napisane przez magdzialen Pokaż wiadomość
ja wychodzę za mąż 9 maja, więc już niedługo.
Widze, ze bierzemy slub tego samego dnia
Jeszcze tylko miesiac....
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 09:23   #24
magdzialen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

dokładnie 24 dni nam zostało poppppy założyłam sobie profil na portalu ślubnym ślubowisko.pl i tam fajnie odlicza mi ile dokładnie pozostało mi do wypowiedzenia sakramentalnego 'tak'. Zapraszam na mój profil: http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/users/view/magdalenka
buźka
magdzialen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 12:53   #25
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Któraś wyżej wspomniała o garniturach z firmy Eldorado i Lavard
Mam pytanko - ile kosztują tam garnitury i czy szyją na miarę?

Magdzialen
Fajny profil

To i ja przy okazji zapraszam na swoją stronkę weselną
www.mariolaimarian.weselny.pl
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 13:07   #26
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Któraś wyżej wspomniała o garniturach z firmy Eldorado i Lavard
Mam pytanko - ile kosztują tam garnitury i czy szyją na miarę?
KITEK_FM - my kupowalismy w Eldorado w Factory Outlet...wiec bylo troche taniej niz normalnie - zaplacilismy 1100 zl za garnitur 2-czesciowy.
Czy szyja na miare nie wiem...wydaje mi sie ze nie, ale napewno wykonuje przerobki
__________________
MOJA BIŻUTERIA

Edytowane przez poppppy
Czas edycji: 2009-04-17 o 13:10
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 18:59   #27
niesie25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Dziewczyny a jaki garnitur i dodatki do białej sukni z platynowo-złotymi dodatkami?!
Koszula na pewno z długim rękawem!
niesie25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 21:09   #28
lawendax
Zadomowienie
 
Avatar lawendax
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 153
GG do lawendax
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

ja wiem, że koszula ślubna powinna byc z długim rękawem i pan młody nie może zdjąć marynarki do północy, ale u nas będzie inaczej,
to nasz drugi ślub i nie będziemy się trzymać sztywnych zasad,
po pierwsze, to będzie sierpień pełnia lata i nie będę mojego miśka trzymała upoconego w długim rękawie i marynarce do północy,
gdzie o tej porze to będzie prawdopodobnie koniec wesela,
po drugie nie będzie oczepin, ani podziękowań dla rodziców,
ani też błogosławieństwa, to wszystko było podczas naszych pierwszych ślubów,
a ten ślub będzie lajtowy, na luzie, na wesoło, będa na nim nasze dzieci, co prawda nie wspólne, ale chcemy mieć wesele po swojemu, tak jak nam się podoba bez sztywnych konwenansów
lawendax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 21:21   #29
Daria_Amelia
Raczkowanie
 
Avatar Daria_Amelia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 140
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

a czy koszula musi być biała ?
Daria_Amelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 21:36   #30
_Beata _
ja.
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: niedaleko
Wiadomości: 1 422
Dot.: Koszula męska do ślubu i nie tylko

Koszula musi pasować odcieniem do sukni młodej, inaczej jedno lub drugie będzie wygladac na zszarzałe\ zżółknięte.

wystukano na kalkulatorze.
_Beata _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-18 14:16:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.