Farby Syoss Pro Nature - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-27, 20:20   #1
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618

Farby Syoss Pro Nature


Hej, czy któraś z Was farbowała już włoski tymi nowymi Syosskami Pro Nature?
Mnie intryguje odcień 8-52 (chłodny jasny blond), tylko ciekawe, jaką mają wodę: 6% czy raczej 9%?
Załączam fotki kolorów i link z opisem farby ->
http://magazyndrogeria.pl/index.php/...oss-pronature/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg syoss ProNature.jpg (103,3 KB, 620 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8-52.jpg (30,8 KB, 279 załadowań)
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-02-28 o 09:53
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 21:18   #2
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

ja się podepnę pod Twoje pytanie ostatnio zastanawiałam się nad tymi farbkami w Rossmanie, moja uwage przykuł właśnie ten o którym piszesz, oraz ciemny blond
ciekawa jestem jak wychodzą te farbki, nie są bardzo drogie, ale też do najtańszych nie należą (ok. 20 zł za opakowanie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cblond.jpg (30,6 KB, 305 załadowań)
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."

Edytowane przez kate25
Czas edycji: 2012-02-27 o 21:23
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 09:34   #3
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Mnie zależy najbardziej na uzyskaniu jak najbardziej naturalnego koloru i uniknięcia wymywania się na rudo.
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 17:07   #4
Jokka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Malowałam włosy kolorem ciemny blond. Jak najbardziej polecam bo kolor po 4 myciach jest dokładnie taki sam jak na opakowaniu- ciemny blond z lekką złotą (bynajmniej nie żółtawą ani rudą) poświatą w sztucznym świetle. Wygląda bardzo, bardzo naturalnie, przynajmniej na moich włosach. Mój wyjściowy kolor to balejaż w kolorze jasnego ciepłego (ale nie żółtego) blondu. Farba nie pokryła go całkowicie i lekko prześwituje, ale myślę, że to zaleta bo wygląda bardziej naturalnie i ładnie.
Miałam dość zostawiania kupy pieniędzy u fryzjera i ciągłego martwienia się odrostami, a przy tym niszczenia swoich włosów więc postanowiłam wrócić do natury i pomalować na najbardziej zbliżony do naturalnego ciemnego blondu kolor. Skusiłam się napisem "naturalne wyglądające kolory" na opakowaniu i tym razem się nie zawiodłam (kiedyś malowałam blondami garniera i palette i "naturalnie wyglądającymi" bym ich z całą pewnością nie nazwała bo włosy były zawsze albo lekko żółtawe albo rudawe. A tu nic takiego nie ma. Oczywiście na samym początku jest trochę ciemniejszy i zimniejszy niż na opakowaniu (trzymałam tylko 18 minut, zamiast 30) ale tak jest z każdą farbą z drogerii- po 4 myciach ( u mnie w ciągu jednego dnia) jest już bardzo ładny.
Mój chłopak twierdzi, że kolor jest trochę nijaki i pewnie to prawda ale nie jest to jasny blond albo płomienny rudy, w końcu czego można oczekiwać od naturalnego ciemnego blondu...
Jokka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 12:58   #5
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Jokka, bardzo dziękuję za odpowiedź, bo właśnie ten ciemny blond mnie interesuje czy jest możliwość, zebyś dodała zdjęcie włosów po farbowaniu tym kolorkiem?

i jak generalnie oceniasz farbę, pod względem wydajności, czy mocno wysusza włosy?
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 09:34   #6
Madziusiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: włocławek
Wiadomości: 70
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Witajcie Mnie też zaintrygował ciemny blond z serii pro nature bo wyglada bardzo naturalnie na opakowaniu. Mam bardzo jasne wloski farbowane na blondy i mam dosc farbowania odrostow i mysle nad tym kolorkiem. tylko chcialabym zobaczyc efekt koloryzacji ta farba. Marzenie raz pofarbowac i wrocic do natury i dbac o wlosy.
Madziusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 12:28   #7
Jokka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Dodaję fotki: w sztucznym i naturalnym świetle. W różnym świetle kolor wygląda inaczej.
Na moje włosy wystarczyło jedno opakowanie- ale tu uwaga: farba jest wyjątkowo rzadka. Wiele razy malowałam włosy i nigdy nie miałam takich niespodzianek jak teraz. Ochlapalam parkiet w promieniu 2m kwadratowych, całe plecy i twarz. Ze skóry na szczęście się zmywa, czego nie można powiedzieć o podłodze...
A co do przesuszania wlosów- jasne, że wysusza, w końcu to trwała farba, ale jakaś odżywka i dają radę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie (4).jpg (110,3 KB, 1794 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie (5).jpg (102,3 KB, 1372 załadowań)

Edytowane przez Jokka
Czas edycji: 2012-03-04 o 12:29
Jokka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 21:59   #8
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Jokka, rzeczywiście bardzo naturalny efekt i nawet jasniej wyszło niż się spodziewałam! dzięki za fotki, bo chyba mnie przekonały do zakupu tej farby
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:58   #9
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Cytat:
Napisane przez Jokka Pokaż wiadomość
Dodaję fotki: w sztucznym i naturalnym świetle. W różnym świetle kolor wygląda inaczej.
Na moje włosy wystarczyło jedno opakowanie- ale tu uwaga: farba jest wyjątkowo rzadka. Wiele razy malowałam włosy i nigdy nie miałam takich niespodzianek jak teraz. Ochlapalam parkiet w promieniu 2m kwadratowych, całe plecy i twarz. Ze skóry na szczęście się zmywa, czego nie można powiedzieć o podłodze...
A co do przesuszania wlosów- jasne, że wysusza, w końcu to trwała farba, ale jakaś odżywka i dają radę.
Wg mnie, jest jakiś taki miedziany ten kolorek, co nie zmienia faktu, że bardzo mi się podoba, jednak widzę rudości w nim zawarte. Jednak.
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 05:45   #10
Jokka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

hmm przyjrzałam się i jeżeli są tu jakieś rudości to jedynie na zdjęciu... A naprawdę nienawidzę tego koloru, więc rozumiem doskonale.
Jokka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 10:01   #11
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Cytat:
Napisane przez Jokka Pokaż wiadomość
hmm przyjrzałam się i jeżeli są tu jakieś rudości to jedynie na zdjęciu... A naprawdę nienawidzę tego koloru, więc rozumiem doskonale.
Wiesz, wygląda to bardzo naturalnie, no ale skoro w realu nie ma tej rudawej poświaty to kolorek musi być fantastyczny. A Twój chłopak nie ma się czego czepiać, w końcu - jak sama napisałaś - to zwykły odcień blondu, więc inaczej nie wyjdzie.
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-03-06 o 18:43
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 14:25   #12
Madziusiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: włocławek
Wiadomości: 70
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Teraz te farbki w drogeri astoria sa w promocji chyba ok 16 zl > Miałam do wczoraj ciemne blond odrosty a ze wlosy mialam rozjasniane i sa bardzo jasnego blondu to kupilam nowosc color sensation 110 i co odrost zólty a na pozostalosci fajny diamentowy kolor. I mam najwieksza chec kupic naturalny ciemny blond syoss i pozegnac te blond wlosy. ALE jest jedno boje sie ze bedzie mi nie twarzowo...A CHCIAŁABYM UZYSKAC TAKI KOLOR JAK W ZALĄCZNIKU
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciemny blond.jpg (24,4 KB, 726 załadowań)

Edytowane przez Madziusiia
Czas edycji: 2012-03-06 o 14:30
Madziusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 21:03   #13
devil inside
Raczkowanie
 
Avatar devil inside
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 88
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Cytat:
Napisane przez Madziusiia Pokaż wiadomość
Teraz te farbki w drogeri astoria sa w promocji chyba ok 16 zl > Miałam do wczoraj ciemne blond odrosty a ze wlosy mialam rozjasniane i sa bardzo jasnego blondu to kupilam nowosc color sensation 110 i co odrost zólty a na pozostalosci fajny diamentowy kolor. I mam najwieksza chec kupic naturalny ciemny blond syoss i pozegnac te blond wlosy. ALE jest jedno boje sie ze bedzie mi nie twarzowo...A CHCIAŁABYM UZYSKAC TAKI KOLOR JAK W ZALĄCZNIKU
Na moje oko kolor z załącznika jest na poziomie hmm... 8 .
Więc farbą ciemny blond takiego nie uzyskasz .
__________________
Chociaż wy nie mylcie mnie z kobietą...



devil inside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 17:46   #14
BGJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Ja farbowałam na ciemno, odcień 2-1 naturalny ciemny brąz. Włosy są bardzo miękki i miłe w dotyku a kolor bardzo naturalny. Wcześniej używałam już Syoss i Syoss Mixing Color i generalnie wszystkie te farby świetnie się sprawdzają. Czego niestety nie mogę powiedzieć o pozostałych produktach Syoss - szamponach, odżywkach, maskach.
BGJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 15:13   #15
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Fajnie ten ciemny blond się prezentuje chyba kupię i spróbuję - próbuję wrócić do mojego naturalnego koloru włosów i ten wydaje się odpowiedni
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 16:21   #16
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Cytat:
Napisane przez Nelkomama Pokaż wiadomość
Fajnie ten ciemny blond się prezentuje chyba kupię i spróbuję - próbuję wrócić do mojego naturalnego koloru włosów i ten wydaje się odpowiedni
to koniecznie wstaw fotki i opisz wrażenia jak pofarbujesz ja się jeszcze łamię...
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 09:12   #17
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Ok, ale to dopiero w kwietniu, bo przed weselem Siostry będę robiła
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 16:44   #18
mrth00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Hej dziewczyny, jestem nowa na forum, ale często tu zaglądam, więc postanowiłam do Was dołączyć. Dwa dni temu farbowałam włosy farbą Syoss Jasny chłodny blond 8.52. Moje włosy przed farbowaniem były naprawdę jasne, lecz niestety przy odrostach wpadały w żółty czego nie mogłam znieść. Często farbuję włosy i jeśli chodzi o mój kolor to jestem zwolenniczką chłodnych odcieni. Spodobał mi się ten kolor 8.52 na wzorniku w supermarkecie, więc w ciemno kupiłam, chociaż zwykle farbowałam włosy castingiem (który co prawda zawsze wychodził pięknie, ale bardzo szybko schodził z włosów i niestety szybko żółkł - a wypróbowałam wszystkie jasne odcienie blondów) i wiecie co? Kolor syossa wyszedł inny niż na opakowaniu - ciemniejszy, ale co najważniejsze chłodny! Podoba mi się bardzo, jest trójwymiarowy, zwłaszcza piękny w słońcu, chociaż zdecydowanie przekłamują na opakowaniu! Kolor jest równomierny, udało się nawet uzyskać naturalne refleksy, więc w sumie jestem zadowolona, ale bierzcie poprawkę na to, że wychodzi ciemniej. Jeśli chodzi o samo farbowanie, to dość łatwo wszystko poszło, może trochę mieszanka za rzadka, zapach amoniaku pozostaje i jest drażniący w oczy, troszkę szczypała mnie skóra głowy, bo nie jestem przyzwyczajona do farb z amoniakiem, ale w sumie nic strasznego. Trzymałam zgodnie z zaleceniem. Włosy po farbowaniu są☠błyszczące i miękkie, co jest na plus! W ogóle nie zauważyłam wzmożonego wypadania. Zobaczymy jak długo kolor się utrzyma. Ogólnie polecam, bo farby Syossa są całkiem niezłe (kiedyś rozjaśniałam i syoss uratował moje włosy), ale mogliby bardziej wiarygodnie pokazywać kolor!! Dobrze, że nie wzięłam ciemniejszego. A jak Wasze spostrzeżenia? Farbowała któraś tym odcieniem?
mrth00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 08:44   #19
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

mrth00. a czy mogłabyś wkleić zdjęcie po farbowaniu tym kolorkiem? ja własnie niedawno zafarbowałam włosy Castingiem Satynowy Blond, kolor nawet nie wyszedł zły, ale już po dwóch czy trzech myciach zauważyłam, że żółknie poza tym strasznie wypadały mi włosy po Castingu
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 10:00   #20
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Wstaw foteczki, prosimy kolorek na opakowaniu jest boski, ale skoro piszesz, że wyszedł inaczej to fotka Twojego efektu byłaby wskazana
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 14:49   #21
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Cytat:
Napisane przez Jokka Pokaż wiadomość
Dodaję fotki: w sztucznym i naturalnym świetle. W różnym świetle kolor wygląda inaczej.
Jokka, farbowałaś tą farbą na wcześniej farbowane włosy, tak? rozjaśniane? masz fotkę włosów przed farbowaniem?
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 18:25   #22
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Czy te farby są w stanie rozjaśnić włosy? Interesuje mnie odcień 5-21, tyle że moje włosy są znacznie ciemniejsze, więc jestem ciekawa jak to jest. Samego rozjaśniacza nie chcę używać.
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 20:36   #23
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Dziewczyny podpinam sie do pytania o poziom 8 która z Was farbowala ,
można prosić o fotki
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 00:00   #24
mrth00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Przepraszam Was, że tak długo to trwało, już oczywiście wstawiam fotki przed i po. Druga fotka była zrobiona tuż po farbowaniu. Przyznam szczerze, że teraz troszkę farba się wypłukała po paru myciach (ale tylko trochę i dobrze jak dla mnie ), ale jak widzicie jest ciemniej ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (17,5 KB, 1068 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (14,9 KB, 1195 załadowań)
mrth00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 10:53   #25
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Cytat:
Napisane przez mrth00 Pokaż wiadomość
Przepraszam Was, że tak długo to trwało, już oczywiście wstawiam fotki przed i po. Druga fotka była zrobiona tuż po farbowaniu. Przyznam szczerze, że teraz troszkę farba się wypłukała po paru myciach (ale tylko trochę i dobrze jak dla mnie ), ale jak widzicie jest ciemniej ;p
Bardzo ladnie wyszedl ( dzieki za fotki ) moglabys napisac czy tam jest woda 9% kolorek mi sie podoba , a jak sie wyplukuje ??? mam nadzieje ze nie zostaje zolty
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 14:42   #26
mrth00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Cytat:
Napisane przez Anitast Pokaż wiadomość
Bardzo ladnie wyszedl ( dzieki za fotki ) moglabys napisac czy tam jest woda 9% kolorek mi sie podoba , a jak sie wyplukuje ??? mam nadzieje ze nie zostaje zolty
nie nie, nie ma mowy o żółci! ffuuu:P wypłukał się naprawdę odrobinkę, mam wrażenie, że po prostu spłukał się nadmiar koloru, bo teraz widać taki bardziej połysk srebrzystoblond. Ciężko to opisać, ale jest jednolity i nie widać odrostów wcale. Zobaczymy później, jak będziesz chciała to zrobię zdjęcie w naturalnym słońcu po jakimś czasie i porównamy niestety nie mam pojęcia jaka tam jest woda, szukałam na opakowaniu, ale nie widzę tam takiej info. Mam nadzieję, że farba będzie trwała bo chcę już dać odpocząć swoim włosom, a swój naturalny kolor mam bardzo podobny, więc liczę, że odrosty będą niewidoczne.
mrth00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:03   #27
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Jakbys byla tak uprzejma i masz zdjecie w swietle naturalnym to by bylo super ja wlasnie poszkuje blondu na poziomie 8 bez zolci po wyplukiwaniu koloru wlasnie w takim chlodnym polysku , bo moj poziom 8 wyplukuje sie wlasnie do zolci co mi sie nie podoba
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 20:09   #28
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Cytat:
Napisane przez mrth00 Pokaż wiadomość
Przepraszam Was, że tak długo to trwało, już oczywiście wstawiam fotki przed i po. Druga fotka była zrobiona tuż po farbowaniu. Przyznam szczerze, że teraz troszkę farba się wypłukała po paru myciach (ale tylko trochę i dobrze jak dla mnie ), ale jak widzicie jest ciemniej ;p
Ślicznie Ci wyszło, ale również czekam na fotki w świetle dziennym - najlepiej przy oknie gdzieś
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 15:03   #29
PaulaAra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 17
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Hej Dziewczyny!

Farbuję włosy Syoss Mixing Colors- numer 7.58, czyli Mix Migdałowo- Pralinowy. Używałam już tego koloru 5 razy (od września). Teraz upatrzyłam sobie nową farbę, właśnie Syoss ProNature- odcień 8.1 Naturalny Jasny Blond. Niestety ostatni raz farbowałam włosy ok. 2 tygodnie temu Mixem Migd.- Pralin., więc jeszcze minie około miesiąc zanim znów będę musiała usunąć odrosty i tak się teraz zastanawiam, czy jeśli użyję tego Naturalnego Jasnego Blondu na mój Mix, to czy moje włosy nie zrobią się zielone? ;/

Jakiś czas temu przeszłam szkolenie Avon dotyczące koloryzacji włosów... I z tego, co pamiętam, jeśli używa się jakiejś farby to przy zmianie marki farby, trzeba kupić tą o tym samym poziomie, ponieważ nowa farba nie rozjaśni włosów. Mix jest na poziomie 7, a ProNature 8- czyli jaśniejszy- stąd moja obawa. Jednak przy założeniu, że farby i tak z reguły wychodzą ciemniejsze, mam skrytą nadzieję, że nie będę miała jakiejś zielonki na głowie

Mam jeszcze 4 tygodnie na zastanowienie, ale jeśli któraś z Was używała już Naturalnego Jasnego Blondu to bardzo proszę o zdjęcia i radę!
PaulaAra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 14:04   #30
MaddieWay
Przyczajenie
 
Avatar MaddieWay
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 23
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

hej
ja farbowałam mroźnym brązem jakieś 3 tygodnie temu, bo chciałam mój sprany ciemny rudy zbliżyć do brązu trochę. kolor nawet tuż po farbowaniu nie przypominał ów brązu. odbijał na rudo, po kilku myciach zrudział kompletnie.
nie polecam tej serii ani żadnej z syossa, no chyba, że ktoś chce, by kolor szybko się sprał ;P
MaddieWay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-18 16:10:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.