Bardzo zniszczone paznokcie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-26, 11:11   #1
ave_cezar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 26

Paznokcie w pracy fizycznej


Pracuję fizycznie (selekcja detali w firmie produkcyjnej jeśli ma to pomóc), w związku z czym moje paznokcie są w opłakanym stanie. Chodzi głównie o to, że są brudne- nie pomaga szczoteczka i pasta bhp, ponieważ nie wszędzie szczoteczka dosięga, poza tym paznokcie jakby się rozwarstwiały- brud wchodzi jakby między te warstwy i naprawdę nie da się tego usunąć Nie mam już siły ciągle zamalowywać tego, bo muszę malować paznokcie codziennie, a nie każdy lakier to zakrywa. Dlatego wpadłam na pomysł paznokci żelowych. Pojawia się teraz pytanie czy takie paznokcie są łatwe do wyczyszczenia? Nie martwię się raczej o łamanie, głównie chodzi o brud i czy np przy czyszczeniu szczoteczką nie porobię sobie jakichś rys na nich? Z góry dzięki za pomoc, już nie mam siły do moich paznokci!
P.S. A może jakieś inne propozycje?
ave_cezar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 21:41   #2
Jasmin85
Raczkowanie
 
Avatar Jasmin85
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 143
Dot.: Paznokcie w pracy fizycznej

Czy w Twoim zawodzie praca w rękawiczkach jest możliwa? Miałam podobne problemy i właśnie rękawiczki mi pomogły.
Jasmin85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 14:17   #3
Wiki6969
Przyczajenie
 
Avatar Wiki6969
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Polska xd
Wiadomości: 21
Moje niesforne paznokcie :(

Cześć Dziewczyny Dziś problem dotyczy moich pazurków , które są w opłakanym stanie Nie obgryzam ich już jakiś rok ale ich stan nie jest dobry . Teraz są bardzo króciutkie , niektóre mi pękły (jeden u góry) nie mam jak ich obciąć bo są już króciutkie i bardziej się nie da więc co mam zrobić jak mi się rozdwoiły , tak jakby pękły ? używałam kiedyś odżywki eveline ale gdy ją odstawiłam bo mi się skończyła paznokcie zaczęły pękać itp . Nie wiem co mam z nimi robić . Jakie kosmetyki mam używać ? Jak ich doprowadzić do normalności ?Chcę miedź piękne długie paznokcie . Help you !
Wiki6969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 15:09   #4
kiikahaho
Przyczajenie
 
Avatar kiikahaho
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Skwierzyna
Wiadomości: 3
Dot.: Moje niesforne paznokcie :(

jestem całkiem nowa, ale postaram się pomóc. stan moich paznokci też jest raczej słaby. tipsy i obgryzanie dają o sobie znać. od sylwestra nie obgryzam ich i zaczęłam stosować :calcium pantothenicum jelfa (ok 8 zł, w aptekach) olejek rycynowy( do 5 zł w aptekach) , eveline 8 w 1 (ok 10 zł) polecam też merz spezial ale tu cena idzie trochę w górę( zaczynam kuracje z tymi tabletkami w lutym ) warto też spróbować z wit A+E (kupujesz w aptece ok 5 zł, w kapsułkach - robisz w niej dziurkę i dajesz po małej kropelce na paznokcie i skórki, a nastepnie delikatnie wsmarowujesz
kiikahaho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 15:21   #5
Wiki6969
Przyczajenie
 
Avatar Wiki6969
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Polska xd
Wiadomości: 21
Dot.: Moje niesforne paznokcie :(

Cytat:
Napisane przez kiikahaho Pokaż wiadomość
jestem całkiem nowa, ale postaram się pomóc. stan moich paznokci też jest raczej słaby. tipsy i obgryzanie dają o sobie znać. od sylwestra nie obgryzam ich i zaczęłam stosować :calcium pantothenicum jelfa (ok 8 zł, w aptekach) olejek rycynowy( do 5 zł w aptekach) , eveline 8 w 1 (ok 10 zł) polecam też merz spezial ale tu cena idzie trochę w górę( zaczynam kuracje z tymi tabletkami w lutym ) warto też spróbować z wit A+E (kupujesz w aptece ok 5 zł, w kapsułkach - robisz w niej dziurkę i dajesz po małej kropelce na paznokcie i skórki, a nastepnie delikatnie wsmarowujesz
Dziękuje za radę na pewno skorzystam z któregoś z tych produktów
Wiki6969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 11:29   #6
Neciaaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 30
Dot.: Moje niesforne paznokcie :(

Ja polecam serum wzmacniające z wapniem i wit. C z Lovely Bardzo szybko widać po nim efekty ^^
Neciaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 12:04   #7
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Moje niesforne paznokcie :(

Mam kilka klientek,które stosują Nail Therapy Regeneree Mollon Pro i wszystkie chwalą.
Ja sam nie używałam więc osobistego zdania nie mam.
asik G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 17:04   #8
kiikahaho
Przyczajenie
 
Avatar kiikahaho
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Skwierzyna
Wiadomości: 3
Dot.: Moje niesforne paznokcie :(

nie wspomniałam o moczeniu paznokci w ciepłej oliwie z dodatkiem cytryny
kiikahaho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 14:36   #9
IGeraldyna1059
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Talking Dot.: Moje niesforne paznokcie :(

Moja koleżanka z obgryzaniem rozprawiła się robiąc sobie lakier hybrydowy, z czasem przestała mieć odruch i teraz ma dłuższe paznokcie od moich.&amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;gt;&amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;gt;&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;gt;&amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;gt;&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;gt;&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;amp; lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;lt;b r /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&lt;br /&gt;<br />
<br />

____________________
To jest właśnie to czego szukasz. http://marta-kadzielska.dreamwidth.org/ oczywiście to nie fałsz czy plotki - to fakty. Sprawdź nas!

Edytowane przez IGeraldyna1059
Czas edycji: 2014-08-22 o 09:52
IGeraldyna1059 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 11:38   #10
Wiki6969
Przyczajenie
 
Avatar Wiki6969
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Polska xd
Wiadomości: 21
Dot.: Moje niesforne paznokcie :(

Cytat:
Napisane przez IGeraldyna1059 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka z obgryzaniem rozprawiła się robiąc sobie lakier hybrydowy, z czasem przestała mieć odruch i teraz ma dłuższe paznokcie od moich.
A co to takiego ten lakier hybrydowy ?

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
Mam kilka klientek,które stosują Nail Therapy Regeneree Mollon Pro i wszystkie chwalą.
Ja sam nie używałam więc osobistego zdania nie mam.
Niestety cena tego produktu mi nie odpowiada , może coś tańszego ?

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez EcoBethann82 Pokaż wiadomość
Ja używam odżywki eveline 8 w 1 ale nie można z nią przedobrzyć bo efekt jest zupełnie odwrotny
W jakim sensie przedobrzyć ? Bo nie wiem czy u mnie to nie nastąpiło bo jej użyciu paznokcie są w złym stanie ;/
Wiki6969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 17:34   #11
polapolka
Przyczajenie
 
Avatar polapolka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Moje niesforne paznokcie :(

Proponuję oprócz odżywek itp. Wyrównać wszelkie niedobory w organizmie. Możesz łykać tabletki np. SILICA
polapolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 20:33   #12
Ouli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Moje niesforne paznokcie :(

Widzisz, o wiele łatwiej byłoby odpowiedzieć, gdybym widziała pazurki.
Oczywiście oliwę z oliwek ale tylko z 3-5 kroplami soku z cytryny - popieram jako domowy sposób.
Dodatkowo proponuję zmatowienie przestrzeni rozdwajającej się, nałożenie odżywki scalającej.
Hybrydę warto nałożyć, ale już na zdrowsze paznokcie lub odpowiednio do tego przygotowane. Bo co z tego, że duża ich część się dobrze trzyma, gdy "odskoczy Ci kawałek własnej płytki. Na to z hybrydą nie poradzisz.
Jedz dużo galaretek, używaj suplementu.
Ouli
Ouli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 02:59   #13
Ouli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Moje niesforne paznokcie :(

Wiki,
to co mogę jeszcze z domowych sposobów zaproponować to siemie lniane oraz mleko z miodem do nacierania macierzy paznokcia.
Ale profesjonalne odżywianie daje szybszy efekt.
Preparaty z dużą(tzw.bombą witamin) skutecznie zabezpieczają, poprawiają kondycję płytki oraz pozwalają przejść od zniszczonych do zdrowych własnych paznokci, ale są to produkty tylko do użytku profesjonalnego i nie są ogólnie-dostępne.
Ouli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 21:39   #14
100pytando
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
rozwarstwiające się paznokcie

Hej, pewnie już się ten wątek wielokrotnie pojawiał, ale zaczynam dopiero przygodę z tym forum, więc jakby coś, to proszę mnie upominać...
A więc: rozdwajanie/rozwarstwianie się paznokci. Zwykle stosuje hybrydy, bez frezarki - wtedy mogę zapuścić paznokcie i jakoś się trzymają. Niestety mimo stosowania różnych odżywek, nawet nie będę wymieniać, bo tyle ich było - paznokcie nadal się rozdwajają. Jakie witaminy powinnam brać? Z góry dzięki za odpowiedź
100pytando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 13:21   #15
veronia15
Raczkowanie
 
Avatar veronia15
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 176
Dot.: rozwarstwiające się paznokcie

może takie ze skrzypem i pokrzywą?
staraj się stosować naturalne oleje jako odżywki
bo te sklepowe zawierają aceton i w większości wcale nie odżywiają wręcz przeciwnie..
wysuszają a poprawiają tylko wygląd
__________________
Mój blog o naturalnej pielęgnacji włosów, cery i paznokci

http://raspberryandstrawberrybeauty.blogspot.com/
veronia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 23:26   #16
100pytando
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: rozwarstwiające się paznokcie

Dzięki! Tzn. podgrzewać olej z cytryną? Z sokiem z cytryny? Do jakiej temp.? I, jak rozumiem, wcierać w płytkę?
100pytando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 16:21   #17
Smefetka18
Raczkowanie
 
Avatar Smefetka18
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 179
Dot.: rozwarstwiające się paznokcie

Ale czy hybrydy nie osłabiają przypadkiem naturalnej płytki paznokcia??

Ja swego czasu miałam zimą problem z rozdwajającymi się paznokciami. Brałam wtedy tabletki Skrzypovit, na cerę, wlosy i paznokcie i powiem że nic mi to nie pomogło. Jedynym rozwiązaniem były krótkie paznokcie.
Zimą 2013 zaczełam używac odżywki z Eveline i ta bardzo dobrze się spisuje w kwesti rozdwajających się paznokci i wyrównywania płytki.
__________________
Cytat:
Napisane przez Ilja_Muromiec Pokaż wiadomość
ciągnie mnie za mordę do pocałunku jak kocura do głaskania
Smefetka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 22:52   #18
100pytando
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: rozwarstwiające się paznokcie

Osłabiają - dla mnie to jednak mniejsze zło. Poza tym używam lakieru, przy którym nie trzeba "zdzierać" płytki, więc i tak mniej szkodliwe niż inne. Skrzyp brałam, ale nie widziałam efektów - podobno trzeba brać nawet ok. 6 mcy, żeby było widać. Odżywkę Eveline mam, koleżanki wszystkie zakochane w tej odżywce, stosowałam też Sally Hansen, ale bez efektu. Co do Eveline, to bez szału, a czasami - nie wiem dlaczego - po pomalowaniu bolała mnie płytka paznokcia...
100pytando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 20:02   #19
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: rozwarstwiające się paznokcie

Wcieraj olejek rycynowy w paznokcie codziennie. i nie używaj metalowych pilników.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-18, 18:30   #20
100pytando
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: rozwarstwiające się paznokcie

O rycynowym słyszałam na włosy, ale że na paznokcie, to nie
Dzięki!
100pytando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 20:42   #21
Smefetka18
Raczkowanie
 
Avatar Smefetka18
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 179
Dot.: rozwarstwiające się paznokcie

A o jakich z Eveline piszesz? Bo ja mam Nail Therapy efekt jak z salonu, super wzmacniająca odżywka do paznokci
__________________
Cytat:
Napisane przez Ilja_Muromiec Pokaż wiadomość
ciągnie mnie za mordę do pocałunku jak kocura do głaskania
Smefetka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 07:21   #22
marysia_co
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 424
Dot.: rozwarstwiające się paznokcie

Można podgrzać oliwę, dodać do niej cytryny i maczać w tym paznokcie
marysia_co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 20:42   #23
Wiki6969
Przyczajenie
 
Avatar Wiki6969
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Polska xd
Wiadomości: 21
Dot.: Moje niesforne paznokcie :(

Cytat:
Napisane przez Ouli Pokaż wiadomość
Wiki,
to co mogę jeszcze z domowych sposobów zaproponować to siemie lniane oraz mleko z miodem do nacierania macierzy paznokcia.
Ale profesjonalne odżywianie daje szybszy efekt.
Preparaty z dużą(tzw.bombą witamin) skutecznie zabezpieczają, poprawiają kondycję płytki oraz pozwalają przejść od zniszczonych do zdrowych własnych paznokci, ale są to produkty tylko do użytku profesjonalnego i nie są ogólnie-dostępne.
Zakupiłam właśnie odżywkę i rozpoczynam kuracje skorzystam z twojej domowej maseczki :P

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Neciaaa8 Pokaż wiadomość
Ja polecam serum wzmacniające z wapniem i wit. C z Lovely Bardzo szybko widać po nim efekty ^^

Zakupiłam właśnie sobie tą odżywke :P

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez polapolka Pokaż wiadomość
Proponuję oprócz odżywek itp. Wyrównać wszelkie niedobory w organizmie. Możesz łykać tabletki np. SILICA
Zakupiłam je sobie własnie i dziś wzięłam pierwsza :P dziękuje
Wiki6969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 16:17   #24
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: rozwarstwiające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez 100pytando Pokaż wiadomość
O rycynowym słyszałam na włosy, ale że na paznokcie, to nie
Dzięki!
Też, też
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 17:57   #25
100pytando
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: rozwarstwiające się paznokcie

Odżywiam się zdrowo, nie powinno mi brakować żadnych witamin. Eveline miałam taką utwardzającą, nie pamiętam nazwy, próbowałam wyszukać nazwę, żeby wrzucić linka, ale nie umiem :P Sally Hansen taką złotą - niby miał być szał, a nic nie dała... Spróbuję rycynowego Chociaż powiem szczerze, że trudno mi zrezygnować z hybrydy, a nawet więcej - koleżanki w pracy robią sobie żele, super wyglądają... Nie ma efektu "tipsiary", a wzory i kolorki mega! Tylko pewnie niszczą jeszcze bardziej niż hybryd?
100pytando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 23:16   #26
evelinex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Rozdwojone paznokcie

Proszę o pomoc. Moje paznokcie wyglądają strasznie. Od około 1,5 roku brałam różne suplementy, w tym : Cynk, Skrzypowite, Belisse, Biotebal 5, Revalid a obecnie ducray anacaps tri activ. Moim problem również są wypadające włosy, ale powoli widzę poprawę po ducrayu, natomiast paznokcie bez zmian. Dodam, że również używałam różnych odżywek w tym : Eveline 8w1 czy Eveline SOS. Robiłam badania krwi, wszystko w porządku. Ja już nie wiem co mam robić .. ;( Jeśli wiecie jak mi pomóc to proszę o odpowiedź. Dziękuję z góry i pozdrawiam )
Ps. na zdjęciu widać stan moich pazurków, prawa jak i lewa wyglądają tak samo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paznokcie.jpg (68,4 KB, 123 załadowań)
evelinex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 23:58   #27
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozdwojone paznokcie

Ponad rok temu dermatolog zapisał mi na wypadające włosy saszetki Gelacet do picia. Na włosy mi nie pomogły, ale bardzo wzmocniły się moje paznokcie. Zawsze się rozdwajały, a po 3 miesiącach picia Gelacetu naprawdę były mocne. Do tego używałam też odżywki Eveline 8 w 1. Mam teraz piękne i długie (jak na mnie) paznokcie. Wcześniej moje paznokcie wyglądały tak jak Twoje, a teraz wyglądają tak jak na zdjęciu
Gelacet polecam kupić na allegro, bo w aptekach niestety jest dość drogi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0007.jpg (63,9 KB, 101 załadowań)
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 04:54   #28
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: Rozdwojone paznokcie

Mi pomaga odżywka keratynowa z firmy gal- jest w formie rybek, urywa się ogonek i smaruje pazurki, ale trzeba tak robic codziennie. Ma formę oleju i po aplikacji trzeba chwilę odczekać aż sie wchłonie- nawilzy też skórki
Na porost calcium pantotenicum- drastycznie przyśpiesza porost ( jak sobie zaniedbam pazurki i nie chce mi się czekać aż urosną to łykam 5-6 tab dziennie i za tydzień mam nowe pazurki Efekt uboczny- przyspiesza porost wszystkiego co oznacza szybsze odrosty na głowie i częstszą depilacje nóg
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 13:51   #29
TYRONEVIP1558
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: rozwarstwiające się paznokcie

Ja robiłam dokładnie to samo przez miesiąc i mi pomogło
TYRONEVIP1558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 15:52   #30
100pytando
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: rozwarstwiające się paznokcie

No to koniecznie muszę spróbować Dłonie są dla mnie bardzo ważne, zwłaszcza w pracy muszę być tip-top pod tym względem, więc chciałabym mieć zadbane i zdrowe...
100pytando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-29 10:23:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.