Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27. - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-10, 11:42   #3901
amelia114
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 100
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Hej, wie ktoś, w której cukierni w Krakowie kupię domek z piernika?
amelia114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 11:55   #3902
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Wolha Pokaż wiadomość
Zdjęcie paszportowe
Jak to jest z grzywką? Czoło musi być całe odsłonięte czy wystarczy np. połowa?
Mam kolczyki w uchu... - ok to już znalazłam dopuszczalna jest biżuteria poza obrębem owalu twarzy
Można mieć włosy na ramionach??
A ja musiałam ściągnąć kolczyki :P





Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
ile kosztuje aparat ortodontyczny tak pi razy oko?
będę musiała załozyć sobie na dolną szczękę
Niestety to nie tak hop. Mało kto nosi aparat tylko np. Na dół. Jak dziewczyny pisały - nie będzie symetrii. Cena to niekoniecznie 1 800, może być nawet mniej, wszystko zależy od miasta. U mnie u jednej za metal jest 1 500, a u innej już 1 800. Plus do tego wizyty co miesiąc - około 100 zł.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 12:42   #3903
Niawka
Raczkowanie
 
Avatar Niawka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 333
GG do Niawka
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Wolha Pokaż wiadomość
Zdjęcie paszportowe
Jak to jest z grzywką? Czoło musi być całe odsłonięte czy wystarczy np. połowa?
Mam kolczyki w uchu... - ok to już znalazłam dopuszczalna jest biżuteria poza obrębem owalu twarzy
Można mieć włosy na ramionach??
Mogą być wlosy na ramionach- bo zdjęcie jest tylko do szyi, ramion nie widać. Przede wszystkim muszą być odsłonięte łuki brwiowe. Więc grzywka musi byc na bok i tak żeby nie nachodzila na brew. Do tego musi byc widoczna wysokość czoła-czyki tak samo grzywka tylko na bok. Ja mialam ja strasznie ulizana do zdjęcia zachodzila tak może na 1/4 czola.




Cytat:
Napisane przez amelia114 Pokaż wiadomość
Hej, wie ktoś, w której cukierni w Krakowie kupię domek z piernika?
Z piernika nie wiem ale w ikei można dostac domek piernikowy- z tych ich korzennych ciasteczek ladnie wygląda, do wlasnego złożenia.
Niawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:05   #3904
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Czy jest jakiś sklep internetowy (poza all oczywiście ), w którym kupię kosmetyki Bath and Body Works?
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:19   #3905
Ewelina_Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 367
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Z cyklu bardzo głupie pytanie :
Jestem umówiona na jutro do ginekologa, wcześniej pracuję i z moich kalkulacji wynika, że nie zdążę zajść do domu i wziąć prysznica.
Czy poszłybyście do ginekologa tak od razu po pracy, bez umycia sie? Tzn rano wezmę kąpiel, poźniej praca i po pracy wizyta. A może chusteczki odświeżające?
Ewelina_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:26   #3906
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Ewelina_Waw Pokaż wiadomość
Z cyklu bardzo głupie pytanie :
Jestem umówiona na jutro do ginekologa, wcześniej pracuję i z moich kalkulacji wynika, że nie zdążę zajść do domu i wziąć prysznica.
Czy poszłybyście do ginekologa tak od razu po pracy, bez umycia sie? Tzn rano wezmę kąpiel, poźniej praca i po pracy wizyta. A może chusteczki odświeżające?
Sama sobie odpowiedziałaś
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:38   #3907
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Ewelina_Waw Pokaż wiadomość
Z cyklu bardzo głupie pytanie :
Jestem umówiona na jutro do ginekologa, wcześniej pracuję i z moich kalkulacji wynika, że nie zdążę zajść do domu i wziąć prysznica.
Czy poszłybyście do ginekologa tak od razu po pracy, bez umycia sie? Tzn rano wezmę kąpiel, poźniej praca i po pracy wizyta. A może chusteczki odświeżające?
chusteczki
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 16:49   #3908
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Ewelina_Waw Pokaż wiadomość
Z cyklu bardzo głupie pytanie :
Jestem umówiona na jutro do ginekologa, wcześniej pracuję i z moich kalkulacji wynika, że nie zdążę zajść do domu i wziąć prysznica.
Czy poszłybyście do ginekologa tak od razu po pracy, bez umycia sie? Tzn rano wezmę kąpiel, poźniej praca i po pracy wizyta. A może chusteczki odświeżające?
U mojej ginekolog jest łazienka z bidetem żeby móc się podmyć przed wizytą w razie czego.
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:49   #3909
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Ewelina_Waw Pokaż wiadomość
Z cyklu bardzo głupie pytanie :
Jestem umówiona na jutro do ginekologa, wcześniej pracuję i z moich kalkulacji wynika, że nie zdążę zajść do domu i wziąć prysznica.
Czy poszłybyście do ginekologa tak od razu po pracy, bez umycia sie? Tzn rano wezmę kąpiel, poźniej praca i po pracy wizyta. A może chusteczki odświeżające?
Jak ja szłam do gina (nawet na NFZ) to w toalecie był bidet i płyn do higieny intymnej, ale domyślam się, że to nie musi być norma.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 17:05   #3910
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Ewelina_Waw Pokaż wiadomość
Z cyklu bardzo głupie pytanie :
Jestem umówiona na jutro do ginekologa, wcześniej pracuję i z moich kalkulacji wynika, że nie zdążę zajść do domu i wziąć prysznica.
Czy poszłybyście do ginekologa tak od razu po pracy, bez umycia sie? Tzn rano wezmę kąpiel, poźniej praca i po pracy wizyta. A może chusteczki odświeżające?
W takiej sytuacji chusteczki jak najbardziej.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 17:41   #3911
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
ile kosztuje aparat ortodontyczny tak pi razy oko?
będę musiała załozyć sobie na dolną szczękę
nie ma czegoś takiego jak dolna szczęka... żuchwa to się nazywa. Szczęka jest u góry.
Mnie 1 łuk kosztował 1500zł + co wizyta wymiana łuku -100zł. Nowszą metodą koszt 2 razy tyle. było to jakieś 5 lat temu
wszystko zależy od miasta i rodzaju aparatu.

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewelina_Waw Pokaż wiadomość
Z cyklu bardzo głupie pytanie :
Jestem umówiona na jutro do ginekologa, wcześniej pracuję i z moich kalkulacji wynika, że nie zdążę zajść do domu i wziąć prysznica.
Czy poszłybyście do ginekologa tak od razu po pracy, bez umycia sie? Tzn rano wezmę kąpiel, poźniej praca i po pracy wizyta. A może chusteczki odświeżające?
a nie ma tam bidetu? albo chusteczki nawilżane. w biedrze są do hig int.
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 18:03   #3912
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
Francą? Air France? to może będzie rękaw czy jakiś autobus.

tych automatów, gdzie można płacić tylko gotówką jest już bardzo mało, w sumie to nie wiem czy w ogóle jeszcze takie są. w pojazdach są na bank tylko takie do płacenia kartą.

straszną podróż życia sobie robisz
Lol, Ryanair = FR = Franca Za cienka jestem jeszcze na Air France, ale kto wie, podbijam lotniczy świat (dziś "kupiłam" nową krajówkę WRO-WMI-WRO, ale jeszcze nie wiem, czy zdołam polecieć do domerku w styczniu).

Ogólnie wczoraj wszystko poszło pięknie, z płyty rzeczywiście idzie się z buta, ale przejście z płyty do autobusu zajmuje 1,5 minuty jakieś Ja jeszcze zdążyłam kupić picie w sklepie. Zdążyłam też oczywiście wsiąść w pociąg, kupując wcześniej bilet, a co najlepsze - zdążyłam na pociąg PR o 20.01 z Brzegu do Wrocka - cała wizyta w woj. opolskim trwała ok. 10 minut Kawerka na dworcu była Teraz składam kolejny wyjazd, ale będzie bardziej rozsądny, mimo że zakłada wizytę w Lidlu i kupno blendera

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
nie ma czegoś takiego jak dolna szczęka... żuchwa to się nazywa. Szczęka jest u góry.
Lol
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 18:29   #3913
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Potrzebuje link do kominkow takich ktore sie nadaja na woski yankee candle. Bede ich zamawiala chyba z 5, na preznty dla znajomych, zalezy mi zeby byly estetyczne i jak najtansze.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 18:50   #3914
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
W auchan widziałam ostatnio mrożoną, o taką http://www.auchandirect.pl/sklep/ajax/productzoom/95100129/Bor$00f3wka$0020mro$017co na

Przygotowanie sosu to jest po prostu wrzucenie borówki do garnka i podduszenie z odrobiną cukru i wody, robi się to w 10-15 minut maks.

http://alma24.pl/przepis/22576848/po...sos-zurawinowy

Tu jeszcze wersja z sokiem pomarańczowym, pieprzem i cynamonem.

Więc może warto zrobić samodzielnie?
No jak nie znajdę to chyba będę zmuszona zrobić własnoręcznie. Ale gdyby ktoś jednak widział gdzieś borówkę bez syropu tylko z cukrem to będe wdzięczna za namiar
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 18:56   #3915
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

w jakiej cenie są babeczki w cupcake? i czy dobre są ?
dekra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 19:00   #3916
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Teraz składam kolejny wyjazd, ale będzie bardziej rozsądny, mimo że zakłada wizytę w Lidlu i kupno blendera
A propos, też się na niego czaję. Czytałaś jakieś opinie o nim? Spoko jest? Bo biorę jeszcze pod uwagę przewłóczkę po Biedronkach, żeby sprawdzić czy u nich się jakiś nie ostał (niestety przegapiłam ofertę, a miał zdaje się większą moc)

Pytanie o sos sojowy:
1. Kupiłam specjalnie do zupy z ciecierzycą, wykorzystałam dwie łyżki i stoi. Dzisiaj jeszcze zrobiłam chinczyka i podlałam go sosem. Do czego jeszcze można wykorzystać taki sos?
2. I ile taki sos może stać otwarty w lodówce, bo mój już trochę stoi ale nie zauważyłam żadnych zmian w nim, gdy go dzisiaj używałam
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 19:02   #3917
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Mi powiedziała 1800 góra, 1800 dół. Bez cudów, kryształów itp.
Aparat zakłada się i na górę i na dół, bo potem jedne zęby 'ciągną' do drugich i te wyprostowane mogą nam się skrzywić, tak mi ortodontka tłumaczyła
Ja też nie chciałam na dół, bo w sumie praktycznie dołu u mnie nie widać, ale wybiła mi to z głowy.
Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Khloe- około 1800zł + każdorazowe wizyty i być może wizyty u dentysty i chirurga(wszystko zależy od stanu Twoich ósemek).
Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
A ja musiałam ściągnąć kolczyki :P







Niestety to nie tak hop. Mało kto nosi aparat tylko np. Na dół. Jak dziewczyny pisały - nie będzie symetrii. Cena to niekoniecznie 1 800, może być nawet mniej, wszystko zależy od miasta. U mnie u jednej za metal jest 1 500, a u innej już 1 800. Plus do tego wizyty co miesiąc - około 100 zł.
Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
nie ma czegoś takiego jak dolna szczęka... żuchwa to się nazywa. Szczęka jest u góry.
Mnie 1 łuk kosztował 1500zł + co wizyta wymiana łuku -100zł. Nowszą metodą koszt 2 razy tyle. było to jakieś 5 lat temu
wszystko zależy od miasta i rodzaju aparatu.

-

dzięki za info!

powiem wam, ze się ząłamałam trochę.. wiedziałam, że aparat kosztuje około 2000 ale nie wiedziałam, ze trzeba kupić na górę i dół.

Wiadomo, bez konsultacji ortodonty się nie obędzie, ale na razie tam się nie wybiorę, bo kasy brak

a wyleciałam z tym aparatem, bo byłam u dentystki, bo myślałam, ze pękła mi górna jedynka. Okazało się, że mam popękane szkliwo i dentystka powiedziała mi, ze może byc to skutek bardzo krzywych dolnych zębów- powiedziała mi ona, że na dolne powinnam pomyśleć o aparacie, bo zęby są badzo pościskane i niektóre zakrzywiają sie ku środkowi.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 19:11   #3918
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Dziwimy się całą rodziną,że mój brat (VI klasa) ma zadane na piątek (we wtorek było zadane) wyszyć calutki obrazek haftem krzyżykowym. Robi on, robię ja,robi mama. Ale ja już popełnię samobójstwo chyba. Zrobiłam jeden rządek, a to mają być takie malutkie krzyżyki,już mi wszystko się miesza przed oczami, mama nie lubi takich rzeczy, tato ma problemy ze wzrokiem z bliska, brat robi to niezwykle wolno.

Z tym,że wymyśliłam,żeby mu mama jakąś kartkę napisała że nie może tego robić

Myślicie,że astygmatyzm przejdzie? Albo zez? Astygmatyzm ma,zeza nie.
No ale on jest taki,że po szkole w okularach zwykle nie chodzi,więc nie możemy wkręcać,że ma dużą wadę.
Wymyślcie coś
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 19:15   #3919
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
A propos, też się na niego czaję. Czytałaś jakieś opinie o nim? Spoko jest? Bo biorę jeszcze pod uwagę przewłóczkę po Biedronkach, żeby sprawdzić czy u nich się jakiś nie ostał (niestety przegapiłam ofertę, a miał zdaje się większą moc)
Czytałam o nim głównie na Wizażu i poluję już kilka miesięcy, a że mam ogromną potrzebę na warzywa i owoce to kupię go na 100%. Poza tym niewiele ryzykuję finansowo i organizacyjnie - Lidl tak blisko. Do takiego blendera, jak już ktoś mi kiedyś powiedział, nie potrzebujesz w zasadzie dużej mocy. Ten podobno kruszy lód, ale ja nie będę ryzykowała, skoro ma plastikową 'misę' Planuję nim robić głównie jakieś owocowe napoje, rzadziej jakieś puree warzywne czy coś warzyw.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 19:23   #3920
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Działa Wam kinoman.tv?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 19:23   #3921
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Czytałam o nim głównie na Wizażu i poluję już kilka miesięcy, a że mam ogromną potrzebę na warzywa i owoce to kupię go na 100%. Poza tym niewiele ryzykuję finansowo i organizacyjnie - Lidl tak blisko. Do takiego blendera, jak już ktoś mi kiedyś powiedział, nie potrzebujesz w zasadzie dużej mocy. Ten podobno kruszy lód, ale ja nie będę ryzykowała, skoro ma plastikową 'misę' Planuję nim robić głównie jakieś owocowe napoje, rzadziej jakieś puree warzywne czy coś warzyw.
No ja właśnie też nie mam zamiaru kruszyć w nim lodu, co najwyżej, z twardszych rzeczy może masło orzechowe, tylko nie wiem czy podoła orzechom, wcześniej robiłam robotem kuchennym. Poza tym koktajle. Chyba się na niego skuszę.

A mam jeszcze jedno pytanie
Polecacie jakiś blog o zdrowym odżywianiu. Nie chcę się odchudzać, tylko zdrowiej gotować. Potrzebuję pomysłów na posiłki, informacji jak zbalansować dietę, co jeść itd. Takich podstawowych informacji.* Przejrzałam podforum dietetyczne, ale tam głównie wątki o odchudzaniu, albo o pojedynczych produktach.

*Informacji i informacji :p
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.

Edytowane przez jaksy
Czas edycji: 2014-12-10 o 19:25
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 19:24   #3922
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
A propos, też się na niego czaję. Czytałaś jakieś opinie o nim? Spoko jest? Bo biorę jeszcze pod uwagę przewłóczkę po Biedronkach, żeby sprawdzić czy u nich się jakiś nie ostał (niestety przegapiłam ofertę, a miał zdaje się większą moc)



Pytanie o sos sojowy:

1. Kupiłam specjalnie do zupy z ciecierzycą, wykorzystałam dwie łyżki i stoi. Dzisiaj jeszcze zrobiłam chinczyka i podlałam go sosem. Do czego jeszcze można wykorzystać taki sos?

2. I ile taki sos może stać otwarty w lodówce, bo mój już trochę stoi ale nie zauważyłam żadnych zmian w nim, gdy go dzisiaj używałam

Ja bardzo często dodaję go do marynaty kurczaka (a potem taki pokrojony w kosteczkę kurczak do sałatki, tortilli itp.). Przyprawiam nim czasem inne mięsa albo dodaję dwie krople do sosu jogurtowego. Nigdy nie mam problemow ze zużyciem, ale bywa że stoi długo i nic się nie dzieje. Prawdę mowiąc nigdy nawet go nie trzymałam w lodówce
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 19:36   #3923
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Niedopowiedzenia Pokaż wiadomość
Dziwimy się całą rodziną,że mój brat (VI klasa) ma zadane na piątek (we wtorek było zadane) wyszyć calutki obrazek haftem krzyżykowym. Robi on, robię ja,robi mama. Ale ja już popełnię samobójstwo chyba. Zrobiłam jeden rządek, a to mają być takie malutkie krzyżyki,już mi wszystko się miesza przed oczami, mama nie lubi takich rzeczy, tato ma problemy ze wzrokiem z bliska, brat robi to niezwykle wolno.

Z tym,że wymyśliłam,żeby mu mama jakąś kartkę napisała że nie może tego robić

Myślicie,że astygmatyzm przejdzie? Albo zez? Astygmatyzm ma,zeza nie.
No ale on jest taki,że po szkole w okularach zwykle nie chodzi,więc nie możemy wkręcać,że ma dużą wadę.
Wymyślcie coś
Na jaki to przedmiot? Pewnie połowa dzieciaków nie przyniesie i termin będzie przesunięty-u mnie tak było przez całą szkołę, z tym że ja byłam zawsze z tych frajerów co się starała. A o takich chorobach jak duża wada albo astygmatyzm to szkoła powinna być chyba wcześniej powiadomiona.
Dziwne, że w takim wieku dzieci mają zadania, których troje ludzi nie może razem zrobić... Zamiast pisać kartki ja bym spytała nauczycielki czemu ma służyć takie zadanie i dlaczego je dzieciom zadaje skoro to znacząco ponad ich siły... EDIT: A moze brat jednak coś pomieszał, np. termin oddania tej pracy? Bo to naprawdę dziwne, pytaliście innych rodziców, inne dzieci o to zadanie?
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!

Edytowane przez No air
Czas edycji: 2014-12-10 o 19:37
No air jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 20:00   #3924
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość

Pytanie o sos sojowy:
1. Kupiłam specjalnie do zupy z ciecierzycą, wykorzystałam dwie łyżki i stoi. Dzisiaj jeszcze zrobiłam chinczyka i podlałam go sosem. Do czego jeszcze można wykorzystać taki sos?
2. I ile taki sos może stać otwarty w lodówce, bo mój już trochę stoi ale nie zauważyłam żadnych zmian w nim, gdy go dzisiaj używałam
Ja używam do marynowania surowego łososia przed smażenia lub pieczeniem

Podrzucisz przepis na zupę z ciecierzycy?
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 20:15   #3925
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Czy wyrazenie " z poslizgiem" znaczy szybciej czy z opoznieniem?
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 20:17   #3926
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;49293180]Czy wyrazenie " z poslizgiem" znaczy szybciej czy z opoznieniem?[/QUOTE]

z opóźnieniem
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 20:19   #3927
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;49293180]Czy wyrazenie " z poslizgiem" znaczy szybciej czy z opoznieniem?[/QUOTE]

Z opóźnieniem.
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 20:29   #3928
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Możesz sobie w active days albo w active hours ustawić w jakie dni ma być aktywny program albo w jakie godziny i np. zaznaczasz sobie tylko 3 w nocy, albo odznaczasz wszystkie dni, a jak potrzebujesz to zaznaczasz jest raz
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
pewnie będziecie się smiać, ale mam coś podobnego na stopie, do teraz mi nie przeszkadzało, ale przeczytałam, że zostało to wywołane przez wirus HPV, czyli ten sam, który wywołuje raka szyjki macicy. Czy to, że mam te kurzajki/brodawki na stopie oznacza,że jestemw grupie ryzyka?
Juz ktoś odpowiedział, ale potwierdzam, że to inne rodzaje wirusa.

Cytat:
Napisane przez Niedopowiedzenia Pokaż wiadomość
Dziwimy się całą rodziną,że mój brat (VI klasa) ma zadane na piątek (we wtorek było zadane) wyszyć calutki obrazek haftem krzyżykowym. Robi on, robię ja,robi mama. Ale ja już popełnię samobójstwo chyba. Zrobiłam jeden rządek, a to mają być takie malutkie krzyżyki,już mi wszystko się miesza przed oczami, mama nie lubi takich rzeczy, tato ma problemy ze wzrokiem z bliska, brat robi to niezwykle wolno.

Z tym,że wymyśliłam,żeby mu mama jakąś kartkę napisała że nie może tego robić

Myślicie,że astygmatyzm przejdzie? Albo zez? Astygmatyzm ma,zeza nie.
No ale on jest taki,że po szkole w okularach zwykle nie chodzi,więc nie możemy wkręcać,że ma dużą wadę.
Wymyślcie coś
Jezu, chyba wolałabym dostać trzy pały niż to robić. Jak ja byłam w podstawówce, to obszywaliśmy serwetkę dookoła, a nie cały obrazek.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 20:33   #3929
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
Ja bardzo często dodaję go do marynaty kurczaka (a potem taki pokrojony w kosteczkę kurczak do sałatki, tortilli itp.). Przyprawiam nim czasem inne mięsa albo dodaję dwie krople do sosu jogurtowego. Nigdy nie mam problemow ze zużyciem, ale bywa że stoi długo i nic się nie dzieje. Prawdę mowiąc nigdy nawet go nie trzymałam w lodówce
Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Ja używam do marynowania surowego łososia przed smażenia lub pieczeniem

Podrzucisz przepis na zupę z ciecierzycy?
Dzięki, w sumie nie pomyślałam że można w nim marynować kurczaka czy łososia tak po prostu.

Z zupa z soczewicy, pomyliłam się ale jak nie znasz tego przepisu to polecam (Kometa go kiedyś tu zdaje się zapodała). Super, zwłaszcza na zimowe dni.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 20:59   #3930
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Na jaki to przedmiot? Pewnie połowa dzieciaków nie przyniesie i termin będzie przesunięty-u mnie tak było przez całą szkołę, z tym że ja byłam zawsze z tych frajerów co się starała. A o takich chorobach jak duża wada albo astygmatyzm to szkoła powinna być chyba wcześniej powiadomiona.
Dziwne, że w takim wieku dzieci mają zadania, których troje ludzi nie może razem zrobić... Zamiast pisać kartki ja bym spytała nauczycielki czemu ma służyć takie zadanie i dlaczego je dzieciom zadaje skoro to znacząco ponad ich siły... EDIT: A moze brat jednak coś pomieszał, np. termin oddania tej pracy? Bo to naprawdę dziwne, pytaliście innych rodziców, inne dzieci o to zadanie?
Na technikę. Termin nie będzie przesunięty, bo trzeba oceny proponowane wystawić,a pani nie za bardzo ma z czego
Dużej wady nie ma,ale ogólnie powiadamiać nie trzeba,chyba,że jest załatwione orzeczenie,że ze względu na wadę powinny być,np ułatwione testy.

Pytaliśmy,zresztą ta pani uczyła kiedyś mnie i wiem,że jest w stanie coś takiego zadać,z tym,że ja miałam wtedy wyszyć mniejszy obrazek i mogliśmy robić większe krzyżyki. No i mieliśmy na to tydzień.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-27 16:28:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.