Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-23, 21:23   #331
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Nie stalo nic a jednoczesnie duzo sie dzieje.
Pewne sytuacje, w ktore sie wplatalam pozwalaja mi poznac siebie jeszcze bardziej.
Nie umiem z kims rozmawiac mimo, ze bym chciala.
Paralizuje mnie strach.
reszta jak rozmawiac z kims, kto wydaje mi sie, ze sie otworzyl ale zaraz 'zart!'
o to ja tak samo, cos zaczynam, i sie wycofuje 'zart'


WO a ona ku... nic nie rozumie... ale poklepie po plecach i nie nalega zbyt dlugo na wytlumaczenie, cos tam wie, ale nie wszystko.

Pachne Deep Red, zaraz to z siebie zmyje i nasmaruje sie bezzapachowym balsamem.
może zabrzmi to płytko, ale doskonale Cię rozumiem. Też nie umiem z kimś rozmawiać, mimo, że bardzo bym chciała, ale nie umiem. Chociaż kiedyś umiałam.
to też również doskonale rozumiem, po prostu boimy się przed kimś otworzyć w obawie, że nas zrani, jeśli to zrobimy. przynajmniej ja tak mam.
Czasami takie proste poklepanie po plecach, przez osobę mało wtajemniczoną w problem pomaga, pomaga sam fakt, że jest się do kogo przytulić, mimo, że nie rozumie naszych problemów, nie wie o co chodzi, ale bezinteresownie i spontanicznie przytuli.

trzymaj się
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 21:28   #332
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
może zabrzmi to płytko, ale doskonale Cię rozumiem. Też nie umiem z kimś rozmawiać, mimo, że bardzo bym chciała, ale nie umiem. Chociaż kiedyś umiałam.
to też również doskonale rozumiem, po prostu boimy się przed kimś otworzyć w obawie, że nas zrani, jeśli to zrobimy. przynajmniej ja tak mam.
Bo rozmowa to jest bardzo trudna rzecz.
Kiedys, kiedys bylo inaczej.
Teraz, duzo chcialabym powiedziec, wiecej uslyszec.
Slysze jakies wyrywki, jak zapytam to czesc odpowiedzi.
Nie chce sie otworzyc bo sie boje, ze zrani mnie, a najbardziej, ze nie zrozumie. Ja za duzo wymagam.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 21:29   #333
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Chatte-gratulacje

Burn-nawet nie wiesz ile bym dała,żeby znowu być taka młoda jak Ty A tak poważnie to moje życie też po przekroczeniu tego wieku nie zmieniło się(no może w ten sposób,że zaczęłam nosić dowód osobisty ).Najlepiej wspominam czasy gdy miałam 20-23 lataTo były czasy..ehhh

Lea-ja zawsze cierpię gdy widzę potrącone przez samochody zwierzęta.A że jeżdżę codziennie do Wrocławia autobusem 30 km ruchliwą trasą-widzę je dość częstoI zawsze boli tak samoNiestety nie zawsze też da się tego uniknąć,żeby zwierzęcia nie przejechać.Sama kiedyś w nocy jechałam do domu za kierownicą z moim TŻ.Zobaczyłam biegnącego wzdłuż drogi zająca.Zwolniłam maksymalnie(chyba do 10km/h)On przebiegł przed samochodem na drugą stronę ulicy i nagle...zawrócił.I wbiegł prosto pod podwozie.Usłyszałam ten charakterystyczny łomot.Droga była pusta.Zatrzymałam się.Oczywiście rozbeczałam się myśląc najpierw,że nie żyje.Ale jego już nie było.Uciekł.Gdybym jechała szybciej-zginąłby.Na martwe zwierzęta ludzie reagują obojętnością.Zawsze takie ściągam z asfaltu w miarę możliwości,żeby nie były rozjeżdżane przez kolejne samochody.Kiedyś szłam na przystanek przed 6 rano.Zimą.Stało na nim kilka osób,a w samej zatoczce leżał potrącony w nocy martwy już wilczur.Nie chciałam czekać na to co się stanie gdy na ten przystanek wjedzie autobus.Pies był bardzo ciężki,ale udało mi się go ściągnąć na pobocze.Nikt mi nie pomógł.Dopiero gdy skończyłam ktoś się odezwał:"trzeba było powiedzieć ...".Znieczulica i tyle

A pachniałam dziś Sonią Rykiel Woman.Przyrósł do mnie ten zapach.Jest bardzo mój.
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 21:33   #334
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Bo rozmowa to jest bardzo trudna rzecz.
Kiedys, kiedys bylo inaczej.
Teraz, duzo chcialabym powiedziec, wiecej uslyszec.
Slysze jakies wyrywki, jak zapytam to czesc odpowiedzi.
Nie chce sie otworzyc bo sie boje, ze zrani mnie, a najbardziej, ze nie zrozumie. Ja za duzo wymagam.
Wiesz, to jest po prostu skutkiem tego, że w przeszłości, kiedyś nas ktoś zranił i teraz tworzymy specyficzną barierę ochronną, by nikt nie podszedł na tyle blisko, by mógł nas dotkliwie zranić, bo nie chcemy znowu tego przeżywać. to w miarę logiczne.
a rozmowa, szczera, od serca, to cholernie trudna rzecz, zwłaszcza po jakiejś kłótni, głębszym nieporozumieniu, długiej rozłące, po braku kontaktu...

Cytat:
Napisane przez ETERNITY
Lea-ja zawsze cierpię gdy widzę potrącone przez samochody zwierzęta.A że jeżdżę codziennie do Wrocławia autobusem 30 km ruchliwą trasą-widzę je dość częstoI zawsze boli tak samoNiestety nie zawsze też da się tego uniknąć,żeby zwierzęcia nie przejechać.Sama kiedyś w nocy jechałam do domu za kierownicą z moim TŻ.Zobaczyłam biegnącego wzdłuż drogi zająca.Zwolniłam maksymalnie(chyba do 10km/h)On przebiegł przed samochodem na drugą stronę ulicy i nagle...zawrócił.I wbiegł prosto pod podwozie.Usłyszałam ten charakterystyczny łomot.Droga była pusta.Zatrzymałam się.Oczywiście rozbeczałam się myśląc najpierw,że nie żyje.Ale jego już nie było.Uciekł.Gdybym jechała szybciej-zginąłby.Na martwe zwierzęta ludzie reagują obojętnością.Zawsze takie ściągam z asfaltu w miarę możliwości,żeby nie były rozjeżdżane przez kolejne samochody.Kiedyś szłam na przystanek przed 6 rano.Zimą.Stało na nim kilka osób,a w samej zatoczce leżał potrącony w nocy martwy już wilczur.Nie chciałam czekać na to co się stanie gdy na ten przystanek wjedzie autobus.Pies był bardzo ciężki,ale udało mi się go ściągnąć na pobocze.Nikt mi nie pomógł.Dopiero gdy skończyłam ktoś się odezwał:"trzeba było powiedzieć ...".Znieczulica i tyle
Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierze w to ze ten świat nie zginie dzięki nim jak śpiewał Niemen.
Również cierpię na widok potrąconych, martwych zwierząt. Na szczęście moje miasto nie jest ruchliwe i nie mam często takich widoków. I jestem Ci w pewien sposób wdzięczna, za to, że jesteś inna niż ludzie traktujący obojętnie zwierzęta. To ważne, bo dzięki takim ludziom, na świecie jest jeszcze dobro. Pomaga mi to utrzymać wiarę w ludzi, bo czasami naprawdę mam chwile zwątpienia. Trzymaj tak dalej, na pewno jesteś wspaniałym człowiekiem.
Dobrze, że królik przeżył, kiedyś widziałam podobną sytuację z kotem, na szczeście ktoś również w porę zwolnił, łomot, i chwilkę później kot pogalopował w swoją stronę. kamień z serca mi spadł, bo autentycznie zamarłam widząc to.
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 21:38   #335
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
Wiesz, to jest po prostu skutkiem tego, że w przeszłości, kiedyś nas ktoś zranił i teraz tworzymy specyficzną barierę ochronną, by nikt nie podszedł na tyle blisko, by mógł nas dotkliwie zranić, bo nie chcemy znowu tego przeżywać. to w miarę logiczne.
a rozmowa, szczera, od serca, to cholernie trudna rzecz, zwłaszcza po jakiejś kłótni, głębszym nieporozumieniu, długiej rozłące, po braku kontaktu...
To nie tak...
Nikt mnie tak nigdy nie traktowal, nigdy nie bylam w takiej sytuacji.
Boje sie zraniona byc nie daltego, ze wiem jak to boli ale dlatego, ze nie wiem jaka bedzie reakcja...

eh trudne to.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 21:44   #336
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Lea, co za palant. Jakby to był mój chłopak, to po takim tekście... przestałby nim być Dziwię się jego dziewczynie, że w ogóle chciało jej się cokolwiek tłumaczyć

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Napisz... napisz... co takiego potrafisz w te 3 minuty wywinąć


Jeszcze nie pachnę. Potrzebuję czegoś nowego...
Sorry - nie w trzy minuty ale w trzy sekundy Legenda głosi, że ze studentkami weterynarii nie należy zadzierać, a szczególnie podczas imprez, na których można się... hm... znieczulić ogólnie Bo to nigdy nie wiadomo, czy nie ma przy sobie skalpelka. Ciach - i już nigdy nie czujesz się tak męski jak kiedyś Wystarczą trzy sekundy

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
a mi tak smutno ze chyba zaraz zatopie robaka wczorajszym winem. chyba zaden zapach mi teraz nie pomoze;(
Ja też się czuję okropnie. Już dawno nie miałam dołka z serii "Jestem brzydka jak mamucia kupa". Mam jutro półmetek i czuję się jak Kopciuszek Nie mam pomysłu ani na makijaż, ani na fryzurę, nawet na perfumy (jakbym miała jakoś wyrazić moje poczucie bezbarwności to zapodałabym jakieś B.U.). Masakra
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 21:45   #337
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
To nie tak...
Nikt mnie tak nigdy nie traktowal, nigdy nie bylam w takiej sytuacji.
Boje sie zraniona byc nie daltego, ze wiem jak to boli ale dlatego, ze nie wiem jaka bedzie reakcja...

eh trudne to.
każdy się boi, że ktoś go zrani... tylko każdy ma inny powód.

trudne, to mało powiedziane.

Cytat:
Napisane przez Dzika Truskawa
Lea, co za palant. Jakby to był mój chłopak, to po takim tekście... przestałby nim być Dziwię się jego dziewczynie, że w ogóle chciało jej się cokolwiek tłumaczyć
jego dziewczynie nie chciało się tłumaczyć, rzuciła tylko, ze jest durny i żałosny, tłumaczyłam ja, bo nie mogłam tego zbyć milczeniem. W takich sytuacjach nie umiem milczeć. A palant z niego absolutny.
poza tym, życzę wyjścia z dołka i przesyłam wirtualnego przytula Yonie, Dzikiej Truskawie, Hecatej i innym źle czującym się wizażankom. dziewczyny, będzie dobrze. musi być
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 21:48   #338
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Burn - wszystkiego naj, naj, najlepszego. Cudownego, szczęśliwego zdrowego życia w dorosłości.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 21:55   #339
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Maju kochana , najlepsze życzenia urodzinowe !
Dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i 100 lat !

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif Tort....gif (19,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet.jpg (72,1 KB, 0 załadowań)
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:08   #340
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Maju sto lat!!
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:10   #341
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
jego dziewczynie nie chciało się tłumaczyć, rzuciła tylko, ze jest durny i żałosny, tłumaczyłam ja, bo nie mogłam tego zbyć milczeniem. W takich sytuacjach nie umiem milczeć. A palant z niego absolutny.
poza tym, życzę wyjścia z dołka i przesyłam wirtualnego przytula Yonie, Dzikiej Truskawie, Hecatej i innym źle czującym się wizażankom. dziewczyny, będzie dobrze. musi być
Dziękuję

Ech... Mogę mieć do Was nieśmiałą prośbę? Chodzi o podpowiedź odnośnie makijażu na ten cholerny półmetek. Totalnie brak mi pomysłu. Chętnie przyjmę też pomoc odnośnie dodatków (mianowicie waham się pomiędzy złotymi szpilkami i torebką, czerwonymi i czarnymi... Kiecka to mała czarna, więc wszystkie pasują...). No i zapach - poprawiacz humoru i poczucia atrakcyjności. No po prostu

A z tymi życzeniami dla Burn to nie jest mały falstart?
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 22:12   #342
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Eyeliner czarny z Inglota kreseczka piekna zadarta do góry rzęsy wytuszowane + czerwony błyszczyk.Włosy nawiniete na paluszku pasmo po pasmu, przypięte klipsami metalowymi+ lakier do wlosów+ czas ok 1,5 godziny. Nawijasz, potem robisz paznokcie i inne trele morele.
Rozwijasz, masz delikatne loki, gwarancje objetości i extra kobiecy look.

Czarna sukienka+ czarne bądź czerwone szpilki i torebka kopertówka, ewentualnie rękawiczki dlugie satynowe z H&M

Zapach baby doll
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:15   #343
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Dziękuję

Ech... Mogę mieć do Was nieśmiałą prośbę? Chodzi o podpowiedź odnośnie makijażu na ten cholerny półmetek. Totalnie brak mi pomysłu. Chętnie przyjmę też pomoc odnośnie dodatków (mianowicie waham się pomiędzy złotymi szpilkami i torebką, czerwonymi i czarnymi... Kiecka to mała czarna, więc wszystkie pasują...). No i zapach - poprawiacz humoru i poczucia atrakcyjności. No po prostu

A z tymi życzeniami dla Burn to nie jest mały falstart?
ja obstawiam czerwone szpilki
plus przydymione oczy albo opcję makijażową, którą zaproponowała Neonka

A życzenia Burn dostanie ode mnie jutro, nie ma tak dobrze, żeby przedłużać jej jeszcze do trzech dni świętowanie
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:17   #344
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Dziękuję

Ech... Mogę mieć do Was nieśmiałą prośbę? Chodzi o podpowiedź odnośnie makijażu na ten cholerny półmetek. Totalnie brak mi pomysłu. Chętnie przyjmę też pomoc odnośnie dodatków (mianowicie waham się pomiędzy złotymi szpilkami i torebką, czerwonymi i czarnymi... Kiecka to mała czarna, więc wszystkie pasują...). No i zapach - poprawiacz humoru i poczucia atrakcyjności. No po prostu

A z tymi życzeniami dla Burn to nie jest mały falstart?
Makijaż, czarna kreska eyelinerem, róż i rozświetlacz na policzki i błyszczyk w zdecydowanym kolorze, najlepiej czerwień, jak zaproponowala już Neonka.

Skoro mała czarna, to może perły na szyję i czarne szpilki a do tego srebrna kopertówka? Albo czerwone szpilki i czerwona torebka.
A zapach... nie wiem co masz, więc póki co nie doradzę

edit; to ja się mogę w sumie podpisać pod postem Neonki (;
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:22   #345
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

W sumie smoky eyes mógłby być bo masz dużą powierzchnie i duże pole do działania ale trudno go wykonać.

W każdym razie jest zasada:
czarny make up oczu -usta jasne natural ewentualnie polysk transparentny , najlepiej pasują blade usta
eyeliner czarny- usta pomalowane pomadką np.red
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:26   #346
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Dziękuję Od razu sytuacja klarowniejsza A z perfumami to postanowiłam, że jak ktoś strzeli coś, co mam to tego użyję

Z rozmów z koleżanką wynika, że ona też zastanawia się nad czerwonymi ustami... A ma z tysiąc razy ładniejsze od moich... Więc trochę z duszą na ramieniu...

Neonko, co masz na myśli mówiąc o polu do działania?
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:30   #347
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Dziękuję Od razu sytuacja klarowniejsza A z perfumami to postanowiłam, że jak ktoś strzeli coś, co mam to tego użyję
Czarna Coco
(dobrze strzeliłam, dobrze?)

Albo wiem, Anais Anais (ale Coco lepsiejsza)
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:31   #348
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

nie wiem czy masz, może Chanel no. 19 albo Coco Mademoiselle, albo L de LL ? Nie wiem xD
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:33   #349
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

pole do dzialania-duża powierzchnia górnej powieki fantastycznie


Koleżanki mówią o czerwonych ustach ale czerwieni jest tyle odcieni...zaszalej mowie Ci
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 22:35   #350
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
pole do dzialania-duża powierzchnia górnej powieki fantastycznie
No własnie, ja wogóle nie mam górnej powieki
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:37   #351
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
No własnie, ja wogóle nie mam górnej powieki
ja mam małą powierzchnię powieki ruchomej
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:39   #352
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
ja mam małą powierzchnię powieki ruchomej
Dokładnie i cień odbija mi sie jak ksero nieco powyżej powieki
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:43   #353
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dokładnie i cień odbija mi sie jak ksero nieco powyżej powieki
kreski eyelinerem też grubszej zrobić nie można... yh
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:45   #354
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Lea, co za palant. Jakby to był mój chłopak, to po takim tekście... przestałby nim być Dziwię się jego dziewczynie, że w ogóle chciało jej się cokolwiek tłumaczyć
O, tak. Obrót na pięcie i bye-bye.
Co za żałosny dupek.
W tym kontekście szczególnie podoba mi się kontynuacja postu Truskawy:

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Sorry - nie w trzy minuty ale w trzy sekundy Legenda głosi, że ze studentkami weterynarii nie należy zadzierać, a szczególnie podczas imprez, na których można się... hm... znieczulić ogólnie Bo to nigdy nie wiadomo, czy nie ma przy sobie skalpelka. Ciach - i już nigdy nie czujesz się tak męski jak kiedyś Wystarczą trzy sekundy


Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ja też się czuję okropnie. Już dawno nie miałam dołka z serii "Jestem brzydka jak mamucia kupa". Mam jutro półmetek i czuję się jak Kopciuszek Nie mam pomysłu ani na makijaż, ani na fryzurę, nawet na perfumy (jakbym miała jakoś wyrazić moje poczucie bezbarwności to zapodałabym jakieś B.U.). Masakra
Zdarza się. Ale może jutro będzie lepiej?

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ech... Mogę mieć do Was nieśmiałą prośbę? Chodzi o podpowiedź odnośnie makijażu na ten cholerny półmetek. Totalnie brak mi pomysłu. Chętnie przyjmę też pomoc odnośnie dodatków (mianowicie waham się pomiędzy złotymi szpilkami i torebką, czerwonymi i czarnymi... Kiecka to mała czarna, więc wszystkie pasują...). No i zapach - poprawiacz humoru i poczucia atrakcyjności. No po prostu
Ja bym wzięła szpilki i torebkę w różnych kolorach. Czerwone szpilki i czarną torebkę, albo odwrotnie.
Może czerwona szminka i cienkie czarne kreski na powiekach? Ja co prawda z czerwienią na ustach wyglądam jak idź stąd i nie wracaj ale mówimy o Tobie przecie.

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
z perfumami to postanowiłam, że jak ktoś strzeli coś, co mam to tego użyję
Szczelam. Musc Ravageur?
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:48   #355
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
O, tak. Obrót na pięcie i bye-bye.
Co za żałosny dupek.
W tym kontekście szczególnie podoba mi się kontynuacja postu Truskawy
tylko, że ona jest hmm, od niego dość uzależniona i zawsze jak zerwą to błaga go by do niej wrócił i płaszczy sie przed nim. denerwujące to zwłaszcza, że dziewczyna zasluguje na kogoś o wiele wiele wiele lepszego.

i żałuję, że skalpela nie miałam przy sobie. (;
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:49   #356
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
kreski eyelinerem też grubszej zrobić nie można... yh
Dokładnie, chyba, że na dole
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:52   #357
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dokładnie, chyba, że na dole
ale cóż nam po kresce na dole, gdy chcemy uzyskać wygląd pin up girl?
eh...
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 23:12   #358
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Czarna Coco
(dobrze strzeliłam, dobrze?)

Albo wiem, Anais Anais (ale Coco lepsiejsza)
Ano właśnie obecnie Coco u mnie niet Anais Anais wyeksploatowałam przez kilka ostatnich dni, trochę mam dość...

A jeśli chodzi o look pin up girl, to ja stosunkowo często na co dzień śmigam z kreską lub czerwonymi ustami (na przykład dziś były czerwone usta...) Nie zauważą różnicy... Ale może wzmocnić efekt?...

Lea, trzonek do skalpela - 12 zł
ostrze - 50 gr
uciąć idiocie to i owo - bezcenne

A z koleżanką, cóż... Strasznie smutne są takie sytuacje, kiedy fajna dziewczyna jest uzależniona od niewartego jej faceta. Niestety, z własnego doświadczenia wiem, że nic się na to nie poradzi. Można siedzieć i trzymać kciuki, że przejrzy na oczy, to wszystko

Zmykam, pośpię 10 godzin, to na pewno nie zaszkodzi

Co do perfum to jeszcze będę tajemniczo milczeć, jutro wyjawię, czego użyłam
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 23:14   #359
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ano właśnie obecnie Coco u mnie niet Anais Anais wyeksploatowałam przez kilka ostatnich dni, trochę mam dość...

A jeśli chodzi o look pin up girl, to ja stosunkowo często na co dzień śmigam z kreską lub czerwonymi ustami (na przykład dziś były czerwone usta...) Nie zauważą różnicy
a czy makijaż musi byc jakiś super niecodzienny ?
No to proponuje smokey eyes, skoro pin up girl na codzień nosisz ;p

a z perfum jak już pisałam no. 19, coco mademoiselle, l de ll (;
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 23:43   #360
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Truskawo - ja też optuję za smokey A jeśli chodzi o kreseczki, to ja ostatnio załapałam na nie fazę

Leo, to przykre co piszesz. Całe szczęście, że nie wszyscy ludzie są tacy.
Angel dziś wyleciał

Burn, ty dorosła babo Ja też się bałam tej magicznej daty, kiedy dobijałam do pełnoletności. Po prostu bałam się. Pod każdym względem. Ale powiem Ci coś - przekonałam się, że bycie pełnoletnim jest jeszcze fajniejsze niz bycie tak po prostu nastolatką. Na pewno Ci się spodoba

A na tej nowej drodze zycia zyczę Ci...

Przede wszystkim zdrowia i szeroko rozumianego szczęścia (w szczególności według Twojej własnej i osobistej definicji). I abyś otaczała się wyjątkowymi, kochanymi i wspaniałymi ludźmi. To jest najważniejsze Buuuuuziak
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.