Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-03-11, 18:05   #2791
Rudekia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie taki, jaki jest na opakowaniu Palette 650. mam do¶æ ciemne w³osy, niemal hmm czarne? W s³oñcu s± mahoniowe...
Je¶li s± niemal czarne to bez rozja¶niania raczej nic ci nie wyjdzie.

Cytat:
Napisane przez Lusja Poka¿ wiadomo¶æ
Mi bardziej podoba siê czerwona mied¼ z garniera 100%.
A co ogólnie powiecie o garnierze? ^^ Dobry jest? Niszczy w³osy?
Ja w sumie i tak rozdwojone koñcówki A obcinaæ mi szkoda, bo d³ugo¶æ to ju¿ do dolnej czê¶ci zapiêcia stanika.. Jak "naprawiæ" koñcówki?
Lusja kolorek na zdjêciu jest ¶liczny, ale muszê ciê zasmuciæ, prawie nigdzie nie ma ju¿ czerwonej miedzi garniera 100% color ( mi na szczê¶cie uda³o siê j± jeszcze namierzyæ w drogeri Natura jakie¶ 2 tygodnie temu, wiêc za jaki¶ czas siê znowu ni± farbnê). Malowa³am siê t± farb± pare razy, w³osy niestety niszczy jak ka¿da farba z dodatkiem amoniaku i wody utlenionej. Co do rozdwojonych koñcówek to radzê ci je podci±æ, ja próbowa³am je "naprawiaæ" rozmaitymi maskami regeneracyjnymi. Niestety nie poskutkowa³y na rozdwojone koñce. A po ¶ciêciu tylko 1 cm w³osy wygl±daj± zupe³nie inaczej

Edytowane przez Rudekia
Czas edycji: 2010-03-11 o 18:09
Rudekia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-11, 19:09   #2792
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 4 890
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Rudekia Poka¿ wiadomo¶æ

Lusja kolorek na zdjêciu jest ¶liczny, ale muszê ciê zasmuciæ, prawie nigdzie nie ma ju¿ czerwonej miedzi garniera 100% color ( mi na szczê¶cie uda³o siê j± jeszcze namierzyæ w drogeri Natura jakie¶ 2 tygodnie temu, wiêc za jaki¶ czas siê znowu ni± farbnê). Malowa³am siê t± farb± pare razy, w³osy niestety niszczy jak ka¿da farba z dodatkiem amoniaku i wody utlenionej. Co do rozdwojonych koñcówek to radzê ci je podci±æ, ja próbowa³am je "naprawiaæ" rozmaitymi maskami regeneracyjnymi. Niestety nie poskutkowa³y na rozdwojone koñce. A po ¶ciêciu tylko 1 cm w³osy wygl±daj± zupe³nie inaczej
A ta czerwona mied¼ nie wyjdzie mi zupe³nie jaka¶ czerwona? Bo wtedy to bym siê za³ama³a.. To bêdzie moje pierwsze farbowanie farb±, wiêc siê bojê, jakby co¶ nie wysz³o to mogê zafarbowaæ inn± tego samego dnia?? Koniecznie muszê i¶æ do fryzjera, ¿eby zafarbowa³ czy mogê w domu z pomoc± doros³ego ? W jakim sensie niszczy w³osy? A co do koñcówek, to podetnê
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-11, 19:19   #2793
pianistka007
Raczkowanie
 
Avatar pianistka007
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomo¶ci: 110
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e na pocz±tek spróbuj jakiego¶ castinga, bursztyn na przyk³±d, albo orzech laskowy (podobno wróci³ do sklepów). On sie przynajmniej w miarê szybko wyp³ucze je¶li ci siê nie spodoba.
Hej, chcia³am zapytaæ sk±d masz takie informacje? Bo ja w³a¶nie ca³y czas op³akujê wycofajnie najpierw orzecha laskowego, a teraz bursztynowego blondu Ju¿ tchnê³a¶ we mnie nadziejê......
pianistka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-11, 19:55   #2794
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomo¶ci: 14 308
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez pianistka007 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, chcia³am zapytaæ sk±d masz takie informacje? Bo ja w³a¶nie ca³y czas op³akujê wycofajnie najpierw orzecha laskowego, a teraz bursztynowego blondu Ju¿ tchnê³a¶ we mnie nadziejê......
Z miesi±c temu, któras z dziewczyn pisa³a, ¿e widzia³a w sklepie. Niestety u mnie nie wróci³ nie ma go nawet na stronie, ale moze w polsce wróci³

A jaki numer ma bursztynowy blond
Bo ja mam w kolejce w domu bursztyn 645 i bojê sie ze wyjdzie za ciemny. Wczesniej próbowa³am jaki¶ tam z³oty blond 834, ale jest za jasny i prawie go nie widaæ na moich w³osach
Te¿ by³am u¿ytkowniczk± orzecha

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Juz sobie znalaz³am. To aja w³a¶nie na tem bursztynowy blond 834 farbowa³am i by³ za s³aby. U mnie sie nazywa Butterscotch
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma³py,
rude pochodz± od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-11, 20:19   #2795
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Rudekia Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li s± niemal czarne to bez rozja¶niania raczej nic ci nie wyjdzie.
S± ciemnobr±zowe z czerwonym po³yskiem ;] ostatnie farbowanie - przed sylwestrem.
DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-11, 20:54   #2796
straconemarzenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

laski co ile malujecie wloski bo u mnie po 2 tyg juz odrosty widac mam ciemne swoje wlosy i strasznie to wyglada
straconemarzenia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-11, 21:07   #2797
pianistka007
Raczkowanie
 
Avatar pianistka007
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomo¶ci: 110
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Poka¿ wiadomo¶æ
Z miesi±c temu, któras z dziewczyn pisa³a, ¿e widzia³a w sklepie. Niestety u mnie nie wróci³ nie ma go nawet na stronie, ale moze w polsce wróci³

A jaki numer ma bursztynowy blond
Bo ja mam w kolejce w domu bursztyn 645 i bojê sie ze wyjdzie za ciemny. Wczesniej próbowa³am jaki¶ tam z³oty blond 834, ale jest za jasny i prawie go nie widaæ na moich w³osach
Te¿ by³am u¿ytkowniczk± orzecha

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Juz sobie znalaz³am. To aja w³a¶nie na tem bursztynowy blond 834 farbowa³am i by³ za s³aby. U mnie sie nazywa Butterscotch
A ja w³a¶nie ostatnio, gdy nie znalaz³am orzecha laskowego, pofarbowa³am tym bursztynowym blondem 834 i nawet nie by³o u mnie du¿ej ró¿nicy, wyszed³ bardzo podobnie, dlatego my¶la³am ¿e mo¿e bêdzie nastêpc± orzecha. Z tego co widzê to 834 jest nadal na stronie... ale w sklepach nie.... oj to nie ³adnie, ¿eby tak nagle wycofaæ wszystkie rude Castingi ;(
pianistka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 21:32   #2798
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomo¶ci: 14 308
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez pianistka007 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja w³a¶nie ostatnio, gdy nie znalaz³am orzecha laskowego, pofarbowa³am tym bursztynowym blondem 834 i nawet nie by³o u mnie du¿ej ró¿nicy, wyszed³ bardzo podobnie, dlatego my¶la³am ¿e mo¿e bêdzie nastêpc± orzecha. Z tego co widzê to 834 jest nadal na stronie... ale w sklepach nie.... oj to nie ³adnie, ¿eby tak nagle wycofaæ wszystkie rude Castingi ;(
Masz paletê kolorów na polskiej stronie L'oreala??
Bo ja nie mogê znale¼æ Na angielskiej znalaz³am bez problemu a na polskiej... dochodzê do strony castinga i nie ma kolorów

To 834 te¿ ju¿ trudno dostaæ??

U mnie to w ogóle tylko 3 czy 4 rude farby s± w sklepach dostepne. Ale mi najbardziej na szamponach koloryzuj±cych zale¿y bo nie ma po nich koszmarnych odrostów. A z tych tylko castingi s± chocia¿ rudawe.
Kiedy¶ uzywa³am garniera movida ale te¿ mi kolor wycofali. A taki cudowny dla w³osów by³. W ogóle nie niszczy³

__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma³py,
rude pochodz± od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-12, 11:03   #2799
amma91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Witam. Chcia³abym sobie pofarbowaæ w³osy na taki kolor jak na zdjêciu, mo¿e minimalnie ciemniejszy. http://www.we-dwoje.pl/files/Image/a...je_1_11919.jpg
Mam ciemn± karnacjê, br±zowe w³osy, ciemne brwi i rzêsy i zielono-niebieskie oczyi. Czy taki kolor bêdzie mi pasowa³? Je¶li tak, to jak go uzyskaæ?
amma91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-12, 11:19   #2800
Celinaa
Raczkowanie
 
Avatar Celinaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 384
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Poka¿ wiadomo¶æ
S± ciemnobr±zowe z czerwonym po³yskiem ;] ostatnie farbowanie - przed sylwestrem.
Ja ostatnio farbowa³am orzechowym br±zem Joanny. Te¿ jestem brunetka, wcze¶niej farbowa³am henn± a odrost by³ ciemno br±zowy. I ta farba pokry³a wszystko równo, a¿ siê zdziwi³am kolor bardzo ³adny, taki br±zowo - rudy, w s³oñcu rudy, bardzo mi siê podoba.
__________________


Edytowane przez Celinaa
Czas edycji: 2010-03-12 o 11:26 Powód: z³a nazwa farby ;)
Celinaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-12, 11:38   #2801
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomo¶ci: 14 308
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Celinaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ostatnio farbowa³am orzechowym br±zem Joanny. Te¿ jestem brunetka, wcze¶niej farbowa³am henn± a odrost by³ ciemno br±zowy. I ta farba pokry³a wszystko równo, a¿ siê zdziwi³am kolor bardzo ³adny, taki br±zowo - rudy, w s³oñcu rudy, bardzo mi siê podoba.
Bo to jest jaka¶ legenda z tym ¿e henny nic nie pokryje. Nie raz farbowa³am na hennê, ró¿nymi farbami i zawsze pokrywa³o. Nawet szampon koloryzuj±cy pokrywa³ mi hennê.

A wszyscy panikuj±, ¿e po hennie ca³e w³osy musz± odrosn±æ, to hennowane trzeba ¶ci±æ i dopiero farbowaæ Bzdura
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma³py,
rude pochodz± od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 12:41   #2802
Neti89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Hej dziewczyny
S³uchajcie z farb Majirel s± piêkne odcienie miedziane, w za³±cznikach dodaje palete tych odcieni. Mo¿na kupiæ t± farbê na allegro
I mam do Was pro¶bê, mam w³osy farbowane na bardzo jasny blond ale chcia³abym mieæ co¶ podobnego do Marci Cross, zdjêcie w za³±czniku Po prostu nie p³omiennie rudy, ale wpadaj±cy jakby w bardzo jasny br±z.
Czy która¶ z Was wie mo¿e, który z tych odcieni da³by podobny efekt? Przypominam, ¿e w³osy mam bardzo jasny blond.
Pozdrawiam
Neti89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-12, 12:45   #2803
Neti89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Dajê Wam jeszcze nazwy tych odcieni
MIEDZIANE:
Farba Majirel 10,42 bardzo bardzo jasny blond miedziano opalizuj±cy
Farba Majirel 9,04 bardzo jasny blond miedziany naturalny
Farba Majirel 8,4 jasny blond miedziany
Farba Majirel 8,42 jasny blond miedziano-opalizuj±cy
Farba Majirel 8,43 jasny blond miedziano-z³ocisty
Farba Majirouge 8,46 jasny blond miedziano-czerwony
Farba Majirel 7,4 blond miedziany
Farba Majirel 7,42 blond miedziano-opalizuj±cy
Farba Majirel 7,43 blond miedziano-z³ocisty
Farba Majirel 7,44 blond miedziany g³êboki
Farba Majirouge 7,46 blond miedziano-czerwony
Farba Majirel 6,46 ciemny blond miedziano-czerwony
Farba Majirel 5,4 jasny br±z miedziany
Farba Majirel 4,4 br±z miedziany
Farba Majirouge 7,40 blond miedziany intensywny
Farba Majirouge 7,46 blond miedziano-czerwony

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Nazwy odcieni jeszcze
MIEDZIANE:
Farba Majirel 10,42 bardzo bardzo jasny blond miedziano opalizuj±cy
Farba Majirel 9,04 bardzo jasny blond miedziany naturalny
Farba Majirel 8,4 jasny blond miedziany
Farba Majirel 8,42 jasny blond miedziano-opalizuj±cy
Farba Majirel 8,43 jasny blond miedziano-z³ocisty
Farba Majirouge 8,46 jasny blond miedziano-czerwony
Farba Majirel 7,4 blond miedziany
Farba Majirel 7,42 blond miedziano-opalizuj±cy
Farba Majirel 7,43 blond miedziano-z³ocisty
Farba Majirel 7,44 blond miedziany g³êboki
Farba Majirouge 7,46 blond miedziano-czerwony
Farba Majirel 6,46 ciemny blond miedziano-czerwony
Farba Majirel 5,4 jasny br±z miedziany
Farba Majirel 4,4 br±z miedziany
Farba Majirouge 7,40 blond miedziany intensywny
Farba Majirouge 7,46 blond miedziano-czerwony
Neti89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-12, 12:57   #2804
pianistka007
Raczkowanie
 
Avatar pianistka007
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomo¶ci: 110
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Poka¿ wiadomo¶æ
Masz paletê kolorów na polskiej stronie L'oreala??
Bo ja nie mogê znale¼æ Na angielskiej znalaz³am bez problemu a na polskiej... dochodzê do strony castinga i nie ma kolorów

To 834 te¿ ju¿ trudno dostaæ??

U mnie to w ogóle tylko 3 czy 4 rude farby s± w sklepach dostepne. Ale mi najbardziej na szamponach koloryzuj±cych zale¿y bo nie ma po nich koszmarnych odrostów. A z tych tylko castingi s± chocia¿ rudawe.
Kiedy¶ uzywa³am garniera movida ale te¿ mi kolor wycofali. A taki cudowny dla w³osów by³. W ogóle nie niszczy³

Mnie tez polska strona nie dzia³a, ale na wszystkich innych typu Niemcy, Austria, S³owacja, Czechy, ten 834 jest dostêpny.
Mam ju¿ teraz pewne informacje, bo dzwoni³am na infolinie Loreal i pani powiedzia³a, ¿e wszystkie rudo¶ci wycofuj±, zarówno orzecha jak i bursztynowy blond ;( a co gorsza powiedzia³a, ¿e nie zanosi siê aby wprowadzili do oferty jakiekolwiek rudo¶ci Tak¿e pozostaje ¶ci±gniêcie z za granicy, lub znalezienie czegos innego. Choæ szukalam we wszystkich paletach farb - szamponów dostêpnych w Polsce i o zgrozo, brak jakichkolwiek rudo¶ci choæ podobnych do castingów!!! Jednym s³owem jestem za³amana ;(
pianistka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-12, 13:06   #2805
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomo¶ci: 14 308
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez pianistka007 Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie tez polska strona nie dzia³a, ale na wszystkich innych typu Niemcy, Austria, S³owacja, Czechy, ten 834 jest dostêpny.
Mam ju¿ teraz pewne informacje, bo dzwoni³am na infolinie Loreal i pani powiedzia³a, ¿e wszystkie rudo¶ci wycofuj±, zarówno orzecha jak i bursztynowy blond ;( a co gorsza powiedzia³a, ¿e nie zanosi siê aby wprowadzili do oferty jakiekolwiek rudo¶ci Tak¿e pozostaje ¶ci±gniêcie z za granicy, lub znalezienie czegos innego. Choæ szukalam we wszystkich paletach farb - szamponów dostêpnych w Polsce i o zgrozo, brak jakichkolwiek rudo¶ci choæ podobnych do castingów!!! Jednym s³owem jestem za³amana ;(
Zagranicznymi stronami nie ma co siê sugerowaæ, bo ka¿dy kraj ma inn± ofertê.
Nie rozumiem dlaczego wycofuj± rudo¶ci. Przecie¿ w Polsce to bardzo popularny kolor

A bursztyn próbowa³a¶?
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma³py,
rude pochodz± od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-12, 14:54   #2806
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomo¶ci: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Lusja a masz moze fotke jak wyglada bursztyn? bo ja juz zakupilam ta farbe tylko czekam na kolezanke jak przyjedzie to mi pomaluje, prosze wstaw zdjecie jak mozesz
__________________
mam takie my¶li na my¶li ¿e nawet moja pod¶wiadomo¶æ siê rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-12, 18:59   #2807
pianistka007
Raczkowanie
 
Avatar pianistka007
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomo¶ci: 110
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Poka¿ wiadomo¶æ
Zagranicznymi stronami nie ma co siê sugerowaæ, bo ka¿dy kraj ma inn± ofertê.
Nie rozumiem dlaczego wycofuj± rudo¶ci. Przecie¿ w Polsce to bardzo popularny kolor

A bursztyn próbowa³a¶?
kiedy¶ dawno próbowa³am bursztynu, ale dla mnie jest za ciemny, wychodzi bardziej taki br±z rudawy. Pamiêtam jak siê mêczy³am, ¿eby ju¿ mieæ swój mysi br±zo-blond, na który ¶wietnie chwyta³y takie czyste rudo¶ci.
A Ty masz mo¿e jaka¶ alternatywe dla Castinga?? Mo¿esz co¶ zasugerowaæ?
pianistka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-12, 19:41   #2808
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Celinaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ostatnio farbowa³am orzechowym br±zem Joanny. Te¿ jestem brunetka, wcze¶niej farbowa³am henn± a odrost by³ ciemno br±zowy. I ta farba pokry³a wszystko równo, a¿ siê zdziwi³am kolor bardzo ³adny, taki br±zowo - rudy, w s³oñcu rudy, bardzo mi siê podoba.
Ja henn± nie farbowa³am, tylko w³a¶nie Joanna Czekoladowy br±z. Dzi¶ siê dok³adnie przyjrza³am swoim w³osom - s± br±zowe z rudym po³yskiem, tzn. kolor spra³ siê na rudo. Chyba zrobiê tak - przez nastêpny tydzieñ bêdê my³a w³osy szamponem przeciw³upie¿owym (myje w³osy codziennie) potem na³o¿ê t± palette ;]
DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-12, 20:50   #2809
Celinaa
Raczkowanie
 
Avatar Celinaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 384
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Poka¿ wiadomo¶æ
Ja henn± nie farbowa³am, tylko w³a¶nie Joanna Czekoladowy br±z. Dzi¶ siê dok³adnie przyjrza³am swoim w³osom - s± br±zowe z rudym po³yskiem, tzn. kolor spra³ siê na rudo. Chyba zrobiê tak - przez nastêpny tydzieñ bêdê my³a w³osy szamponem przeciw³upie¿owym (myje w³osy codziennie) potem na³o¿ê t± palette ;]
Palette kasztan wyjdzie Ci pewnie ciemniejszy ni¿ ten czekoladowy br±z. A pó¼niej bez dekoloryzacji siê tego nie pozbêdziesz. No, ale... wizazanki ostrzegaly
__________________

Celinaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 09:09   #2810
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Celinaa Poka¿ wiadomo¶æ
Palette kasztan wyjdzie Ci pewnie ciemniejszy ni¿ ten czekoladowy br±z. A pó¼niej bez dekoloryzacji siê tego nie pozbêdziesz. No, ale... wizazanki ostrzegaly
http://www.schwarzkopfpalette.com/ou.../650-chestnut/
ale ja mam ten palette, nie ten ze starej wersji

Musze dodaæ, ¿e moje naturalne w³osy to tak¿e ¶redni br±z.Nie wiem co robiæ, nie chce ju farbowaæ w³osów na ciemne br±zy, wola³abym co¶ ja¶niejszego.
Do rudego chyba nie mam szans, bo nie mam zamiaru rozja¶niaæ w³osów.

Edytowane przez DarkNoir
Czas edycji: 2010-03-13 o 09:18
DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-14, 14:21   #2811
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomo¶ci: 14 308
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

piêkne fotki
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma³py,
rude pochodz± od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-14, 14:22   #2812
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomo¶ci: 14 308
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

i jeszcze to
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma³py,
rude pochodz± od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-14, 15:27   #2813
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamo¶æ
Wiadomo¶ci: 2 554
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

czy kto¶ próbowa³ Brillance - jaskrawa czerwieñ?
mo¿e jakie¶ zdjêcie efektu jaki wychodzi??


kupi³am farbê i teraz bojê siê zafarbowaæ...
__________________
Nazywam siê Emilka i... JestemW£OSOMANIACZK¡!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:37   #2814
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Ja Ci pomoge
Moja kolezanka ma naturalne ciemne br±zowe wlosy i od dawna maluje Jaskraw± Czerwieni±. Wlosy wychodz± jej cudne, takie b³yszczace ale nie jakos mocno czerwone.
Wklej zdjecia po koniecznie!
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-15, 08:33   #2815
Ivy90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Witam, mam jasne w³osy farbowane na miodowy blond, naturalnie mam jasne myszowate :P
interesuje mnie czy ktos juz uzywal farby belle color 75 na jasnych wloskach, bojê siê ze wyjdzie za ciemna
http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Kol...-11499-big.jpg
Ivy90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-15, 11:30   #2816
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Wypadlam troche z watku bo swoje rozjasniane siano zamienilam na ciemne wloski. Jestem zadowolona z kolorku, wlosy sa w dobrym stanie. Ale tak kusi mnie rudy ze w wakacje pewnie zrobie
Pomozcie mi bo wiem ze to by³o w w±tku, ale nie pamietam gdzie, moze ktoras z Was farbowala brazowe ciemne wlosy Mango? Nie moge tego znalezc
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-16, 07:23   #2817
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamo¶æ
Wiadomo¶ci: 2 554
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Mój T¿ stwierdzi³, ¿e to marchewkowy kasztan

a co Wy powiecie??

ps. farba - Brillance Jaskrawa czerwieñ
__________________
Nazywam siê Emilka i... JestemW£OSOMANIACZK¡!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-16, 07:50   #2818
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Poka¿ wiadomo¶æ
Mój T¿ stwierdzi³, ¿e to marchewkowy kasztan

a co Wy powiecie??

ps. farba - Brillance Jaskrawa czerwieñ
W sumie... ;P ale ¶liczny. K³ad³a¶ na rudy? Br±z? ;]
I mam pytanie do Was. Czy na rozja¶nione w³osy mogê po³o¿yæ farbê palette? Czy co¶ ³agodniejszego np. szamponetkê?
Chodzi mi o to, czy farba mi w³osów nie wypali po rozja¶nianiu ;]
DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-16, 08:31   #2819
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Eowina - jestem w szoku, Tobie wyszly bardziej pomaranczowe a kolezanka ma czerwonawe bardziej.
Ponawiam pytanie odnosnie Mango ktore zadalam pare postow wyzej, pomozcie prosze
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-16, 08:48   #2820
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 5 870
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Poka¿ wiadomo¶æ
Mój T¿ stwierdzi³, ¿e to marchewkowy kasztan

a co Wy powiecie??

ps. farba - Brillance Jaskrawa czerwieñ
Ja powiem, ¿e ¶licznie wygl±dasz !
__________________
Moja bi¿uteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.