Zmarszczki po 30stce... RATUNKU!!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-25, 09:27   #31
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: Zmarszczki po 30stce... RATUNKU!!!!

Ja ze swoją troszkę podreperowaną wiedzą na temat zabiegów to wiem że wypełnia się kwasem hialuronowym zmarszczki typu bruzdy, natomiast takie zmarszczki jak kurze łapki obstrzykuje się toksyną botulinową
Ja jestem po zabiegach Sculptry i to po dwóch terapiach na różne okolice. najpierw zrobiłam sobie twarz a potem zabrałam sie za ramiona. Oczywiście te masaże zwłąszcza ramion były męczące bo wiadomo nie chce się człowiekowi przez 5-10 min masować jednego miejsca , ale jakoś poszło a wszyscy mówią, że wyglądam naprawdę młodziej Może to też kwestia podreperowania mojej samooceny, ale skoro zabiegi działają tu i tu to czemu nie korzystać
__________________
20.01 rozpoczęłam terapię Sculptrą
28.03 wizyta kontrolna. Widać już efekty
8.05 Sculptra na ramiona

miraabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 10:31   #32
merry818
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Dot.: Zmarszczki po 30stce... RATUNKU!!!!

Na polski rynek wchodzi infuzja tlenowa, to chyba najlepsze rozwiązanie na zmarszczki i różne inne niedoskonałości. Moja mama (jest po 40 stce) była na jednym zabiegu i od razu wyglądała z 5 lat mniej, kurze łapki, zmarszczki znacznie się spłyciły, dlatego myślę, że skoro masz 30 lat to po takim jednym zabiegu Twoja skóra będzie jak 'pupcia niemowlaka' Poza tym najfajniejsze jest to, że nie musisz się ciąć, kłóć, chodzić z siniarami, tylko od razu możesz iść na imprezę i cieszyć się piękną buźką i dekoltem.
Zabieg jest naturalny i całkowicie bezpieczny, nie ingeruje zbytnio w Twoją skórę, jakbyś zastosowała botox to czasem może to wyglądać jak maska, dosyć nienaturalnie, a po infuzji nic się nie dzieje, także polecam
merry818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 11:35   #33
MissHeresy
Raczkowanie
 
Avatar MissHeresy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lubelskie i IE
Wiadomości: 156
Dot.: Zmarszczki po 30stce... RATUNKU!!!!

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
ja mam 22 i dermatolog oraz kosmetyczka namawiają mnie na botox, bo mam bardzo dużą lwią zmarszczkę i jak sobie nie zrobię botoxu to będzie coraz gorzej.
Co jak co, ale sygnaturkę masz najlepszą, sprzedałam ją moim koleżankom i tarzamy się właśnie ze śmiechu

Czyli zaraz pojawią się kolejne zmary, zwłaszcza, że wszystkie jesteśmy 3 lata po trzydziestce.

A kremy/serum jakieć polecacie? Panicznie boję się inwazyjnych zabiegów.
MissHeresy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 17:08   #34
Sesidija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Zmarszczki po 30stce... RATUNKU!!!!

Może trochę poukładam Wam cała wiedzę:
- BOTOX - służy do paraliżowania mięśni mimicznych tj. kurze łapki, lwia zmarszczka, czoło, królicza zmarszczka i zmarszczki palacza - dzięki niemu nie marszczymy się aż tak mocno,
- kwas hialuronowy - wypełniacze - powodują wypchnięcie już utrwalonych zmarszczek, a także mogą zbudować stelaż (nitki hialuronowe), dzięki czemu osiągniemy softlifting, dodatkowo nieusieciowany kwas hialuronowy pozwala na tymczasowe nawilżenie skóry,
- Sculptra - czyli kwas L-polimlekowy służy do przewracania tkanki podskórnej, dzięki czemu staje się ona gęstsza - powoduje to również w pewnym stopniu spłycenie zmarszczek, aczkolwiek głównie chodzi o modelowanie owalu twarzy,
- Frakcjonowanie laserowe - lasery CO2 służą do spłycenia blizn, porów, zmarszczek, przebarwień oraz pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny dzięki czemu skóra jest gęstsza i jędrniejsza
- Regenereis - czyli mezoterapie osoczem bogatopłytkowym - służy głównie do regeneracji i odświeżenia tak jak każdy inny zabieg mezoterapii;
- Dermapen - czyli frakcjonowanie igłowe - połączenie jakby fraxa i mezoterapii - ciekawe urządzenie. Niestety nie złuszcza tkanki i jej nie podgrzewa. Wiele również zależy od wykorzystanego koktajlu;
- peelingi chemiczne TCA - jest to jeden z niewielu peelingów, które poza samym złuszczeniem również poprawia napięcie skóry.

Mam nadzieję, że jest teraz trochę łatwiej ;-)
Sesidija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.