Pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 22:55   #1
Madlena4
Przyczajenie
 
Avatar Madlena4
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: okolice krosna
Wiadomości: 2

Pomocy!!!


Witam wszystkich serdecznie. Od dłuuuuugiego już czasu mam pewien bardzo wielki kompleks. Otóż to. Nie mam zębów dwójek tylko jedynki a zaraz po nich trójki. Nie było by to problem gdyby nie fakt, że te trójki są lekko spiczaste i jakby nie patrzeć nie wygląda to za ładnie. Wstydzę się uśmiechać czasem nawet rozmawiać z kimś... Ostatnio patrzę dużo na internecie na temat licówek czy koron na zęby i już sama nie wiem co mam zrobić. Czy ktoś z Was miał kiedyś taki problem??? Dodaję iż jestem z okolic Krosna (woj podkarpackie) i moja zasobność portfela jest ograniczona. O aparacie na zęby nawet nie wspominam. Dziękuje za jakąkolwiek pomoc
Madlena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 08:54   #2
wingedzephyr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Pomocy!!!

Licówki szczerze odradzam, a szczególnie jak masz ograniczony budżet, ponieważ jakość usług przeważnie maleje wprost proporcjonalnie do ceny, kiepsko Ci przykleją i będziesz miała widoczne odbarwienia od kawy, herbaty itd... Myślę, że lepiej byłoby zainwestować w korony i mieć święty spokój praktycznie do końca życia
wingedzephyr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 22:41   #3
atrisale
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 189
Dot.: Pomocy!!!

Ja mam złamaną jedynkę i nadlaną jej pozostałą część co daje w miarę naturalny efekt. Może zapytaj dentystę o dostępne możliwości ? A co do koronek to moja Mama kiedyś miała ale zęby w miarę upływu czasu się "rozeszły" i pojawiły się większe odstępy w przestrzeni międzyzębowej i wtedy zrobiła sobie "mostek". A co do licówek to osobiście bałabym się, że odkleją mi się przy jedzeniu:/
atrisale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 09:02   #4
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Pomocy!!!

Może wystarczy spiłować te spiczaste czubki? Idź do dobrego dentysty, na pewno coś Ci poradzi. Jeśli te trójki są zdrowe, to szkoda je całe piłować pod koronki.
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 08:41   #5
Madlena4
Przyczajenie
 
Avatar Madlena4
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: okolice krosna
Wiadomości: 2
Dot.: Pomocy!!!

Dziękuję bardzo
Madlena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.