Klinika medycyny estetycznej z angielskim - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-16, 13:57   #1
pienkny_umysl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 11

Klinika medycyny estetycznej z angielskim


Witam serdecznie, poszukuje dla osobnika posługującego się językiem angielskim, jakieś dobrej kliniki/gabinetu dermatologicznej, takiej co by pacjent wyszedł z przeświadczeniem, że Polska to jednak kraj cywilizowany. Dermatolog/lekarz medycyny estetycznej oczywiście musi mowić po angielsku tak żeby się nie trzeba było wstydzić Pacjent leczył sie wcześniej ale pozostały plamy do usunięcia. Miasto - dowolne z lotniskiem w pobliżu. Możecie poratować jakimiś typami? Jeżeli nie tu to można na maila pienknyumysl@gmail.com Z góry dzieki.
pienkny_umysl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 15:56   #2
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Klinika medycyny estetycznej z angielskim

Mnóstwo lekarzy mówi po angielski. Wystarczy zadzwonić do pierwszego większego centrum medycznego, bo tam mają dostęp do wielu urządzeń (wielu więcej niż w prywatnych "pokoikach") tam rejestratorki powiedzą, który lekarz przyjmuje jakich pacjentów(czy to w języku angielskim, niemieckim, francuskim itd). Często też na stronach internetowych mają w wizytówkach wypisane w jakim języku przyjmują oprócz polskiego.
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 00:21   #3
pienkny_umysl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 11
Dot.: Klinika medycyny estetycznej z angielskim

Z całym szacunkiem, ale tak nie jest, nawet jeżeli mamy trochę lekarzy specjalistów mówiących w obcych językach, to nie są to dermatolodzy, przynajmniej ja jeszcze nie spotkałem. Zadzwonić nie wystarczy, nawet do klinik topowych - mógłbym podać kilkanaście takich "słynnych" o różnych specjalnościach - gdzie strony przetłumaczone, przez telefon mnie potwierdzają, a obcokrajowiec nie ma z kim porozmawiać. W każdym razie dzięki piękne.
pienkny_umysl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 08:27   #4
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Klinika medycyny estetycznej z angielskim

aha, to nie wiem w jakim mieście mieszkasz, ale dla mnie to co mówisz jest bardzo dziwne - tzn nie spotkałam się z czymś takim.
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.