czy tylko ja nienawidzę sylwestra? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-16, 19:53   #1
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595

czy tylko ja nienawidzę sylwestra?


są wątki o świętach, urodzinach, walentynkach, ale dla mnie to wszystko to nic przy SYLWESTRZE.


największe ciśnienie, SUPER ZABAWA, SZAMPAŃSKI NASTRÓJ, super stroje, trzeba koniecznie PIĆ i się super bawić a najlepiej TAŃCZYĆ a jak nie to wyjść do ludzi i w ogóle omg "zostałeś w domu w sylwestra? przykro mi"

boże naprawdę, zniosę walentynki, święta nawet lubię, własne urodziny okej, ale takiego parcia na super zabawę, na SPOTKANIE się z ludźmi - nienawidzę tego. nie znoszę. co roku wychodzę na sylwestra na zabawę i albo piję dużo żeby zleciało albo wcale bo nie będzie mi się chciało tłuc autobusami kawał i jestem kierowcą. to odliczanie, to podsumowanie, jakbym co roku umierała

jeszcze rachunek sumienia - co mi się w tym roku udało i czy spełniłam postanowienia noworoczne z zeszłego roku. a co ma mi się udać w przyszłym.

jakoś nie wiem mam tak że przypominam sobie te przykre momenty zamiast wesołych. i nie chce mi się bawić wspominać i żegnać i pić i wychodzić i słabo mi się robi jak słyszę SZAMPAŃSKI NASTRÓJ i w ogóle.

nie, naprawdę, czy tylko ja mam takiego hejta na sylwestra?

Edytowane przez 201604181004
Czas edycji: 2014-12-16 o 19:55
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:02   #2
przylaszczka50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 009
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
są wątki o świętach, urodzinach, walentynkach, ale dla mnie to wszystko to nic przy SYLWESTRZE.


największe ciśnienie, SUPER ZABAWA, SZAMPAŃSKI NASTRÓJ, super stroje, trzeba koniecznie PIĆ i się super bawić a najlepiej TAŃCZYĆ a jak nie to wyjść do ludzi i w ogóle omg "zostałeś w domu w sylwestra? przykro mi"

boże naprawdę, zniosę walentynki, święta nawet lubię, własne urodziny okej, ale takiego parcia na super zabawę, na SPOTKANIE się z ludźmi - nienawidzę tego. nie znoszę. co roku wychodzę na sylwestra na zabawę i albo piję dużo żeby zleciało albo wcale bo nie będzie mi się chciało tłuc autobusami kawał i jestem kierowcą. to odliczanie, to podsumowanie, jakbym co roku umierała

jeszcze rachunek sumienia - co mi się w tym roku udało i czy spełniłam postanowienia noworoczne z zeszłego roku. a co ma mi się udać w przyszłym.

jakoś nie wiem mam tak że przypominam sobie te przykre momenty zamiast wesołych. i nie chce mi się bawić wspominać i żegnać i pić i wychodzić i słabo mi się robi jak słyszę SZAMPAŃSKI NASTRÓJ i w ogóle.

nie, naprawdę, czy tylko ja mam takiego hejta na sylwestra?
Ja tez tak mam. Od zawsze. Lecz publicznie się do tego nie przyznaję.
Udaję, ze też się cieszę.
przylaszczka50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:05   #3
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

Ja też nie lubię Sylwestra nie ma z czego się cieszyć, w końcu człowiek będzie starszy o rok(ale też bliżej emerytury)
nie lubię też tego przymusu zabawy
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:06   #4
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

przymus zabawy, o rok starszy, podliczanie
'wow basia w tym roku zaszla w ciaze' - super, ale od razu mysle o kasi ktora zajsc nie moze
'a pszemek kupil mieszkanie' - potem od razu mysle o darku ktory zrobil to samo stracil prace i tkwi po uszy w guanie
'a w tym roku justyna skonczyla studia' - co z tego skoro to nic nie zmieniło w jej zyciu

xD

nie nadaje sie na to swieto.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:08   #5
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

Przyłączam się. U mnie właśnie się zaczęło wypytywanie: kto, gdzie i z kim idzie.
__________________

wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:11   #6
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

Piąteczka. Ja w sylwestra zostaję z mężem w domu i robimy sobie maraton filmowy w towarzystwie dobrego żarcia i wina. Taka nasza świecka tradycja. I nie ma to jak seks w świetle rac i wybuchu petard
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:13   #7
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

No dobra ale co jeśli nawet tego seksu nie będzie? Co jak zaśniecie o 23 jak dzieci padnięci?
To już w ogóle świat by się załamał a ludzie wykasowaliby wasze nazwiska z ksiązek telefonicznych w telefonach
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 20:13   #8
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

ja sylwestra spędzę jak na starą pannę z kotem przystało będę leżeć pod kołdra ze swoim grubym kocurem
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:13   #9
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

wszystko mija jak pojawia się dziecko

odkąd je mam uwielbiam w sylwestra zasnąć o 22, budzę się o 8 nowo narodzona, zero kaca, zero bolących stóp, świeży oddech
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:15   #10
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

My sylwester mamy w dupie. Nie obchodzimy, będzie TV, jakieś jedzenia i tyle. I moje coroczne wkuwienie, bo będą strzelać czym popadnie, a psy znowu będą telepać portkami ze strachu.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:15   #11
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

Mnie z sylwestrem kojarzy się smutna refleksja, że chyba jest ze mną coś nie tak, skoro nie mam znajomych, z którymi mogłabym ten wieczór spędzić.
To mnie dobiło totalnie, zwłaszcza że zdarzył się cud nad Wisłą i miałabym opiekę do dzieci na tę noc.
Bo co innego, jak mam co robić w tą noc, ale nie podoba mi się świętowanie na siłę, a co innego jak nie mam z kim świętować
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 20:17   #12
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

Wreszcie ktoś to napisał ...
Ogólnie nie lubię imprez takich wiecie 'siedzących' typu idziesz do znajomych, siedzicie przy stole i leje się wóda. Nie pije alkoholu od kilku lat ... i zawsze na takich imprezach jest wielki bul i rzal(*) bo jak to możliwe, że ja jeszcze żyje skoro nie pije alkoholu.

*pisownia zastosowana celowo
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:18   #13
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

ja to nawet chciałabym mieć dzieci w tę noc akurat, byłyby moją wymówką do nic nie robienia "ach wiecie, z chęcią bym poszalała bez stanika umorusana kokainą, ale mam dzieci" <3

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Wreszcie ktoś to napisał ...
Ogólnie nie lubię imprez takich wiecie 'siedzących' typu idziesz do znajomych, siedzicie przy stole i leje się wóda. Nie pije alkoholu od kilku lat ... i zawsze na takich imprezach jest wielki bul i rzal(*) bo jak to możliwe, że ja jeszcze żyje skoro nie pije alkoholu.

*pisownia zastosowana celowo
ja nie wiem. ja lubię imprezy. lubię sobie wypić. ale w ten jeden dzień, po prostu wszystko mnie drażni. niektórzy tak reagują na święta bo mają złe skojarzenia, ja mam wszystko co negatywne z sylwestrem. wszystko tego dnia jest nie tak. wszystko.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:19   #14
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Wreszcie ktoś to napisał ...
Ogólnie nie lubię imprez takich wiecie 'siedzących' typu idziesz do znajomych, siedzicie przy stole i leje się wóda. Nie pije alkoholu od kilku lat ... i zawsze na takich imprezach jest wielki bul i rzal(*) bo jak to możliwe, że ja jeszcze żyje skoro nie pije alkoholu.

*pisownia zastosowana celowo
a ja najbardziej lubię domówki, kiedy możesz wygodnie rozsiąść się na kanapie z piwem i miską czipsów
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:20   #15
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

Dołączam się do Sylwestrowego hejtu.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:21   #16
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

lubie Sylwestra w sumie, ale na tej zasadzie, że wiele imprez, więc mam gdzie wyjśc żeby nie myśleć przy odliczaniu, że minął mi kolejny rok i tylko wepchnął mnie głębiej w życiową dupę
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:21   #17
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

jest nas wiele

201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:22   #18
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
a ja najbardziej lubię domówki, kiedy możesz wygodnie rozsiąść się na kanapie z piwem i miską czipsów
Ja też. I nie jest dla mnie problemem, że ktoś nie pije. Jego sprawa. Tak samo jak tego, kto nie je czipsów
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:23   #19
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

Znaczy się ja też lubię imprezy ale wiecie w klubie gdy gra muzyka (najlepiej rap, r&b) jest ten klimat i te sprawy. Wtedy można się drinka napić, pokołysać się w rytm muzyki a jak siedzę przy stole z ciasteczkami, ogóreczkami i mam coś pić przy muzyce disco polo to zonk ...
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 20:23   #20
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

Ale wiecie tego dnia wszystko jest jakieś posrane.
Idziesz na domówkę pt kapcie czipsy kanapa koc, zawsze znajdzie się ktoś odwalony w sukienkę wieczorową BO SYLWESTER.
i musisz się kurde czuć wyjątkowo. BO SYLWESTER.
to nie może być setna posiadówa w twoim życiu, TO JEST SYL-WES-TER.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:23   #21
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

Nie wiem czy to starość czy co, ale NIE CHCE MI SIĘ!!! I to nie odkąd są dzieci, ale kilka lat przed nimi już mi się nie chciało. A jeszcze mieszkałam sama, więc często gęsto impreza była u mnie. Przeważnie dla tych, którym też się nie chciało iść na większą imprezę. Potem 1 stycznia kac, a 2-go do roboty i tyle. Jakoś nigdy nie udzielał mi się ten szał ciał. Imprezy w parach w knajpach, flacha na parę, disco polo i heja.
No a odkąd są dzieci, czyli 4 lata, to wieczór jak każdy inny. Przeważnie padam na pysk przed północą, w tv i tak wielki sh*t, czasem nawet petardy i inne głośne wynalazki mnie nie budzą. Chyba że biedny wystraszony pies.
No i właśnie sylwester kojarzy mi się z tymi biednymi zagubionymi, przestraszonymi zwierzakami.
I wkurzaja mnie sms-y o północy. Kufffa chcę spać!!!
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:24   #22
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
a ja najbardziej lubię domówki, kiedy możesz wygodnie rozsiąść się na kanapie z piwem i miską czipsów
wyobraź sobie, że ostatnio byłam na domówce - nie było ani piwa, ani chipsów ani pepsi ... myślałam, że złapie depresje.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:24   #23
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

albo nie idziesz na posiadówę tylko na imprezę-imprezę
i co?
i tego nie założysz bo za mało wieczorowe bo to SYLWESTER
to jest za mało seksowne jak na SYLWESTER
a to za mało błyszczące jak na SYLWESTER

a potem jechać autobusem czy taksówką? w końcu jest SYLWESTER


BOŻE NIE MAM SIŁY NA WYJĄTKOWOŚĆ ŚWIĘTOWANIA TEGO
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:24   #24
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

Ja też nie znoszę Sylwestra Minął mi szał małolaty na jak najlepszą imprezę, po prostu mi się nie chce. Poza tym, nie piję na umór, nienawidze jak mnie ktoś obleje szampanem, sztuczne ognie lubię oglądać, ale z daleka, poza tym mam wobec nich mieszane uczucia ze względu na przerażone zwierzaki.
Lubię wyjść na imprezę, kiedy mam ochotę, a nie wtedy kiedy MUSZĘ, bo to jest właśnie ten jeden, jedyny dzień w roku. I choćby człowiek umierał, miał paskudny okres, albo po prostu podły nastrój, to MUSI iść na Sylwestra, bo 'jak to nigdzie nie idziesz'.
Ja uwielbiam Sylwestra z TŻtem: pijemy wino, oglądamy filmy, jemy domową pizzę. Dla mnie to jest relaks, a nie nawalić się jak stodoła i o 8 rano nie wiedzieć, gdzie jestem.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:25   #25
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

Cytat:
Napisane przez Dotka90
Lubię wyjść na imprezę, kiedy mam ochotę, a nie wtedy kiedy MUSZĘ, bo to jest właśnie ten jeden, jedyny dzień w roku. I choćby człowiek umierał, miał paskudny okres, albo po prostu podły nastrój, to MUSI iść na Sylwestra, bo 'jak to nigdzie nie idziesz'.
jezu do-kładnie!
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:28   #26
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

Cytat:
Napisane przez wanitatywna Pokaż wiadomość
Przyłączam się. U mnie właśnie się zaczęło wypytywanie: kto, gdzie i z kim idzie.

Taa, i to rezerwowanie miejsc na super-hiper-imprezy, pół roku wcześniej


Ja się cieszę, że sylwester istnieje, zawsze to jakieś wolne od pracy wpadnie. Dobre stopery i jest moc.


A serio - wkurza mnie najbardziej reanimowanie zwierząt oszalałych od strachu. Ten cały sylwek to tylko stres dla zwierząt, a co za tym idzie - dla nas...


Ja ogólnie mam wy...rąbane na te wszystkie "graniczne" dżamprezy. Sylwester, urodziny itp. Nie wiem czym tu sie podniecać
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2014-12-16 o 20:31
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:28   #27
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

Ooo też nie lubię. MUSISZ gdzieś iść i świetnie się bawić, no bo jak to tak! Ale już wiesz co robisz na sylwestra, gdzie idziesz, domowka, klub, bal, wyjazd na narty? No jak to nie masz planów? ehh..

Nie lubię imprez na mieście, nie lubię tańczyć, więc zwykle lądowaliśmy z TZ u jakichś znajomych, ale często było mega drętwo bo albo to była mieszanina zupełnie przypadkowych ludzi albo paczka przyjaciol gospodarza imprezy plus my na doczepkę.

W sumie głownym powodem dla którego nie zostaję po prostu w domu to fakt, że mnie szlag jasny trafia jak nie mogę spać przez jakieś halasy, muzykę od sąsiadow itd, a jestem strasznie na to wyczulona :P w tym roku chyba po prostu przyjadą do nas znajomi i sobie posiedzimy w bardzo kameralnym gronie...
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:29   #28
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Znaczy się ja też lubię imprezy ale wiecie w klubie gdy gra muzyka (najlepiej rap, r&b) jest ten klimat i te sprawy. Wtedy można się drinka napić, pokołysać się w rytm muzyki a jak siedzę przy stole z ciasteczkami, ogóreczkami i mam coś pić przy muzyce disco polo to zonk ...
Ja odwrotnie wole domowki. Klubow nie lubie.

Sylwester w tym roku pewnie w domu spedze, nie mam ochoty na szalenstwa.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:29   #29
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

A ja nie wiem. Z jednej strony lubię Sylwestra, natomiast z drugiej 31 grudnia traktuję jako datę graniczną, coś się zaczyna, a coś się kończy. Dlatego minutę po północy dla mnie mogłoby być po imprezie, chce mi się płakać i jest mi cholernie smutno. Natomiast do północy jest super, bawię się i jestem wesoła.

Ja mam takie parcie, że Sylwester musi być wyjątkowy, niekoniecznie po to aby wstawić foteczkę na fejsbuka, ale dla mojej własnej przyjemności. Im bardziej szalony tym lepiej. Dla mnie to nie jest impreza jak każda inna.

Chciałabym spędzić Sylwestra w tropikach, na lazurowym wybrzeżu w spódniczce z trawy i bikini pijąc najlepsze drinki w moim życiu, obserwując przepiękne fajerwerki z grupą moich przyjaciół, żebyśmy się wszyscy świetnie bawili i zapamiętali ten wieczór na długo.

I chyba w tym jest problem, jakbym go spędziła w taki sposób, a nie w chałupie z kapciami, siedząc drętwo przy stole, to bym nie narzekała. A tak to człowiek siedzi na tej nudnej imprezie, sączy to piwo, ma czas na myślenie co mu nie wyszło i znowu nie wyjdzie w nowym roku.

Edytowane przez 2011607111034
Czas edycji: 2014-12-16 o 20:34
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:30   #30
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: czy tylko ja nienawidzę sylwestra?

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
wyobraź sobie, że ostatnio byłam na domówce - nie było ani piwa, ani chipsów ani pepsi ... myślałam, że złapie depresje.
ale co, nie kupujesz sobie sama alkoholu? jak idę na domówkę to każdy kupuje w swoim zakresie alko (piwo, wino), bo jak przynoszą wódkę to wiadomo, że na kilka osób. Czipsy albo prażynki też biorę przy okazji :d


ja nigdy nie miałam parcia na jakieś specjalne odwalenie się na sylwestra.
makijaż i włosy muszą być na tip top, ale tak mam przed każdą imprezą
a ubranie? nie różni się niczym od normalnych imprez, w cekinowe kiecki i wysokie szpile się nie wbijam
a taksówką chyba nigdy nie wracałam z sylwa
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2014-12-16 o 20:31
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-09 22:18:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.