Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-02, 10:29   #931
Anytra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 15
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez klaudzikk89 Pokaż wiadomość
Dokładnie - niby często o to samo pytamy ale jak to jest tak dokladnie z tymi ćwiczeniami?

Lekarz zaleca czas w którym nie powinnyśmy uprawiać sportu ok.. co później? po jakim czasie można wrócić do jakiejkolwiek aktywności? i co to może być ? (żeby nie zapuścić się przez ten czas bez ruchu :P)

A po jakim czasie można wrócić spokojnie do wszystkiego? Chodzę na fitness i mamy tam różne zajęcia BPU, pośladki, TRX, interwały, tabaty i nigdy nie wiem jakie ćwiczenia będą dokładnie tego dnia..
Kiedy mogę pójść na taki fitness i nie martwić się że coś sie stanie?
Chyba że chodzić ale nie robić jakiś cwiczeń? Prowadząca zawsze wtedy pyta czemu ktoś nie ćwiczy i wszyscy mówią co im dolega:P co mam powiedzieć "mam cycki nie mogę robić klatki takimi ciężarkami?:P "

Co będzie zabronione przez dłuższy czas - mimo że ogółnie lekarz już pozwoli na spokojną aktywność. Czyli ciężarki na klatce? rozpiętki odpadają? a jak ogólnie z siłownią? może się coś stać od np za mocnych ciężarów na nogi? jakieś ciśnienie za wysokie?

Sorry ale trochę wariuje bo kocham jeść i kocham słodkie i lubię cwiczyć więc boje się ze po operacji mówicie o dużym napuchniętym brzuchu + moje skłonności do objadania się + brak ruchu i się okaże że spasłam się i nie widać nawet biuściku bo zleje się z brzuchem
Fajnie, że podbiłaś pytanie. Ja pytam juz kolejny raz ale niestety nie dostaję odpowiedzi .
Jestem 7 tyg po operce. W klinice dowiedziałam się na konsultacji od lekarza że jest wszystko świetnie i nie musze nosić już pancernika (zostawić go sobie po odcięciu pasa do ćwiczeń) a w zamian za to mogę nosić co chcę. Na noc też mogę bez i mogę spać na boku. Potem dopytałam o ćwiczenia - mogę lekkie aeroby (narazie rowerek robię) ale nie wolno biegać i cięzarów jeszcze.
Co do rowerka gdzie nie ruszasz niczym poza nogami to mnie przekonuje i ok, potem ruszę step i eliptyk. A jak miną 3 mies cała reszta.
Mnie bardziej nurtuje kwestia biustionosza- gdzie do licha kupujecie po operacji jakieś fajne bez fiszbin? Bo ja widze albo rozmiar C (a teraz mam E) albo babciowe albo super sexi. I tu wszystko świetnie tylko nadal mam schizę że może jednak coś bardziej trzymającego powinnam... Jakie Ty masz zalecenia od swojego lekarza?
Anytra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-02, 20:16   #932
natalutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja dostałam informację, że przez dwa miesiące żadnych ćwiczeń, potem ćwiczyć można tylko w solidnym staniku, który będzie dobrze trzymał biust żeby nie latał. Przez pół roku nie wolno robić ćwiczeń typowo na mięśnie klatki

Za chwilę minie 7 tygodni od operacji, przymierzam się do zakupów stanikowych i zastanawiam się co z fiszbinami. Większość stanikow je ma, a czytałam, że na jakiś czas lepiej z nich zrezygnować
natalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-02, 21:07   #933
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Anytra Pokaż wiadomość
Fajnie, że podbiłaś pytanie. Ja pytam juz kolejny raz ale niestety nie dostaję odpowiedzi .
Jestem 7 tyg po operce. W klinice dowiedziałam się na konsultacji od lekarza że jest wszystko świetnie i nie musze nosić już pancernika (zostawić go sobie po odcięciu pasa do ćwiczeń) a w zamian za to mogę nosić co chcę. Na noc też mogę bez i mogę spać na boku. Potem dopytałam o ćwiczenia - mogę lekkie aeroby (narazie rowerek robię) ale nie wolno biegać i cięzarów jeszcze.
Co do rowerka gdzie nie ruszasz niczym poza nogami to mnie przekonuje i ok, potem ruszę step i eliptyk. A jak miną 3 mies cała reszta.
Mnie bardziej nurtuje kwestia biustionosza- gdzie do licha kupujecie po operacji jakieś fajne bez fiszbin? Bo ja widze albo rozmiar C (a teraz mam E) albo babciowe albo super sexi. I tu wszystko świetnie tylko nadal mam schizę że może jednak coś bardziej trzymającego powinnam... Jakie Ty masz zalecenia od swojego lekarza?
Ja na razie właśnie nie mam żadnych zaleceń od lekarza :/ 3 grudnia mam operacje a nic nie wiem dosłownie! :P jeszcze jedna konsultacja za tydzień przede mną to zobaczymy co mi powie..
Czyli fitness nawet pół roku przerwy bo nigdy nie wiadomo jakie będą ćwiczenia ooo nie!!! :P
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-03, 08:38   #934
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Całe wieki mnie tu nie było...tyle nowych osób

Pozdrawiam Was serdecznie
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-03, 09:28   #935
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez crippled Pokaż wiadomość
Całe wieki mnie tu nie było...tyle nowych osób

Pozdrawiam Was serdecznie
Crippled jak się cycuchy mają??? Ja się w końcu też doczekałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-03, 12:05   #936
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Crippled jak się cycuchy mają??? Ja się w końcu też doczekałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak logowałam się na forum to właśnie myślałam o Tobie i zastanawiałam się czy jesteś już po. Byłam w albumie...są piękne, idealnie do Ciebie pasują

Co słychać u moich (.)(.) ? z każdym dniem kocham je co raz bardziej Naprawdę zrobienie piersi to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu, więc wszystkim które się wahają serdecznie polecam
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-04, 12:09   #937
Joz_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 16
Talking Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć, dziewczyny! Zainteresowały mnie implanty Motiva Ergonomix (anatomy). Słyszałam, że w dotyku i zachowaniu przypominają bardzo naturalną pierś, a na takim efekcie bardzo mi zależy
Planuję operację przed wiosną i szukam chirurga, który stosuje takie implanty. Może któraś z Was ma Motivę? Polecacie? Albo inne implanty, którymi udało się uzyskać "naturalny" wygląd biustu?

Mam A, jestem drobna, niska (roz. 32), nie chcę przesadzić z rozmiarem. Chciałabym trochę poprawić naturę, nie dążę do diametralnej zmiany typu z miseczki A do D
Joz_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-05, 05:50   #938
Lika23
Raczkowanie
 
Avatar Lika23
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 485
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej. Moje cycuszki maja się dobrze. Na siłownię wróciłam jakieś 7tyg po operacji ale bardzo uważałam na cycuszki pamiętam że jeszcze w styczniu- lutym czułam dyskomfort podczas treningu więc do końca wiosny ostrożnie cwiczylam. Dopiero od czerwca trenuje na pełnych obrotach, wszystkie możliwe kursy na siłowni, biegam po 15km.
Problem ciągle. Miałam z biustonosze sportowym bo żaden odpowiednio nie trzylam mojego biustu. Na początku zakładałam 2. Wkoncu odkryłam niezastąpiony triaction hybrid lite P od Triumph jestem bardzo zadowolona
Ogólnie wyszło że na początku kupowałam za duże biustonosze pod Biustem. Z jakieś pół roku temu bardzo dobrze doradzono mi w sklepie i teraz wiem że Max pod biustem muszę mieć 75 a nie 80

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.09.17 OP A.K Katowice_-_ Sebinny anatomy TF 535cc B:130mm H:137mm P61mm
Lika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-05, 08:46   #939
Anytra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 15
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez natalutka Pokaż wiadomość
Ja dostałam informację, że przez dwa miesiące żadnych ćwiczeń, potem ćwiczyć można tylko w solidnym staniku, który będzie dobrze trzymał biust żeby nie latał. Przez pół roku nie wolno robić ćwiczeń typowo na mięśnie klatki

Za chwilę minie 7 tygodni od operacji, przymierzam się do zakupów stanikowych i zastanawiam się co z fiszbinami. Większość stanikow je ma, a czytałam, że na jakiś czas lepiej z nich zrezygnować
Tak przez 6 mies niemożna fiszbin nosić żeby nie gniotły blizny i implantu.
Anytra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-05, 09:13   #940
moilolita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Mój lekarz daje od razu po zabiegu stanik z fiszbinami, także co doktor to inne zalecenia 🙂
moilolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-05, 11:30   #941
Panciusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: tam, gdzie jest mi najlepiej
Wiadomości: 6
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Joz_a Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny! Zainteresowały mnie implanty Motiva Ergonomix (anatomy). Słyszałam, że w dotyku i zachowaniu przypominają bardzo naturalną pierś, a na takim efekcie bardzo mi zależy
Planuję operację przed wiosną i szukam chirurga, który stosuje takie implanty. Może któraś z Was ma Motivę? Polecacie? Albo inne implanty, którymi udało się uzyskać "naturalny" wygląd biustu?

Mam A, jestem drobna, niska (roz. 32), nie chcę przesadzić z rozmiarem. Chciałabym trochę poprawić naturę, nie dążę do diametralnej zmiany typu z miseczki A do D
Witaj, ja za równo 2 tygodnie będę szczęśliwą (mam nadzieję) posiadaczką motivy. Będę miała operację u P.Sz w Bydgoszczy - centrum medyczne B., na pewno pracuje na motivach
Panciusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-05, 13:09   #942
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Joz_a Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny! Zainteresowały mnie implanty Motiva Ergonomix (anatomy). Słyszałam, że w dotyku i zachowaniu przypominają bardzo naturalną pierś, a na takim efekcie bardzo mi zależy
Planuję operację przed wiosną i szukam chirurga, który stosuje takie implanty. Może któraś z Was ma Motivę? Polecacie? Albo inne implanty, którymi udało się uzyskać "naturalny" wygląd biustu?

Mam A, jestem drobna, niska (roz. 32), nie chcę przesadzić z rozmiarem. Chciałabym trochę poprawić naturę, nie dążę do diametralnej zmiany typu z miseczki A do D
Bardzo naturalnie wyglądają jeszcze anatomy sebbin. Pracuje na nich np AK (Katowice, Szczecin).
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-05, 23:50   #943
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Lika23 Pokaż wiadomość
Hej. Moje cycuszki maja się dobrze. Na siłownię wróciłam jakieś 7tyg po operacji ale bardzo uważałam na cycuszki pamiętam że jeszcze w styczniu- lutym czułam dyskomfort podczas treningu więc do końca wiosny ostrożnie cwiczylam. Dopiero od czerwca trenuje na pełnych obrotach, wszystkie możliwe kursy na siłowni, biegam po 15km.
Problem ciągle. Miałam z biustonosze sportowym bo żaden odpowiednio nie trzylam mojego biustu. Na początku zakładałam 2. Wkoncu odkryłam niezastąpiony triaction hybrid lite P od Triumph jestem bardzo zadowolona
Ogólnie wyszło że na początku kupowałam za duże biustonosze pod Biustem. Z jakieś pół roku temu bardzo dobrze doradzono mi w sklepie i teraz wiem że Max pod biustem muszę mieć 75 a nie 80

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za cynk to tego sportowego biustonosza
Byłam ostatnio w Nike, bo kupowałam tam zawsze staniki na małe cycki, a teraz tragedia! Rozmiar L w biuście ciasny, a na dole za luźny.

Robiłam ostatnio buszowanie po sieciówkach i rzeczywiście na średnie cycki nie ma dobrych rozmiarów, a co dopiero na duże! Podobał mi się ten reklamowany przez Maff z Tezenis, a tam rozmiary modelu tylko do C. 70D to max co można tam znaleźć, a 65E to zwykły gładki stanik z fiszbinami.
Esotiq - 90% ma pushupy, a w 70D nie mogłam włożyć cycka nawet jak było tam mało usztywnienia. Modeli bez fiszbin - brak.
Etam - podobna sytuacja, byłam już zdeperowana i kupiłam 70D po namowach pani sprzedającej, ale raczej go oddam. Z kalkulatorów wychodzi mi 70D, ale powinnam mieć raczej 65E, żeby lepiej miska obejowała pierś.
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 09:28   #944
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dzień dobry! Jak tam cycolinki żyjecie??? Jak tam Wasze cycuszki ?
Kamilaohio żyjesz babinko???

Crippled i Lika cieszę się, że u Was ok i ,że kochacie swoje cycuszki ja też swoje kocham
Mój doktoro pozwolił na zwykłe staniczki z fiszbinami nosić po miesiącu a w razie jakby mi fiszbiny uwierały to mam je wyciągać. Póki co nie mam takiego problemu
W długi weekend miałam debiut w stroju kąpielowym takim no wiecie, dwa trójkąciki na sutach stresowałam się tak wyjściem na basen,co do mnie nie podobne. Powiem tak: szał pyty! Dzizasss jak te cycki się prezentują to chełm obraca! Co prawda nie było zbyt dużo osób na basenie , ale Ci co byli to no wzrok im sam uciekał a ja chodziłam dumna jak paw! I nie musiałam wyciskać gąbek w staniku z wody


W albumie prezentacja także zapraszam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 20:01   #945
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

maleficenta, wlasnie przegladam Twoje zdjecia! Efekt WOW na 100%! Swietna masz figure i Twoje piersi super wygladaja!

U mnie 10 tygodni do operacji. Robie sobie proby ryzowe i chodze po domu z wypchanym stanikiem. Coraz bardziej mi sie to podoba i nie moge sie juz doczekac! Ale tez juz schizuje, ze bede miec opryszczke i okres. Musze to przyjac na spokojnie jakos, ale ciezko.


Sent from my iPhone
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 21:56   #946
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
maleficenta, wlasnie przegladam Twoje zdjecia! Efekt WOW na 100%! Swietna masz figure i Twoje piersi super wygladaja!

U mnie 10 tygodni do operacji. Robie sobie proby ryzowe i chodze po domu z wypchanym stanikiem. Coraz bardziej mi sie to podoba i nie moge sie juz doczekac! Ale tez juz schizuje, ze bede miec opryszczke i okres. Musze to przyjac na spokojnie jakos, ale ciezko.


Sent from my iPhone
Dziękuję

Tyyyy ja tydzień przed operką nie dotykałam ust, bo wydawało mi się, że będę mieć opryszczkę,ciagle mnie usta swędziały więc poleciałam do lekarza po heviran w tabletkach i brałam po 4 dziennie
Gardło mnie drapało, piłam hektolitry herbaty z cytryną, miodem, aronią i psikałam tantumverde.

Ząb mnie zaczął boleć kilka dni przed, też poleciałam go wyleczyć do stomatologa.
I jak nigdy nie spóźnia mi się okres to cudownie spóźnił się o 4 dni i elegancko wypadł tuż przed operką, więc szybko poleciałam do gina po tabsy na wstrzymanie
Taka hipochondria ze stresu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 13:08   #947
Jadzior
Raczkowanie
 
Avatar Jadzior
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 238
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej Dziewczyny jako ze jestescie juz ekspertkami w tej dziedzinie chcialabym Was o cos zapytsc.
Rowniez chcialabym poddac sie operacji u A.K ale jako ze mieszkam w D to nie podrodze mi do doktora na konsultacje.
Bylam na jednej kosultacji u mojego ginekologatu w DE,ktory tez robi piersi i on powiedzial mi,ze po ok 2 tyg bede mogla bez problemow jezdzic rowerem ( do pracy rowerem dojezdzam) i po tygodniu nic nie bedzie juz bolalo i normalnie bede mogla pracowac- pracuje jako astytentka stomatologiczna i jakos niesadze ze po tygodniu moglabym juz bez problemow podnoscic rece itd. Jak wygladalo to u Was?
Aa i operacja trwalaby ok 1h i zaraz po zostalabym wyslana do domu i kolejnego dnia mialabym kontrole. Co Wy na to?
Ogolnie przekonalam sie tylko w moim utwierdzeniu,ze chce jednak do Polski na operacje do A.K bo z tego co wiem ma on inne podejscie. Hmm
Dziewczyny ktore operowaly sie u A.K powiedzcie czy czekalyscie dlugo na operacje?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jadzior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 13:29   #948
Lika23
Raczkowanie
 
Avatar Lika23
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 485
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Jadzior Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny jako ze jestescie juz ekspertkami w tej dziedzinie chcialabym Was o cos zapytsc.
Rowniez chcialabym poddac sie operacji u A.K ale jako ze mieszkam w D to nie podrodze mi do doktora na konsultacje.
Bylam na jednej kosultacji u mojego ginekologatu w DE,ktory tez robi piersi i on powiedzial mi,ze po ok 2 tyg bede mogla bez problemow jezdzic rowerem ( do pracy rowerem dojezdzam) i po tygodniu nic nie bedzie juz bolalo i normalnie bede mogla pracowac- pracuje jako astytentka stomatologiczna i jakos niesadze ze po tygodniu moglabym juz bez problemow podnoscic rece itd. Jak wygladalo to u Was?
Aa i operacja trwalaby ok 1h i zaraz po zostalabym wyslana do domu i kolejnego dnia mialabym kontrole. Co Wy na to?
Ogolnie przekonalam sie tylko w moim utwierdzeniu,ze chce jednak do Polski na operacje do A.K bo z tego co wiem ma on inne podejscie. Hmm
Dziewczyny ktore operowaly sie u A.K powiedzcie czy czekalyscie dlugo na operacje?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cześć. Ja jestem od A. K i mieszkam w De. Wszystko da się zorganizować, wynająć sobie apartament doleciec bądź dojechać DO KATOWIC bądź SZCZECINA(?) gdzie ci LEPIEJ.
DOKTORA polecam z całego serca. Cudowny człowiek. Dzień po operacji wychodzić a w 3 dobie zmiana opatrunku.
Pracować nie będziesz mogla napewno więcej jak tydzień. Lepiej sobie weź w tym czasie urlop z 3 tyg. Albo ciagnij chorobowe. Operacja trwa ponad godzinkę ale mniej jak 2 jak dobrze pamiętam.
Co do bólu każda inaczej to przechodzi ja się dobrze czułam i byłam samodzielna od początku
Jak masz więcej pytań to śmiało pisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.09.17 OP A.K Katowice_-_ Sebinny anatomy TF 535cc B:130mm H:137mm P61mm
Lika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 18:38   #949
natalutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Jaki stanik kupić?
Oto nadeszła wymarzona chwila kiedy dostałam od doktora zielone światło na rytualne spalenie noszoneho w miesiące pasa. Sportowy stanik który nosiłam razem z nim jest za luźny i brzydki. Pilnie muszę się na zakupy udać.
Niestety u mnie jest tylko esotiq i triumfu czyli królestwo puschupu.
Doktor na fiszbiny zezwolił o ile nie uciskają.
Co kupić takiego bardziej na co dzień żeby dobrze ten cud trzymały? Macie jakieś konkretne modele, które możecie polecić?
natalutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-07, 20:04   #950
Lika23
Raczkowanie
 
Avatar Lika23
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 485
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez natalutka Pokaż wiadomość
Jaki stanik kupić?
Oto nadeszła wymarzona chwila kiedy dostałam od doktora zielone światło na rytualne spalenie noszoneho w miesiące pasa. Sportowy stanik który nosiłam razem z nim jest za luźny i brzydki. Pilnie muszę się na zakupy udać.
Niestety u mnie jest tylko esotiq i triumfu czyli królestwo puschupu.
Doktor na fiszbiny zezwolił o ile nie uciskają.
Co kupić takiego bardziej na co dzień żeby dobrze ten cud trzymały? Macie jakieś konkretne modele, które możecie polecić?
Ja polecam triaction hybrid lite P od Triumph bardzo mocno trzyma biust, biegam w takim, tańczę ćwiczę itp. Jest najlepszy a naprawdę dużo różnych testowałam w ostatnim roku.
Więc u ciebie pewnie też się świetnie sprawdzi żeby jeszcze na świeżych cycuchach dobrze leżał i trzymał co ma trzymać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.09.17 OP A.K Katowice_-_ Sebinny anatomy TF 535cc B:130mm H:137mm P61mm
Lika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 21:16   #951
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć piękne

Dawno mnie tu nie było...
mam podejrzenie rzs i zastanawiam się czy ma to związek z implantami (nigdy wcześniej nie miałam problemów ze stawami)
Ostatnio pojawił się taki artykuł
https://www.rp.pl/Zdrowie-/181009564...ryzykowne.html

Od kilku dni zastanawiam się czy dobrze zrobiłam powiększając biust i coraz mniej się bim cieszę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 21:20   #952
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Dziękuję

Tyyyy ja tydzień przed operką nie dotykałam ust, bo wydawało mi się, że będę mieć opryszczkę,ciagle mnie usta swędziały więc poleciałam do lekarza po heviran w tabletkach i brałam po 4 dziennie
Gardło mnie drapało, piłam hektolitry herbaty z cytryną, miodem, aronią i psikałam tantumverde.

Ząb mnie zaczął boleć kilka dni przed, też poleciałam go wyleczyć do stomatologa.
I jak nigdy nie spóźnia mi się okres to cudownie spóźnił się o 4 dni i elegancko wypadł tuż przed operką, więc szybko poleciałam do gina po tabsy na wstrzymanie
Taka hipochondria ze stresu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A cos cwiczysz? Bo masz super figure!

Heviran juz mam i za kilka tygodni bede robic kuracje.

A co do okresu to najwyzej zrobie tak jak Ty jezeli mi sie z nerwow przestawi cykl i wypadnie kilka dni przed operacja. A te tabletki na wstrzymanie to zadzialaly na Ciebie bez problemu?


Sent from my iPhone
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 10:26   #953
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
A cos cwiczysz? Bo masz super figure!

Heviran juz mam i za kilka tygodni bede robic kuracje.

A co do okresu to najwyzej zrobie tak jak Ty jezeli mi sie z nerwow przestawi cykl i wypadnie kilka dni przed operacja. A te tabletki na wstrzymanie to zadzialaly na Ciebie bez problemu?


Sent from my iPhone
Nienawidzę ćwiczyć! Siłownię omijam z daleka, nie cierpię tego!To chyba geny i dieta

Ja w piątek wpadam do gina i mówię tak: Panie, okres mi się spóźnia już czwarty dzień a w poniedziałek cycki robie, ratuj Panie I jak mnie wziął na badanie usg dopochwowo i wyciągnął już całą czerwona głowicę i mówi: no to już się nie spóźnia-właśnie się zaczął
Przepisał mi Orgametril i kazał wziąć od razu dwie tabsy, nie obiecywał, że zatrzyma to okres, ale że przynajmniej będzie mniejszy. Na szczęście zatrzymał mi się okres od razu, bo inaczej byłoby ciężko.
Choć mój doktor woli operować bez okresu, to czasem zdarza się, że laski dostają np. w dzień operki, wtedy jeśli nie ma dużego krwawienia to operuje.Ale jak ktoś ma bardzo obfite i bolesne to nie ma szans na operkę.Wtedy trzeba przekładać.
Nie wyobrażam sobie mieć okresu w trakcie operacji cycków. Nie wiem kto by mi tampony wymieniał po operce, bo ja nie byłam w stanie nawet palcem ruszyć...

Ten Orgametril jest dopuszczany przed narkozą, także śmiało można go przed operacją brać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Pokaż wiadomość
Cześć piękne

Dawno mnie tu nie było...
mam podejrzenie rzs i zastanawiam się czy ma to związek z implantami (nigdy wcześniej nie miałam problemów ze stawami)
Ostatnio pojawił się taki artykuł
https://www.rp.pl/Zdrowie-/181009564...ryzykowne.html

Od kilku dni zastanawiam się czy dobrze zrobiłam powiększając biust i coraz mniej się bim cieszę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziubas helołlll Maleńka
Jak tam cycunie??? Jak życie???
Poważnie masz podejrzenie rzs? Może to jednak nic ma nic wspólnego z sylikonami? A czysty zbieg okoliczności?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 13:15   #954
epue123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć

Jestem nowa i za 2 tyg mam operację i standardowo mam dylemat z rozmiarem mam 173 cm i 56 kg 75 pod biustem jestem szczupła i piersi brak to co zostało po ciązach wisi... mam wybrane mentor 375 wysoki profil okrągłe i cały czas męczy mnie czy nie powinno być 400 dodam że będę miała dodatkowo podnoszenie bo jak już mam płacić to nich będzie porządny efekt czy jest tutaj ktoś kto przy takich proporcjach miał takie implanty? jesli tak to jakie są Wasze odczucia odnośnie rozmiaru?????
epue123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 13:31   #955
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez epue123 Pokaż wiadomość
Cześć

Jestem nowa i za 2 tyg mam operację i standardowo mam dylemat z rozmiarem mam 173 cm i 56 kg 75 pod biustem jestem szczupła i piersi brak to co zostało po ciązach wisi... mam wybrane mentor 375 wysoki profil okrągłe i cały czas męczy mnie czy nie powinno być 400 dodam że będę miała dodatkowo podnoszenie bo jak już mam płacić to nich będzie porządny efekt czy jest tutaj ktoś kto przy takich proporcjach miał takie implanty? jesli tak to jakie są Wasze odczucia odnośnie rozmiaru?????
Hejka, ja mam dokładnie Twój wzrost, wagę i 75 pod biustem, mam mentory 390cc cpg 323 hp wysoki profil, wyjściowo u mnie było A. Na pierwszej wizycie miałam do wybory 330cc i 375cc cpg 322 , ale to są średnie profile, nie wysokie. Chciałam wysoki, poszłam drugi raz i uprosiłam do wyboru 345cc i 390cc hp cpg 323. No i mam 390cc Miałam rozmiar 75A, teraz mam 75D, jestem miesiąc po operacji
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 13:32   #956
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez epue123 Pokaż wiadomość
Cześć

Jestem nowa i za 2 tyg mam operację i standardowo mam dylemat z rozmiarem mam 173 cm i 56 kg 75 pod biustem jestem szczupła i piersi brak to co zostało po ciązach wisi... mam wybrane mentor 375 wysoki profil okrągłe i cały czas męczy mnie czy nie powinno być 400 dodam że będę miała dodatkowo podnoszenie bo jak już mam płacić to nich będzie porządny efekt czy jest tutaj ktoś kto przy takich proporcjach miał takie implanty? jesli tak to jakie są Wasze odczucia odnośnie rozmiaru?????
Cześć
Ja jestem podobnych wymiarów do Twoich ( 174cm, 58kg, pod biustem 72, w biuście przed operacją 80cm, biodra 97 cm) jestem 2 miesiące po zabiegu i mam włożone anatomy 535cc xhp i powiem Ci tak: jest to średni cyc, w porywach do dużego,ale nie są to ogromne balony. Idealnie dobrane do mojej figury i nie chciałabym ani ml mniej! Teraz w biuście mam 94cm i rozmiar stanika 75E.Ale ja chciałam większe niż mniejsze, więc kwestia oczekiwań

Wahasz się o 25ml więcej? Róznica żadna, pewnie tylko na szerokość. Aby różnica pomiędzy implantami była widoczna to musi być co najmniej 50ml.

Z doświadczenia mogę Ci tylko napisać: bierz większe



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 13:35   #957
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Dziękuję

Tyyyy ja tydzień przed operką nie dotykałam ust, bo wydawało mi się, że będę mieć opryszczkę,ciagle mnie usta swędziały więc poleciałam do lekarza po heviran w tabletkach i brałam po 4 dziennie
Gardło mnie drapało, piłam hektolitry herbaty z cytryną, miodem, aronią i psikałam tantumverde.

Ząb mnie zaczął boleć kilka dni przed, też poleciałam go wyleczyć do stomatologa.
I jak nigdy nie spóźnia mi się okres to cudownie spóźnił się o 4 dni i elegancko wypadł tuż przed operką, więc szybko poleciałam do gina po tabsy na wstrzymanie
Taka hipochondria ze stresu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja około tygodnia przed operacją miałam ponad 37 st, mimo że nic mi nie dolegało, czułam się rozbita. A w dzień operacji nagle 36,6 st, wzorowo. Ale za to wstałam rano i dostałam okres... Nerwy, wszystko to nerwy. Więc miałam operację z @, na szczęście tylko trochę plamień, a nie potok. Potok był 3 dni po operacji. Musiałam używać podpasek, bo tak to zawsze tampony, a nie chciałam swojemu facetowi robić tej nikłej przyjemności ze zmianą... I tak dużo się chłopina w pierwszym tygodniu przy mnie narobił
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 13:42   #958
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Ja około tygodnia przed operacją miałam ponad 37 st, mimo że nic mi nie dolegało, czułam się rozbita. A w dzień operacji nagle 36,6 st, wzorowo. Ale za to wstałam rano i dostałam okres... Nerwy, wszystko to nerwy. Więc miałam operację z @, na szczęście tylko trochę plamień, a nie potok. Potok był 3 dni po operacji. Musiałam używać podpasek, bo tak to zawsze tampony, a nie chciałam swojemu facetowi robić tej nikłej przyjemności ze zmianą... I tak dużo się chłopina w pierwszym tygodniu przy mnie narobił
Hejoooo wywoływałam Ciebie wczoraj do tablicy koleżanko i gdzieś była??
Jak cyce? Poka co nowego u Was słychać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 13:49   #959
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Hejoooo wywoływałam Ciebie wczoraj do tablicy koleżanko i gdzieś była??
Jak cyce? Poka co nowego u Was słychać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze, gdzie? To przepraszam, proszę o wybaczenie, poprawię się

Bo ja tak z doskoku tu, cieszę się teraz cały dzień swoimi cycami, to i mniej tu zaglądam

Ale widzę, że laska poszalałaś, no no no fiu fiu, byłam, widziałam, lubię to Wyglądasz obłędnie, cycki pierwsza klasa, aż zazdrość bierze, że do tego masz jeszcze taką figurę

Przy Tobie, to u mnie bida, ale zaraz coś nowego dodam

Wrzucam tu, osiągnęłam rozmiar 75D, obwód biustu 90cm Staniki nie za piękne, ale to pierwsza przymiarka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20181106_174544~2.jpg (90,1 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20181106_174756~2.jpg (96,9 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20181106_174812~2.jpg (46,4 KB, 53 załadowań)

Edytowane przez kamilaohio
Czas edycji: 2018-11-08 o 14:05
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 14:05   #960
epue123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

o matko to już sama nie wiem co zrobić przymierzałam wkładki przy 375 wydawało mi się już dużo ale własnie kazdy pisze ze to potem zupełnie inaczej wygląda. Dziewczyny a czy była by szansa zobaczyć jakieś zdjęcie ? oczywiscie w biustonoszu a nawet w bluzce to przynajmniej poglądowo będę widziała jak to na mojej klacie może wyglądać
epue123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.