Klub PP - Pijaczek Pokrzywy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-19, 15:32   #271
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Tak, jestem z Mrozów Kojarzę Gołębiówkę, w czasie którejś wycieczki rowerowej z klasą przejeżdżaliśmy chyba przez tę wieś
W takich wsiach sprzedawcy robią największy interes. Jak ktoś musi kupić jakąś rzecz, bo jest mu niezbędna, to kupi nie patrząc na cenę
Dlatego, kiedy pojadę do Siedlec(najbliższy Rossmann), to mam cały plecak załadowany kosmetykami
Z Gołebiówki do Mrozów jest chyba około 10 km. Wiem, że w Mrozach jest biblioteka i szkoła (to chyba do Mrozów ciotka jeździ wymieniać książki).

A Rossmany wcale tak rewelacyjnie zaopatrzone nie są. Pod względem kosmetyków na miejscu nr 1 jest u mnie Auchan, a zaraz potem mały sklepik w podziemiach metra.

Słuchaj, a czy przypadkiem nie bliżej Ci do Mińska Mazowieckiego niż do Siedlec? Sprawdziłam właśnie na stronie Rossmana i maja sklep w MM.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 15:32   #272
Hypnotic Eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar Hypnotic Eyes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 258
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Ja też piję nałogowo pokrzywę
Słyszałam też o jej dzaiałniu stymulującym metabolizm.
Czy to prawda (?)
__________________
Do you like my tight sweater?

Photoblog
Hypnotic Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 15:53   #273
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Z Gołebiówki do Mrozów jest chyba około 10 km. Wiem, że w Mrozach jest biblioteka i szkoła (to chyba do Mrozów ciotka jeździ wymieniać książki).

A Rossmany wcale tak rewelacyjnie zaopatrzone nie są. Pod względem kosmetyków na miejscu nr 1 jest u mnie Auchan, a zaraz potem mały sklepik w podziemiach metra.

Słuchaj, a czy przypadkiem nie bliżej Ci do Mińska Mazowieckiego niż do Siedlec? Sprawdziłam właśnie na stronie Rossmana i maja sklep w MM.
Biblioteka publiczna i dwie szkoły- podstawowa i zespół szkół(gimnazjum+liceum). Zapraszam bardzo serdecznie
Wiem, że Rossmann'y nie są aż tak dobrze zaopatrzone, ale mam do wyboru albo wielki Rossmann, albo mała Natura. Auchana nigdzie nie widziałam w Siedlcach, ale ja głównie po obrzeżach tego miasta chodzę.
Szczerze, to ja Mińska w ogóle nie znam Jestem tam raz na rok, może częściej i kompletnie nie wiem, jak się tam poruszać Siedlce znam, bo moja mama tam pracuje i pyta się koleżanek z pracy, gdzie są jakieś sklepy.
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 15:53   #274
VelvetDream
Raczkowanie
 
Avatar VelvetDream
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 172
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Oj, zamieszanie wprowadziłam... Oprócz pokrzywy, zaczęłam stosować inną odżywkę (z bursztynem i jedwabiem) i ten natychmiastowy efekt raczej temu przypisuję chociaż może i placebo...
Fakt, że cera się poprawia. Mniej się świecę
Co do moczopędności, to może być efekt tego, że mało do tej pory piłyście i teraz zwiększenie picia o szklankę/dwie dziennie ziółek może dać taki efekt. Ja od dawna jestem maniaczką różnych herbat i teraz nie zauważyłam, żeby mi się bardziej siku chciało
A dziś dzień 3, jedna pokrzywa za mną, jeszcze jedna na dobranoc będzie.
__________________
jestem niepoważna
VelvetDream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 17:00   #275
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Narek, a może Ty sie któregoś dnia do Warszawy wybierzesz? Tu będziesz miala taki wybór, że ha, a ja Ci moge nawet zapodać, w których sklepach mozna co kupić? Moja ciotka jeździ od siebie autobusami (chyba z 1 przesiadką), więc da się dojechać.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 18:00   #276
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

W ferie zimowe(zaczynają się 11 lutego) mam jechać z siostrą do Warszawy. Swoją drogą, nie wiem jak będziemy się poruszać po niej
O, taka lista by mi się przydała. I pewnie nie tylko mi, bo na Wizażu jest sporo dziewczyn z Warszawy, które nie wiedzą, gdzie kupić jakiś kosmetyk do pielęgnacji włosów
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 18:13   #277
Arwena_
Raczkowanie
 
Avatar Arwena_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 345
GG do Arwena_
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Kupilam dzis ta pokrzywe. Najpierw sprobuje z pol szklanki :P bo sie boje smaku : P

Po 10 minutach: eno eno, calkiem dobre
Arwena_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-19, 19:28   #278
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Arwena_ Pokaż wiadomość
Kupilam dzis ta pokrzywe. Najpierw sprobuje z pol szklanki :P bo sie boje smaku : P

Po 10 minutach: eno eno, calkiem dobre
Arweno, spróbuj więc parzyć przez ok. pół godziny i pod przykryciem. Smak będzie jeszcze lepszy.

Narek, a Ty planujesz jakies wieksze kosmetyczne zakupy w Wawie? Napisz co byś chciala kupić, to ja sie mniej więcej spróbuję zorientować gdzie i co mozna kupić, żebys nie latała ze sklepu do sklepu
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 19:37   #279
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Dziś za mną 2 albo 3 szklaneczki . Chętnie napiłabym się jeszcze jednej, ale nie wiem czy to nie za dużo, jak myślicie? Początkowe stadium nałogu.
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 19:50   #280
Arwena_
Raczkowanie
 
Avatar Arwena_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 345
GG do Arwena_
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Ja byl sie bała :P skutków ubocznych haha
Arwena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 20:57   #281
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Narek, a Ty planujesz jakies wieksze kosmetyczne zakupy w Wawie? Napisz co byś chciala kupić, to ja sie mniej więcej spróbuję zorientować gdzie i co mozna kupić, żebys nie latała ze sklepu do sklepu
Jeszcze nie wiem, musiałabym popatrzeć, co by mnie interesowało z kosmetyków(bo jadę głównie po ubrania). Napiszę PW w razie czego
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-19, 21:11   #282
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiem, musiałabym popatrzeć, co by mnie interesowało z kosmetyków(bo jadę głównie po ubrania). Napiszę PW w razie czego
OK, to jakby co daj znac pare dni wczesniej, żebym się mogła rozejrzeć. A nie jedziesz przypadkiem na Stadion Dziesięciolecia?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 21:16   #283
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
a mi po płukance z pokrzywy włosy przetłuszczają sie bardziej...

w ogóle to ja juz na to przetluszczanie włosów to nie wiem co robic, straszne to jest. po 5 godzinach wygaldaja jakbym je smarowala olejem
No popatrz, a ja mam przetłuszczające włosy i na nie pokrzywa działa super Jak to wszystko jest sprawą indywidualną...
Przy przetłuszczających włosach ważne jest jeszcze płukanie zimną wodą, żeby oststniego płukania nie wykonać wodą ciepłą, bo wtedy jeszcze bardziej się przetłuszczają.

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Dziś za mną 2 albo 3 szklaneczki . Chętnie napiłabym się jeszcze jednej, ale nie wiem czy to nie za dużo, jak myślicie? Początkowe stadium nałogu.
Myślę, że za dużo



Generalnie przy dłuższym piciu pokrzywy, dobrze jest zrobić sobie morfologię, a głównie sprawdzić poziom żelaza, ponieważ przy poziomie żelaza ponad normę, pokrzywy nie stosuje się.
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 21:33   #284
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
OK, to jakby co daj znac pare dni wczesniej, żebym się mogła rozejrzeć. A nie jedziesz przypadkiem na Stadion Dziesięciolecia?
Nie, mamy zbombardować młodzieżowe sklepy, których nie ma w Siedlcach(np. New Yorker).

Ale ładny offtop zrobiłyśmy
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 21:35   #285
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Nie, mamy zbombardować młodzieżowe sklepy, których nie ma w Siedlcach(np. New Yorker).

Ale ładny offtop zrobiłyśmy
No właśnie, to od tej pory dawaj znac na PW jak będziesz sie wybioerać...
Żeby nas nie posłano w kosmos, dodam, że o ile pokrzywa pita działa na mnie świetnie, to szampon z pokrzywy już nie. Mialam kiedyś rózne szampony ziołowe i pokrzywa oraz brzoza nie działały za mnie specjalnie, natomiast czarna rzepa i tataro-chmielowy - jak najbardziej.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 21:37   #286
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Żeby nas nie posłano w kosmos, dodam, że o ile pokrzywa pita działa na mnie świetnie, to szampon z pokrzywy już nie. Mialam kiedyś rózne szampony ziołowe i pokrzywa oraz brzoza nie działały za mnie specjalnie, natomiast czarna rzepa i tataro-chmielowy - jak najbardziej.
A na mnie nawet szampon pokrzywowy dobrze działa Zresztą czarna rzepa i tataro-chmielowy też (ten chyba najlepiej) Jedynie brzoza była totalnym niewypałem...
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 12:09   #287
yyork
Raczkowanie
 
Avatar yyork
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 224
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Dziewczyny od jutra pije z wami Mam tylko jedno pytanie, pisalyscie ze na poczatku organizm sie oczyszcza i moga wyskoczyc niespodzianki na twarzy. Za 2 tyg. ide na wesele czy do tego czasu z cera bedzie juz ok?
yyork jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 12:18   #288
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez yyork Pokaż wiadomość
Dziewczyny od jutra pije z wami Mam tylko jedno pytanie, pisalyscie ze na poczatku organizm sie oczyszcza i moga wyskoczyc niespodzianki na twarzy. Za 2 tyg. ide na wesele czy do tego czasu z cera bedzie juz ok?
Jeśli po pokrzywie miałyby Ci pojawić się jakies wypryski, to minie parę dni, zanim nikną. Skoro masz wątpliwości, może zacząć kurację po weselu? Po co masz sie stresować?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 13:09   #289
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

>>Generalnie przy dłuższym piciu pokrzywy, dobrze jest zrobić sobie morfologię, a głównie sprawdzić poziom żelaza, ponieważ przy poziomie żelaza ponad normę, pokrzywy nie stosuje się.


O, a ja mam żelazo poniżej normy, więc okazuje sie, że pokrzywa zadziała korzystnie nie tylko na wygląd włosów Piję ją raz dziennie, ale może to za malo, żeby bylo widać efekty...
och jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 13:25   #290
Martilla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 827
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Mi żadne niespodzianki od picia pokrzywy nie wyskoczyły a wręcz przeciwnie nie pamiętam kiedy ostatni raz mi coś wyskoczyło
__________________
Piękno jest, tym co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach - Sophia Loren
Konsultantka Oriflame

Be Fit
Martilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 13:43   #291
Strusica
Raczkowanie
 
Avatar Strusica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

ech... robiłam sobie płukanki z pokrzywy na włosy po myciu (bez stosowania odzywki) i mam teraz takie potworne siano na głowie, ze prawie słyszę wrzask moich koncówek... ale łatwo się nie poddam! zachęciłyscie mnie
Strusica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 15:27   #292
VelvetDream
Raczkowanie
 
Avatar VelvetDream
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 172
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

4 dzień wiecie co, ten smak powoli uzależnia...
__________________
jestem niepoważna
VelvetDream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 20:13   #293
Idril
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 205
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

5 dzień Też się czuje uzależniona Ostatnio powiedziam o pokrzywie koleżance, na co rozpoczeła poszukiwania herbatki z pokrzywy^^ To się szerzy;P
Idril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 20:18   #294
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Strusica --> Po płukance można bez problemu nałożyć na końcówki odżywkę bez spłukiwania np: jedwab Biosilk, nie niweluje to dobroczynnych właściwości pokrzywy.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 20:44   #295
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

u mnie dziś koniec ostatniego dnia trzeciego tygodnia picia pokrzywy jak codziennie, dwie szklanki.

od jutra jeszcze tylko tydzień i będzie miesiąc, nawet nie wiem kiedy to zleciało
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 21:05   #296
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Idril Pokaż wiadomość
5 dzień Też się czuje uzależniona Ostatnio powiedziam o pokrzywie koleżance, na co rozpoczeła poszukiwania herbatki z pokrzywy^^ To się szerzy;P
Moja mamuśka też zaczęła popijać pokrzywę.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 21:09   #297
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
O, a ja mam żelazo poniżej normy, więc okazuje sie, że pokrzywa zadziała korzystnie nie tylko na wygląd włosów Piję ją raz dziennie, ale może to za malo, żeby bylo widać efekty...
Więc jeśli masz żelazo poniżej normy, to pokrzywa jest i w tym temacie jak najbardziej wskazana ;ehem;

Cytat:
Napisane przez Strusica Pokaż wiadomość
ech... robiłam sobie płukanki z pokrzywy na włosy po myciu (bez stosowania odzywki) i mam teraz takie potworne siano na głowie, ze prawie słyszę wrzask moich koncówek... ale łatwo się nie poddam! zachęciłyscie mnie
Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Strusica --> Po płukance można bez problemu nałożyć na końcówki odżywkę bez spłukiwania np: jedwab Biosilk, nie niweluje to dobroczynnych właściwości pokrzywy.
Chciałam napisać dokładnie to samo co kokuryu, że na końcówki możesz stosować odżywkę
__________________




Edytowane przez virka
Czas edycji: 2008-01-20 o 22:01 Powód: poprawa błędu :)
virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 21:45   #298
Strusica
Raczkowanie
 
Avatar Strusica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Dzięki w tym całym pokrzywowym zaślepieniu (czego nie robić, zeby nie przeszkadzac jej w dzialaniu) nawet przez myśl mi nie przyszło takie rozwiązanie .. Swoją drogą to daje do myślenia...ja już chyba oszalałam na jej punkcie ! gdzie sie podzialo racjonalne myslenie..?
Strusica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 23:17   #299
Arwena_
Raczkowanie
 
Avatar Arwena_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 345
GG do Arwena_
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

A ja jak na razie (po 2 dniu) nei mam efektow ubocznych pokrzywka jest pyszna :d
Arwena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 19:29   #300
Lady Mia
Raczkowanie
 
Avatar Lady Mia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 43
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Ja również od wczoraj popijam pokrzywkę i też mi smakuje Dlatego jak juz ją zaparzę, to strasznie dłuuuuży mi się oczekiwanie przez te 30 minut. Najchętniej piłabym ją natychmiast
Lady Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.