Walka Z Tłuszczem - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-26, 14:01   #1351
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Dołączam się do życzeń!
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 14:34   #1352
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Ja także zycze wszytskeiog naj, ma.ko gratuluję, i zyczę zadowolenia z pracy. Ja takze od wtorku ide do pracy na 2 tygodnie, ale to zadna stala praca tylko promocje na umowe-zlecenie. Cwiczyc pewnie tez nie bedzie mozliwosci przez ten czas, no ale wiadomo pieniazki sa potrzebne. Co najwyzej cwiczenia izometryczne. Jutro wybieram sie z Moim Serduszkiem do kina, a potem konsumpcja jakiejs pizzy i piwka. No coz, obiecuje,- tyle moge- ze zjem kawaleczek. Calusy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 14:50   #1353
Sunniva
Rozeznanie
 
Avatar Sunniva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice/ Gdynia
Wiadomości: 915
GG do Sunniva
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Ja również dołączam się do życzeń, wszytkiego naj...
Ma.Ko gratuluję znalezienia pracy !
Ja narazie do pracy sie nie wybieram, przedemną jeszcze pare lat nauki. Dzisiaj,
Tasteme : U mnie są dyskoteki dla ludzi w twoim wieku, tylko ze odbywają sie one wczesnym wieczorem.
Sunniva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 14:51   #1354
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Dziękuje Wam dziewczynki
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 14:57   #1355
hanusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 203
Dot.: Walka Z Tłuszczem

spelnienia marzen , i tych malutkich i tych ogromnych Szczepcio!! buzka
hanusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 15:32   #1356
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez Qyodai
Nati02, ale z Ciebie pracuś!

I przy okazji kalorie spalasz niewiadomo kiedy.
ktoś musiał to wszystko zrobić, a ja nawet sie cieszyłam bo wlasnie te kalorie leciały ładnie i też się powykręcałam schylając po trawke
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 15:34   #1357
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez Tasteme
Skałdam serdeczne zyczonka z okazji urodzin i czego tylko sobie zapragniesz..
ja na balety nie moge isc bo zadnych u mnie nie ma a 13latki niewpuszcza.. wiec moge spobie pomarzuyc o tanczeniu jesli juz to w czterech moich scianach ..
Ej co sadzicie o hula hopie????ide nim pokrecic chyba zaraz bo mi sie nudziii:P
Hula hop jest super! Tyle, ze ja nie umie dobrze kręcić

Niedaleko mnie też są imprezki dla 13latkow, choć ja nie chodziłam
Dopiero tak ze 2-3 latka sie bujam po balatach, na Ciebie tez przyjdzie czas i bedziesz sie super bawic!
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 16:57   #1358
VelvetDream
Raczkowanie
 
Avatar VelvetDream
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 172
Dot.: Walka Z Tłuszczem

dolaczam sie do zyczen!
od kilku dni latam jak opetana i wszystko sprzatam w domu i w garazu. pies mnie polubil - spacerki z 10minutowych w polgodzinne/godzinne sie zmienily. male rzeczy, ale jak sie zdobyc na cwiczenia nie moge, strasznie ciezko jest wrocic, to chociaz tyle. podziwiam Was szczerze, ze tak sobie radzicie i nie poddajecie! chyba problem mam w tym, ze tak naprawde to nie lubie cwiczyc. albo jeszcze sie tak nie przyzwyczailam. bo w sumie jak juz jestem w trakcie wymachiwania nogami i rekami, jak leci energiczna muzyczka - to przestac nie moge i cwicze tak nawet z poltorej godzinki. szkoda tylko, ze mam takie nieregularne napady znacie jakis sposob na zmuszenie sie do regularnych treningow? dopiero od pazdziernika bede mogla sie zapisac na jakies grupowe cwiczenia, bo teraz w kolko na wyjazdach jestem. ratunku.
__________________
jestem niepoważna
VelvetDream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 17:08   #1359
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Rowniez dołączam sie do życzen
(jej pomylilo mi sie coś i w pierwszej wesji napisalam "do ćwiczeń")

Dziewczyny u mnie dieta w porzadku ale nie chodze na silownie nie moge jakos zmusic a karnecik leci....... buuuuuuuuuu ja uwielbiam to ale nie moge wyjsc z domu co jest?? pomozcieeeee. jak zrobic zeby nie móc bez tego życ......i chodzic na silownie i aerobiki....ehhh helppp!!!
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 17:12   #1360
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Walka Z Tłuszczem

hey dziewczynki.sama sobie odpwoiem na pytanie wlasne.Bo wlasnie mnie olsnilo.Przynajmniej w moim przypadku. Wystarczy wyłą

czyc komputer!!! bo np.moj to chodzi juz z tydzien bez przerwy (oczywiscie nie znaczy to ze siedze przy nim ciagle ale przyciaga uwage za duzo.to na pewno) tak wiec odnalzlam sposob jak zmusic sie do cwiczen tak wiec wylaczam komputerek,niech odpocznie i ide robic porzadki. Czemu wczesniej na to nie wpadlam ze to komputerek ))))))))))) pozdarwiam
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 18:48   #1361
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka Z Tłuszczem

dzieki kochane Juz sobie obmyslilam planhhe jesli mi sie uda to albo bede wstawala wczesnij(co jest watpliwe)albo bede cwiczyla wieczorkiem, poznie prysznic, jakis film i luluhehe a pozatym w sobote i niedziel bede dawala sobie wycisk
Beoneself mysle ze plytka powinna dojsc najpozniej w poniedzialek(skoro nie doszla do dzis ehh ta Poczta polska)
A u mnie rano bylo super. Na sniadanko kanapka ciemnego pieczywka(kupila pycha chlep marchewkowy mniam) z szyneczka i ogorkiem i do tego mala filizanka kawy na pobudke, pozniej jogurcik z siemieniem lnianym a na obiad 2male kawalki ryby i surowka z kiszonej kapusty z marcheweczka(mniam). No i wszystko bylo by ok az nagle przed chwila 2 pierniczki i 3 ciastka(krakersy):ba ba: no i teraz jescze bylam strasznie glodna i zjadlam kanapke chleba marchewkowego z serem bialym i szczypiorkiem. Qrcze zbliza mi sie okres i jestem jak "odkurzacz"moge pochlonac totalnie wszystko ale od teraz koniec Musze trzymac fore tymbardziej, ze teraz bed emiala mniej czasu na cw ale na skakanke i hula hop zawsze zjajde czashehe A brzuszki np robilam u mojego Skarba jak on grzebal cos w kompieehhe

Uff ale sie rozpisalam ale coz bede troche zadziej zagladac na forum ale bede z wami duchem Buziaczki i 3majcie sie grzeczniej ode mniehehe
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 18:50   #1362
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Ah ja tez sie dolaczam do zyczen wszystkiego Naj Naj Naj...
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 19:14   #1363
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Question Dot.: Walka Z Tłuszczem

Ma.ko takze gratuluje
Kurcze nie no szlak mnie trafia nieumiem tym hula hopem krecic!! dziewczyny ja msuze od jutra sie odchudzic koniecnzie musze musze musze musze!!zawsze mowie jutro jutro jutro i nici..ee kicha..ja chce tluszcz spalic...z brzucha ..łee zycie jest okropne..
jak stracic apetyt??
dziekuje
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 22:26   #1364
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Ma.ko : chleb marchewkowy?! Jejku
kalija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 22:30   #1365
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez Akane
Kaaaaliiiiisiiaaaaaaa A ja już się zaczynałam martwić o Ciebie! Nie znikaj tak bez słowa, ok słoneczko?
ok z tym, ze mam okrojony dostęp do netu... i moze byc czasem troszke trudno mi tu być z Wami na bierząco. Brakuje mi Ciebie Akane, mocno

Właśnie jestem u psiapsiółki. Jej mąż wyjechał na delegacje i postanowiłyśmy troszke... ekhm.. nie wiem jak ja jutro wstane do pracy

buziaczki
kalija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 08:02   #1366
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez kalija
Ma.ko : chleb marchewkowy?! Jejku
Naprawde pyszzny to chyba zytni chlebek(dokladnie nei wiem hihi nie znam sie na tym:/) z dodatkiem malenkich kawaleczkow marchewki(prawie jej nie czuc). a po wierzchu posypany jest ogromna iloscio siemia lnianego pycha
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 08:04   #1367
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Wiecie co nie wytrzymalam i zmierzylam sie. myslalam, ze wymiary pojda dorzo w gore bo w ostatnim tygodniu troche sobie pozwolilam ale nie jest az tak tragicznie to co sstracilam do zeszlej soboty w sumie sie trzymajest tak samo a wydawalo mi sie ze bedzoie gorzej, bozbliza mi sie okres i czuje sie taka pelna. ale jest dobr4zehehe a co u was slychowac??
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 08:28   #1368
avonka
Raczkowanie
 
Avatar avonka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 69
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Hej pewnie, że zgrabne ciało jest super i trzeba do tego dążyć, ale czy za wszelką cenę? Moja kuzynka jest miłośniczką fitenssu, sama też prowadzi zajęcia. Kiedyś mowiła, że robi to dla chłopaka...a chłopak? cóż zdradzał ją z dziewczyną, która waży duuzo więcej od mojej kuzynki...więc czy dążenie do figury modelki ma sens...
avonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 09:04   #1369
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Wink Dot.: Walka Z Tłuszczem

Nikt mi nieodpowiada na moje pytania.. ja tez niemoge bez was zyc!!
Pewnie ze nie dla chlopaka po to aby miec kondycje i sie niewstydzic swojego ciała jezeli to ma pomoc to czemu by nie??
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 09:18   #1370
Sunniva
Rozeznanie
 
Avatar Sunniva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice/ Gdynia
Wiadomości: 915
GG do Sunniva
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Musze też spróbować tego chlebka marchewkowego, zapytam sie w sklepie czy coś takiego posiadają.
Heh bo pewnie dlatego zbyt trudne pytania zadajesz xp
Apetytu sie chyba nie da stracić. Ale jeśli sie czymś zajemiesz i przestaniesz myśleć tylko o jedzeniu to będzie lepiej.
Sunniva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 09:26   #1371
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Walka Z Tłuszczem

ja trace apetyt jak jestem na cos bardzo wkurzona.mam wtedy taki poziom adrenaliny,ktora wystarcza mi za tygodniowe slodycze.
natomiast jak jetsem zestresowana,to tym bardziej chce mi sie jesc... czyli np jak sie uczylam do matury czy jakos tak to strasznie przytylam.
ale stracilam w ogole apetyt po rozstaniu z chlopakiem ... to byl dlugi zwiazek ...
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 10:29   #1372
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Wink Dot.: Walka Z Tłuszczem

aha dziekuje
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 10:46   #1373
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Witajcie Kobietki w nowym dniu

Moja dieta....trzyma się. Kromeczka chleba razowego z plasterkiem sera zółtego i pomidorkiem (oczywiscie bez soli ), a teraz zagryazm sobie czerwona papryczke
Cala noc sie bawilam na disco wiec gimnastyke mialam, a zaraz zmierze sie z kurzem i innymi przeciwnikami czystego domu wiec znow dzisiaj poraruje aeoroby bo w sumie.... nie mam sil po wczoraj

A jak Wy Kochane?
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 13:24   #1374
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Walka Z Tłuszczem

ja nie wiem,ale od 4 miesiecy sie nie zlamalam i nie zjadlam nic slodkiego ani nic tlustego i w ogole trzymam sie
to juz mi tak w nawyk weszlo,ze nawet nie odczuwam takiej potrzeby.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 13:56   #1375
I.W.K.A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8
Dot.: Walka Z Tłuszczem

hej!!
Nati : Nie jedz sera żółtego mówie Ci. Odłóż go chociaż na miesiąc i nie jedz mięsa zobaczysz że schudniesz ser żólty to najgorszy jestb mówie Ci!!
Trzymajcie się papa
I.W.K.A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 15:37   #1376
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Wink Dot.: Walka Z Tłuszczem

no ser to trudno strawic chyba..:| nie wiem
u mnie takiej dyski..wiec ja nietancze w jakis dysktekach ,ale kocham tanczyc i ja to bym chodzila codzienie na dyskoteki kocham taniec ahhh..:P
Moja dieta idze jakoschyba..:P
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 19:25   #1377
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Nie rozumiem dlaczego chcecie uśmiercić ser żółty w Waszych dietach? Bo to, że jest źle trawiony to pierwsze słyszę. Poza tym ma dużo białka - w sam raz przy odchudzaniu, redukowaniu tłuszczyku i budowaniu mięśni. Ponadto nie zawiera konserwantów i innych ulepszaczy.
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego mamy serowi żółtemu mówić nie?
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 20:37   #1378
Verena
Rozeznanie
 
Avatar Verena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 615
Dot.: Walka Z Tłuszczem

A ja łaziłam ładnych parę godzin po górach tirarira
wszystko mnie boli
__________________
BYKOM STOP! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie.
[/SIZE]
Verena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 20:43   #1379
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Gdzies kiedys czytalam, ze ser zolty ma sporo kalorii wiec staram sie go jesc sporadycznie
A u mnie dzisiaj zachowana dietka i zaliczone cwiczenia. Na sniadanko-standardowo grachamka z szyneczka, pomidorek i ogoreczek i do tego kawa, na obiad fasolka szparagowa a na kolacyjke moj ukochany chlebek marchewkowy z serkiem bialym i szczypiorkiem<mniam>. no a w miedzyczasie winogron i jabluszko mysle, ze nie jest zle. Tylkoze teraz przed okresem mam ochote na wszystko ale staram sie chamowac i nie jesc wszystkigo na co mi przychodzi ochota (twardym trza bychehe). a p0ozatym spacerowalam dzisja chyba ze 2 godzinki wiec jes calkiem spoko. a teraz ide spac bo jestem jakas padnieta3majcie sie
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 20:45   #1380
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez Tasteme
Ej co sadzicie o hula hopie????ide nim pokrecic chyba zaraz bo mi sie nudziii:P
Fajna sprawa pozatym ze daje duzo frajdy chyba daje tez rezultaty. ostatnio "tylko" skacze 10 minut na skakance i krece po 10 minut na kazda strone(czasem po 7-8). I chyba zaczynam powoli widziec efekty na pewno wciecie w talii jest <hmmm?"ladniejsze" jesli mozna wogole tak o tym powiedziec ale jakos bardziej mi sie podoba wiec krec krec polecam
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.