białe meble w kuchni - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 11:08   #61
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: białe meble w kuchni

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Obie kuchnie świetne


Masz zieloną przestrzeń miedzy szafkami. Zdradzisz z czego to zrobiliście ? Nie jest to chyba szkło lacobel, jakoś mało sie błyszczy i ciekawy jest sposób mocowania ?

To jest szkło typu lacobel, w kuchni dość ciemno chyba było podczas robienia zdjęć, ale przy świetle błyszczy się i można się w nim przejrzeć. Na szafkach przesuwnych montowane do ramek, na ścianie klejone i uszczelniane silikonem.

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Aha a możesz jeszcze zdradzić jak jest z dostępem do szafki pod zlewem?
no to niestety jedyny defekt mojej kuchni... dostęp do szafki jest kiepski; było to jedyne miejsce gdzie mogłam dać kosz na śmieci, chciałam wysuwany, ale wtedy zmarnowałabym całą przestrzeń w rogu;
gdyby nie było kosza, dałabym jakieś wysuwane cargo; niestety u mnie do szafki tam trzeba po prostu sięgnąć i to nei jest wygodne, nie wiem co z nią szczerze mówiąc zrobić :/ mam tam rzadko używane rzeczy - środki czystości, ale wykorzystanie jej jest średnie.

także jeśli macie rogową szafkę to najlepiej cargo, a kosz gdzie indziej
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl

Edytowane przez amandi84
Czas edycji: 2012-03-05 o 11:16
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 13:38   #62
capricorno
Raczkowanie
 
Avatar capricorno
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 242
GG do capricorno
Dot.: białe meble w kuchni

przepraszam że jeszcze się pakuję do wątku , ale nie chcę zakładać nowego o białych kuchniach

podobają mi się te fronty z Lupusa , ale one są chyba foliowane , wiec nie wiem czy są trwałe , niby firma uchodzi za solidną

http://www.lupus.eu/gotowe-realizacj...nty-Niwa#obraz
capricorno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 19:18   #63
wiola_7568
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22
Dot.: białe meble w kuchni

Widzialam ostatnio biale meble, w ktorych się zakochałam Planuję remont i bardzo podobają mi się białe meble w kuchni, w polaczeniu z jasnymi scianami wnętrze wygląda jasno, czysto i schludnie. Meble są z Atlas Kuchnie, podobno to dość solidna firma, słyszałam sporo pochlebnych opinii, macie z tą firmą jakieś doświadczenia? Zakup kuchni to poważna sprawa wiec chciałabym dowiedzieć sie o nich jak najwięcej. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biala_Atlas Kuchnie.jpg (82,4 KB, 175 załadowań)
wiola_7568 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 20:11   #64
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: białe meble w kuchni

Dziewczyny, doradźcie jakie płytki dać na ścianę pomiędzy dolnymi a górnymi szafkami (biel wysoki połysk)? Blat będzie grafitowy a podłoga jasno szara.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 22:06   #65
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: białe meble w kuchni

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie jakie płytki dać na ścianę pomiędzy dolnymi a górnymi szafkami (biel wysoki połysk)? Blat będzie grafitowy a podłoga jasno szara.
wszystko zależy on klimatu pomieszczenia tak naprawdę .. nikt nie zgadnie co ci się podoba https://www.google.pl/search?hl=pl&c...EoX04QSE3vnEBg popatrz
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 20:23   #66
capricorno
Raczkowanie
 
Avatar capricorno
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 242
GG do capricorno
Dot.: białe meble w kuchni

Cytat:
Napisane przez kochaneczka997 Pokaż wiadomość
Dorobiłam się i ja białej kuchni. Wklejam zdjęcia i zachęcam. Tak jak ktoś już pisał - mebelki są łatwe w utrzymaniu, wystarczy przetrzeć nawilżoną szmatką. Gorzej z czarnym blatem - widać na nim każdą kropelkę.
piękna kuchnia na jaki kolor masz pomalowane ściany i jakiej firmy farba?
capricorno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 15:44   #67
LidkaSS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: białe meble w kuchni

Białe meble do kuchni jak najbardziej ale nie zdecydowałabym się na połysk. Od wygląda fajnie jak się takich mebli nie użytkuje, ale kuchnia niestety nie należy do tego typu pomieszczeń. Więc z tym połyskiem będzie problem, gdyż będą na nim błyszczeć także odciski palców itp.
LidkaSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 11:20   #68
Anukas
Raczkowanie
 
Avatar Anukas
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 52
Dot.: białe meble w kuchni

kuchnia mojej mamy , świeżo zrobiona , fronty półmat , wyglądają bardzo dobrze są gładziutkie i takie satynowe , biel 9010 z rala bardzo spokojna nie rażąca

kuchnia taka ni nowoczesna ni tradycyjna, brakuje jeszcze dodatków
__________________
podkarpackie

Edytowane przez Anukas
Czas edycji: 2013-03-13 o 20:59
Anukas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 08:18   #69
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: białe meble w kuchni

Fajna kuchnia Anukas.

Wkleję też i swoją Szafki wyszły na kremowe z racji okropnego światła (aneks kuchenny, brak okna), ale są białe tak jak i płytki.
link do płytek
http://www.outlet-villeroy-boch.pl/i...oz=19&prod=all
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1669.jpg (71,0 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1671.jpg (60,7 KB, 124 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 08:41   #70
Anukas
Raczkowanie
 
Avatar Anukas
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 52
Dot.: białe meble w kuchni

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Fajna kuchnia Anukas.

Wkleję też i swoją Szafki wyszły na kremowe z racji okropnego światła (aneks kuchenny, brak okna), ale są białe tak jak i płytki.
link do płytek
http://www.outlet-villeroy-boch.pl/i...oz=19&prod=all

przepiękne te płytki, śliczna nowoczesna kuchnia
mama się obawiała białych mebli i białych płytek, teraz żałuje
__________________
podkarpackie
Anukas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 09:18   #71
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: białe meble w kuchni

Mojej mamie białe szafki z czasem lekko zżółkły, ale to chyba wina kuchenki gazowej, światła słonecznego i jakości tych mebli.

Przy białej kuchni możecie poszaleć z dodatkami i to one będą stanowić czy będzie nowocześnie czy "swojsko"

To będzie chyba w stylu Twojej (i mojej ) mamy
http://www.sweet-home.net.pl/sklep
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 10:47   #72
Anukas
Raczkowanie
 
Avatar Anukas
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 52
Dot.: białe meble w kuchni

kaledonia dzięki za stronkę , duzo fajnych rzeczy tam można znależć,
meble mamy mają korpusy o takiej beżowej bieli , nawet jak zżółkną to może nie będzie tak drastycznie
fronty lakierowane to jak się nie rozlecą można polakierować
__________________
podkarpackie
Anukas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 18:58   #73
magiczna01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gdańsk, Gdynia, Sopot
Wiadomości: 6
Dot.: białe meble w kuchni

Ja mam białą matową kuchnię, natomiast moja mama ma białą błyszczącą kuchnię i obie twierdzimy, że na Naszych meblach nie widać brudu. Oczywiście kuchnie są sprzątanie, ale nie jest tak, że wszystko co dotknie tego koloru zostawia ciężki do zmycia ślad... I kurzu nie widać, tak jak na ciemniejszych meblach.
magiczna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 11:01   #74
Proste Przepisy
Przyczajenie
 
Avatar Proste Przepisy
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 8
Dot.: białe meble w kuchni

Kocham białe kuchnie i taką właśnie będę miała w mieszkaniu (jak już się mieszkania dorobię). Styl retro + folk. Takie połączenie wiejskiego ciepełka, żeby każdemu było miło posiedzieć w takiej kuchni.
__________________
Nie zawadzi jak wejdziesz na moją stronę: http://proste-przepisy.pl
Proste Przepisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 12:30   #75
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: białe meble w kuchni

Witam i dołączam do fanek bieli w kuchni

Dziewczyny mam dylemat - robimy w domu biel + czerń i dodatki w jakimś kolorze. Pytanie - jakie podłogi w kuchni? Bratowa ma białe płytki w połysku i absolutnie odradza, bo widać każdy brud. I zgłupiałam
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 19:19   #76
gregorion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 5
Dot.: białe meble w kuchni

Moja żona właśnie chciała kuchnię na biało, ale dla mnie to jest trochę szpitalny kolor. Macie pomysł na jakiś kompromis?
gregorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 08:50   #77
sylwcia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 108
Dot.: białe meble w kuchni

Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
Lubię białe kuchnie i gorąco polecam Sama jestem właścicielką takiej.
U mnie fronty są z mdfu lakierowanego na wysoki połysk, blat jest czarny, a dodatki fioletowe.
Co do czyszczenia, to nie ma żadnego problemu - wystarczy odrobina wody i szmatka z mikrofibry, można przyglądać się choćby pod słońce. Zdecydowanie większy problem mam z pucowaniem czarnego blatu czy płyty gazowej na szkle, o białe fronty naprawdę nie trzeba się martwić.
100% popieram też mam biale lakierowane fronty z ktorymi nie ma zadnego problemu. A jesli chodzi o "widoczne odciski paluchów" to chyba kwestia tego w jaki sposob macie ustawiona kuchnie wzgledem okna/zrodla swiatla. U mnie nie ma z tym problemu pomimo ze mam szafli bez uchwytow (na dotyk) gorne, a dolne na frez. Jesli tak obawiacie sie paluchow mysle ze uchwyty zalatwiaja sprawę. Nie mam co prawda czarngoe blatu (na szczęscie) ale niestety mam czarna kuchenke ze szkla i taki sam szklany piekarnik - to jest dopiero zmora do czyszczenia! Blat mam na szczescie w kolorze drewna co jest jak na blat bardzo dobry rozwiazaniem, ani sie nie rysuje ani nie widac plam, a nawet nie widac okruchow (ze wzgledu na różnie rozlożone sęki i słoje)
sylwcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 11:38   #78
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: białe meble w kuchni

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Witam i dołączam do fanek bieli w kuchni

Dziewczyny mam dylemat - robimy w domu biel + czerń i dodatki w jakimś kolorze. Pytanie - jakie podłogi w kuchni? Bratowa ma białe płytki w połysku i absolutnie odradza, bo widać każdy brud. I zgłupiałam
obecnie jestem w trakcie remontu i też zastanawiałam się nad tą kwestią do białych mebli i jasno szarego blatu wybrałam jasno szary (ale trochę ciemniejszy niż blat) gres polerowany (taki błyszczący, śliski).
przeglądając zdjęcia kuchni z białymi meblami trafiałam na podłogi we wszystkich kolorach i rodzajach. w kolorze jasnego/ciemnego/białego drewna, białe/szare/grafitowe płytki.

białych płytek też nie polecam - mam w obecnej łazience i musiałabym dwa/trzy razy dziennie myć podłogę żeby było w miarę czysto. w kuchni to w ogóle porażka
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 13:37   #79
sylwcia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 108
Dot.: białe meble w kuchni

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
obecnie jestem w trakcie remontu i też zastanawiałam się nad tą kwestią do białych mebli i jasno szarego blatu wybrałam jasno szary (ale trochę ciemniejszy niż blat) gres polerowany (taki błyszczący, śliski).
przeglądając zdjęcia kuchni z białymi meblami trafiałam na podłogi we wszystkich kolorach i rodzajach. w kolorze jasnego/ciemnego/białego drewna, białe/szare/grafitowe płytki.

białych płytek też nie polecam - mam w obecnej łazience i musiałabym dwa/trzy razy dziennie myć podłogę żeby było w miarę czysto. w kuchni to w ogóle porażka

Nie polecam białych ani czarnych plytek czy gresu, nad białymi jeszcze bym sie zastanowiła jesli mialaby czarne/ ciemne fugi ale to nie zawsze i nie przy kazdym rodzaju plytek wyglada dobrze.
Mysle ze najlepszym rozwiazaniem jest tu szary gres, sa takie ktore sa jakby leciutko nakrapiane czego nie widac z daleka. A wlasnie powduje z enie widac tak okruchow. Ewentaulnie dobra opcja jest tez szary gres szkliwiony ktory jest jakby matowy a w swietle lekko polyskuje i czasem ma fakture jakas.
ja posiadam ten http://www.modnalazienka.pl/opoczno-...lack-59,3x59,3 te kwadraciki sa widoczne pod swiatlo i lekko polyskuja wyglada to fajnie tylko zaluje ze wzielam czarny, a wiem ze jest identyczny w kolorze szarym, tylko akurat nie bylo jak zamawialismy i czas na oczekiwanie byl za dlugi, a mielismy umowionego wykonawce
sylwcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 08:44   #80
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: białe meble w kuchni

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Fajna kuchnia Anukas.

Wkleję też i swoją Szafki wyszły na kremowe z racji okropnego światła (aneks kuchenny, brak okna), ale są białe tak jak i płytki.
link do płytek
http://www.outlet-villeroy-boch.pl/i...oz=19&prod=all
jak dużo miejsca! fajna, klimatyczna, u mnie trochę bardziej industrialnie, ciasno i bardziej surowo, jeszcze w trakcie urządzania brakuje sprzętów i są to tymczasowe blaty bo czekamy na kamień
białe matowe (u mnie są malowane) fronty nie są trudne w utrzymaniu, nie mamy jeszcze zamontowanych wszędzie uchwytów i ciagle się je "palcuje" ale nie widać odcisków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-kuchnia-edit-7687.jpg (117,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-kuchnia-edit-7713.jpg (106,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-kuchnia-edit-7711.jpg (112,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-kuchnia-edit-7697.jpg (85,9 KB, 15 załadowań)
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 12:10   #81
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 474
Dot.: białe meble w kuchni

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
jak dużo miejsca! fajna, klimatyczna, u mnie trochę bardziej industrialnie, ciasno i bardziej surowo, jeszcze w trakcie urządzania brakuje sprzętów i są to tymczasowe blaty bo czekamy na kamień
białe matowe (u mnie są malowane) fronty nie są trudne w utrzymaniu, nie mamy jeszcze zamontowanych wszędzie uchwytów i ciagle się je "palcuje" ale nie widać odcisków
Bardzo ładna, w loftowym stylu
Zgadzam się , że białe matowe szafki bardziej pasują do drewnianych blatów.

Nie połączyłabym błyszczących frontów (zbyt minimalistyczne) z drewnianym czy drewnopodobnym laminatem - tylko z jednokolorowym laminatem (np. szarym) lub kamieniem.
Natomiast z błyszczącymi frontami pięknie wygląda szkło na ścianie zamiast płytek (szczególnie typu kafle- zbyt tradycyjne) np. w nieco jaśniejszym odcieniu niż blat.
Nie jestem zwolenniczką mieszanki stylów typu- szafki proste, błyszczące (minimalizm) + kafle, płytki i drewno (styl tradycyjny, nawet jeśli nie bardzo rustykalny).

Teraz mam ciemne szafki, ale niedługo zmieniam.
Planuję wiszące białe matowe szafki, dolne w dębowej okleinie (+ białe matowe blaty, bo na ścianie biały gres) + wysoką zabudowę też dębową, bo mieszkam w kamienicy z lat 60-tych i mam oryginalny dębowy parkiet tuż za progiem kuchni, a w niej gres w kolorze dębu (nie imitujący drewno); tego typu połączenie kolorystyczne (zdjęcie- pinterest).

Edytowane przez 95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Czas edycji: 2016-03-16 o 13:21
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 13:04   #82
n_bb
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 191
Dot.: białe meble w kuchni

Ja mam pytanie.Czy można kupić sobie szkło do kuchni ale o kolorze mlecznym? Nie żaden błękitny lacobel ale biale szkło bez niebieskiej poświaty?
n_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-17 14:04:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.