Escapelle plus wkładka pomocyy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-27, 20:07   #1
kiko84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4

Escapelle plus wkładka pomocyy


witam,
ile krwawi sie po( WKLEJAM WSZYSTKIE moje POSTY )o escapelle??/
7 stycznia miaŁm małą awarię, prezerwatywa została wraz z nasieniem w środku.... zazyłam tabletke w ciagu 3 godz... prawie zadnych objawów, zadnych plamien (a byly to dni płodne..), jedynie fale gorąca i jakies przemeczenie.. kilka dni pozniej udałam sie do ginekologa 12 stycznia zaproponował mi wkładke wewnatrzmaciczna, tłumaczac ze zwiększa to szanse w razie czego aby jajo zapłodnione sie nie zagnieździło ....założyłam ... niema po wyjsciu z gabinetu zaczeło sie plamienie trwało to moze 3 -4 natomiast, od 16 stycznia do dnia dzisiejszego mam okres..... rano wiecej , w nocy spokoj a pozniej jakies ciągnące się skrzepiki.. koloru innego niz te trakcie okresu... w sumie dzisiaj 11 dzien mam krwawienie .... czy to normalne? wiem ze kazdy organizm jest inny jednak... a wizyte mam dopiero na 9 lutego/...


no to problemów ciag dalszy.. od okolo 12 lutego po kilkudniowej przerwie prawie 7 dniowej krwawie, poczatkowo słabo, stopniowo coraz wiecej jak przy okresie teraz mniej ale ciągle jest to krwawienie czyli mam okres?? od 12.02 do dnia dzisiejszego tj 26.02 nie jest to plamienie lecz krwawienie (15 dni) i nie zapowiada sie ze cos sie skonczy? czy jest to efek tej wkładki czy escapelle?? , lekarz informował ze okres moze sie wydłuzyc nieco ale z reguly miałam do 5 dni max
a teraz 15??/cos tu nie nie gra/.... nie wiem czy tak żle ta wkładka na mnie działa czy moze krwawie bo źle jest założona.. nie mam zadnych skutków ubocznych ...nie boli mnie nic... wizyta 9 lutego u ginekologa nic nie stwierdziła wszystko dobrze wkładka nie do końca zamyka wejscie jest mała przerwa no ale niby wszystko ok, lekarz znalazł jednak jakąs torbiel której o dziwo wczesniej nie widział nie wiem sama co o tym myslec.....wypowie sie ktos ?
od 16 stycznia mam ten okres u juz z sił opadaaaaam
kiko84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 09:15   #2
Malinki13
Rozeznanie
 
Avatar Malinki13
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zaczarowana kraina
Wiadomości: 515
Dot.: Escapelle plus wkładka pomocyy

nie prościej iść do lekarza żeby on Ci odpowiedział na wszystkie pytania jako fachowiec? My nie sprawdzimy czy masz np źle założoną wkładkę.

Jeśli sprawia Ci tyle kłopotu nie lepiej z niej zrezygnować na rzecz innej antykoncepcji? Jest tyle możliwości.
__________________
Malinki13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 18:25   #3
kiko84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Escapelle plus wkładka pomocyy

od tego momentu feralnego byłam juz 2 razy... parnoi mozna dostac jezeli chodzi o antykoncepcje hormonalna nie ma mowy, bo źle na mnie wpływa, organizm nie toleruje.
Wkładka nie do konca zamyka ujście i jest pare mm luki jak to okreslił gin ale on twierdzi ze to lepsza anty niż prezerwatywy, nie o to chodzi
ja sie teraz mecze z myśla ze moze to jakas ciąża pozamaciczna i krwawie tak non stop, nie wiem

co 3 tyg u lekarza to nieduża miejscowośc i poprostu nie chce... no chyba ze bede musiała lekarza zmienic
kiko84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 18:33   #4
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Escapelle plus wkładka pomocyy

nie skończyłam medycyny,żeby Ci doradzić, ale moim zdaniem proponowanie wkładki po zażyciu tabletki Escapelle jest chyba trochę zrobione na siłę, mam wrażenie,że lekarz chce z Ciebie wypompować kasę...no ale ok, stało się, poczytaj na wątku z wkładami,że dziewczyny często miały plamienia...nie wiem czy aż tak długie, no ale się zdążały, ja bym chyba zmieniła lekarza,ot choćby w celu potwierdzenia diagnozy
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.