MASAKRA!!!!!:-o! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-24, 16:03   #1
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Unhappy

MASAKRA!!!!!:-o!


Teraz siedze i płacze...Z powodu mojej figury..a dokładnie mojego brzucha o ktoym wam stale mowie. własnie zmierzyłam sobie brzucho w najgrubszym miejscu i mnie zatkało i jeszcze gorzej płacze Bo mam 87cm w najgrubszym miejscu a w bodrach mam 91...mam 13lat kicha...noi mam 157wzr...Nie wiem cio mam juz zrobic z tym brzuchem rodzice mopwia ze rosne i dlatego mam taki wielki apetyt a z nia nadzien czuje sie coraz ciezsza.. dziewczynki poradzcie mi cos pliss! Jest wielkie pełne i takie miekie(tłuszcz) ja to musze miec efekty juz t\szybko i teraz... mam pod spodem miesnie ale to nie ma sensu skoro jest wielki tluszcz ktoy odstaje naet od luznien bluzki i wylewa sie ze spodni... poradzcie...za kazda wasza pomoc bede wdzieczna
ps.basen,bieganie odpada...A 6 Wiedera to jest chyab dobra juz na plaskie brzucho...i boje sie ze sobie nieporadze...

Ja juz nie wiem prosze was o pilna pomoc!!! to dla mnie wazne a dal was moment rady...
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 16:17   #2
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

masz apetyt bo dojrzewasz. nie możesz przestac jesc albo jesc prawie wcale bo jeszcze załapiesz anemie. jeśli już to zrezygnuj ze słodyczy i tłustych rzeczy. jedz 4 ustalone posiłki dziennie lekkie i staraj sie nic nie kąsać pomiędzy posiłkami. to bardzo ważne. do tego proponuję 3 serie po 30 brzuszków dziennie i kręcenie hula hopem przez 15min. napewno zauważysz rezultaty. a jeśli chcesz sie pobawić w kosmetyki- to proponuję coś wyszczuplającego + masażer na cellulit- np ten z oriflamu- dziewczyny nawizażu go zachwalały.

Ale pomijając to wszystko- to jeszcze rośniesz i figura Ci się "umodeluje" za kilka lat- dopiero wtedy powinnaś poważnie myśleć o odchudzaniu jeżeli zajdzie taka potrzeba.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 17:00   #3
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

Zrezygnuj ze słodyczy, niech to będzie taka twoja mała dietka. Ruszaj się dużo, może jakiś spor? Pływanie, bieganie, piłka? Ale regularnie? No i brzuszki!!!
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 17:08   #4
aszalak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 37
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

Jeżeli chcesz się pozbyc tłuszczu z brzucha to radze Ci kupić sauna solution bo to naprawde działa ja tydzien temu miałam w talii 63 cm a teraz mam 60 to az 3 cm i nie przesadzałam z tym nosilam go tylko codzinnie przez 15 minut i taki efekt . więc może warto sie troszke wykosztować i schudnąć nie głodząc się

pozdrawiam
aszalak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 17:12   #5
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

Cytat:
Napisane przez aszalak
Jeżeli chcesz się pozbyc tłuszczu z brzucha to radze Ci kupić sauna solution bo to naprawde działa ja tydzien temu miałam w talii 63 cm a teraz mam 60 to az 3 cm i nie przesadzałam z tym nosilam go tylko codzinnie przez 15 minut i taki efekt . więc może warto sie troszke wykosztować i schudnąć nie głodząc się

pozdrawiam
I co, spaliłaś tłuszcz, tak? "Czary-mary" i tłuszcz się spali?

A może raczej ubyło Ci wody?!

Grr...
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 17:16   #6
aszalak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 37
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

tzn być może wody ale nie zmienilam przyzwyczajen żywieniowych jadłam to co wczesniej a schudlam
aszalak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 17:19   #7
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

Cytat:
Napisane przez okretka
I co, spaliłaś tłuszcz, tak? "Czary-mary" i tłuszcz się spali?

A może raczej ubyło Ci wody?!

Grr...
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-24, 17:23   #8
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

Cytat:
Napisane przez Tasteme
ps.basen,bieganie odpada...A 6 Wiedera to jest chyab dobra juz na plaskie brzucho...i boje sie ze sobie nieporadze...
Dlaczego płyanie i bieganie odpada? To wlasnie jest najlepsze na spalanie tłuszczów... no i inne aeroby oczywiscie.

Jesli chcesz ten brzuszek zgubic to Ci sie uda. Wazne ze chce i bedziesz cos w tym kierunki robic.

Buziaki
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.

Edytowane przez Nati02
Czas edycji: 2013-06-03 o 10:28
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 18:21   #9
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

Cytat:
Napisane przez aszalak
Jeżeli chcesz się pozbyc tłuszczu z brzucha to radze Ci kupić sauna solution bo to naprawde działa ja tydzien temu miałam w talii 63 cm a teraz mam 60 to az 3 cm i nie przesadzałam z tym nosilam go tylko codzinnie przez 15 minut i taki efekt . więc może warto sie troszke wykosztować i schudnąć nie głodząc się

pozdrawiam
Napisz coś więcej o tym, gdzie kupiłaś i za ile? Jak to się nosi?
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 18:22   #10
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

Różowiutka, co Cię tak rozśmieszyło?

Ja uważam, że wynalazek typu Sauna Solution powoduje jedynie utratę wody [no bo się pocisz, nieprawdaż?]. Żeby spalić tłuszcz, trzeba ćwiczyć, a nie założyć cud-wynalazek, który zrobi to za Ciebie...
I Twój śmiech mojego zdania nie zmieni...
Chyba, że wyjaśnisz mi, co śmiesznego napisałam i jak to "naprawdę" jest wg Ciebie
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 18:27   #11
Nutka88
Raczkowanie
 
Avatar Nutka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 152
GG do Nutka88 Send a message via Skype™ to Nutka88
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

Cytat:
Napisane przez różowiutka
Ale pomijając to wszystko- to jeszcze rośniesz i figura Ci się "umodeluje" za kilka lat- dopiero wtedy powinnaś poważnie myśleć o odchudzaniu jeżeli zajdzie taka potrzeba.
Tak, tak! Przyznaje racje Ja sama jestem tego dobrym przykladem. Kiedy bylam w Twoim wieku, mialam jakies 155 cm wzrostu i wazylam 60 kg. Potem, kiedy mialam 15-16 lat, mialam 166 i 64 kg A teraz... prosze bardzo - 17 lat, 167cm i 53 kg. I wbrew pozorom nie odchudzalam sie - w co nikt mi nie wierzy . Po prostu schudlo mi sie i fajnie uksztaltowala mi ise sylwetka. Niooo, jest tam jeszcze "troche" z nia do roboty, ale wszytsko przede mna
__________________
"Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza"
Paul Claudel
Nutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-24, 18:48   #12
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

miałam namyśli że Cię popieram, i śmiałam się bo to prawda śmieszna prawda- załamująca dla tych którzy wierzą że od razu schudną jak ponoszą SS
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 18:59   #13
VelvetDream
Raczkowanie
 
Avatar VelvetDream
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 172
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

Hej!
I ja tez jestem dobrym przykladem Tylko ze mi sie porobilo tak:
do 13-14 roku zycia bylam klopsem. kompleksy same i problemy, brak pewnosci siebie... Ale! Pozniej zapisalam sie na zeglarstwo. Mialam mnostwo ruchu! I zdecydowanie dzieki temu zyskalam swietna sylwetke. Nie bylam patyczakiem-nigdy. Ale zgrabne nogi i pupa, plaski brzuch - to wszystko dzieki treningom na basenie a pozniej przy pracy na jachcie. Teraz troche sie zapuscilam, ale wszystko przede mna. Zdecydowanie stawiam na sport! W dietki... heh... przy mojej konsekwencji to nie wierze. Ciao!
__________________
jestem niepoważna
VelvetDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 20:01   #14
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Wink Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

Dziekuje bieganie odpada bo ja tego strasznie strasznie niezonsze a basen odpada b u mnie zadnego nie ma

A co sadzicie na temat Callecits??Te cwiczenia co sie robi po 100??probowal ktos schudł????.. Dziekuje wszytkim

moj cel=Płaski brzuch Jeaa:P
A noi jeszcze jedno pytanko czy jak bede robic brzuszki bez zadnej rozgzewki to bedzie dobrze???...Bo moge robic bez rozgrzewki ale boje sie ze wtedy bedzie ejszcze bardziej potezne te moje brzucho
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 21:57   #15
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

Cytat:
Napisane przez Tasteme
Dziekuje bieganie odpada bo ja tego strasznie strasznie niezonsze a basen odpada b u mnie zadnego nie ma

A co sadzicie na temat Callecits??Te cwiczenia co sie robi po 100??probowal ktos schudł????.. Dziekuje wszytkim

moj cel=Płaski brzuch Jeaa:P
A noi jeszcze jedno pytanko czy jak bede robic brzuszki bez zadnej rozgzewki to bedzie dobrze???...Bo moge robic bez rozgrzewki ale boje sie ze wtedy bedzie ejszcze bardziej potezne te moje brzucho
Bieganie jest bardzo dobre...tylko wlasnie na poczatku wiekszosc go nienawidzi. Przelam sie i probuj biegac dziennie jakis krotki dystans a po kilku dniach zobaczysz ze mozesz biec dalej...i ze wcale to nie jest takie okropne.

Basen...Zawsze mozesz raz w tygodniu dojechac, albo chociaz raz w miesiacu Jeszcze jest skakanka, ktora naprawde moze zdzialac "cuda"- wiem, bo sama skacze.

Brzuszki... ja robie co 2 dzien 4 serie po 15-20, choc i tak czasem wychodzi mi co 3 dzien ale idzie cos do przodu, tyle dobrze A brzuszki bez rozgrzewki, a brzusio nie zrobi sie wiekszy


A o Callecits nic mi nie wiadomo
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 08:48   #16
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

Cytat:
Napisane przez różowiutka
miałam namyśli że Cię popieram, i śmiałam się bo to prawda śmieszna prawda- załamująca dla tych którzy wierzą że od razu schudną jak ponoszą SS
Na pewno?
Jeśli tak, to sorrki, że się troszkę uniosłam - myślałam, że jesteś kolejną WszystkowiedzącąNaiwnąOso bą, która wierzy w cud-urządzenia
Zwracam honor
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 13:06   #17
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

Cytat:
Napisane przez Tasteme
. własnie zmierzyłam sobie brzucho w najgrubszym miejscu i mnie zatkało i jeszcze gorzej płacze Bo mam 87cm w najgrubszym miejscu ...
Tak mi się teraz przypomniał wątek o prawidłowym mierzeniu się. Brzucha nie mierzy się w najgrubszym miejscu (bo to mogło być tuż nad biodrami) napisz ile masz w najszczuplejszym miejscu w talii (i stój przy mierzeniu prosto).
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 16:21   #18
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Question Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

ja w nagróbszym miejscu zmierzylam i bede tak mierzyc po koleji i zobacze ile mi zejdzie
Jak ma krecic tym hula hopem??bo on mi caly czas spada
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 16:58   #19
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

Musisz ruszac biodrami a jak to nie wiem bo mi tez spada :P
trzeba to jakos wycwiczyc
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-25, 17:06   #20
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Question Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

aszalak a masz oryginalny sauna solution ten z telezakupów? widziałam na allegro sauna solution space za 51 zł i jestem ciekawa czy daje takie same efekty jak oryginał
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 17:26   #21
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Question Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

mówicie ze sauna solution spala tylko wode. To w takim razie czemu woda powoduje to ze mamy kilka cm w talii wiecej? jezeli to tylko woda to mozna uzywac tegp pasa codziennie i caly czas wypacac tą wode i bedzie sie szczupłym
ja sie skusze na te saune z allegro bo to z telezakupów troche za droga jest :/
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 17:34   #22
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

Jak dla mnie, to po utracie wody, skóra może zwiotczeć i to się atrakcyjne nie wyda...

Nie lepiej spalić tłuszcz i "wyrobić" mięśnie?
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 17:40   #23
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Wink Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

to nie jest takie łatwe. Ja mimo tego ze tłuszczyku na brzuchu zbyt wiele nie mam 2 razy podchodziłam do a6w i za drugim razem dotrwałam do 16 dnia, efektow nie bylo a poza tym dowiedzialam sie ze czesc cwiczen robilam zle, wiec dalam sobie spokoj z tymi cwiczeniami
od jutra biore sie za skakankę
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 09:01   #24
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

Cytat:
Napisane przez Paulinka675
mówicie ze sauna solution spala tylko wode. To w takim razie czemu woda powoduje to ze mamy kilka cm w talii wiecej? jezeli to tylko woda to mozna uzywac tegp pasa codziennie i caly czas wypacac tą wode i bedzie sie szczupłym
ja sie skusze na te saune z allegro bo to z telezakupów troche za droga jest :/
Dobry Boże... jak czytam takie teksty to robi mi się słabo.
Dziewczyno, co Ty piszesz?? Może w ogóle zrezygnuj też z picia wody, grzej się SS i ciesz, że zaczniesz "chudnąć"! Efekt? Będziesz nieco szczuplejsza, ale za to będziesz mieć suchą, popękaną skórę i wykończony organizm. Warto dla paru centymetrów mniej???
Nie no, co za bzdura, aż się we mnie gotuje jak czytam teksty typu "cały czas wypacac tą wode i bedzie sie szczupłym". Ile Ty masz lat, że wypisujesz takie idiotyzmy??
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 10:18   #25
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

Cytat:
Napisane przez Akane
Dobry Boże... jak czytam takie teksty to robi mi się słabo.
Dziewczyno, co Ty piszesz?? Może w ogóle zrezygnuj też z picia wody, grzej się SS i ciesz, że zaczniesz "chudnąć"! Efekt? Będziesz nieco szczuplejsza, ale za to będziesz mieć suchą, popękaną skórę i wykończony organizm. Warto dla paru centymetrów mniej???
Nie no, co za bzdura, aż się we mnie gotuje jak czytam teksty typu "cały czas wypacac tą wode i bedzie sie szczupłym". Ile Ty masz lat, że wypisujesz takie idiotyzmy??
Popieram.

Cytat:
Napisane przez okretka
Ja uważam, że wynalazek typu Sauna Solution powoduje jedynie utratę wody [no bo się pocisz, nieprawdaż?]. Żeby spalić tłuszcz, trzeba ćwiczyć, a nie założyć cud-wynalazek, który zrobi to za Ciebie...
Tak, sauna solution to utrata wody. Ale żeby spalić tłuszcz to same ćwiczenia raczej nie wystarczą. Bez diety się nie obędzie, no chyba, że komuś nie zależy na schudnięciu tylko zamianie tłuszczu na mięśnie...
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 11:42   #26
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

SS jest dobre dla ludzi, ktorzy ślepo wierza w reklamy w tv :/
Szkoda gadac na d glupotą i łatwowiernością niektórych :/
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 13:18   #27
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

Nie jesteś sama... Ja mam 15 lat, 78 w talii i co mam zrobić? W najgrubszym miejscu 82. I zaakceptuj soebie, dziewczyno, albo nie jedz slodyczy, makaronów, ziemniaków czy białego chleba to ci waga sama spadnie. Do tego bieganie, pływanie albo chociaż długie spacery do lasu z koleżankami...

Możliwości schudnięcia jest bardzo wiele, ale nie każdemu chce się za to brać, od razu chcą być szczupli, jędrni i wiecznie młodzi )
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 18:06   #28
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: MASAKRA!!!!!:-o!

Cytat:
Napisane przez aszalak
Jeżeli chcesz się pozbyc tłuszczu z brzucha to radze Ci kupić sauna solution bo to naprawde działa ja tydzien temu miałam w talii 63 cm a teraz mam 60 to az 3 cm i nie przesadzałam z tym nosilam go tylko codzinnie przez 15 minut i taki efekt . więc może warto sie troszke wykosztować i schudnąć nie głodząc się

pozdrawiam
Aszalak, napisz czy coś więcej od tego schudłaś w talii, bo już chyba z kilka tygodni używasz sauna solution.(tak wynika z moich obliczeń.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.