Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-13, 10:16   #4351
monique 90
Raczkowanie
 
Avatar monique 90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 261
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość



Dział i pokazuje,super wyglądasz
monique 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 10:17   #4352
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
trzeba zainwestować w siebie ... żeby być piękną
ps. jaka cena??
elancyl normalnie kosztuje ok 120 zł,ale teraz w sph jest w promocji za chyba 62zł, peeling kosztował 12 zł a za tabsy trzeba zapłacić w aptece ok 40 zł no ale tak jak napisała koleżanka można zamówić wszystko na all
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 10:18   #4353
monique 90
Raczkowanie
 
Avatar monique 90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 261
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość

Monique....super figurka, swietne nozki...a Ty nie mialas juz na 3 faze smigać ?

Miałam, miałam, ale ja chcę dojść chociaż do 62...

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Czytajac Wasze posty, widze, ze wiekszosc z Was sie zastanawia czy wazyc sie codziennie...ja tez sie zastanawiam :| Mysle ze przyjme teraz strategię raz w tygodniu, bo za czesto waga mi rano psuje humor na calutki dzien. Moze bede wtedy pozytywniej patrzec na swiat


ja chyba zacznę się ważyć co tydzień lub co dwa tygodnie [/QUOTE]
Ja się ważę codziennie, a nawet parę razy dziennie (oczywiście tych popołudniu i wieczorem nie biorę pod uwagę)
Jestem uzależniona od szklanej
monique 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 10:20   #4354
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19


Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość

Fenris...za grzeszki wracaj na dobra droge :P
Ja już od dzisiaj jestem na dobrej drodze. Mam nadzieję, że niedługo też będę się (znowu) chwaliła spadkami.

Miłego dnia.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 10:20   #4355
monique 90
Raczkowanie
 
Avatar monique 90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 261
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Agucha 79 Pokaż wiadomość
Witam Kochane Wytrwaluszki !!!



hmmm wcale nie wyglądasz jak na diecie, a już na pewno jak byś jej potrzebowała, to wygląda tak jak byś miała tą super figurkę "we krwi "
GRATULUJĘ


Heheh, czyli ktoś, kto mnie nie widział przed dietą, nie powiedziałby, że schudłam 18kg ? Nigdy nie ważyłam tyle co teraz (znaczy kiedyś napewno, ale to przed 18stką). Zawsze byłam większa. Ale ten czas za nami
Dziękuję pięknie za miłe słowa
monique 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 10:21   #4356
monique 90
Raczkowanie
 
Avatar monique 90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 261
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Dzisiaj szklana mnie lubi i pokazała 66,3 kg
Jakieś 4 kilo jeszcze i chyba na III się wybiorę
Dzień Dobry

PS. Kiedyś wysyłałam osobno kilka postów w małym odstępie czasu i łączyło mi w jeden post. Teray już tak nie robi i trochę naśmieciłam

Edytowane przez monique 90
Czas edycji: 2011-05-13 o 10:24
monique 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 10:22   #4357
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
ostatnio ktoś pisał coś na temat cellulitu (chyba Fenris) ja znalazłam przecudowny środek! O ile mogę marudzić, że moje nogi są grube to cellulitu nie ma.
Peeling marcepanowy z daxa+ elancyl do smarowania +Aqua Femin
Ale zlikwidował Ci ogólnie czy po prostu nie miałaś i wciąż nie masz/miałaś mały?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 10:29   #4358
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ale zlikwidował Ci ogólnie czy po prostu nie miałaś i wciąż nie masz/miałaś mały?
miałam ogromny, aż na kolana mi wchodził, a teraz zostało ociupinke na tyłku ale to chyba dlatego, że dokładniej masowałam i smarowałam uda, ale mam jeszcze całą butelkę elancylu i bede atakować !
w ogóle w/g producenta efekt powinien być po jednej butelce czyli 14 dniach,ale mi jedna butelka starczyła na ok. miesiąc a efekty faktycznie były po dwóch tygodniach, chociaz juz po pierwszym uzyciu skóra staje sie inna.
pytałam klientki sklepu, w którym pracuję i wszystkie własnie zachwalały elancyl a negowały skuteczność vichy celludestock.
poza tym elancyl ma fajną konsystencje, jest wydajny i uzywamy go raz dziennie, producent zaleca rano
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 10:32   #4359
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanko czy mogę przy diecie pić wodę mineralna gazowana smakową??? czy lepiej zwyklą??
Zdecydowanie zwykla

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość


Ja już od dzisiaj jestem na dobrej drodze. Mam nadzieję, że niedługo też będę się (znowu) chwaliła spadkami.

Miłego dnia.

Miłego dnia rownież, Fenris
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 10:38   #4360
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
miałam ogromny, aż na kolana mi wchodził, a teraz zostało ociupinke na tyłku ale to chyba dlatego, że dokładniej masowałam i smarowałam uda, ale mam jeszcze całą butelkę elancylu i bede atakować !
w ogóle w/g producenta efekt powinien być po jednej butelce czyli 14 dniach,ale mi jedna butelka starczyła na ok. miesiąc a efekty faktycznie były po dwóch tygodniach, chociaz juz po pierwszym uzyciu skóra staje sie inna.
pytałam klientki sklepu, w którym pracuję i wszystkie własnie zachwalały elancyl a negowały skuteczność vichy celludestock.
poza tym elancyl ma fajną konsystencje, jest wydajny i uzywamy go raz dziennie, producent zaleca rano
Serio? No to świetnie, kupię sobie po nst wypłacie (w czerwcu). A czy to może być sam Elancyl i jakiśtam peeling czy musi być ten zestaw (Elancyl+Dax+Aqua Femin)? I co daje ten Aqua Femin w ogóle?
Czyli codziennie rano peeling, potem smarowanie Elancylem... A Aqua kiedy używamy?

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość

Miłego dnia rownież, Fenris
Zjadłam jajecznicę, serek wiejski duży i Satino (może i nie powinnam na początku, ale to i tak łagodne przejście ). Mięsko będzie po pracy (może gyros lub rybka na parze).
Zaczynam od 5 dni PW, bo mało warzyw ostatnio jadłam. I w ogóle mało jadłam. Teraz będę się szpikować białkiem
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 10:40   #4361
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Serio? No to świetnie, kupię sobie po nst wypłacie (w czerwcu). A czy to może być sam Elancyl i jakiśtam peeling czy musi być ten zestaw (Elancyl+Dax+Aqua Femin)? I co daje ten Aqua Femin w ogóle?
Czyli codziennie rano peeling, potem smarowanie Elancylem... A Aqua kiedy używamy?
myśle, że Aqua nie jest niezbędny, ja pewnie bym tego nie kupowała
ale dostałam wszystko w pracy,ale teraz jak bedzie trzeba to kupię ^^
Aqua usuwa nadmiar wody z organizmu, wspomaga detoksykację, redukcję cellulitu, zmniejsza opuchnięcia w okolicach oczu, twarzy i kończyn.
ja biorę 2 tabletki rano do śniadania.
a jak juz jesteśmy przy wydatkach ^^ to ja muszę kupić nowy telefon,bo mój pozwala mi tylko pisać i odbierać smsy, grr...nigdy więcej telefonów dotykowych;/ chyba niedługo kończy mi się umowa to kupię jakieś coś za 1 zł hiehie,bo jakoś ostatnio kasa nie leci mi z nieba :P
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 10:50   #4362
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanko czy mogę przy diecie pić wodę mineralna gazowana smakową??? czy lepiej zwyklą??
Smakowych nie możemy, bo wszystkie zawierają cukier. Przynajmniej ja się nie spotkałam z taką bez.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 10:55   #4363
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Serio? No to świetnie, kupię sobie po nst wypłacie (w czerwcu). A czy to może być sam Elancyl i jakiśtam peeling czy musi być ten zestaw (Elancyl+Dax+Aqua Femin)? I co daje ten Aqua Femin w ogóle?
Czyli codziennie rano peeling, potem smarowanie Elancylem... A Aqua kiedy używamy?

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------


Zjadłam jajecznicę, serek wiejski duży i Satino (może i nie powinnam na początku, ale to i tak łagodne przejście ). Mięsko będzie po pracy (może gyros lub rybka na parze).
Zaczynam od 5 dni PW, bo mało warzyw ostatnio jadłam. I w ogóle mało jadłam. Teraz będę się szpikować białkiem
Lepsze Satino niz grzechy wiekszego kalibru I mysle, ze lepiej rano niz wieczorem przed snem, zdazy sie spalic Powodzenia Tez mialam dzis ochote na jajecznice na sniadanie ale owsianka wygrala
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 11:06   #4364
Agucha 79
Raczkowanie
 
Avatar Agucha 79
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lódź
Wiadomości: 392
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez monique 90 Pokaż wiadomość
Heheh, czyli ktoś, kto mnie nie widział przed dietą, nie powiedziałby, że schudłam 18kg ? Nigdy nie ważyłam tyle co teraz (znaczy kiedyś napewno, ale to przed 18stką). Zawsze byłam większa. Ale ten czas za nami
Dziękuję pięknie za miłe słowa
Nooo tak właśnie myślę, wyglądasz świetnie )
Ja też mam tak z tą wagą, że lepiej teraz wyglądam niż wtedy kiedy miałam 20 lat, dlatego na razie nie stresuję się jakimiś innymi niedoskonałościami tylko po prostu cieszę się z tego co udało się osiągnąć. Jeszcze raz gratulacje
__________________
Wzrost 165 cm.
Start 6.03.2011 ---73,3

-----31.05.2011 ---62,5

Faza III
- 1.06.2011 - 18.09.2011
29.06.2011 ---60,6
Bez papieroska już 3 lata

Agucha 79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 11:06   #4365
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

[QUOTE=Dunka;26888089]Zdecydowanie zwykla

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

ooo to dziś wypiję tę samową co mam .... a potem już zwykla

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Zdecydowanie zwykla

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

ooo to dziś wypiję tę smakową co mam .... a potem już zwykla
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 11:14   #4366
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
ooo to dziś wypiję tę smakową co mam .... a potem już zwykla
A zajrzyj jaki ta Twoja ma skład.
__________________
J

Edytowane przez Emilia 25
Czas edycji: 2011-05-13 o 11:19
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 11:16   #4367
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez monique 90 Pokaż wiadomość

Miałam, miałam, ale ja chcę dojść chociaż do 62...
Ale po co Ci 62 skoro wszystkie mówimy, ze juz super przy takiej wygladasz ?
Ja tez mialam inny bardziej ambitny plan, ale wg Was i wg siebie teraz jest ok to po co sie dalej maltretować..tym bardziej, ze 3 faza to masakra jest [/QUOTE]

BTW Waga mi przestała działać

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość


Ja już od dzisiaj jestem na dobrej drodze. Mam nadzieję, że niedługo też będę się (znowu) chwaliła spadkami.

Miłego dnia.
Trzymam kciuki zeby sie udało
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 11:20   #4368
Renka2
Raczkowanie
 
Avatar Renka2
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 104
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Witam wszystkich w ten piękny pochmurny dzień i go tego 13-ty

Pomimo @ zaliczyłam spadek wagi . Wczoraj było 83,9 a dzisiaj 83,2 czyli jest ok, bo myślałam że trochę mi waga postoi jak przy ostatniej@.
Wcinam teraz sałatę z pomidorkiem, serkiem chudym i makrelką. Mam dzisiaj ochotę ma jakieś ciacho, chyba murzynka upiekę .
klask i: dla wszystkich za spadeczki , za wszystkie zaczynające dietę.
__________________
Wzrost 176 cm
Start 23.02.2011 - 93kg
II faza 1.03.2011 - 91kg (-2kg)
1.04.2011 - 88,3kg (-4,7kg)
1.05.2011 - 85,1kg (-7,9kg)
1.06.2011 - 81,6kg (-11,4kg)
III faza 6.06.2011 - 81,8kg

może kiedyś będzie 70kg, ale to daleka przyszłość


Renka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 11:28   #4369
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
1 lyzeczka kakao Ja jem wiecej troche Ale juz zauwazylam ze nie powoduje u mnie zastojow, w przeciwienstwie do skrobii, gdzie juz jedna lyzka powoduje nawet wzrost
O dziękuję Ci kochana. Moje pytania są często pomijane i tak właśnie szukałam odp. na to pytanie o kakao Zjadam go zdecydowanie za dużo, trzeba będzie uciąć co nieco.
Czy takie ograniczenia dotyczą tez słodziku?

Pijecie kolę bez cukru? Niby jest dozwolona i bardzo ją lubię, ale coś się nie mogę przekonać do zakupu bo się boję wzrostu wagi. Jak na was działa ten napój? Nie powoduje zastojów? W końcu to sama chemia i zabraniana na wszelkich dietach świata. Nie bardzo mogę uwierzyć, ze można ją pić

Edytowane przez Ninlil
Czas edycji: 2011-05-13 o 11:29
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 11:37   #4370
monique 90
Raczkowanie
 
Avatar monique 90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 261
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Agucha 79 Pokaż wiadomość
Nooo tak właśnie myślę, wyglądasz świetnie )
Ja też mam tak z tą wagą, że lepiej teraz wyglądam niż wtedy kiedy miałam 20 lat, dlatego na razie nie stresuję się jakimiś innymi niedoskonałościami tylko po prostu cieszę się z tego co udało się osiągnąć. Jeszcze raz gratulacje
Dziękuję jeszcze raz, i gratuluję Ci obecnej wagi, jasne że trzeba się cieszyć tym, co się osiągneło

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ale po co Ci 62 skoro wszystkie mówimy, ze juz super przy takiej wygladasz ?
Ja tez mialam inny bardziej ambitny plan, ale wg Was i wg siebie teraz jest ok to po co sie dalej maltretować..tym bardziej, ze 3 faza to masakra jest
Wiem wiem, ale jak to mówią - apetyt rośnie w miarę jedzenia. I tak na początku myślałam, że mój cel to 60kg, może przy 62 tak stwierdzę. Nie wyglądam źle, ale jeszcze chciałabym ciut ciut zgubić. I tak jestem powiedzmy na fazie II,5 bo jem częściej warzywa niż powinnam (ale nic poza tym). Jeszcze troszkę i III zawita.
monique 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 11:38   #4371
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość

O dziękuję Ci kochana. Moje pytania są często pomijane i tak właśnie szukałam odp. na to pytanie o kakao Zjadam go zdecydowanie za dużo, trzeba będzie uciąć co nieco.
Czy takie ograniczenia dotyczą tez słodziku?

Pijecie kolę bez cukru? Niby jest dozwolona i bardzo ją lubię, ale coś się nie mogę przekonać do zakupu bo się boję wzrostu wagi. Jak na was działa ten napój? Nie powoduje zastojów? W końcu to sama chemia i zabraniana na wszelkich dietach świata. Nie bardzo mogę uwierzyć, ze można ją pić
Pytaj, mysle ze jak ktos zna odpowiedz, to odpowie O słodziku nic nie wiem I musisz poobserwowac swoj organizm, jak na Ciebie dziala kakao, bo tak jak pisalam - ja jem troszke wiecej a nic sie nie dzieje zlego, chudne A wystarczy pol lyzeczki skrobii zeby waga stala albo co gorsza wzrosla

Jak dowiedzialysmy sie z czata dzieki d6 ( ) przysluguje ograniczenie coli do 3 puszek dziennie, czyli litr coli light / zero dziennie Mi sie zdarza czasem pic troche wiecej, czasem nie pije wcale, ale jak mam ochote na slodkie albo musze sie uczyc i jestem przyzwyczajona do podpijania/podjadania to wtedy siegam po cole zero i nie przeszkadza w chudnieciu Wiec mozna
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 11:38   #4372
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Pijecie kolę bez cukru? Niby jest dozwolona i bardzo ją lubię, ale coś się nie mogę przekonać do zakupu bo się boję wzrostu wagi. Jak na was działa ten napój? Nie powoduje zastojów? W końcu to sama chemia i zabraniana na wszelkich dietach świata. Nie bardzo mogę uwierzyć, ze można ją pić
Jest dozwolona i biblia głosi, że można. W mojej interpretacji: TRZEBA.
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 11:39   #4373
monique 90
Raczkowanie
 
Avatar monique 90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 261
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość

O dziękuję Ci kochana. Moje pytania są często pomijane i tak właśnie szukałam odp. na to pytanie o kakao Zjadam go zdecydowanie za dużo, trzeba będzie uciąć co nieco.
Czy takie ograniczenia dotyczą tez słodziku?

Pijecie kolę bez cukru? Niby jest dozwolona i bardzo ją lubię, ale coś się nie mogę przekonać do zakupu bo się boję wzrostu wagi. Jak na was działa ten napój? Nie powoduje zastojów? W końcu to sama chemia i zabraniana na wszelkich dietach świata. Nie bardzo mogę uwierzyć, ze można ją pić
Na słodzik niby nie ma ograniczeń, ale jest on szkodliwy dla zdrowia.
Ja kiedyś jadłam jego multum, po 30 tabletek do ciasta, nieraz nawet 40. I dziwiłam się, że mnie wszystkie stawy bolą i koncentracja gorsza.
Odstawiłam desery, do napojów o jedną tabletkę mniej i jest o wiele lepiej.

Jeśli chodzi o Colę , to ja piję często , nie powoduje ona u mnie zadnych zastojów. Ale oczywiście na każdego może działać inaczej. Nasza Kochana d666666 z czatu nam się dowiedziała, że jest ograniczenie na ilość 3 puszek dziennie

Edytowane przez monique 90
Czas edycji: 2011-05-13 o 11:40
monique 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 11:45   #4374
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Dziękuję za odpowiedzi
Dunka już odpowiedziała że 3 puszki na dzień

Frywolna Franka, dlaczego uważasz, że TRZEBA? Przecież kola nie ma w sobie nic co jest nam potrzebne, żadnych wartości. No chyba, ze masz na myśli traktowanie jej jako zastępstwo w chwilach niepohamowanego apetytu na coś słodkiego
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 11:49   #4375
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Witam dziewczyny Czytam Was od paru miesięcy i tak się przymierzałam do tej dietki,ale jakoś ciężko było mi zacząć, bo stwierdziłam że i tak nie wytrzymam
Ale w niedzielę zrobiłam test (który mnie zmobilizował) i wyszło 6 dni uderzeniówki i do 30 sierpnia powinnam uzyskać swoją wagę

Więc stwierdzam że całkiem nie zle mi na tej I fazie idzie, z tym że przez te 4 dni odczuwałam lekki ból głowy a dzisiaj to już jestem osłabiona na maxa.Zjadłam na śniadanie wątróbkę i taka napchana jestem że szok,ale to też wina tego że 3 dzień spotkania bliskiego stopnia z kibelkiem nie miałam No i w sumie sama nie wiem,czy nie przejść do fazy II

Jak myślicie?
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 12:10   #4376
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Dziękuję za kciuki
Ale się cieszę, że wróciłam na bezgrzeszną dietę. Chodziłam ostatnio głodna, a teraz od rana wcinam Może zamiast gyrosa pójdę dzisiaj na rybkę na parze.

I myślę kiedy zacząć III fazę, czy przy 55kg czy 50kg. Może wypośrodkuję i skończę fazę II na 53kg? Czyli za 9,8kg. 2-3 miesiące i będzie
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 12:24   #4377
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Dzień dobry kochane!
U mnie dziś na wadze spadek o 100 czyli jeszcze 800 i piąteczka będzie
Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
dziękuje i Tobie tez gratulacjejeszcz e nie III faza?
W sumie miałam wejść na III ale jakoś ciągle to na II wygląda.... O warzywach ciągle zapominam, na chleb, owoce nie mam ochoty... Jedyne co zmieniłam póki co to to, że jem jogurty owocowe z Sanoka albo Twisty light (malinowo-cytrynowy jest rewelacyjny!).

Cytat:
Napisane przez monique 90 Pokaż wiadomość
Dzięki temu co mówicie o mnie, zaczynam wierzyć, że wyglądam dobrze.

Bo taka jest prawda
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 12:35   #4378
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Frywolna Franka, dlaczego uważasz, że TRZEBA? Przecież kola nie ma w sobie nic co jest nam potrzebne, żadnych wartości. No chyba, ze masz na myśli traktowanie jej jako zastępstwo w chwilach niepohamowanego apetytu na coś słodkiego
Tak, traktuje ją jako substytut słodyczy. I słucham w tym wujcia Dukana, który teraz mi mówi, że są ograniczenia?! (hehe w zasadzie to chyba tyle wypijam co zaleca, ale generalnie nie lubię być w niczym ograniczana, dlatego tak pasuje mi ta dieta )
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 13:21   #4379
Haneczka
Raczkowanie
 
Avatar Haneczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 146
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

kobietki-macie jakiś pomysł na deserek do kawki dla fazy I?-mam ser(twaróg?) chudy kostki,mleko 0,5%,jogurt naturalny raczej średni i dodatki typu słodzik,żelatyna,olejek,s kórka etc.Da się coś z tego wykombinować???wyjdzie z tego np.jakiś sernik na zimno?
Haneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 13:35   #4380
WrednaZ
Raczkowanie
 
Avatar WrednaZ
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 254
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Jak lubisz kawowe.... to żelatynę rozpuść w gorącej wodzie (1/3 szkl.) i ostudź. Rozpuść w tym kawę rozpuszczalną i posłodz słodzikiem, tak jak lubisz, żeby deserek był słodki.
Jak ta żelatynowa kawa stygnie, to wymieszaj serek homo z jogurtem nat (po ok. 3-4 łyżki) kilka kropelek aromatu jakiegoś.
Ostudzoną żelatynową kawę dodaj do masy serkowej, wymieszaj bardzo dokładnie, i wstaw do lodówki, na 2-3 godziny. Jak stężeje będziesz miała kawową piankę.
Kawę można wymienić np na
- kakao albo zaprawę do wody z Lidla (ja ostatnio zrobiłam malinową)
WrednaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.