Izotek - cz.II - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-22, 10:24   #1471
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez martexa19 Pokaż wiadomość
Gdyby o to tylko chodziło byłoby wyraźnie podkreslone
Jest napisane ogólnikowo że leki zawierajace te trzy skladniki.A skoro tak jest, to raczej stosowanie czegos co zawiera glownie Isotretinoinum - mija sie z celem.
Nie bez powodu lekarze mówią,że nalezy odłożyc wszelkiego typu maści ,które maja za zadanie niby leczyc tradzik . Duoc nie dość, że wysusza buzię, jest silny , to jeszcze w ulotce wyraznie pisze co sie dzieje w przypadku zazywania czegos z Isotretinoinum czy tetracykliną.

Kontaktowałam się własnie z swoją dermatolog w tej sprawie i również potrwierdziła to co napisalam, że nie powinna nakładać tego , ponieważ to izotek jest lekiem ktory ma nas z tego wyleczyc i stosowanie czegos typu duos niepowinno mieć miejsca.
Dermatolog potwierdziła Ci,że nie można stosować,a nie to,że osłabia to działanie izotretynoiny wewnętrznej
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 10:44   #1472
martexa19
Raczkowanie
 
Avatar martexa19
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 207
Dot.: Izotek - cz.II

Potwierdziła. Powiedziała,że jeżeli na ulotce widnieje taka informacja i nie ma podane wyraznie ze tylko oslabia w lekach w postaci masci(zew.), to również należy zwrócić uwagę na składniki leków , które bierzemy zewnętrznie.
Zaznaczyła też fakt, że taka maśc może być stosowana ,ale po ukończeniu kuracji dla ew. podtrzymania efektu badź na sytuacje awaryjne.

Każdy może mieć swoją interpretacje ulotek, ale dla mnie jezeli pisze " Duac może osłabić działanie leków, które zawierają składniki ; Isotretinoinum Tetracyklinę itp.." to taka informacja jest po coś i napewno nie sugeruje tylko leków do stosowania na zewnątrz. .
Jeżeli stosuję od srodka coś co ma za zadanie leczyć tradzik, to po jakiego grzyba dodatkowo brac coś co jest antybiotykiem (Klimdamycyna) .

Edytowane przez martexa19
Czas edycji: 2016-01-22 o 10:57 Powód: zredukowanie.
martexa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 11:25   #1473
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 281
Dot.: Izotek - cz.II

Duac nie osłabia działania izotretynoiny stosowanej wewnetrznie,co za bzdury,no bez przesady.
A stosowanie klindamycyny,czy jakiegokolwiek innego antybiotyku (jak np erytromycyny) jest czesto spotykane,zwlaszcza na poczatku kuracji izo,ma to zredukowac stan zapalny i zmniejszyc ryzyko wysypu.
Margo123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 11:28   #1474
martexa19
Raczkowanie
 
Avatar martexa19
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 207
Dot.: Izotek - cz.II

Wyslalam na znanylekarz do dermatologa zapytanie podkreslalajac jak to jest z oslabieniem i tym co jest w ulotce. Czekam na odpowiedz - jak ja uzyskam to wstawie to screena.
martexa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 14:58   #1475
feronik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Izotek - cz.II

Dziewczyny, które mają (albo będą miały, odpukać ) problem z wysypką i bardzo podrażnioną skórą na dłoniach - polecam kupić bawełniane rękawiczki (takie wiecie - kosmetyczne), nasmarować jakimś dobrym kremem i założyć na noc - ja dzisiaj tak zrobiłam i jest duużo lepiej (wczoraj miałam bardzo zaognione te zmiany na dłoniach, a dzisiaj już tak nie piecze i skóra jest sporo mniej przesuszona). Chyba jednak to ciepełko od rękawiczek i fakt, że połowa kremu nie została wsmarowana w pościel coś dało
feronik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 15:06   #1476
martexa19
Raczkowanie
 
Avatar martexa19
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 207
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez feronik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które mają (albo będą miały, odpukać ) problem z wysypką i bardzo podrażnioną skórą na dłoniach - polecam kupić bawełniane rękawiczki (takie wiecie - kosmetyczne), nasmarować jakimś dobrym kremem i założyć na noc - ja dzisiaj tak zrobiłam i jest duużo lepiej (wczoraj miałam bardzo zaognione te zmiany na dłoniach, a dzisiaj już tak nie piecze i skóra jest sporo mniej przesuszona). Chyba jednak to ciepełko od rękawiczek i fakt, że połowa kremu nie została wsmarowana w pościel coś dało
Ja probowalam z rekawiczkami to niestety dlugo nie wytrzymalam ale pomoglo mi i smarowanie kremem i balsamem z vaseline. Jedyny specyfik od ktorego mnie to nie palilo :/

Nikomu nie zycze tego czegos na grzbiecie dloni

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Aczkolwiek jak zapomne jeden dzien posmarowac to juz na drugi dzien zaczyna sie od nowa wiec pewnie cala kuracje jestem smazana na krem do rak
martexa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 17:06   #1477
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Margo123 Pokaż wiadomość
Duac nie osłabia działania izotretynoiny stosowanej wewnetrznie,co za bzdury,no bez przesady.

Z reszta z tego co wiem, to Duac stosuje sie punktowo (przynajmniej ja mialam takie zalecenia), wiec coz... Trudno narobic sobie szkod przy rozsadnym stosowaniu. Czasami izo nie radzi sobie z niektorymi pryszczami i potrzebna jest pomoc z zewnatrz.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 18:26   #1478
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Izotek - cz.II

A ja jutro łykam ostatnią tabletkę. Boję się
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:27   #1479
martexa19
Raczkowanie
 
Avatar martexa19
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 207
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
A ja jutro łykam ostatnią tabletkę. Boję się
Pochwal sie efektami
martexa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 20:00   #1480
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Izotek - cz.II

No dokładnie,maść nie osłabi działania tabletek, bo nie ma bezpośredniej interakcji. Logiczne, że jak pomieszasz sobie kilka maści z takimi substancjami czynnymi i nałożysz na twarz to zrobi się tam niezły "burdel" i, że nie będą one działać prawidłowo. Jak posmarujesz sobie za mocną maścią twarz podczas kuracji izo to też burdel sobie możesz zrobić,ale to nie zmienia "toru działania" leku (czyt. izotretynoiny wewn.)
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 20:34   #1481
izabelakosinska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6
Dot.: Izotek - cz.II

Hej dziewczyny ! Mam problem,wyszło mi mnóstwo wągrów na nosie,brodzie,policzkach i na czole koło nosa. Najbardziej przeszkadzają mi te na nosie Macie może jakiś sposób na nie ?


Pozdrawiam
izabelakosinska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 21:44   #1482
glejdis
Raczkowanie
 
Avatar glejdis
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 34
Dot.: Izotek - cz.II

Dziewczyny, złapałam mega doła Za 8 dni będą równe 2 miesiące, jak biorę Izotek iii.. Jest coraz gorzej Nic mi się nie goi, a jak zagoi to zaraz znowu wychodzi. Trądzik zaczyna rozprzestrzeniać się po całej twarzy, z dnia na dzień coraz większy wysyp. Oglądałam dużo filmików na YT, dziewczyny brały Roaccutane i z tygodnia na tydzień było coraz lepiej z twarzą, a u mnie jest na odwrót. Czy to nie dziwne? Przez ten lek mam same skutki uboczne. Gdyby chociaż wszystko mi się goiło, to byłabym w stanie to wszystko przetrwać. Nie mam już sił
__________________
To, że dzisiaj miałeś straszny dzień, nie oznacza, że jutro nie będzie najlepszym dniem w Twoim życiu.

Nie wymagaj od ludzi, aby byli przyjaźni.. Pokaż im jak.
glejdis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 21:51   #1483
feronik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez glejdis Pokaż wiadomość
Dziewczyny, złapałam mega doła Za 8 dni będą równe 2 miesiące, jak biorę Izotek iii.. Jest coraz gorzej Nic mi się nie goi, a jak zagoi to zaraz znowu wychodzi. Trądzik zaczyna rozprzestrzeniać się po całej twarzy, z dnia na dzień coraz większy wysyp. Oglądałam dużo filmików na YT, dziewczyny brały Roaccutane i z tygodnia na tydzień było coraz lepiej z twarzą, a u mnie jest na odwrót. Czy to nie dziwne? Przez ten lek mam same skutki uboczne. Gdyby chociaż wszystko mi się goiło, to byłabym w stanie to wszystko przetrwać. Nie mam już sił
glejdis, to jeszcze niepełne 2 miesiące, skóra ma prawo różnie reagować. Może po prostu twarz musi się oczyścić? Kiedy masz wizytę u dermatologa, może coś zewnętrznie by się przydało?
Głowa do góry , izo musi sobie poradzić
feronik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 22:07   #1484
glejdis
Raczkowanie
 
Avatar glejdis
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 34
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez feronik Pokaż wiadomość
glejdis, to jeszcze niepełne 2 miesiące, skóra ma prawo różnie reagować. Może po prostu twarz musi się oczyścić? Kiedy masz wizytę u dermatologa, może coś zewnętrznie by się przydało?
Głowa do góry , izo musi sobie poradzić
Dziękuję za słowa otuchy Wizytę u dermatologa mam wyznaczoną na 18 lutego
__________________
To, że dzisiaj miałeś straszny dzień, nie oznacza, że jutro nie będzie najlepszym dniem w Twoim życiu.

Nie wymagaj od ludzi, aby byli przyjaźni.. Pokaż im jak.
glejdis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 22:14   #1485
dynia123
Przyczajenie
 
Avatar dynia123
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Izotek - cz.II

nie przejmuj się. u mnie efekty było widać dopiero po 4 miesiącach więc masz czas
w tym leczeniu jest tak, że długo długi nic, nawet choroba się zaostrza a potem nagle zaskakuje wszystko i jest pięknie. Jeżeli np. zauważasz, że skóra Ci się wysusza, włosy mnie przetłuszczają to znaczy, że lek działa.
także głowa do góry. też się martwiłam bo efekty chciałam mieć szybko a było gorzej, ale moja pani dermatolog wyjaśniła, że to tak nie działa i że będzie dobrze i tak się stało. niestety, cierpliwości trzeba mieć dużo tego Ci życzę
dynia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 22:41   #1486
glejdis
Raczkowanie
 
Avatar glejdis
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 34
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez dynia123 Pokaż wiadomość
nie przejmuj się. u mnie efekty było widać dopiero po 4 miesiącach więc masz czas
w tym leczeniu jest tak, że długo długi nic, nawet choroba się zaostrza a potem nagle zaskakuje wszystko i jest pięknie. Jeżeli np. zauważasz, że skóra Ci się wysusza, włosy mnie przetłuszczają to znaczy, że lek działa.
także głowa do góry. też się martwiłam bo efekty chciałam mieć szybko a było gorzej, ale moja pani dermatolog wyjaśniła, że to tak nie działa i że będzie dobrze i tak się stało. niestety, cierpliwości trzeba mieć dużo tego Ci życzę
Ufff.. Bardzo dziękuję za pocieszenie Czyli muszę się nie przejmować i grzecznie przeczekać ten najgorszy okres Obecnie skórę mam bardzo suchą, nawet na głowie mi się łuszczy. A włosów mogłabym nie myć tygodniami i wciąż wyglądałyby świeżo Martwi mnie fakt, że bardzo wypadają. Wcierki i ziółka do picia nie pomagają..
__________________
To, że dzisiaj miałeś straszny dzień, nie oznacza, że jutro nie będzie najlepszym dniem w Twoim życiu.

Nie wymagaj od ludzi, aby byli przyjaźni.. Pokaż im jak.
glejdis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 22:45   #1487
martexa19
Raczkowanie
 
Avatar martexa19
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 207
Dot.: Izotek - cz.II

Ja biore biotebal (ktory jest lekiem a nie suplem. ) i wypadanie ustapilo wkoncu.


Napewno poprawa cery bedzie ! Czekaj cierpliwie !

Na sucha skore ciala polecam vaseline balsam (zolte opakowanie), a na twarz krem nawlizajacy z iwostin
martexa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 22:48   #1488
HOPE777
Raczkowanie
 
Avatar HOPE777
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 53
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez glejdis Pokaż wiadomość
Dziewczyny, złapałam mega doła Za 8 dni będą równe 2 miesiące, jak biorę Izotek iii.. Jest coraz gorzej Nic mi się nie goi, a jak zagoi to zaraz znowu wychodzi. Trądzik zaczyna rozprzestrzeniać się po całej twarzy, z dnia na dzień coraz większy wysyp. Oglądałam dużo filmików na YT, dziewczyny brały Roaccutane i z tygodnia na tydzień było coraz lepiej z twarzą, a u mnie jest na odwrót. Czy to nie dziwne? Przez ten lek mam same skutki uboczne. Gdyby chociaż wszystko mi się goiło, to byłabym w stanie to wszystko przetrwać. Nie mam już sił
Witam mi za 9 dni minie 2 miesiąc - podobne okresy mamy. Wizyta 23 luty. Podejrzewam, że to kwestia dawki do Twojej masy ciała. Może dopiero zaczyna właściwe działanie. u mnie też wszystko strasznie długo się goi - od tygodnia stosuje Duo+ punktowo i na dzień dzisiejszy widzę pozytywne efekty!
__________________
IZOTEK od 01-12-2015
12.15R. 40mg - 01.16R. 50mg - 02.16R 60mg - 03.16R. 70mg - 04.16R. i
05.16r. 60mg 06.16r. 50 mg - 40 mg 07.16r. - 20 mg 08.16r.

"Nigdy nie wyrządzisz krzywdy dobrymi uczynkami"


Edytowane przez HOPE777
Czas edycji: 2016-01-23 o 08:05
HOPE777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 22:59   #1489
glejdis
Raczkowanie
 
Avatar glejdis
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 34
Dot.: Izotek - cz.II

Martexa19 dziękuję W takim razie jak najszybciej polecę po Biotebal. Ile razy dziennie bierze się ten lek?
HOPE777 o tak, wszystko strasznie długo się goi Biorę 10mg 2x dziennie, na wagę 42 kg i wzrost 154 cm. Dermatolog powiedziała, że moja kuracja będzie trwała 4 miesiące.. To nie za krótko?
__________________
To, że dzisiaj miałeś straszny dzień, nie oznacza, że jutro nie będzie najlepszym dniem w Twoim życiu.

Nie wymagaj od ludzi, aby byli przyjaźni.. Pokaż im jak.
glejdis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-23, 01:07   #1490
Xzuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 37
Dot.: Izotek - cz.II

Polecacie jakąś nawilżającą wcierke do skóry głowy? może być też na wypadanie włosów, ale żeby nawilżała , bo moja głowa cierpi.
- jantar nie działa :thumbdown:
Xzuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 01:10   #1491
caloksztalt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 90
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Xzuz Pokaż wiadomość
Polecacie jakąś nawilżającą wcierke do skóry głowy? może być też na wypadanie włosów, ale żeby nawilżała , bo moja głowa cierpi.
- jantar nie działa :thumbdown:
Jantar można w ogóle? Z tego co wiem ma witaminę A.
Czytając Wasze wiadomości o wypadaniu włosów chyba profilaktycznie zaopatrzę się w Biotebal...

Edytowane przez caloksztalt
Czas edycji: 2016-01-23 o 01:12
caloksztalt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 01:12   #1492
Xzuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 37
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez caloksztalt Pokaż wiadomość
Jantar można w ogóle? Z tego co wiem ma witaminę A.
Właśnie widziałam, że ma, ale próbowałam się ratować czymkolwiek.
Dlatego teraz pytam o coś skutecznego i bezpiecznego.

Edytowane przez Xzuz
Czas edycji: 2016-01-23 o 01:17
Xzuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 07:39   #1493
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez glejdis Pokaż wiadomość
Dziękuję za słowa otuchy Wizytę u dermatologa mam wyznaczoną na 18 lutego
Zaczekaj na to,co derm powie, jeśli to dopiero 2 miesiące to takie rzeczy jak najbardziej mogą mieć miejsce.

Ja też mam zamiar brać biotebal,ale dopiero pod koniec/po kuracji - głównie ze względu na paznokcie. Nie zaczynam już teraz,bo szkoda mi wątroby
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 08:10   #1494
asiek9090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 9
Dot.: Izotek - cz.II

Dziewczyny jestem załamana kilka tygodni miałam super cerę (Axotret biorę już ponad 4miesiące) a od 5 dni tragedia... ostatnio ten wyprysk który pokazwalam na zdjęciu a teraz doszly 3 nowe syfy!wszystko na jednym policzku... co najlepsze już dłuższy czas zdrowo się odzywiam ćwiczę nie jem słodyczy fast foodow itp a cera świruje. Jestem dalej niż w połowie kuracji a wyglądam gorzej niż miesiąc,dwa temu. A jutro mam ważne wydarzenie... Porażka to normalne,ze po kilku msc spokoju nagle taki wysyp??
asiek9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 08:13   #1495
martexa19
Raczkowanie
 
Avatar martexa19
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 207
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez glejdis Pokaż wiadomość
Martexa19 dziękuję W takim razie jak najszybciej polecę po Biotebal. Ile razy dziennie bierze się ten lek?
HOPE777 o tak, wszystko strasznie długo się goi Biorę 10mg 2x dziennie, na wagę 42 kg i wzrost 154 cm. Dermatolog powiedziała, że moja kuracja będzie trwała 4 miesiące.. To nie za krótko?
1x dziennie tylko zachowaj odstep od izoteku a nie razem
martexa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 08:25   #1496
skinhelpper
Raczkowanie
 
Avatar skinhelpper
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 88
Dot.: Izotek - cz.II

Polecacie jakąś nawilżającą wcierke do skóry głowy? może być też na wypadanie włosów, ale żeby nawilżała , bo moja głowa cierpi. 
- jantar nie działa 

Mogę polecić maskę aloesowa do skóry głowy naturvita, jest dostępna w naturze, nie wiem czy stacjonarnie jeszcze gdzieś ją dostaniesz albo odżywkę Decubal - kupowałam w aptece Gemini. Fajnie uspokajają skórę
__________________
Zapraszam na skinhelpper.blogspot.com
skinhelpper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 09:10   #1497
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Odstaw Jantar, on wysusza skalp.

Sprobuj moze uzyc oleju kokosowego. Jest znany ze swoich nawilzajacych wlasciwosci.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer



Edytowane przez kalinolistek
Czas edycji: 2016-01-23 o 09:19
kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 09:23   #1498
martexa19
Raczkowanie
 
Avatar martexa19
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 207
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Odstaw Jantar, on wysusza skalp.

Sprobuj moze uzyc oleju kokosowego. Jest znany ze swoich nawilzajacych wlasciwosci.


Właśnie miałam pisać to samo ! Jantar wysusza! a olej kokosowy jest takim małym KWC i warto spróbować. Mi na te ręce polecano olej kokosowy ze względu na nawilżanie, więc myśle że skalp tym bardziej

-------------------
https://neverenoughcosmetics.wordpre...-przy-izoteku/
martexa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 09:27   #1499
skinhelpper
Raczkowanie
 
Avatar skinhelpper
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 88
Dot.: Izotek - cz.II

Z olejem trzeba uważać, bo jak dziewczyna ma wysokoporowate włosy, to olej tylko jeszcze pogorszy ich stan, natomiast użyty w zbyt dużej ilości może wzmagac ich wypadanie. Przy włosach niskoporowatych można spróbować nałożyć małą ilość na skórę głowy tak samo jak już się skończy terapię izotekiem nie warto go nakładać na twarz, bo jednak większość osób ze skórą skłonna do zapychania będzie właśnie niestety raczej zapychal
__________________
Zapraszam na skinhelpper.blogspot.com
skinhelpper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 09:36   #1500
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Izotek - cz.II

Ja bym próbowała maski biovax. Nie tylko na włosy,ale dużą ilość na skórę głowy. Mnie to pomogło (+szampon ziaji przeciwświądowy)
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-27 19:31:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.